שערים חשמליים באשתאול

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה באשתאול למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה באשתאול למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה באשתאול

תריס גלילה באשתאול

תריסי גלילה הם אמצעי מיגון נפוץ במקומות רבים בכל המדינה, ניתן למצאם בפתחי פנצ'ריות, עיסקי הלבשה ואקססוריז, סניפים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, מרכזי קניה של מוצרים חשמליים וכדומה. תריסי גלילה מונעים מפושעים לחדור בקלות לעסק ולקחת מהעסק חפצים, התריסים הנגללים כמו כן עוצרים מקרים של ונדליזם, מורידים משמעותית את ניסיונות הונדליזם ותורמים להרגשת רגיעה אצל עובדי העסק והבעלים.

באיזה אופן להתאים תריסי גלילה אוטומטיים למחסן שלך?

בכדי למצוא תריס גלילה אוטומטי למוסד שלך באיזור אשתאול עליך להחליט מראש האם אתה חושק בתריסים חשמליים או מונעים ידנית. עד לפני לא זמן רב היה נהוג לרכוש ולשים תריסי גלילה אוטומטיים מברזל טוב או פלדה מגלוונת עם מנגנון תפעול ידני. כיום בדרך כלל מזמינים תריסי גלילה שמכיל מנוע אוטומטי לתפעול נוח ופשוט, כדי לא להסתפק על תפעול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם אתה חושב שתריס אוטומטי מרבה להתפרק ולעשות קשיים הנה מידע חדש שקיימים מנועים שמופעלים חשמלית שאין בהם תקלות, ומהסיבה הזו על מנת להזהר מתקלות עליך להזמין את התריס החשמלי רק מחברה גדולה, מצטיינת, שאנשים מכירים ושניתן לסמוך עליה. המומחים בתחום מייעצים לבעלי עסקים לקנות תריסי גלילה לעסק על פי הנקודות הבאות: סיווג העסק והמיקום שלו. גודל הדלת שיש לנעול. מנגנון תפעול איכותי (מנוע תפעול מין ועוצמתי). חומרים ממנו התריס עשוי ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). אופן הייצור של התריס הנגלל. צבע תריס הגלילה. אמינות ומחר התקנת התריס במשרד. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. איך התריס יעמוד בפני ניסיונות חדירה פנימה, השחתה ואסונות הטבע. מנגנוני אבטחה, כמו למשל מעצור חירום, ניתן לתפעול בעזרת הידיים כאשר מתקיימת הפסקת חשמל וכדומה.

תעריף וערבון. מינים של תריסי גלילה אוטומטיים במגוון סטיילים מרעישים

משרד מקצועית באשתאול לניהול, תפוקה והשמה של תריסי גלילה פועלי חשמל מעניקה התאמה מושלמת של התריס החשמלי אל צורכיו של בעל העסק ואל המאפיינים של המקום. אפשר להכין את התריס מחומרים שונים ומשונים, ע"פ רוב, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת name מסוגלת להציע אף תריסי גלילה שקופים העשוי משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. כדאי לדעת שאפשר להכין תריסים חשמליים עם שכבות מסיביות ואטומות, ניתן לקחת תריס המכיל שלבים עם מרווחים ככה שאוויר מסוגל לאוורר בלי בעיות לחדר הסגור ובהתאם יאפשר לראות מבעד לתריסים. אם ומתרינים תריס חשמלי המופק מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לשנות לו גוון בתנור, יש גם גוונים שונים להתקנה, ובהתאם לחזית המבנה, לעיצוב המקום או לחילופין העסק ובהתאמה לרצונותיו יחידות של הלקוח, חברת name יכולה לתכנן ולספק תריס אוטומטי בסטייל באיכות טובה מאוד ובנראות גדול ופשוט ויעיל.

מאיזה ספק להזמין תריסי גלילה
מומלץ לרכוש תריסים נגללים ידניים או חשמליים אך ורק מחברת שאפשר לסמוך עליה ומנוסה בין אנשי המקצוע. מומלץ לחקור בדבר, לדרוש מהעסק קהל ממליצים, לבחון ברשימת העבודות של החברה במידה שיתאפשר לכם חשוב לסקור ביקורוץ כנות על החברה. אחרי סינון חלוצי והשוואת מחירים, יש לבחור. מסיבה זו, אנו מציעים לבחור אך ורק חברה איכותית שקיים אצלה מוניטין רב בסקטור זה, חברת תריסים שמספקת שירות מהדרום לצפון, סיוע מקצועי יעיל בכל צרה ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

פועלים בכל המדינה ובאיזור אשתאול שירות זריז!

ציינו לנציג הטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותשמעו דיל כדאי
חברתנו חברת רוטנשטיין מומחים בייצור, שיווק והרכבת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לרצונות ולמאפייני הקונה. החברה שלנו מייצרת תריסי גלילה חשמליים מדברים מיוחדים הנבחרים בדקדקנות ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשניות ומתקדמות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם ותיקות הארוכה מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים במדינה לשיווק, ייצור תעשייתי וכמו כן השמה של תריסי גלילה חשמליים, לכל צורך ומכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת פתרון מדוקדק ונוח, ומתמחה כמו כן גם ייצור וגם התקנה של תריסים למפעלים, לבתי עסק, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. החברה שלנו מציעה תריסים נגללים חשמליים עם שקיפות, הנותנים מענה מצוין למרכולות במרכזי שופינג וכמו כן בקניונים, ותריסי גלילה ממונעים עם תוכנת פיקוד שתאפשר הפעלה מרוחקת בעזרת שלט, עם חריטה של הסמל או שם העסק. רמה, אמינות וכן עיצוב מתקדם ומרשים אנחנו עובדים בכל רחבי הארץ וכן נותנים עבודות תיקונים באופן מהיר וזמין. אנו מלווים כל לקוח משלב הזמנת התריס וכלה בהתקנה בעסק לשביעות רצונו השלמה של המשתמש, ומעניקים שירות מלא גם אחרי השלמת העבודה. כחברה מובילה בענף מציעים אצלנו מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ועלויות הוגנות ו משתלמים. עסקים רבים בשוק כואבים מעבריינים ופשעי גניבה, מסיבה זו הם צריכים להתקין אמצעי אבטחה מאסיביים בשביל להקשות על הפושעים ולצמצם נזקים. כידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין סורגים בעסק בעשור האחרון ישנם מוצרים חדשים וגם מצוינים שנותנים לעסקים בכל רחבי המדינה להגן על הרכוש והאביזרים היקרים במיקום. רוצוי לדעת שהמון בני אדם לא כ"כ אוהבים את את הניראות של הסורגים בגלל תחושת חוסק האוויר ואווירת מתקן כליאה, על-כן אין להשוות משהו אחר ל סורג ממונע שקל לגלול במרוצת שעות הפעילות של בית העסק, ובסיום שעות הפעילות מורידים עם נקישת כפתור את הסורג החשמלי ואז נוצר מיגון אפקטיבי ובטוח.

תריס חשמלי או אולי סורג?

בבניינים וגם אצל בעלי עסקים תהיה לכם את האופציה לראות תריסי גלילה חשמליים המקרינים תחושה של ביטחון ו מציעים גם פתרון הצללה טוב. אולם תריס המופעל חשמלית לא ממש מספק הגנה אל מול פושעים כי כל פורץ שיודע את העבודה יודע כיצד לעשות הרמה של התריס ו לפלוש מבעל לכניסה כדי לבצע את זממו. לכן, הפתרון המתקדם ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים קבועים במקום העבודה הוא להתקין תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באופן איכותי, כך למעשה מתקינים שני מוצרים במחיר אחד, גם תריס להצללה וגם סורג המספק למיגון המקום.

שני דברים בתשלום משתלם באשתאול

המענה המתקדם והחדשני של תריס שמשמש גם כסורג הווה חלופה שאין כמוה לעסקים ברחבי המדינה. כל חברת אחסון שרוצה בפתרון אבטחה בטוח ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי לפי ובהתאם לגודל של הפתחים בבית העסק ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום בעל עובי טוב ומחושל הכולל פורפיל מפלדה חזקה למניעה של סיכוי לניסור השלבים של התריס. קיימת אופציה ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, באופן זה, לקוחות יכולים להביט בעד לחלון הראווה בשביל לצפות בסחורה בחנות ולהתפעל מעיצוב העסק, גם במקרה שהעסק סגור. נציין גם כי תריס סורג חשמלי מקל עלינו ומאפשר נעילה אף כש שלבי התריס פתוחים בשביל לאפשר הקרנה של אור נעים מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס רגיל יש לסגור עד לסוף במטרה לנעול אותו ולאבטח את המקום. בתריס סורג אין סיבה להוריד עד הסוף את התריס הנגלל, בצורה הזאת ניתן לאפשר לאור הטבעי מבחוץ להקרין פנימה כדי לחסוך בכסף המשולם על החשמל והתאורה. כדאי לקנות דגם מומלץ שיש בתוכו מנגנון זהירות למנוע נפילה של התריס ומנגנון מכני הנותן לנו את האופציה ללסגור ולפתוח בזמן שקיימת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה עם שקיפות באשתאול תריסים נגללים שניתן לראות דרכם באשתאול

חברת רוטנשטיין חוסם רוצה להראות בפניכם חידוש טוב בעסקי התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות עם איכות גבוהה הטוב במיוחד לבתי עסק, במרכזים מסחריים מקורים ובמדרחוב, באופן זה, ניתן להציג את כל הדברים לאנשים המטיילים שם שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין ורציני שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא הגנה והרבה יתרונות מעבר.

תריס שקוף – יתרונות רבים תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות

תרסים שקופים זה לחלוטין פתרון נוח לחברות רבות, אפשר להראות את הבגדים, הטבעות, מוצרי חשמל או כל סוגי פריטים אחרים בחנות אפילו בשעות שבהן בית העסק סגור. יתאפשר לכם לגלגל את תריס הגלילה מעלה בזמני הפתיחה של העסק, התריס החשמלי כמעט שלא צריך איזור לאחסון. תהיה לכם את האופציה לשלוט בהתריס על ידי כפתור הפעלה שמותקן על קיר פנימי בעסק, על ידי שלט רחוק או באמצעות יישומון בנייד. הסגולות המשמעותיים של תריס גלילה שקוף הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס הנגלל עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר טוב ומאסיבי אף במצב שבו יש מקרים קיצוניים. עיצוב מרהיב- תריס הגלילה נוצר באיכות גבוהה ובמראה יפה, הוא מותקן על ידי אנשים מקצועיים משומנים בשווי שאין כמותה.פיתרון כלשהו עולמי עסקים – מזמינים לתת מבט על פרקמטיא מוראית במשרדים באשנבי הראווה באשתאול בלי כל בלאגן. מיוצר כחול לבן- התריס החשמלי נעשה במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates