שערים חשמליים בביתר עילית

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בביתר עילית למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בביתר עילית למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בביתר עילית

תריס גלילה בביתר עילית

תריסי גלילה אוטומטיים הינם טכניקת מיגון נפוצה במקומות רבים בכל הארץ, אפשרי לצפות בהם בהגעה למוסכים, עיסקי תכשיטים ובגדים, מרכזים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, עסק של מוצרי אלקטרוניקה וכו’. תריסים נגללים לא מאפשרים לגנבים לחדור בפשטות לעסק ולהסליק משם עצמים, התריסים יתר על כן עוצרים מקרי ונדליזם, ממעיטים דרסטית את ניסיונות הפריצה ומעודדים להרגשת רוגע אצל בעלי בית העסק.

כיצד להתאים תריסי גלילה אוטומטיים לעסק בו אתה עובד?

בכדי להחליט על תריס גלילה למקום העבודה שלך בעיר ביתר עילית רצוי להחליט האם אתה מתעניין בתריסים חשמליים או מופעלים ידנית. עד לפני לא זמן רב הייתה מוסכמה לקנות ולשים תריס נגלל מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת העובד בעזרת מנגנון תפעול הפועל ידנית. בזמנינו מקובל להזמין תריס נגלל שמכיל מנגנון חשמלי לגלילה קלה, כדי לא להסתפק עם תפעול ידני שגורם לשימוש בכוח פיסי רב. אם אתה חושב שתריס גלילה שהינו חשמלי הרבה פעמים נוטה להתקלקל ולגרום לבלגן כדאי לדעת שיש בהחלט מנועים שמופעלים חשמלית אמינים מאוד, אי לכך על מנת שהתריס לא יתקלקל כדאי לקנות את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה ענקית, בראש הרשימה, מוכרת ושניתן לסמוך עליה. האנשים המקצועיים חושבים שכדאי לבעלי משרדים לבחור תריסי גלילה חשמליים לעסק על פי הקריטריונים הבאים: סוג העסק ובאיזו עיר הוא. גודל הפתחים שצריך לאבטח. מנגנון פעולה איכותי (מנוע תפעול טוב ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיות לייצור התריס הנגלל החשמלי. סטייל תריס הגלילה. איכותה של ועלויות התקנת התריס במחסן. תחזוקה באופן תדיר. איך התריס יעמוד אל מול ניסיונות חדירה, חבלנות ואסונות הטבע. מנגנוני אבטחה, כגון מעצור חירום, אפשרות להפעלה ידנית אם אכן יש הפסקת הזרם החשמלי וכיוצא בזאת.

תמחור והתחייבות. סוגים של תריסי גלילה חשמליים במגוון סטיילים אופנתיים

תאגיד איכותית בביתר עילית לארגון, תפוקה והשמה של תריסים חשמליים מעניקה התאמה אישית של תריס הגלילה לצורכיו של בעל העסק ולצורכי העסק. ניתן להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם שונים, לרוב מפלדה או מאלומיניום, חברת תריסי הגלילה יכולה להציע אף תריסי גלילה שקופים המיוצר מפוליקרבונט. כדאי לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה הכוללים שלבים מסיביים ואטומים, יתאפשר לכם להשיג תריס גלילה הכולל שלבים מחוררים ובעלי מרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל לעבור בלי דאגות לבית העסק וכן יתן לראות מבעד לתריס הגלילה. במקרה וקונים תריס חשמלי המופק מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לגרום לו לשנות צבע בתנור, קיימים הרבה צבעים שונים לרכישה, ובאופן תואם לחזית הבית, לעיצוב מקום העבודה או לחילופין העסק ובהתאם לרצונות הייחודיות של הקונה או המשתמש, חברת תריסי הגלילה יכולה לתכנן ולספק תריס אוטומטי מסוגנן בצורה איכותית ובנראות חשוב ומקורי.

ממי כדאי להשיג תריסים אוטומטיים
אנחנו ממליצים לרכוש תריסים הנגללים ידנית או אוטומטיים אקסקלוסיבית מחברה איכותית ובעלת ניסיון בין המקצוענים. אנחנו ממליצים לחקור על החברה, לבקש מהחברה קהל ממליצים, לבדוק ברשימת העבודות שבוצעו שבוצו על ידי העסק אם תהיה לכם את האופציה אנחנו מציעים למצוא ביקורת אמיתיות על העסק. אחרי סינון ראשון והשוואת עלויות, עליכם לקבל החלטה לגבי העסק. מסיבה זו, חשוב לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שקיים אצלה ותיקות בענף, חברת תריסים חשמליים המציעה שירות בפריסה ארצית רחבה, סיוע מקצועי יעיל בכל בעיה טכנית ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל איזור בארץ ובאיזור ביתר עילית נגישות מיידית!

יידעו בטלפון שהגעתם דרך האתר והשיגו הצעה כדאית
העסק חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, מרקטינג והשמת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לרצונות ולמאפייני הלקוח. החברה שלנו מייצרת תריסים מחומרים מצוינים שנבחרים בקפידה וכן בצורות ייצור חדשניות ורציניות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם ותק של יותר מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחד מבתי העסק המקצועיים ביותר במדינה לשיווק, ייצור תעשייתי וכן הרכבה של תריסי גלילה חשמליים, לכל צורך וכן בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון אסתטי ויעיל, ומעולה עם זאת גם ייצור וכן התקנת תריסי גלילה ממונעים לתעשייה, למרכולות, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. חברתנו מאפשרת תריסים נגללים חשמליים שהם שקופים, המהווים פתרון איכותי למקומות עבודה במרכזי קניות וגם בקניונים, ותריסי גלילה ממונעים להן אפליקציית פיקוד שתאפשר הפעלה מרוחקת באמצעות שלט, עם חריטה של הלוגו ו/או שם בית העסק. איכות, תחושת אמון וכן עיצוב מתקדם וגם נפלא החברה נותנת שירות בכל המדינה ומציעים טיפול בבעיות זריז ונוח. הננו מלווים כל קליינט מרגע לקיחת ההחלטה וכלה בהתקנה במקום לשביעות רצונו המלאה של המזמין, ומעניקים שירות מלא אף אחרי השלמת העבודה. כחברה מפורסמת בענף אנו מאפשרים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וגם עלויות הוגנות ו אטרקטיביים. בחנויות רבות בסביבה סובלים מעבריינים וגניבות, אז בגלל זה עליהם לשים אמצעי מיגון שימושיים על מנת להקשות על הפורצים ולהפחית הפסדים. כפי שידוע בעבר היה נהוג להתקין מחסומים בחנות בעשור האחרון ישנם פריטים חדשים ו מיוחדים המאפשרים לחנויות בכל נקודה מרכזית בארץ לשמר את הרכוש והתכולה היקרה במיקום. רוצוי לדעת שהרבה לא ממש אוהבים את את איך שנראים הסורגים בגלל תחושת הסגירות ואווירת בית הכלא, על-כן אין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שקל לגלול בזמן שעות הפעילות של העסק, ובתום העבודה מנמיכים בלחיצה על כפתור את הסורג וזוכים למיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס חשמלי או סורג?

בתוך מבנים וגם בחברות ניתן לראות תריסי גלילה ממונעים המשרים תחושת ביטחון ו מהווים גם פתרון הצללה מקצועי. ואף על-פי כן, תריס המופעל חשמלית לא נותן מספיק הגנה אל מול פושעים מאחר וכל פושע שיודע את העבודה מבין איך לבצע הרמה של התריס ו לחדור מבעל לכניסה בשביל לבצע ממש את כל שברצונו. לכן, הפתרון העדכני ביותר לכל מי שלא רוצה סורגים קבועים במקום העבודה הוא לשים תריס סורג חשמלי בצורה יעילה, באופן זה, רוכשים שני דברים בתעריף זהה, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג המספק למיגון המקום.

שני דברים במחיר משתלם בעיר ביתר עילית

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס שיהיה גם סורג הווה חלופה נפלאה לחברות בכל הארץ. כל עסק המעוניין במעהנ מיגוני יעיל ואפקטיבי יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים בעסק ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עם עובי וחסין שיש לו פרופיל מפלדה אמינה למניעה של סיכוי לניסור שכבות התריס. אפשר לספק את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות נוכל לגרום להם להביט בעד לחלון הראווה בשביל לצפות בסחורה בחנות ולהתפעל מהסטייל הפנימי של המקום, גם כאשר בית העסק סגור. בל נשכח אחרי הכל, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם אם שלבי התריס פתוחים ע”מ לאפשר מעבר של קרני אור מבחוץ בין המרווחים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להגיף לחלוטין כדי לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס סורג אין שום צורך לסגור לחלוטין את התריס, באופן זה, ניתן לאפשר לאור הטבעי מבחוץ להקרין פנימה במטרה לחסוך במחירי התאורה והחשמל. כדאי להתקין דגם רציני שיש בתוכו מנגנון אבטחה כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני המאפשר לפתוח ולסגור בעת שפסק החשמל ברחוב.

תריסים חשמליים עם שקיפות בעיר ביתר עילית תריסים חשמליים שקופים באיזור ביתר עילית

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם גאה להציג עבורכם את אחת הטכונולגיות החדישות בשוק תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה המתאים בעיקר למרכולות, מרכזי קנייה מקורים ובמדרחוב, ככה ניתן להציג את כל הסחורה לקליינטים המסתובבים שם שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין ורב-עוצמה שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל המון תחושת בטחון והרבה יתרונות נוספים.

תריס שקוף – מוצר מצוין תריס שקוף – דבר מצוין

תרסים שקופים הם פתרון מושלם לחברות רבות, ניתן להראות את הביגוד, הצמידים, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק אפילו בשעות שבהן מקום העבודה סגור. אפשר לגלגל את התריס מעלה בשעות הפתיחה של העסק, התריס השקוף לא צריך הרבה שטח אחסון. תוכלו לתפעל את תריס הגלילה באמצעות כפתור הפעלה שנמצא בתוך העסק על הקיר, בעזרת שלט רחוק או דרך אפליקציה. המעלות העיקריים של תריס נגלל שקוף הם כדלהלן: עמידות לאורך זמן- התריס השקוף עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר טוב וחזק אף ב-כ מקרה קצה. עיצוב עם סטייל- התריס מיוצר באופן איכותי במראה יוקרתי, הוא מותקן ע”י אנשים מקצועיים משופשפים ברמת גימור מכובדת.פתרון חלומי עסקים – לקוחות יכולים לצפות במרכולת מוראית במקום עבודה בפתחי הראווה בביתר עילית ללא רעש. תעשייה במידנת ישראל- התריס הנגלל נעשה במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates