שערים חשמליים בגבעת יערים

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בגבעת יערים למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בגבעת יערים למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בגבעת יערים

תריס גלילה בגבעת יערים

תריסי גלילה אוטומטיים הם אמצעי מיגון נפוץ בהרבה משרדים ברחבי המדינה, אפשר למצאם בפתחי פנצ'ריות, מרכזי ביגוד ואקססוריז, סניפים של רשתות שיווק קמעונאיות, עסק בהן מוכרים מוצרי חשמל וכולי. תריסי גלילה לא מאפשרים לפושעים להתגנב בקלות לחנות ולחטוף מהמקום מצרכים, התריסים ועוצרים בעיות של השחטה, מצמצמים מאוד את הזדמנויות הפשיעה וגם תורמים להרגשת רוגע בקרב בעלי החנות.

באיזה אופן למצוא תריס גלילה לעסק בו אתה עובד?

על מנת להחליט על תריסי גלילה למוסך שלך בעיר גבעת יערים עליך לקבוע האם אתה מעדיף להתקין בתריסים אוטומטיים או מופעלים ידנית. בעבר היה נהוג לקנות ולשים תריסי גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת המכיל ממשק מכני. בעת המודרנית נוטים להזמין תריסי גלילה שמכיל מערכת אוטומטית להפעלה נוחה, כדי לא להסתפק על גלגול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם אתה מכיר שתריס גלילה חשמלי מרבה להתפרק ולגרום לבלגן מומלץ שתקרא זאת שיש בהחלט מנועים שמופעלים חשמלית שעובדים מעולה, ומכך על מנת שהתריס לא יתקלקל עליך לרכוש את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה גדולה, בראש הרשימה, שאנשים מכירים ושניתן לסמוך עליה. אלו שיודעים ענין אומרים לאנשים לרכוש תריס גלילה למקום על פי התנאים הבאים: סוג העסק ובאיזו עיר הוא. גודל הדלת שיש לסגור. תהליך עבודה שניתן לסמוך עליו (מנוע טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיה בה מיוצר התריס הנרכש. מראה התריס החשמלי. איכות וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס בעסק. תחזוקה של המערכת. חסינות התריס מול נסיונות פריצה, ונדליזם ואיתני הטבע. אמצעי אבטחה, למשל מעצור חירום, פוטנציאל לתפעול בעזרת הידיים אם תתקיים הפסקת חשמל וכיוצא באלה.

תמחור וערובה. מיני תריסי גלילה אוטומטיים בסוגי עיצובים מצוינים

חברת תריסים חשמליים איכותית בגבעת יערים לעיצוב, פבריקציה והרכבה של תריסי גלילה חשמליים מציגה התאמה מושלמת של התריס לבקשותיו של הלקוח ולצורכי העסק. יכולי לייצר את התריס מחומרים ממגוון רחב, בדרך כלל, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת name מסוגלת להציע כן תריס גלילה שקוף המורכב מפוליקרבונט. כדאי לדעת שאפשר להכין תריסי גלילה אוטומטיים הכוללים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, יתאפשר לכם לעשות בחירה בתריס גלילה הכולל שלבים מחוררים ובעלי מרווחים בצורה כזאת שאוויר מסוגל לעבור ביעילות למקום העבודה ובהתאם יתאפשר לראות דרך החריצים בתריס. במידה וקונים תריס חשמלי המוכן מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לשנות לו גוון בתנור, יש הרבה צבעים לברירה, ובהלימה לחזית המבנה, לעיצוב מקום העבודה או לחילופין העסק ובהתאמה לבקשות יחידות של המשתמש / לקוח, חברת תריסי הגלילה בעלת היכולת לתכנן ולהעניק תריס מעוצב בצורה איכותית ובנראות נכבד ויצירתי.

ממי מומלץ להזמין תריסים אוטומטיים
מומלץ להתקין תריסים נגללים ידניים או אוטומטיים בלבד מחברה מקצועית ובעלת ניסיון בסקטור הזה. אנחנו מציעים לחקור לגבי, לקבל מהחברה קהילת ממליצים, לבדוק ברשימת הפרויקטים שבוצעו על ידי החברה התוכלו חכם יהיה לסקור דעה כנות בדבר העסק. בתום בירור חלוצי ובדיקת עלויות, צריך להיסגר על החלטה. על-כן, כדאי לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה ובעלת ותיקות בסקטור, חבר תריסים נגללים שמספקת שירות מהצפון לדרום, סיוע מקצועי זריז בכל דילמה מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל איזור בארץ ובעיר גבעת יערים נגישות מיידית!

הדגישו בשיחת הטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותרוויחו הצעה כדאית
העסק חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, פרסום והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לצורכי ולמאפייני הקונה. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים חשמליים מחומרי גלם מצוינים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות מתוחכמות ומתקדמות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם ותיקות הארוכה מ-30 שנה בתחום ומעשה היא נחשבת לאחד המקומות המובילים בסביבה לפרסום, ייצור תעשייתי וגם השמה של תריסים ממונעים, לכל צורך וגם מכל גודל. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון יפהפה ומתקדם, ומעולה כמו כן גם ייצור תעשייתי והתקנת תריסי גלילה ממונעים למקומות תעשייתיים, למקומות עבודה, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסי גלילה חשמליים שהם שקופים, המהווים פתרון אדיר לחנויות במרכזי קניות וכן בקניונים, וגם תריסי גלילה חשמליים להן מערכת שליטה שתאפשר הפעלה מרוחקת דרך שלט, עם חריטת סמל או לחילופין שם התאגיד. רמה, תחושת ביטחון וגם עיצוב מתקדם ומפואר אנו נותנים שירות בכל חלקי הארץ ומספקים שירותי תיקונים באופן מהיר ונוח. הננו מלווים כל לקוח מרגע קבלת ההחלטה לשלב של ההתקנה במקום לשביעות רצונו המלאה של המשתמש, ומביאים שירות מלא אפילו אחרי השלמת התהליך. כחברה טובה בענף אנחנו נותנים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וגם מחירים הוגנים ו אטרקטיביים. מקומות רבים במדינה כואבים מעבריינים ופשעי גניבה, על-כן עליהם לשים אמצעי מיגון טובים בשביל להקשות על הפושעים ולהפחית הפסדים. כידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק עם הקידמה של היום ישנם מוצרים חדשים וכן איכותיים שמאפשרים לעסקים ברחבי המדינה לאבטח את הרכוש והתכולה היקרה בעסק. חכם יהיה לדעת שהמון בני אדם אינם אוהבים את המראה של הסורגים בעקבות תחושת חוסק האוויר וגם אווירת בית הכלא, בגלל זה אין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שאפשר לגלול במרוצת זמן הפעילות שהחברה נותנת, ובסופו של שעות הפעילות מורידים בלחיצה פשוטה על כפתור את הסורג הנגלל וזוכים למיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס ממונע או לחלופין סורג?

בבתים רבים וגם בעסקים שונים אפשר לראות תריסים ממונעים המקנים תחושה של ביטחון ו מהווים גם פתרון להצללה איכותי. אבל תריס ממונע לא בדיוק מספק הגנה מול פושעים מאחר וכל פורץ מיומן קולט כיצד לבצע הרמה של התריס החשמלי ואז להיכנס דרך הפתח נפתח במטרה לבצע את הפשע. ע"כ, הפתרון היעיל ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים שהם קבועים במקום העבודה הוא לרכוש תריס סורג חשמלי ביעילות, באופן זה, רוכשים שני מוצרים בתעריף זהה, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג למיגון המקום.

שני דברים בתמחור משתלם באיזור גבעת יערים

הפתרון המתקדם והמתוחכם של תריס שהוא גם סורג מהווה חלופה מעולה למקום עבודה בכל הארץ. כל עסק הרוצה בפתרון אבטחה יעיל ומועיל מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם למימדי הפתחים במקום העבודה ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עם עובי ועמיד הכולל פורפיל מפלדה רצינית כדי למנוע סיכוי לניסור שכבות התריס. תוכלו לספק את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, בצורה זו, לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון הראווה על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהתלהב מהסטייל הפנימי של המקום, גם במידה ובית העסק סגור. כמובן שיש לצייין אחרי הכל, מאפשר נעילה גם במקרה ש שלבי התריס פתוחים כדי לאפשר הקרנת אור נעים מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש להוריד עד לסוף בשביל לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס עם סורג אתם כלל לא אמורים לסגור לחלוטין את התריס הנגלל, בצורה זו, ניתן לאפשר לתאורה טבעית מבחוץ להכנס פנימה במטרה לחסוך במחירי החשמל והאור. מומלץ לרכוש דגם איכותי שכולל בתוכו מנגנון זהירות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני המאפשר לסגור ולפתוח בזמן שקיימת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה שקופים באיזור גבעת יערים תריסי גלילה שקופים בגבעת יערים

חברת רוטנשטיין חוסם נלהבת להראות בפניכם חידוש איכותי בעסקי תריסי הגלילה, תריס שקוף עם איכות גבוהה הכדאי מאוד חחנויות בקניונים, במרכזים מסחריים מקורים ובמורד הרחוב, בצורה הזאת אפשר להציג את כל הדברים לאנשים המטיילים במקום שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי וחזק המבטיח לכם מלא ביטחון והרבה יתרונות מעבר.

תריס גלילה שקוף – דבר מצוין תריס גלילה עם שקיפות – דבר מצוין

תריסי גלילה שקופים הם פתרון אדיר לחברות רבות, פשוט להראות את הביגוד, השרשראות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק גם בשעות בהם העסק סגור. קל לגלול את תריס הגלילה מעלה בזמן הפעילות של המקום, התריס הנגלל כמעט ואינו צריך שטח אחסון. ניתן לתפעל את התריס דרך מתג המותקן בתוך העסק על הקיר, על ידי שלט רחוק או דרך אפליקציה. הסגולות החשובים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות טובה- התריס השקוף מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב ורב-עוצמה אף במצב שבו יש מקרי קיצון. עיצוב יפה- תריס הגלילה מופק בצורה איכותית במראה איכותי, זה מותקן ע"י אנשים מקצועיים אמונים באיכותה של שאין כמותה.פתרון מצוין בתי עסק – קליינטים לראות פרקמטיא מודגמת במקומות עבודה בפתחי הראווה בעיר גבעת יערים ללא כל בלאגן. מיוצר כחול לבן- התריס החשמלי נוצר במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates