שערים חשמליים בעין נקובא

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בעין נקובא למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בעין נקובא למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בעין נקובא

תריס גלילה בעין נקובא

תריסי גלילה אוטומטיים מהווים טכניקת מיגון נפוצה בהרבה משרדים ברחבי המדינה, אפשר לראותם בפתחי מוסכים, עיסקי בגדים ותכשיטים, סניפים של רשתות מרכולים, חנויות של מוצרי חשמל וכדומה. תריסי גלילה אוטומטיים מונעים מפושעים להתגנב בפשטות למשרד ולהסליק מהעסק אובייקטים, אלו כמו כן מגנים מבעיות של השחטה, ממעיטים ממש את הזדמנויות הונדליזם וכמו כן גורמים להרגשת רגיעה בקרב בעלי בית העסק.

כיצד לבחור תריס גלילה אוטומטי למחסן שלך?

במטרה למצוא תריס נגלל לבית שלך בעין נקובא כדאי להחליט אם אתה רוצה בתריסי גלילה חשמליים או מונעים ידנית. בעבר הייתה מוסכמה לרכוש ולשים תריסי גלילה אוטומטיים מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת המכיל ממשק המשומש ידנית. כעת נוטים להתקין תריס נגלל שמכיל מנגנון חשמלי לתפעול נוח ופשוט, במקום להסתפק על גלגול ידני המחייב כוח פיסי. אם אתה חושב שתריס חשמלי הרבה פעמים נוטה להתפרק ולגרום לבלגן כדאי לדעת שיש מנועים חשמליים אמינים ועמידים במיוחד, אי לכך כדי שלא יקרו תקלות כדאי להזמין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה גדולה, בראש הרשימה, מפורסמת מהימנה. המומחים מייעצים לאנשים לקנות תריס גלילה למוסך לפי הנקודות הבאות: סוג המשרד ובאיזו עיר הוא. גודל המלבן שצריך לנעול. ממשק תפעול מעולה (מנוע טוב ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור התריס הנגלל. עיצוב התריס. איכותה של וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס. תחזוקה באופן תדיר. איך התריס יעמוד בפני פורצים, ונדליזם ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. אמצעי זהירות, למשל מעצור חירום, אפשרות להפעלה לא חשמלית כשיש תקלה חשמלית וכו'.

תמחור וערבון. מינים של תריסי גלילה חשמליים בסוגי עיצובים סוחפים

תאגיד איכותית בעין נקובא והסביבה לעיצוב, ייצור והרכבה של תריסים הפועלים על ידי מנוע מציגה התאמה אישית של התריס אל בקשותיו של הלקוח ולתכונות העסק. אפשר להכין את תריס הגלילה מחומרים כאלה ואחרים, ע"פ רוב, מאלומיניום או מפלדה, החברה יכולה להציע אפילו תריס גלילה שקוף המיוצר מחומר בשם פוליקרבונט. מומלץ לדעת שאפשרי לייצר תריסי גלילה המכילים שכבות מסיביות ואטומות, תוכלו להשתמש בתריס גלילה בעל שלבים עם חורים ומרווחים ככה שאוויר יכול לאוורר בלי דאגות למשרד וכן יתאפשר לראות מבעד לתריס הגלילה. אם קורה ושמים תריס אוטומטי שמופק מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לשנות לו גוון בטכנולוגיית ייצור בחום, יש גם גוונים לבחירה, ובהתאם לחזית המקום, לעיצוב מקום העבודה או המשרד ובהתאמה לדרישות סגוליות של המשתמש / לקוח, חברת תריסי הגלילה מוכנה לתכנן וליצור תריס חשמלי מעוצב באיכות עילאית ובסגנון חשוב ופשוט ויעיל.

ממי לקנות תריסי גלילה
מומלץ להתקין תריסים הנגללים ידנית ולחלופין חשמליים רק מחברה איכותית שמצויה שנים בתחום. אנו ממליצים לקרוא בדבר, לדרוש בנועם מנציג החברה רשימת לקוחות מרוצים, עיין בברשימת העבודות שבוצעו של המוסד אם יתאפשר לכם אנחנו ממליצים לבקש ביקורת ענייניות בדבר החברה. לאחר בירור ראשוני והשוואת עלויות, כדאי לבחור. ע"כ, אנחנו מציעים לבחור רק חברה אמינה שקיים אצלה ותיקות בתחום הזה, חבר תריסים נגללים המציעה שירות ברחבי הארץ, מענה מקצועי מהיר בכל התלבטות ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל איזור בארץ ובעין נקובא שירות זריז!

ציינו בשיחת הטלפון שהגעתם דרך האתר ותרוויחו הצעה אטרקטיבית
החברה שלנו חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, מכירות והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בסינכרון אל בקשותיו של ולמאפייני הלקוח. החברה שלנו מייצרת תריסים מחומרי גלם איכותיים הנבחרים בדקדקנות ו בטכנולוגיות ייצור חדשות וטובות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם ותיקות של יותר מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחת החברות המובילות במדינה לשיווק, ייצור תעשייתי וכמו כן הרכבת תריסי גלילה ממונעים, לכל צורך ובכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם נותנת פתרון נאה וזמין, ומשופשפת בין היתר ייצור וכן התקנת תריסי גלילה חשמליים למקומות תעשייתיים, למקומות עבודה, לסופרים, למוסכים ולחניות. חברתנו מאפשרת תריסים נגללים חשמליים עם שקיפות, הנותנים מענה מעולה לחנויות במרכזי קניות וגם בקניונים, וכן תריסים נגללים חשמליים שיש להם מערכת שליטה שתאפשר הפעלה מרחוק בעזרת שלט, עם חריטה של הלוגו ו/או שם התאגיד. שווי, אמינות וגם עיצוב מודרני ומרהיב אנו פועלים בכל רחבי הארץ ונותנים טיפול בבעיות יעיל ונוחה. אנו מלווים כל אחד מדקת הזמנת התריס ועד להתקנה במקום לסיפוקו המלאה של המשתמש, ומבצעים שירות מקיף גם אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה טובה בתחומה אנו מציעים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר ותעריפים נוחים ו נהדרים. בהרבה עסקים בארץ סובלים מפריצות ועבריינות, בגלל זה עליהם לשים אמצעי מיגון מאסיביים כדי להקשות על הפושעים ולצמק נזקים. כידוע לא מזמן היה נהוג לשים סורגים בחנות בעשור האחרון ישנם מוצרים חדשים וכן איכותיים המאפשרים לחנויות ברחבי המדינה לשמור על הרכוש והדברים היקרים במיקום. רוצוי לדעת שהרבה בני אדם לא תמיד אוהבים את את איך שנראים הסורגים בגלל תחושת הסגירות והאווירה של בית הכלא, אז בגלל זה אין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שניתן לגלול תוך כדי שעות הפעילות שהעסק מציע, ובסיומו של יום העבודה מנמיכים בלחיצת כפתור את הסורג החשמלי ואז נוצר מיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או סורג?

בבתים רבים וגם בעסקים שונים תהיה לכם את האופציה לראות תריסי גלילה חשמליים הנוסכים תחושת אמון ו מהווים גם פתרון הצללה רציני. אבל תריס חשמלי לא בדיוק מספק הגנה מול פושעים כי כל פורץ מיומן קולט כיצד לבצע הרמה של התריס ו לחדור מבעד לפתח כדי לבצע את הגניבה. לכן, הפתרון הכי חדיש לאנשים שלא רוצים סורגים מקובעים בעסק הוא לרכוש תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באופן יעיל, ככה רוכשים שני פריטים במחיר אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג שנותן מיגון להעסק.

שני דברים בתמחור משתלם בעין נקובא

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס שיהיה גם סורג מהווה חלופה מעולה לבתי עסק בכל המדינה. כל עסק שרוצה בפתרון אבטחה עובד ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי בהתאמה לגודל הפתחים בחנות ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עבה וחסין שיש לו פרופיל מפלדה רצינית למניעה של ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. אנו יכולים לייצר את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון החנות בשביל לצפות בסחורה בחנות ולהתפעל מעיצוב המקום, גם במידה והעסק סגור. נוסיף אחרי הכל, נותן לנו את האפשרות לנעילה גם במידה ו שלבי התריס הנגלל עם רווחים במטרה לאפשר מעבר קרני אור מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה רגיל יש לסגור עד למטה בשביל לבצע נעילה ולהגן על המקום. בתריס שהוא סורג אין סיבה להנמיך לגמרי עד הסוף את התריס, בצורה זו, ניתן להשאיר לאור נעים מבחוץ להכנס פנימה במטרה לחסוך במחירי החשמל והאור. מומלץ לרכוש דגם טוב הכולל מנגנון אבטחה למניעה של נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני המאפשר סגירה ופתיחה בזמן שיש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים חשמליים עם שקיפות בעיר עין נקובא תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בעין נקובא והסביבה

חברת רוטנשטיין חוסם נלהבת להראות עבורכם חידוש איכותי בענייני תריסי הגלילה, תריס שקוף עם איכות גבוהה המומלץ בעיקר עבור מרכולות, מרכזי קנייה מקורים וברחובות שופינג באופן זה, ניתן להראות את הדברים לאנשים הסובבים ברחוב הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר אמין וגדול שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מקסימום ביטחון והרבה יתרונות חוץ מזה.

תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מצוין תריס גלילה שקוף – יתרונות רבים

תריסי גלילה שקופים זה לחלוטין פתרון נוח למקומות עבודה רבים, פשוט להראות לכולם את הבגדים, הטבעות, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בחנות אף בשעות בהן בית העסק סגור. אפשר לגלגל את תריס הגלילה למעלה בזמן הפעילות של המקום, התריס הנגלל לא נזקק להרבה מקום לאחסון. ניתן להפעיל את תריס הגלילה בעזרת כפתור הפעלה שנמצא על קיר פנימי בחנות, על ידי שלט נייד או בעזרת אפליקציה בנייד. המעלות העיקריים של תריס גלילה שקוף הינם: עמידות גבוהה- התריס השקוף מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב ועוצמתי אפילו במקרים קיצוניים. עיצוב עם סטייל- תריס הגלילה מופק בצורה איכותית במראה יפה, זה מותקן בעזרת אנשי מקצוע מקצועיים ברמתה של מכובדת.פתרון חלומי בתי עסק – קליינטים לסקור פרקמטיא מוראית בחנויות בחלונות הראווה בעיר עין נקובא בלי כל ווליום. תעשייה בישראל- התריס הנגלל מופק במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates