שערים חשמליים בסוסיה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בסוסיה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בסוסיה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בסוסיה

תריס גלילה בסוסיה

תריסי גלילה חשמליים הינם טכניקת הגנה נפוצה בהרבה משרדים בכל המדינה, ניתן לצפות בהם בפתחי מוסכים, רשתות הלבשה ואקססוריז, מרכזים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, עסק של מוצרים חשמליים וכיוצא בזאת. תריסי גלילה חשמליים לא מאפשרים לפושעים לחדור בפשטות לעסק ולחטוף מהחנות מוצרים, הם יתר על כן מרחיקים מקרי ונדליזם, מצמצמים מאוד את סיכויי הונדליזם וגורמים להרגשת רגיעה בקרב הבעלים של החנות.

איך מומלץ לבחור תריס נגלל למקום העבודה שלך?

על מנת להתאים תריס נגלל למשרד שלך בסוסיה צריך להגיע להחלטה האם בעל העסק מתעניין בתריסי גלילה אוטומטיים או מכניים. עד לפני לא זמן רב אנשים היו נוהגים לרכוש ולתלות תריסי גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת העובד בעזרת ממשק הפועל ידנית. כיום בדרך כלל מזמינים תריס שנגלל שעובד בעזרת מנוע אוטומטי להפעלה פרקטית, כדי לא להסתפק עם גלגול ידני שגורם לגלילה מעייפת. אם במקרה שמעת כי תריס המונע חשמל הרבה פעמים נוטה להפסיק לעבוד ולגרות לתקלות מומלץ לדעת שיש גם מנועים אוטומטיים שאין בהם תקלות, ומכך כדי להימנע מתקלות כדאי להתקין את התריס האוטומטי רק מחברה מהימנה, בטופ, שאנשים מכירים מהימנה. המומחים בתחום ממליצים ללקוחות לקחת תריס חשמלי למקום לפי הקריטריונים הבאים: סיווג העסק ובאיזו עיר הוא. גודל החלון שיש לחסום. מנגנון פעולה מעולה (מנוע אוטומטי אמין וחזק). חומרים (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). אופן הייצור של התריס הנגלל. סגנון התריס החשמלי. איכותה של ועלות התקנת התריס בעסק. אחזקה שוטפת. כמה התריס חזק בפני ניסיונות חדירה פנימה, חבלנות ואסונות הטבע. אמצעי אבטחה, כמו למשל מעצור חירום, פוטנציאל לתפעול מכני כאשר מתקיימת הפסקת הזרם החשמלי וכדומה.

מחיר ואחריות. מיני תריסים נגללים בסוגי עיצובים מפעימים

משרד מומלצת בסוסיה והסביבה לתכנון, תפוקה והתקנת תריסים נגללים הפועלים על ידי מנוע מציגה התאמה מלאה של תריס הגלילה החשמלי לצורכיו של בעל העסק ואל המאפיינים של המקום. אפשר לייצר את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם מגוונים, ע”פ רוב, מאלומיניום או מפלדה, חברת name יכולה לספק אף תריסי גלילה שקופים העשוי משלבים של פוליקרבונט. כדאי לדעת שאופציונלי לייצר תריסי גלילה חשמליים המכילים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, אפשר להזמין תריס עם שלבים עם חורים ומרווחים באופן כזה שאוויר יכול להיכנס בקלות למקום העבודה ובהתאם תוכלו לראות דרך התריס. אם קורה ומתרינים תריס גלילה שנוצר מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לצבוע אותו תחת הפעלת חום גבוה, קיימים הרבה צבעים להתקנה, ובהתאמה לחזית המקום, לעיצוב המקום או המחסן ולפי ובהתאם לרצונותיו יחידות של המשתמש / לקוח, חברת name בעלת היכולת לתכנן וליצור תריס גלילה יפה באיכות גבוהה ובסטייל חשוב ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי למעשה לקחת תריסים אוטומטיים
אנחנו מציעים להתקין תריסים הנגללים ידנית או חשמליים רק מחברה עליה ניתן לסמוך שמצויה שנים בין אנשי המקצוע. אנו מציעים לקרוא לגבי, לקבל מנציג החברה רשימת לקוחות מרוצים, לקרוא בברשימת העבודות שבוצעו של העסק אם תהיה לכם את האופציה אנו ממליצים לסקור ביקורת כנות על העסק. בתום סינון התחלתי והשוואת מחירים, מומלץ להיסגר על החלטה. אם כך, אנחנו מציעים לבחור אך ורק חברה איכותית שיש לה ותיקות בסקטור, חבר תריסים נגללים המציעה שירות מהצפון לדרום, סיוע מקצועי זריז בכל בעיה טכנית ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל המדינה ובסוסיה שירות זריז!

הבליטו לנציג הטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותרוויחו הצעה אטרקטיבית
חברת רוטנשטיין חוסם מתמחה בייצור, מכירות והרכבת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה לדרישותיו של ולמאפייני המשתמש. החברה מייצרת תריסים מדברים נהדרים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשניות ומתקדמות. לחברת רוטנשטיין חוסם מוניטין של יותר מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר בסביבה למרקטינג, ייצור תעשייתי והשמה של תריסי גלילה חשמליים, לכל מטרה וגם קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון יפה ויעיל, ומתמחה יחד עם זאת ייצור וכן התקנת תריסים למקומות תעשייתיים, למרכולות, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. חברתנו מציעה תריסי גלילה שמאפשרם לראות דרכם, המהווים פתרון מעולה למרכולות במרכזי קניות וכן בקניונים, וכן תריסי גלילה חשמליים שיש להם אפליקציית שליטה להפעלה מרוחקת על ידי שלט, עם חריטה של הסמל או לחילופין שם התאגיד. שווי, תחושת אמון וגם עיצוב מתקדם ומפואר אנו פועלים בכל רחבי הארץ וכן מאפשרים שירותי תיקונים באופן זריז וקליל. אנחנו מלווים כל לקוח משלב הזמנת התריס וכלה בהתקנה בעסק לסיפוקו המלאה של הצרכן, ומבצעים שירות מקיף גם אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה טובה בענף אנחנו נותנים מענה מקצועי בצורה הטובה ביותר ותמחורים נוחים ו משתלמים. בחנויות רבות באיזור כואבים מפריצות וגניבות, כך שהם צריכים להתקין אמצעי מיגון מתאימים במטרה להקשות על כנופיות הפורצים וכן למזער הפסדים. כידוע בעבר היה נהוג לשים סורגים בעסק היום ישנם מוצרים חדשים וגם נהדרים המאפשרים למקומות עבודה ברחבי המדינה להגן על הרכוש והדברים היקרים במקום. רוצוי לדעת שרבים אינם אוהבים את את הניראות של הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר ואווירת המקום הסגור, כך שאין להשוות משהו אחר ל סורג ממונע שתוכלו לגלול במהלך תקופת הפעילות של החברה, ובסיומו של שעות הפעילות מורידים בלחיצת כפתור את הסורג הנגלל ואז מקבלים מיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס ממונע או לחלופין סורג?

במקומות מגורים וגם בתאגידים אפשר לראות תריסי גלילה המקנים תחושת אמון ו נותנים גם פתרון להצללה מומלץ. אולם תריס חשמלי לא ממש מספק הגנה אל מול פושעים מאחר וכל פושע מיומן יודע כיצד להרים את התריס החשמלי ו להיכנס דרך הפתח נפתח ע”מ לבצע את זממו. ע”כ, הפתרון הכי חדיש לכל מי שלא רוצה סורגים קבועים בבית העסק הוא לבצע התקנה תריס סורג חשמלי באיכות גבוהה, בצורה זו, מתקינים שני פריטים בתמחור טוב, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון המקום.

שני פריטים במחיר משתלם בעיר סוסיה

המענה המתקדם והחדשני של תריס שיהיה גם סורג נותן חלופה נפלאה לבתי עסק בכל הארץ. כל עסק המעוניין בפתרון מיגון בטוח ומועיל יכול לרכוש תריס שהוא גם סורג המופעל חשמלי לפי ובהתאם למימדי הפתחים בחנות ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עם עובי ומחושל שיש לו פרופיל מפלדה רצינית כדי למנוע פושעים שמנסרים את שלבי התריס. אפשרי לספק את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון העסק ע”מ לצפות בסחורה בחנות ולהתלהב מעיצוב המקום, אף אם בית העסק סגור. נוסיף כי תריס סורג חשמלי נותן לנו את האופציה לנעילה אף אם שלבי התריס הנגלל עם רווחים על מנת לאפשר הקרנת אור טבעי מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה רגיל יש להוריד עד למטה על מנת לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס עם סורג אתם כלל לא אמורים להוריד לחלוטין את התריס, ככה ניתן להותיר לתאורה טבעית מבחוץ להקרין פנימה על מנת לחסוך בעלויות האור והחשמל. ממלצים לרכוש דגם רציני שמכליל מנגנון זהירות כדי למנוע הפלה של התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האפשרות ללסגור ולפתוח בעת שפסק החשמל ברחוב.

תריסי גלילה עם שקיפות באיזור סוסיה תריסי גלילה שניתן לראות דרכם באיזור סוסיה

חברת רוטנשטיין חוסם רוצה להראות עבורכם חידוש מצוין בשוק תריסי הגלילה החשמליים, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה המתאים בעיקר לבתי עסק, מרכזי קנייה מקורים ובמדרחוב, ככה ניתן להציג את המוצרים לקליינטים הסובבים במקום הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר אמין ועוצמתי המבטיח לכם מקסימום הגנה והרבה יתרונות נוספים.

תריס שקוף – מוצר מצוין תריס גלילה שקוף – מוצר מעולה

תריסי גלילה שקופים זה פתרון אדיר למקומות עבודה רבים, ניתן להראות לכולם את הבגדים, התכשיטים, מוצרי חשמל או כל סוגי פריטים אחרים בעסק אפילו בשעות שבהן מקום העבודה סגור. תוכלו לגלול את התריס הנגלל מעלה בשעות הפתיחה של העסק, התריס השקוף לא נזקק להרבה מיקום לאחסון. תהיה לכם את האופציה להפעיל את תריס הגלילה החשמלי באמצעות מתג הפעלה שנמצא בתוך העסק על הקיר, ע”י שלט נייד או ע”י יישומון בנייד. היתרונות המשמעותיים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות טובה- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ומאסיבי אף במצב שבו יש מקרי קיצון. עיצוב מרהיב- תריס הגלילה נוצר בצורה איכותית במראה עשיר, הוא הינו מותקן ע”י פועלים מקצועיים אמונים ברמת גימור מכובדת.פתרון נוח עסקים – בני אדם להביט בטובין המוצגת במשרדים באשנבי הראווה בסוסיה והסביבה בלי שום בלאגן. תעשייה כחול לבן- התריס החשמלי נוצר במפעלי בית העסק רוטנשטיין חוסם ונחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates