שערים חשמליים בזכריה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בזכריה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בזכריה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בזכריה

תריס גלילה בזכריה

תריסי גלילה נוטים להיות טכניקת מיגון נפוצה במשרדים רבים בכל המדינה, ניתן לראותם בכניסה למוסכים, רשתות בגדים ותכשיטים, סניפים של רשתות שיווק קמעונאיות, מרכזי קניה בהן מוכרים מוצרי חשמל ועוד. תריסי גלילה אוטומטיים לא מאפשרים לפושעים לפרוץ בקלות למשרד ולחטוף ממנו דברים, אמצעי הסגירה גם עוצרים מקרי השחטה, ממעיטים ממש את ניסיונות החדירה וגורמים לתחושת ביטחון עבור בעלי המשרד ועובדיו.

כיצד להתאים תריס גלילה חשמלי למוסך שלך?

במטרה להתאים תריס גלילה אוטומטי למוסך שלך בזכריה כדאי להחליט אם אתה מעדיף להשתמש בתריסי גלילה חשמליים או מופעלים ידנית. בעבר הלא רחוק אנשים היו נוהגים לרכוש ולתלות תריס נגלל מפלדה או ברזל העובד בעזרת מנגנון תפעול הפועל ידנית. עכשיו מקובל להזמין תריס שנגלל הפועל על מנגנון חשמלי לגלילה קלה, כדי לא לבזבז זמן על תפעול ידני המחייב כוח פיסי. אם עולה החשש שתריס אוטומטי הרבה פעמים נוטה להתפרק ולגרום לבלגן אנו רוצים שתדע כי ישנם מנועי חשמל אמינים ועמידים במיוחד, ומכך נובע שעל מנת שהתריס לא יתקלקל כדאי לקנות את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה ענקית, יציבה שאנשים מכירים ואמינה. האנשים המקצועיים חושבים שכדאי לקליינטים לקנות תריסים נגללים למוסך על פי הקריטריונים הבאים: סיווג העסק והמיקום שלו. גודל הדלת שיש לחסום. תהליך עבודה מעולה (מנוע חשמלי טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). האופן בו המפעל מייצר את התריס החשמלי. צבע התריס הנגלל. איכות ותשלום התקנת התריס. אחזקה שוטפת. חסינות התריס בפני ניסיונות חדירה פנימה, חבלנות ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. אמצעי זהירות, לדוגמה: מעצור חירום, אפשרות לתפעול ידני אם יש תקלה חשמלית וכולי.

מחיר וערובה. מיני תריסים נגללים בסוגי עיצובים מדהימים

משרד מקצועית בעיר זכריה לעיצוב, תפוקה והתקנה של תריסי גלילה חשמליים נותנת תיאום מלא של התריס אל דרישותיו של הלקוח ואל המאפיינים של העסק. יכולי לייצר את תריס הגלילה החשמלי מחומרים כאלה ואחרים, לרוב מאלומיניום או מפלדה, חברת התריסים יכולה להציע אף תריסי גלילה שקופים העשוי משלבים של פוליקרבונט. רצוי לדעת שאופציונלי לייצר תריסים חשמליים הכוללים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, ניתן לבחור תריס גלילה עם שלבים עם חורים ומרווחים ככה שאוויר יכול לזרום בלי דאגות לבית העסק וכן יתן לראות דרך התריס. במידה ושמים תריס חשמלי שמופק מפלדה או אלומיניום ניתן לשנות לו גוון בתנור, יש מגוון גוונים שונים לבחירה, ובאופן תואם לחזית נכס, לעיצוב החנות או המחסן ובהתאם לדרישותיו סגוליות של הקונה או המשתמש, חברת תריסי הגלילה בעלת היכולת לתכנן ולספק תריס אוטומטי מעוצב בצורה איכותית ובנראות נכבד ומקורי.

ממי בעצם להזמין תריסי גלילה
כדאי להזמין תריסי גלילה מכניים ולחלופין חשמליים בבלעדיות מחברה עליה ניתן לסמוך ובעלת ותק בתוך הסקטור. חכם יהיה לשאול אנשים לגבי, לקבל מהעסק רשימת ממליצים, לבחון ברשימת הפרויקטים של העסק במידה שיתאפשר לכם חשוב לקרוא ביקורוץ כנות בדבר החברה. לאחר בירור חלוצי ובדיקת עלויות, כדאי לקבל החלטה לגבי העסק. אם כך, כדאי לבחור אך ורק חברה איכותית שיש לה ותיקות בענף, חברה שמחלקת שירות בפריסה ארצית רחבה, עזרה באופן מקצועי מהיר בכל התלבטות וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות לכל חלקי הארץ ובזכריה זמינות מיידית!

יידעו לנציג בשיחה שמצאתם אותנו דרך האתר ותשמעו דיל טוב
חברת רוטנשטיין חוסם משופשפים בייצור, מכירות והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בסינכרון אל צורכיו של ולמאפייני הלקוח. החברה שלנו מייצרת תריסים מדברים מיוחדים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשות ורציניות. לחברת רוטנשטיין חוסם תקופה הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר בארץ למרקטינג, ייצור תעשייתי והרכבת תריסי גלילה ממונעים, לכל צורך וכן בכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת פתרון יפהפה ונקי, ומתמחה כמו כן גם ייצור וכן התקנה של תריסים למחסנים, לבתי עסק, לסופרים, למוסכים ולחניות. חברת רוטנשטיין חוסם מאפשרת תריסי גלילה ממונעים שהם שקופים, הנותנים פתרון מעולה לחנויות במרכזי קניות וכמו כן במולים, וגם תריסים נגללים להן מערכת פיקוד שתאפשר הפעלה מרוחקת ע”י שלט, עם חריטה של לוגו או לחלופין שם החברה. איכות, תחושת ביטחון וכן עיצוב מתקדם ונהדר אנחנו עובדים בכל רחבי הארץ ונותנים עבודות תיקונים באופן יעיל וזמין. הננו מלווים כל מזמין משעת הזמנת השירות ועד לרגע ההתקנה במבנה לשביעות רצונו השלמה של הצרכן, ומבצעים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מובילה בתחום אנו מאפשרים מענה מקצועי בצורה הטובה ביותר ותעריפים נוחים ו מצוינים. בהרבה מקומות במדינה סובלים מעבריינים וגניבות, בגלל זה עליהם להתקין אמצעי מיגון יעילים בשביל להקשות על הפורצים ולצמק נזקים. אם עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק בימים אלה ישנם מוצרים חדשים ו משתלמים שנותנים לעסקים בכל נקודה במדינה לאבטח את הרכוש והציוד היקר בלוקיישן. חכם יהיה לדעת שהמון בני אדם לא כ”כ אוהבים את המראה של הסורגים בעקבות תחושת חוסק האוויר וגם אווירת מתקן כליאה, כך שאין כמו סורג גלילה חשמלי שקל לגלול תוך כדי שעות הפעילות של החברה, ובתום שעות הפעילות מנמיכים בלחיצה פשוטה על כפתור את הסורג החשמלי ונוצר מיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס ממונע או סורג?

בבניינים וגם אצל בעלי עסקים אפשר לראות תריסי גלילה המקרינים תחושה של אמון ו מהווים גם פתרון הצללה מקצועי. עם זאת, תריס ממונע לא ממש מספק הגנה מול פושעים מאחר וכל פושע שיודע את העבודה קולט כיצד להרים את התריס החשמלי ואז להיכנס מבעל לכניסה במטרה לבצע את זממו. על-כן, הפתרון המתקדם ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים מקובעים במקום העבודה הוא לרכוש תריס סורג המופעל חשמלית ביעילות, כך למעשה קונים שני מוצרים בעלות ותעריף טובים, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג למיגון החנות.

שני מוצרים בעלות ותעריף משתלמים בזכריה

המענה המתקדם והחדשני לתריס המהווה גם סורג מהווה חלופה ברמה גבוהה לעסקים ברחבי המדינה. כל בית עסק הרוצה בפתרון מיגון עובד ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי לפי ובהתאם לגודל הפתחים במקום העבודה ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ועמיד עם פרופיל מפלדה בטוחה למניעה של סיכוי לניסור השלבים של התריס. קיימת אופציה לספק את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, בצורה הזאת לקוחות נוכל לגרום להם להביט מבעד לחלון החנות במטרה לצפות בסחורה בחנות ולהתלהב מעיצוב החנות, גם כשהמקום סגור. נוסיף כי תריס סורג חשמלי עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם אם שכבות התריס עם רווחים ע”מ לאפשר הקרנה של קרני אור מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש להוריד לגמרי עד הסוף במטרה לבצע נעילה ולהגן על המקום. בתריס עם סורג אינכם צריכים להנמיך עד למטה את התריס הנגלל, ככה ניתן לתת לאור השמש להקרין פנימה בשביל לחסוך בכסף המשולם על החשמל והתאורה. ממלצים לרכוש דגם טוב שיש בתוכו מנגנון אבטחה למנוע הפלה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה לפתיחה וסגירה כאשר יש הפסקת חשמל באזור.

תריסים חשמליים שקופים בעיר זכריה תריסי גלילה עם שקיפות בזכריה

חברתנו רוטנשטיין חוסם רוצה להראות לכם חידוש מצוין בתחום התריסים הנגללים, תריס שניתן לראות דרכו בעל איכות גבוהה הכדאי בעיקר עבור מקומות עבודה, מרכזי קנייה מקורים ובמדרחוב, ככה ניתן להראות את המוצרים ללקוחות מזדמנים הנמצאים ברחוב הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר עמיד ורציני שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מקסימום תחושת בטחון ודברים טובים בנוסף.

תריס שקוף – הרבה יתרונות תריס גלילה שקוף – מוצר מעולה

תריסי גלילה שקופים זה פתרון מצוין לבתי עסק רבים, פשוט להציג את הפריטי הלבוש, טבעות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי פריטים אחרים בחנות גם בשעות בהם החנות סגורה. פשוט לגלול את התריס מעלה בשעות הפתיחה של המקום, התריס הממונע השקוף כמעט שלא צריך איזור לאחסון. פשוט לשלוט בהתריס הגלל דרך כפתור הפעלה המותקן בתוך העסק על הקיר, בעזרת שלט נייד או דרך אפליקציה בנייד. הסגולות החשובים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות לאורך זמן- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד וחזק גם במקרה קצה. עיצוב מרהיב- התריס נעשה באיכות גבוהה ובמראה עשיר, הוא מותקן על ידי פועלים מקצועיים מוסמכים ברמתה של שאין כמוה.פיתרון כלשהו מושלם לבתי עסק – אנשים לסקור סחורה מוראית במשרדים בחלונות הראווה בזכריה ללא שום בלאגן. מיוצר בישראל- התריס החשמלי מיוצר במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם ונחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates