שערים חשמליים באפרתה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה באפרתה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה באפרתה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה באפרתה

תריס גלילה באפרתה

תריסי גלילה מרבים להיות טכניקת הגנה נפוצה בהרבה עסקים בכל הארץ, אפשר לצפות אותם בפתחי מוסכים, רשתות הלבשה ותכשיטים, חנויות של רשתות קניות, דוכנים של מוצרי אלקטרוניקה ועוד. תריסים נגללים לא מאפשרים לפושעים לפרוץ בפשטות למשרד ולגנוב מהחנות חפצים, אמצעי הסגירה יתר על כן מרחיקים מקרים של ונדליזם, מורידים משמעותית את סיכויי הגניבה ותורמים לתחושת רוגע בשביל בעלי החנות.

באיזו צורה לבחור תריסי גלילה לעסק שלך?

בכדי לבחור תריס גלילה למוסד שלך באפרתה רצוי להחליט האם הלקוח חושק בתריסי גלילה חשמליים או מונעים ידנית. עד לא מזמן היה הרגל לרכוש ולשים תריס גלילה אוטומטי מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד שיש בו מגנון פעולה הפועל ידנית. בעת המודרנית מקובל להתקין תריס גלילה שעובד בעזרת מנוע חשמלי לתפעול נוח ופשוט, במקום להסתפק על תפעול ידני המחייב כוח פיסי. אם עולה החשש שתריס אוטומטי הרבה פעמים נוטה להתפרק ולגרום לבלגן כדאי שתדע שקיימים מנועים אוטומטיים שאין בהם תקלות, לכן על מנת להזהר מתקלות כדאי להזמין את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה מפורסמת, מובילה, עמידה מהימנה. האנשים המקצועיים מייעצים לאנשים לבחור תריסי גלילה למוסך לפי התנאים הבאים: סוג העסק והמיקום שלו. גודל דלת המוסך שיש לסגור. מנגנון הפעלה שניתן לסמוך עליו (מנוע אמין וחזק). חומרים ממנו התריס עשוי (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). אופן הייצור של התריס החשמלי. צבע התריס הנרכש. רמת ועלות התקנת התריס במקום. תחזוקה באופן תדיר. איך התריס יעמוד מול נסיונות פריצה, חבלנות וגשמים. מנגנוני בטיחות, לדוגמה: מעצור חירום, אפשרות להפעלה ידנית בעת שיהיו הפסקת חשמל וכולי.

מחיר וערובה. מיני תריסי גלילה אוטומטיים בהרבה עיצובים מצוינים

משרד מומלצת באפרתה לעיצוב, ייצור והשמת תריסים אוטומטיים נותנת התאמה מוחלטת של התריס לצרכים של הלקוח ולמאפייני המקום. יכולי לייצר את התריס החשמלי מחומרי גלם ממגוון רחב, ברוב המקרים, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת name יכולה ליצר תריסי גלילה שקופים העשוי מחומר בשם פוליקרבונט. כדאי לדעת שאופציונלי לייצר תריסי גלילה עם שכבות מסיביות ואטומות, ניתן לעשות שימוש בתריס המכיל שלבים עם חורים ומרווחים בצורה כזו שאוויר מסוגל לזרום בלי בעיות לבית העסק ובנוסף יתן לראות מבעד לתריס. אם ושמים תריס חשמלי שנוצר מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לשנות לו גוון בתנור, ישנם מגוון גוונים שונים להתקנה, ובהתאמה לחזית המבנה, לעיצוב החנות או המחסן ולפי ובהתאם אל רצונותיו פנומנאליות של הקליינט, חברת תריסי הגלילה בעלת היכולת לתכנן ולספק תריס מסוגנן באיכות עילאית ובנראות מרשים ויצירתי.

ממי בדיוק לקחת תריסי גלילה חשמליים
אנחנו מציעים לקנות תריסים נגללים ידניים או אוטומטיים אך ורק מחברה עליה ניתן לסמוך ומנוסה בין אנשי המקצוע. אנו ממליצים לקרוא על החברה, לדרוש מהחברה רשימת לקוחות מרוצים, לקרוא בברשימת העבודות של המוסד אם תהיה לכם את האופציה אנחנו מציעים לבקש ביקורוץ כנות על עבודות החברה. לאחר בירור התחלתי ובדיקת עלויות, צריך לקבל החלטה. אם כך, מומלץ לבחור רק חברה אמינה ובעלת מוניטין רב בסקטור זה, חברה שמספקת שירות בכל המדינה, מענה מקצועי מהיר בכל דילמה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל רחבי המדינה ובאפרתה זמינות מיידית!

הבליטו בטלפון שהגעתם דרך האתר ותקבלו הצעה כדאית
העסק חברת רוטנשטיין מנוסים בייצור, מרקטינג והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לרצונותיו של ולמאפייני המזמין. החברה מייצרת תריסי גלילה חשמליים מדברים מעולים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשניות ומקצועיות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם ותיקות הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא למעשה נחשבת לאחד מבתי העסק המקצועיים ביותר בסביבה למרקטינג, ייצור וכמו כן התקנת תריסי גלילה, לכל צורך וכן מכל סוג. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון יפה וזמין, ומשופשפת בין היתר בייצור והתקנת תריסי גלילה ממונעים לתעשייה, לעבודות, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. החברה שלנו מציעה תריסי גלילה עם שקיפות, המהווים פתרון מעולה למקומות עבודה במרכזי קניות וכמו כן בקניונים, ותריסי גלילה להן מערכת פיקוד להפעלה מרוחקת ע”י שלט, עם חריטת סמל או שם התאגיד. איכות, אמינות ועיצוב אופנתי וגם נפלא אנחנו פועלים בכל רחבי המדינה וכן נותנים שירותי תיקונים באופן זריז וקליל. אנחנו מלווים כל לקוח משעת הזמנת השירות לשלב של ההתקנה במקום לשביעות רצונו השלמה של הצרכן, ומביאים שירות מלא גם אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מובילה בענף הזה מציעים אצלנו מענה מקצועי בצורה הטובה ביותר ומחירים הוגנים ו מצוינים. מקומות עבודה רבים בשוק סובלים מעבריינים ופשעי גניבה, אז בגלל זה עליהם להתקין אמצעי מיגון מתאימים כדי להקשות על כנופיות הפורצים ולצמק נזקים. אם בעבר היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק עם הקידמה של היום ישנם מוצרים חדשים וכן נהדרים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים בכל נקודה במדינה לאבטח את הרכוש והאביזרים היקרים בלוקיישן. מומלץ לזכור כי הרבה בני אדם אינם ממש אוהבים את את הניראות של הסורגים בעקבות תחושת הסגירות והאווירה של בית הכלא, לכן אין על סורג חשמלי שניתן לגלול בזמן שעות הפעילות של העסק, ובסיומו של העבודה מורידים עם נקישת כפתור את הסורג ונוצר מיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או אולי סורג?

בבתים רבים וגם באתרים וחברות קל לראות תריסים ממונעים המקנים תחושת ביטחון ו נותנים גם גורם הצללה מומלץ. ואע”פ כן, תריס נגלל חשמלי לא בדיוק מספק הגנה אל מול פושעים מאחר וכל פושע מיומן קולט כיצד להרים את התריס ואז לחדור מבעד לפתח ע”מ לבצע ממש את כל שברצונו. לכן, הפתרון הכי חדיש ללקוחות שלא רוצים סורגים קבועים בבית העסק הוא לבצע התקנה תריס סורג המופעל חשמלית בצורה יעילה, בצורה זו, רוכשים שני מוצרים בעלות ותעריף טובים, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג למיגון מקום העבודה.

שני פריטים בעלות ותעריף משתלמים באפרתה

התשובה המתקמדת והמתוחכם של תריס המהווה גם סורג מספק חלופה שאין כמוה לבתי עסק ברחבי הארץ. כל עסק הרוצה במעהנ מיגוני יעיל ומועיל יכול לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאמה לגודל הפתחים בבית העסק ו לצרכי המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עבה ועמיד שיש לו פרופיל מפלדה בטוחה למניעה של פורצים שמנסרים את שלבי התריס. תוכלו ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יש ביכולתם להביט בעד לחלון החנות במטרה לצפות בסחורה בחנות ולהתפעל מהסטייל הפנימי של המקום, גם במקרה שהעסק סגור. נקודה חשובה היא כי תריס סורג חשמלי מאפשר נעילה גם אם שלבי התריס הנגלל פתוחים ע”מ לאפשר הקרנת תאורה טבעית מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש להגיף לגמרי עד הסוף בשביל לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס עם סורג אינכם צריכים לסגור לגמרי עד הסוף את התריס הנגלל, באופן זה, ניתן לתת לאור השמש להכנס פנימה כדי לחסוך בעלויות האור והחשמל. כדאי לקנות דגם רציני הכולל מנגנון בטיחות למנוע הפלה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האפשרות ללסגור ולפתוח בזמן שמתוחללת הפסקת חשמל באזור.

תריסים נגללים שניתן לראות דרכם בעיר אפרתה תריסי גלילה שקופים בעיר אפרתה

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם רוצה להראות בפניכם חידוש מצוין בשוק תריסי הגלילה החשמליים, תריס שניתן לראות דרכו בעל איכות גבוהה המומלץ בעיקר עבור מקומות עבודה, במרכזי קנייה סגורים ובמדרחוב, בצורה הזאת אפשר להציג את כל המוצרים לקליינטים המטיילים במקום מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר אמין ומקצועית שיכול להבטיח לכם מקסימום הגנה ודברים טובים בנוסף.

תריס שהוא שקוף – מוצר מצוין תריס שהוא שקוף – מוצר מצוין

תרסים שקופים זה פתרון ברמה לעסקים רבים, תוכלו להציג את הפריטי הלבוש, טבעות, מוצרים חשמליים וכל סוגי הסחורה האחרים בחנות גם בשעות בהם העסק סגור. ניתן לגלגל את התריס השקוף עד למעלה בשעות הפעילות של המקום, התריס החשמלי כמעט ואינו צריך מיקום לאחסון. תוכלו לקחת שליטה על התריס ע”י כפתור הפעלה המורכב על קיר פנימי בעסק, ע”י שלט רחוק או באמצעות יישומון בנייד. המעלות העיקריים של תריס נגלל שקוף הינם: עמידות גבוהה- תריס הגלילה עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ורב-עוצמה אף במצב שבו יש מקרה קצה. עיצוב מרהיב- תריס הגלילה נוצר באיכות גבוהה ובמראה איכותי, הוא מותקן בעזרת אנשים מקצועיים משופשפים בשווי גבוהה.פיתרון כלשהו פרפקט בתי עסק – לקוחות יכולים לתת מבט על פרקמטיא מודגמת בחנויות באשנבי הראווה באפרתה והסביבה ללא שום ווליום. תעשייה במידנת ישראל- התריס מיוצר במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates