שערים חשמליים באורה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה באורה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה באורה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה באורה

תריס גלילה באורה

תריסי גלילה אוטומטיים הינם אמצעי הגנה נפוץ בהרבה משרדים ברחבי המדינה, ניתן למצאם בכניסה למוסכים, רשתות אופנה ותכשיטים, מרכזים של רשתות שיווק, מרכזי קניה של מוצרי חשמל וכולי. תריסים נגללים גורמים לכך שגנבים להכנס בקלות לחנות ולקחת ממנו עצמים, התריסים הנגללים יתר על כן מרחיקים מקרים של ונדליזם, מצמצמים דרסטית את הזדמנויות הגניבה ומעודדים לתחושת ביטחון אצל מנהל העסק.

באיזו צורה לבחור תריס נגלל למוסד שלך?

בכדי למצוא תריס גלילה לבית שלך באיזור אורה כדאי להגיע להחלטה האם אתה חושק בתריסים חשמליים או מונעים ידנית. בעבר היה הרגל לרכוש ולשים תריסי גלילה אוטומטיים מברזל טוב או פלדה מגלוונת המכיל מגנון מכני הפועל ידנית. בזמנינו בדרך כלל מתקינים תריס נגלל שמכיל מנוע אוטומטי לגלילה קלה, כדי לא להסתפק על תפעול מכני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם שמעת כי תריס גלילה חשמלי מרבה להפסיק לעבוד ולגרות לתקלות כדאי לדעת שיש גם מנועים אוטומטיים אמינים ועמידים במיוחד, ומפאת זאת על מנת שהתריס לא יתקלקל עליך לקנות את התריס האוטומטי רק מחברה שניתן לסמוך עליה, יציבה עמידה מהימנה. אלו שיודעים ענין ממליצים לבעלי משרדים לקנות תריס חשמלי למשרד על פי הנקודות הבאות: סיווג העסק והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל הפתחים שצריך לסגור. ממשק תפעול מעולה (מנוע תפעול חזק ואמין). חומרי גלם (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיות לייצור התריס החשמלי. סטייל התריס החשמלי. איכותה של ועלות ההתקנה במקום. תחזוקה של המערכת. איך התריס יעמוד מול נסיונות פריצה, ונדליזם וגשמים ורוחות חזקים. אמצעי זהירות, כגון מעצור חירום, ניתן להפעלה לא חשמלית כשיש תקלה חשמלית וכד'.

מחירון ואחריות. מינים של תריסי גלילה בסוגי עיצובים מלהיבים

עסק רצינית בעיר אורה לסידור, ייצור והתקנת תריסי גלילה אוטומטיים מעניקה התאמה מוחלטת של התריס הנגלל לדרישותיו של בעל הסק ואל המאפיינים של המקום. אפשר להכין את התריס מחומרים כאלה ואחרים, בדר"כ, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת name יכולה ליצר גם תריס גלילה שקוף המיוצר משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. אנו ממליצים לדעת שניתן לייצר תריסי גלילה הכוללים שלבים מסיביים ואטומים, ניתן לבחור תריס גלילה עם שלבים עם מרווחים באופן כזה שאוויר יכול לזרום ביעילות למקום העבודה ובנוסף יתאפשר לראות דרך החריצים בתריס. במידה ומתרינים תריס גלילה המוכן מפלדה או אלומיניום תוכלו לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, ישנם מגוון צבעים לבחירה, ובאופן תואם לחזית נכס, לעיצוב המקום או העסק ובהתאמה לבקשות ייחוד של הלקוח, החברה שלנו יכולה לתכנן וליצור תריס אוטומטי מעוצב באיכות עילאית ובנראות גדול ופשוט ויעיל.

ממי כדאי לקחת תריסי גלילה חשמליים
כדאי להתקין תריסי גלילה ידניים ולחלופין חשמליים אך ורק מחברה עליה ניתן לסמוך ומנוסה בענף. אנו ממליצים לחקור על החברה, לקבל מנציג המכירות קהל ממליצים, לקרוא בברשימת העבודות שבוצעו של החברה התוכלו רצוי לקרוא דעה אמיתיות בדבר העסק. לאחר סינון חלוצי והשוואת עלויות, מומלץ לקבל החלטה. לכן, אנחנו ממליצים לבחור רק חברה אמינה שיש לה מוניטין רב בסקטור, חברת תריסים שמספקת שירות ברחבי המדינה, מענה מקצועי מהיר בכל צרה ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל המדינה ובאיזור אורה שירות זריז!

יידעו בטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותשמעו הצעה אטרקטיבית
חברת רוטנשטיין חוסם מתמחה בייצור, מרקטינג והתקנת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה אל רצונותיו של ולמאפייני המשתמש. החברה שלנו מייצרת תריסים חשמליים מדברים מיוחדים שנבחרים בקפידה וכן בטכנולוגיות ייצור תעשיות מתוחכמות ומקצועיות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם ותיקות של יותר מ-30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחד מבתי העסק המקצועיים ביותר בארץ לשיווק, ייצור תעשייתי וכן הרכבה של תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה וכן בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון נאה ומצוין, ומומחית בין היתר ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסי גלילה למפעלים, למקומות עבודה, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסים נגללים עם שקיפות, המהווים פתרון מושלם למרכולות במרכזי קניות וגם במולים, ותריסי גלילה להן תוכנת פיקוד שתאפשר הפעלה מרוחקת באמצעות שלט, עם חריטת סמל או שם התאגיד. איכות, אמינות וכן עיצוב מתקדם ונפלא אנו נותנים שירות בכל חלקי הארץ וכן מאפשרים שירות תיקונים מהיר וקליל. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל מזמין משעת הזמנת התריס לשלב של ההתקנה בעסק לשביעות רצונו המלאה של הקליינט, ומביאים שירות מלא אף במצב שבו יש צורך בהשלמת הפרוצדורה. כחברה מפורסמת בענף הזה אנו מאפשרים שירות מקצועי ברמה גבוהה ומחירונים נוחים ו משתלמים. בחנויות רבות באיזור דואבים מפריצות ועבריינות, אז בגלל זה עליהם להתקין אמצעי מיגון טובים ע"מ להקשות על הפורצים וכן לצמצם נזקים. כפי שידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק עם הקידמה של היום ישנם מוצרים חדשים וגם משתלמים המאפשרים למקומות עבודה בכל נקודה במדינה לאבטח את הרכוש והאביזרים היקרים במיקום. מומלץ לזכור כי המון בני אדם לא ממש אוהבים את את איך שנראים הסורגים בעקבות תחושת המחנק וגם אווירת מתקן כליאה, מסיבה זו אין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שתוכלו לגלול תוך כדי תקופת הפעילות שהעסק מציע, ובסופו של שעות הפעילות מנמיכים עם לחיצת כפתור את הסורג ונוצר מיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או אולי סורג?

בבתים רבים וגם בעסקים שונים קל לראות תריסי גלילה המקרינים תחושת אמון ו מהווים גם גורם הצללה טוב. אמנם תריס חשמלי לא בדיוק מספק הגנה מול פורצים מהסיבה שכל פושע מיומן קולט כיצד להרים את התריס החשמלי ואז להיכנס מבעד לפתח בשביל לבצע את הפשע. לכן, הפתרון המתקדם ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים קבועים בעסק הוא להתקין תריס סורג המופעל חשמלית ביעילות, בצורה הזאת מתקינים שני מוצרים בתשלום אחד, גם תריס להצללה וגם סורג שנותן מיגון למקום העבודה.

שני פריטים בתשלום משתלם באורה והסביבה

המענה המתקדם והחדשני של תריס שיהיה גם סורג מהווה חלופה ברמה גבוהה לעסקים בכל המדינה. כל עסק שרוצה בפתרון אבטחה יעיל ויעיל מסוגל לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם לגודל של הפתחים בעסק ו לדרישות המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עם עובי ומחושל עם פרופיל מפלדה בטוחה למנוע פורצים שמנסרים את שלבי התריס. ניתן ליצור את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, באופן זה, לקוחות נוכל לגרום להם להביט בעד לחלון הראווה בשביל לצפות בסחורה בחנות ולהתלהב מעיצוב המקום, גם כאשר החנות סגורה. נציין גם שכן עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם כש שכבות התריס פעורים בשביל לאפשר מעבר של תאורה טבעית מבחוץ ברווחים שיש בתריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש לסגור עד לסוף במטרה לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס עם סורג לא קיים צורך לסגור עד למטה את התריס, כך ניתן להותיר לתאורה טבעית מבחוץ להכנס פנימה בשביל לחסוך בעלויות התאורה והחשמל. מומלץ לרכוש דגם מומלץ שנכנס בו מנגנון זהירות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני המאפשר סגירה ופתיחה בעת שיש הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים חשמליים שקופים באורה והסביבה תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בעיר אורה

בית העסק רוטנשטיין חוסם גאה להציג בפניכם את אחת הטכונולגיות החדישות בעסקי התריסים הנגללים, תריס שקוף בעל איכות גבוהה הכדאי במיוחד לבתי עסק, במרכזים מסחריים סגורים ובמדרחוב, בצורה הזאת אפשר להציג את הסחורה לאנשים המסתובבים שם שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי וגדול שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא הגנה ויתרונות רבים אקסטרה.

תריס גלילה שקוף – יתרונות רבים תריס שהוא שקוף – מוצר מצוין

תרסים שקופים זה בלי ספק פתרון איכותי לבתי עסק רבים, תהיה לכם את האופציה להציג את הביגוד, הצמידים, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בחנות אף בשעות בהן בית העסק סגור. תהיה לכם את האופציה לגלגל את התריס השקוף עד למעלה בזמני הפתיחה של החברה, התריס השקוף לא צריך הרבה שטח אחסון. יתאפשר לכם להפעיל את תריס הגלילה באמצעות מתג שמותקן על קיר פנימי בחנות, באמצעות שלט רחוק או ע"י אפליקציה. המעלות המשמעותיים של תריס נגלל שקוף הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב ורב-עוצמה אפילו במקרים קיצוניים. עיצוב יפה- התריס הנגלל נעשה באיכות גבוהה ובמראה איכותי, הוא מותקן על ידי אנשים מקצועיים בקיאים ברמתה של מכובדת.מענה עולמי עסקים – בני אדם לראות קומודיטי מוראית במקומות עבודה בפתחי הראווה באורה בלי שום ווליום. תעשייה בישראל- התריס החשמלי נוצר במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates