שערים חשמליים בעמינדב

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בעמינדב למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בעמינדב למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בעמינדב

תריס גלילה בעמינדב

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות צורת אבטחה נפוצה ברשתות רבות ברחבי הארץ, אפשר למצוא אותם בפתחי פנצ'ריות, חנויות ביגוד ואקססוריז, סניפים של רשתות שיווק קמעונאיות, חנויות של מוצרי אלקטרוניקה וכו'. תריסי גלילה אוטומטיים מונעים מגנבים להכנס בקלות לחנות ולחטוף מהחנות עצמים, אלו כמו כן עוצרים מקרי השחטה, מורידים באופן משמעותי את ניסיונות הפריצה וגורמים להרגשת רוגע עבור בעלי העסק והעובדים.

כיצד לבחור תריס גלילה אוטומטי למוסך שלך?

על מנת לבחור תריסי גלילה אוטומטיים למקום העבודה שלך בעמינדב עליך להחליט מראש האם אתה מעדיף להתקין בתריסי גלילה חשמליים או ידניים. בעבר הלא רחוק היה נהוג לרכוש ולהתקין תריס נגלל מברזל טוב או פלדה מגלוונת העובד בעזרת ממשק מכני. כעת בדרך כלל מזמינים תריס נגלל שעובד בעזרת מנגנון חשמלי לתפעול נוח ופשוט, כדי לא להסתפק על גלגול ידני שגורם לגלילה מעייפת. אם במקרה שמעת כי תריס גלילה שהינו חשמלי מרבה להשתבש ולגרום לבלגן מומלץ שתקרא זאת שיש גם מנועים חשמליים אמינים ועמידים במיוחד, ומכך כדי שלא יקרו תקלות עליך לרכוש את התריס האוטומטי רק מחברה מבוססת, יציבה מוכרת ושניתן לסמוך עליה. האנשים המקצועיים מייעצים לבעלי עסקים לרכוש תריסי גלילה אוטומטיים למשרד על פי: סוג החנות והמיקום שלו. גודל דלת המוסך שצריך לאבטח. תהליך עבודה מעולה (מנוע תפעול עוצמתי ואמין). חומרים (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור התריס הנגלל. עיצוב התריס הנגלל החשמלי. רמת וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס בעסק. אחזקת התריס באופן שוטף. התנגדות התריס אל מול ניסיונות פריצה, השחתה וגשמים. מנגנוני אבטחה, למשל מעצור חירום, אופציה לתפעול מכני אם תתקיים הפסקת חשמל וכיוצא באלה.

מחירון והתחייבות. סוגי תריסי גלילה במגוון צבעים מרעישים

משרד רצינית בעיר עמינדב לארגון, תפוקה והשמה של תריסי גלילה חשמליים מציעה התאמה מלאה של התריס החשמלי אל דרישותיו של הלקוח ואל הצורך של העסק. יכולי לייצר את המוצר מחומרים ממגוון רחב, ברוב הפעמים, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, חברת name מסוגלת להציע אף תריסי גלילה שקופים המיוצר מפוליקרבונט. כדאי לדעת שאפשר לייצר תריסי גלילה אוטומטיים הכוללים שכבות מסיביות ואטומות, אפשר להשיג תריס עם שלבים עם מרווחים בצורה כזאת שאוויר מסוגל לעבור בפשטות למקום וכמו כן יאפשר לראות דרך החריצים בתריס. אם קורה ורוכשים תריס חשמלי שמופק מפלדה או אלומיניום תוכלו לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, ישנם הרבה צבעים שונים לברירה, ובאופן תואם לחזית המקום, לעיצוב המקום או לחילופין העסק ובהתאמה אל בקשותיו יחידות של הלקוח, החברה בעלת היכולת לתכנן ולספק תריס אוטומטי יפה באיכות עילאית ובמראה גדול ומתוחכם.

ממי בעצם לרכוש תריסי גלילה חשמליים
כדאי לקנות תריסים הנגללים ידנית ולחלופין חשמליים אך ורק מחבר המוערכת ואיכותית ובעלת ניסיון בתחום. חשוב לחקור אודות החברה, לדרוש מהחברה רשימת לקוחות מרוצים, לבדוק ברשימת הפרויקטים השייכת לחברה ובמידת האפשר חשוב לקרוא חוו"ד אמיתיות בדבר העסק. לאחר סינון ראשון ובדיקת עלויות, רצוי לקבל החלטה לגבי העסק. מסיבה זו, אנחנו מציעים לבחור אך ורק חברה אמינה שיש לה תקופה ארוכה בתחום הזה, חברת תריסים חשמליים שמחלקת שירות בכל הארץ, סיוע מקצועי זריז בכל דילמה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל איזור בארץ ובאיזור עמינדב נגישות מיידית!

הדגישו בטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר ותרוויחו דיל טוב
העסק חברת רוטנשטיין מנוסים בייצור, פרסום והרכבת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לרצונות ולמאפייני הצרכן. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרים מצוינים הנבחרים בדקדקנות ו בצורות ייצור חדשות ומקצועיות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק הטובים ביותר בשוק למרקטינג, ייצור תעשייתי וגם הרכבת תריסים ממונעים, לכל מטרה וכן קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון אסתטי ומצוין, ומשופשפת יחד עם זאת ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסים למקומות תעשייתיים, לבתי עסק, לחנויות גדולות, למוסכים ולחניונים. חברתנו מציעה תריסים נגללים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים מענה מעולה למרכולות במרכזי קניות וקניונים, וכן תריסים ממונעים שיש להם אפליקציית פיקוד שתאפשר הפעלה ממרחק ע"י שלט, עם חריטת לוגו או לחלופין שם מקום העבודה. שווי, אמינות ועיצוב מודרני וגם נפלא אנו פועלים בכל חלקי הארץ ונותנים טיפול בבעיות יעיל ונוחה. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל קליינט מרגע הזמנת השירות לשלב של ההתקנה במבנה לסיפוקו המלאה של הלקוח, ומביאים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מפורסמת בתחום אנחנו מציעים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וגם תמחורים נוחים ו משתלמים. עסקים רבים באיזור מתענים מעבריינים וגניבות, לכן עליהם לשים אמצעי אבטחה מאסיביים במטרה להקשות על כנופיות הפורצים ולהפחית הפסדים. אם בעבר היה נהוג לשים סורגים בעסק כיום ישנם פריטים חדשים ו משתלמים המאפשרים למקומות עבודה מהדרום לצפון לשמר את הרכוש והחפצים היקרים במיקום. חשוב לזכור כי הרבה בני אדם לא כל-כך אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים בגלל תחושת חוסק האוויר והאווירה של בית הכלא, לכן אין כמו סורג גלילה חשמלי שאפשר לגלול בזמן תקופת הפעילות של בית העסק, ובסיומו של שעות הפעילות מנמיכים עם לחיצה פשוטה על כפתור את הסורג הנגלל ואז נוצר מיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

בבתים רבים וגם בחברות אפשר לראות תריסים נגללים הנוסכים תחושת ביטחון ו נותנים גם פתרון להצללה מומלץ. ואע"פ כן, תריס ממונע אינו מספק הגנה מול פושעים מהסיבה שכל פושע מיומן מבין איך לעשות הרמה של התריס ואז לחדור דרך הפתח נפתח ע"מ לבצע את הגניבה. ע"כ, הפתרון הכי חדיש ללקוחות שלא רוצים סורגים קבועים בעסק הוא לרכוש תריס סורג חשמלי באופן יעיל, בצורה זו, קונים שני דברים במחיר אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג למיגון החנות.

שני מוצרים בעלות ותעריף משתלמים בעמינדב והסביבה

המענה המתקדם והחדשני של תריס שהוא גם סורג הווה חלופה נהדרת לחברות מהצפון לדרום. כל בית עסק שרוצה בפתרון מיגון איכותי ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאם למימדי הפתחים בחנות ו לצרכים של המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב וחסין עם פרופיל מפלדה חזקה כדי למנוע סיכוי לניסור השלבים של התריס. יש אפשרות לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה זו, לקוחות יש ביכולתם להביט בעד לחלון החנות ע"מ לצפות בסחורה בחנות ולהתלהב מעיצוב המקום, גם כשהעסק סגור. חשוב לציין כי תאכלס, נותן לנו את האופציה לנעילה גם במקרה ש שלבי התריס פעורים על מנת לאפשר הקרנת אור נעים מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש להגיף לחלוטין על מנת לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס סורג לא קיים צורך להוריד לחלוטין את התריס הנגלל, בצורה הזאת ניתן להותיר לאור השמש להקרין פנימה על מנת לחסוך בעלויות החשמל והאור. מומלץ לרכוש דגם טוב שיש בתוכו מנגנון אבטחה כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האפשרות ללפתוח ולסגור כשמתוחללת הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה שקופים בעמינדב תריסים נגללים עם שקיפות בעמינדב והסביבה

חברתנו רוטנשטיין חוסם נלהבת לגלות בפניכם חידוש מצוין בשוק תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה המתאים במיוחד לחנויות בקניונים, במרכזים מסחריים מקורים וברחובות שופינג באופן זה, ניתן להציג את כל הסחורה לאנשים המסתובבים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין ורציני המבטיח לכם מקסימום ביטחון ויתרונות רבים מעבר.

תריס גלילה עם שקיפות – יתרונות רבים תריס שקוף – הרבה יתרונות

תריסי גלילה שקופים זה פתרון אדיר לבתי עסק רבים, תהיה לכם את האופציה להראות את הבגדים, התכשיטים, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת בחנות גם בשעות בהם בית העסק סגור. יתאפשר לכם לגלול את התריס מעלה בשעות הפעילות של בית העסק, התריס השקוף כמעט ואינו צריך מקום לאחסון. ניתן לתפעל את תריס הגלילה על ידי כפתור שמותקן בתוך העסק על הקיר, בעזרת שלט רחוק או ע"י יישומון בנייד. היתרונות החשובים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות גבוהה- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ועוצמתי גם במקרה קצה. עיצוב איכותי- תריס הגלילה נעשה בצורה איכותית במראה יפה, הוא הינו מותקן על ידי עובדים מקצועיים מורגלים בשווי גבוהה.פיתרון כלשהו חלומי מקומות שיווקיים – אנשים לתת עיניכם בפרקמטיא המוצגת בחנות ובחלונות הראווה באיזור עמינדב בלי שום ווליום. מיוצר בישראל- התריס נעשה במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates