שערים חשמליים באלון שבות

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה באלון שבות למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה באלון שבות למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה באלון שבות

תריס גלילה באלון שבות

תריסי גלילה מרבים להיות טכניקת התגוננות נפוצה בחנויות רבות בכל המדינה, אפשרי לראותם בפתחי מוסכים, רשתות הלבשה ואקססוריז, סניפים של רשתות מרכולים, מרכזי קניה של מוצרי אלקטרוניקה וכו'. תריסי גלילה חשמליים לא מאפשרים לגנבים לחדור בקלות לחנות ולחטוף מהעסק אובייקטים, התריסים הנגללים יתר על כן מרחיקים בעיות של השחטה, מורידים משמעותית את ניסיונות החדירה וכמו כן תורמים לתחושת ביטחון בקרב הבעלים של החנות.

איך מומלץ למצוא תריס נגלל למקום העבודה שלך?

כאשר צריך למצוא תריס נגלל לבית שלך בעיר אלון שבות רצוי להחליט האם הלקוח מעוניין בתריסים חשמליים או מכניים. בעבר הלא רחוק היה הרגל לרכוש ולתלות תריסי גלילה אוטומטיים מפלדה או ברזל עם מגנון פעולה המשומש ידנית. בימינו נוטים להזמין תריס נגלל הפועל באמצעות מערכת חשמלית לתפעול נוח ופשוט, במקום להסתפק על תפעול מכני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם שמעת כי תריס גלילה שהינו חשמלי הרבה פעמים נוטה לההרס ולגרום לקשיים מומלץ שתקרא זאת שיש מנועים שמופעלים חשמלית שאפשר לסמוך עליהם, ומפאת זאת כדי שלא יקרו תקלות עליך לקנות את התריס האוטומטי רק מחברה מהימנה, בראש הרשימה, מפורסמת ולגיטימית. האנשים שמבינים בתחום מייעצים לבעלי משרדים לבחור תריסים נגללים לעסק על פי הקריטריונים הבאים: סוג המשרד ובאיזו עיר הוא. גודל הדלת שצריך לסגור. מנגנון פעולה איכותי (מנוע עוצמתי ואמין). חומרי גלם (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכנולוגיות לייצור תריס הגלילה. סגנון תריס הגלילה. איכותה של ותשלום ההתקנה בבית העסק. תחזוקה של המערכת. איך התריס יעמוד בפני ניסיונות חדירה פנימה, חבלנות ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. אמצעי בטיחות, לדוגמה: מעצור חירום, מסוגלות להפעלה ידנית אם תתקיים הפסקת חשמל וכולי.

תמחור וערבון. מינים של תריסי גלילה חשמליים בהרבה סטיילים מרהיבים

חברת תריסים מקצועית באלון שבות לסידור, תיעוש והשמת תריסים הפועלים על ידי מנוע מציגה התאמה אישית של התריס החשמלי אל בקשותיו של הלקוח ולמאפייני המקום. יכולים להכין את המוצר מחומרי גלם מגוונים, ע"פ רוב, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, החברה שלנו יכולה לספק אפילו תריס גלילה שקוף העשוי מחומר בשם פוליקרבונט. חשוב לדעת שאפשרי לייצר תריסי גלילה אוטומטיים יחד עם שלבים מסיביים המספקים אטימה, אפשר להזמין תריס הכולל שלבים עם חורים ומרווחים בצורה כזו שאוויר מסוגל לאוורר בלי דאגות לעסק וגם יאפשר לראות מבעד לתריס הגלילה. במידה ובוחרים תריס גלילה המופק מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לגרום לו לשנות צבע בטכנולוגיית ייצור בחום, יש מגוון גוונים לרכישה, ובהתאמה לחזית העסק, לעיצוב מקום העבודה או לחילופין העסק ובהלימה לרצונותיו יחידות של הקליינט, החברה מסוגלת לתכנן ולייצר תריס מעוצב בצורה איכותית ובסגנון נכבד ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי למעשה לקנות תריסי גלילה
אנו ממליצים לקנות תריסים נגללים ידניים ולחלופין חשמליים בלבד מחברה מקצועית ובעלת ותק בענף. מומלץ לעיין על החברה, לקבל מהחברה רשימת ממליצים, לקרוא בברשימת הפרויקטים שבוצו על ידי העסק אם תהיה לכם את האופציה אנו מציעים למצוא דעה ענייניות לגבי העסק. לאחר סינון חלוצי והשוואת מחירים, כדאי לקבל החלטה. על-כן, כדאי לבחור רק חברה אמינה שקיים אצלה מוניטין רב בענף, חברה שמציעה לכם שירות בכל הארץ, סיוע מקצועי יעיל בכל צרה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל המדינה ובעיר אלון שבות זמינות מיידית!

תציינו בטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותשמעו הצעה אטרקטיבית
העסק חברת רוטנשטיין מתמחה בייצור, מרקטינג והשמת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לדרישותיו של ולמאפייני המזמין. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים חשמליים מחומרי גלם נפלאים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור חדשניות ומתקדמות. לחברת רוטנשטיין חוסם ותק של יותר מ-30 שנה בתחום ומעשה היא נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים באיזור לשיווק, ייצור והתקנת תריסים נגללים חשמליים, לכל צורך וכן קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון יפהפה וזמין, ומתמחה עם זאת גם בייצור והתקנה של תריסים לתעשייה, לבתי עסק, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסים נגללים חשמליים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים מענה מושלם לחנויות במרכזי קניות ומולים, וגם תריסים ממונעים עם אפליקציית שליטה להפעלה מרחוק בעזרת שלט, עם חריטה של סמל או שם בית העסק. שווי, אמינות וכן עיצוב אופנתי ומפואר החברה נותנת שירות בכל האיזורים וכן מספקים עבודות תיקונים באופן זריז וקליל. אנו מלווים כל אדם מדקת הזמנת השירות לשלב של ההתקנה במקום לסיפוקו המוחלטת של הקונה, ומביאים שירות מקיף גם אחרי השלמת התהליך. כחברה מפורסמת בתחומה אנחנו מציעים שירות מקצועי בצורה הטובה ביותר ותמחורים נוחים ו מצוינים. עסקים רבים בסביבה כואבים מפריצות ועבריינות, כך שהם צריכים לשים אמצעי מיגון מתאימים במטרה להקשות על כנופיות הפורצים וכן לצמק נזקים. כידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק היום ישנם מוצרים חדשים וגם איכותיים שמאפשרים לעסקים ברחבי המדינה להגן על הרכוש והתכולה היקרה בעסק. מומלץ לזכור שהרבה אינם ממש אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים בגלל תחושת המחנק וגם אווירת בית הכלא, אז בגלל זה אין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שקל לגלול תוך כדי שעות הפעילות שהחברה נותנת, ובסופו של יום העבודה מנמיכים על ידי נקישת כפתור את הסורג ואז זוכים למיגון אפקטיבי ובטוח.

תריס חשמלי נגלל או לחלופין סורג?

במקומות וגם בחברות תהיה לכם את האופציה לראות תריסים נגללים חשמליים המאצילים תחושת אמון ו מציעים גם פתרון הצללה מקצועי. ועם זאת, תריס המופעל חשמלית לא ממש מספק הגנה בפני פורצים מהסיבה שכל פושע שיודע את העבודה יודע כיצד לבצע הרמה של התריס ו להיכנס דרך הפתח ע"מ לבצע את הפשע. מסיבה זו, הפתרון המתקדם ביותר למי שאינו רוצה סורגים מקובעים בעסק הוא להתקין תריס סורג המופעל חשמלית באופן איכותי, באופן זה, מתקינים שני מוצרים בתעריף זהה, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון המקום.

שני מוצרים בתמחור משתלם באלון שבות והסביבה

המענה המתקדם והמתוחכם של תריס שיהיה גם סורג הווה חלופה נהדרת למקום עבודה בכל רחבי הארץ. כל תאגיד הרוצה בפתרון מיגון איכותי ומועיל מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים בחנות ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עם עובי ועמיד הכולל פורפיל מפלדה רצינית למניעה של פושעים שמנסרים את שלבי התריס. ניתן לייצר את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, באופן זה, לקוחות נוכל לגרום להם להביט דרך לחלון החנות בשביל לצפות בסחורה בחנות ולהתפעל מעיצוב החנות, גם כשהעסק סגור. נוסיף כי אחרי הכל, נותן לנו את האופציה לנעילה אף אם שלבי התריס הנגלל פעורים כדי לאפשר הקרנת אור נעים מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס רגיל יש להוריד לחלוטין ע"מ לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס סורג אין צורך לסגור עד למטה את התריס הנגלל, באופן זה, ניתן לתת לאור הטבעי מבחוץ להקרין פנימה כדי לחסוך בכסף המשולם על החשמל והתאורה. ממלצים לרכוש דגם מומלץ שכולל בתוכו מנגנון זהירות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני שאיתו אפשר לעשות סגירה ופתיחה בזמן שקיימת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים נגללים עם שקיפות בעיר אלון שבות תריסי גלילה עם שקיפות באיזור אלון שבות

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם נלהבת לגלות לכם את אחת הטכונולגיות החדישות בענייני תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו עם איכות גבוהה המתאים ממש למרכולות, במרכזים מסחריים מקורים וברחובות שופינג ככה ניתן להראות את הפריטים לאנשים המטיילים שם מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר בטיחותי וחזק המבטיח לכם המון הגנה ודברים טובים נוספים.

תריס גלילה שקוף – מוצר מצוין תריס שהוא שקוף – הרבה יתרונות

תריסי גלילה שקופים הם פתרון איכותי לחברות רבות, ניתן להראות לכולם את הביגוד, התכשיטים, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת במרכול גם בשעות בהם העסק סגור. תוכלו להרים את התריס מעלה בזמני הפתיחה של החברה, התריס החשמלי לא צריך הרבה שטח אחסון. פשוט לשלוט בתריס הגלילה החשמלי ע"י מתג המותקן בתוך העסק על הקיר, בעזרת שלט רחוק או עם אפליקציה בנייד. המעלות המשמעותיים של תריסי גלילה שקופים הם הינם: עמידות טובה- תריס הגלילה מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב ועוצמתי אפילו במקרה קצה. עיצוב יפה- התריס הנגלל מופק באיכות גבוהה ובמראה יוקרתי, הוא הינו מותקן בעזרת עובדים מקצועיים מיומנים בשווי שאין כמותה.תשובה מושלם לחנויות- לקוחות יכולים לתת עיניכם בפרקמטיא מודגמת במשרד באשנבי הראווה בעיר אלון שבות בלי שום הפרעה. תוצרת בישראל- התריס החשמלי נוצר במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates