שערים חשמליים בבית זית

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בבית זית למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בבית זית למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בבית זית

תריס גלילה בבית זית

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות טכניקת התגוננות נפוצה בהרבה עסקים בכל הארץ, אפשרי לצפות אותם בהגעה למוסכים, חנויות ביגוד ואקססוריז, מרכזים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, עסק של מוצרי אלקטרוניקה וכולי. תריסי גלילה אוטומטיים גורמים לכך שגנבים לפרוץ בפשטות למשרד ולהסליק מהעסק מוצרים, אמצעי הסגירה בנוסף עוצרים מקרי השחטה, מצמצמים מאוד את הזדמנויות החדירה ותורמים להרגשת רוגע עבור בעלי בית העסק.

איך להחליט על תריסי גלילה אוטומטיים לעסק בו אתה עובד?

בשביל למצוא תריס גלילה למקום העבודה שלך בבית זית והסביבה רצוי להחליט אם אתה מתעניין בתריסים אוטומטיים או ידניים. בעבר הלא רחוק אנשים היו נוהגים לרכוש ולהתקין תריס גלילה אוטומטי מפלדה או ברזל עם ממשק מכני. בעת המודרנית נוטים להזמין תריס נגלל עם מנגנון חשמלי להפעלה פרקטית, במקום להסתפק עם תפעול ידני שגורם לגלילה מעייפת. אם עולה החשש שתריס חשמלי מרבה לקרוס ולגרות לתקלות מומלץ לדעת שיש גם מנועים אוטומטיים שאין בהם תקלות, אי לכך על מנת להזהר מתקלות כדאי להזמין את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה מפורסמת, בטופ, מוכרת מהימנה. המומחים בתחום אומרים לבעלי עסקים לקנות תריס גלילה למקום לפי הקריטריונים הבאים: סיווג העסק והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל דלת העסק שיש לחסום. מנגנון פעולה שניתן לסמוך עליו (מנוע טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכנולוגיות לייצור תריס הגלילה. עיצוב התריס הנרכש. אמינות ומחר ההתקנה בבית העסק. תחזוקה של המערכת. כמה התריס חזק מול פורצים, ונדליזם ואיתני הטבע. אמצעי אבטחה, כמו למשל מעצור חירום, אפשרות לתפעול ידני כאשר מתקיימת הפסקת חשמל וכולי.

תמחור וערבון. מינים של תריסי גלילה חשמליים בהרבה עיצובים מרעישים

חברת תריסים טובה בבית זית והסביבה לארגון, תפוקה והשמה של תריסים אוטומטיים מעניקה התאמה אישית של התריס אל בקשותיו של הלקוח ואל הצורך של המקום. ניתן לייצר את תריס הגלילה מחומרים ממגוון רחב, לרוב מאלומיניום או מפלדה, חברת התריסים מסוגלת להציע אפילו תריס גלילה שקוף העשוי מחומר בשם פוליקרבונט. מומלץ לדעת שאופציונלי לייצר תריסי גלילה חשמליים הכוללים שלבים מסיביים המספקים אטימה, ניתן להשיג תריס בעל שלבים עם מרווחים ככה שאוויר יכול לזרום ביעילות לחדר הסגור וגם יאפשר לראות דרך החריצים בתריס. במקרה וקונים תריס אוטומטי הנעשה מפלדה או אלומיניום ניתן לשנות לו גוון בטכנולוגיית ייצור בחום, ישנם מגוון צבעים שונים לרכישה, ובהתאם לחזית העסק, לעיצוב מקום העבודה או המשרד ובקורולציה לדרישות יחידות של הלקוח, חברת התריסים יכולה לתכנן ולספק תריס אוטומטי יפה באיכות גבוהה ובסגנון חשוב ומתוחכם.

מאיזה ספק לבחור תריסי גלילה חשמליים
רצוי לרכוש תריסי גלילה ידניים או אוטומטיים אך ורק מחבר המוערכת ואיכותית ומנוסה בסקטור הזה. חשוב לשאול אנשים על החברה, לדרוש בנועם מהעסק קהילת ממליצים, לבחון ברשימת הפרויקטים שבוצו על ידי העסק אם תהיה לכם את האופציה כדאי לקרוא חוות דעת אמיתיות על החברה. לאחר סינון ראשוני ובדיקת עלויות, יש להיסגר על החלטה. לכן, אנחנו מציעים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שיש לה ותק רב בתחום הזה, חברת תריסים שמציעה לכם שירות בפריסה ארצית רחבה, סיוע מקצועי מהיר בכל דילמה מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל הארץ ובעיר בית זית זמינות מיידית!

הבליטו לנציג בשיחה שהגעתם דרך האתר וקבלו דיל טוב
העסק חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, מכירות והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לרצונות ולמאפייני המשתמש. החברה מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרי גלם נפלאים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשות ומתקדמות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בתחום והיא למעשה נחשבת לאחד מבתי העסק הטובים ביותר במדינה לשיווק, ייצור וכן השמת תריסי גלילה חשמליים, לכל צורך וקטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון נאה ועדכני, ומתמחה כמו כן גם ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסי גלילה ממונעים למחסנים, לחנויות בקניונים, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. חברתנו מציעה תריסי גלילה שהם שקופים, המהווים פתרון מעולה לבתי עסק במרכזי קניות וגם במולים, וכן תריסי גלילה שיש להם אפליקציית פיקוד להפעלה מרוחקת על ידי שלט, עם חריטת לוגו ו/או שם התאגיד. איכות, אמינות ועיצוב חדשני ונפלא אנו עובדים בכל המדינה ומאפשרים שירות תיקונים יעיל וזמין. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל אחד מרגע לקיחת ההחלטה לשלב של ההתקנה במקום העבודה לסיפוקו המלאה של הלקוח, ומבצעים שירות מקיף אף במצב שבו יש צורך בהשלמת התהליך. כחברה מצליחה בענף הזה אנחנו מציעים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר וכן תמחורים נוחים ו מעולים. בהרבה מקומות בשוק דואבים מעבריינים וגניבות, לכן עליהם להתקין אמצעי אבטחה טובים על מנת להקשות על הפורצים ולהקטין הפסדים. כידוע בעבר היה נהוג לשים סורגים בבית העסק עם הקידמה של היום ישנם מוצרים חדשים וכן משתלמים שמאפשרים לעסקים מהצפון לדרום לאבטח את הרכוש והתכולה היקרה במקום. חכם יהיה לדעת שהמון חבר’ה לא כל-כך אוהבים את את איך שנראים הסורגים עקב תחושת הסגירות ואווירת מתקן כליאה, בגלל זה אין על סורג חשמלי שניתן לגלול תוך כדי שעות הפעילות של העסק, ובסופו של יום העבודה מנמיכים על ידי לחיצה על כפתור את הסורג הנגלל ואז מקבלים מיגון אפקטיבי ותקין.

תריס חשמלי נגלל או סורג?

בבתים רבים וגם בחברות אפשר לראות תריסים נגללים חשמליים המעניקים תחושה של אמון ו מציעים גם גורם הצללה מקצועי. עם זאת, תריס המופעל חשמלית אינו מספק הגנה בפני פושעים מהסיבה שכל פושע מיומן יודע כיצד להרים את התריס ואז לפלוש דרך הפתח ע”מ לבצע את זממו. ע”כ, הפתרון הכי חדיש לכל מי שלא רוצה סורגים מקובעים בחנות הוא לבצע התקנה תריס נגלל חשמלי שהוא סורג בצורה איכותית, בצורה הזאת מתקינים שני מוצרים בתשלום אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג למיגון החנות.

שני דברים בתמחור משתלם בעיר בית זית

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס שמשמש גם כסורג מהווה חלופה נהדרת לבתי עסק ברחבי הארץ. כל חברה שרוצה בפתרון מיגון בדוק ואפקטיבי יכול לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים בעסק ו לדרישות המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עם עובי ומחוסן הכולל פורפיל מפלדה חזקה כדי למנוע ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. יש אפשרות לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יכולים להביט בעד לחלון העסק ע”מ לצפות בסחורה בחנות ולהתלהב מעיצוב החנות, גם במידה והמקום סגור. חשוב לציין שכן נותן לנו את האופציה לנעילה אף אם שכבות התריס פתוחים כדי לאפשר הקרנת תאורה טבעית מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס רגיל יש להוריד עד למטה על מנת לבצע נעילה ולהגן על המקום. בתריס סורג אין שום צורך לסגור לחלוטין את תריס הגלילה, בצורה זו, ניתן לאפשר לאור הטבעי מבחוץ להקרין פנימה ע”מ לחסוך בכסף המשולם על האור והחשמל. מומלץ לרכוש דגם מומלץ שכולל בתוכו מנגנון אבטחה כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האופציה ללסגור ולפתוח בזמן שקיימת הפסקת חשמל באזור.

תריסים חשמליים שקופים באיזור בית זית תריסי גלילה שניתן לראות דרכם בבית זית

בית העסק רוטנשטיין חוסם נלהבת להציג לכם את אחת הטכונולגיות החדישות בשוק תריסי הגלילה החשמליים, תריס שקוף באיכות גבוהה הטוב ממש לבתי עסק, במרכזים מסחריים סגורים ובמדרחוב, בצורה הזאת אפשר להציג את הדברים ללקוחות מזדמנים הנמצאים במקום מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר עמיד ומאסיבי שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מקסימום הגנה וביטחון ויתרונות רבים נוספים.

תריס גלילה עם שקיפות – יתרונות רבים תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מצוין

תריסי גלילה שקופים זה בלי ספק פתרון נפלא למקומות עבודה רבים, אפשר להראות את הביגוד, השרשראות, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת במרכול אף בשעות בהן החנות סגורה. ניתן לגלול את תריס הגלילה עד למעלה בזמן הפעילות של העסק, התריס השקוף לא דורש הרבה שטח אחסון. פשוט לשלוט בהתריס דרך כפתור הפעלה שמותקן על קיר פנימי בחנות, על ידי שלט רחוק או עם אפליקציה. המעלות העיקריים של תריס נגלל שקוף הינם: עמידות לאורך זמן- התריס מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב ורב-עוצמה אף ב-כ מקרי קיצון. עיצוב מרהיב- תריס הגלילה נוצר בצורה איכותית במראה יוקרתי, הוא הינו מותקן ע”י פועלים מקצועיים משומנים ברמתה של שאין כמותה.פיתרון כלשהו חלומי עסקים – קליינטים לתת עיניכם בפרקמטיא מודגמת במקומות עבודה בפתחי הראווה בבית זית והסביבה ללא בלאגן. תעשייה כחול לבן- התריס מופק במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates