שערים חשמליים בצור הדסה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בצור הדסה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בצור הדסה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בצור הדסה

תריס גלילה בצור הדסה

תריסי גלילה הם צורת התגוננות נפוצה בהרבה משרדים ברחבי הארץ, ניתן לצפות אותם בהגעה למוסכים, רשתות אופנה, מרכזים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, דוכנים של מוצרי אלקטרוניקה וכולי. תריסי גלילה אוטומטיים גורמים לכך שגנבים להתגנב בקלות לחנות ולהסליק מהמקום חפצים, הם ועוצרים בעיות של השחטה, מצמצמים ממש את ניסיונות הפשיעה וכמו כן תורמים לתחושת ביטחון אצל עובדי העסק והבעלים.

באיזו צורה להתאים תריס גלילה חשמלי למחסן שלך?

כדי למצוא תריס גלילה אוטומטי למוסד שלך בצור הדסה צריך להגיע להחלטה אם אתה רוצה בתריסי גלילה אוטומטיים או מופעלים ידנית. פעם היה הרגל לרכוש ולשים תריס גלילה מפלדה או ברזל שיש בו מנגנון תפעול המשומש ידנית. כיום מקובל להתקין תריס שנגלל בעל מכלול חשמלי לתפעול נוח ופשוט, כדי לא לבזבז זמן על תפעול ידני המחייב כוח פיסי. אם שמעת כי תריס חשמלי הרבה פעמים נוטה להתקלקל ולעשות קשיים מומלץ שתקרא זאת שיש גם מנועים חשמליים אמינים מאוד, אי לכך על מנת שהתריס לא יתקלקל עליך לרכוש את התריס האוטומטי רק מחברה ענקית, מצטיינת, שאנשים מכירים ואמינה. המומחים מייעצים לקליינטים לקחת תריסי גלילה חשמליים למוסך על פי הקריטריונים הבאים: סיווג העסק והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל המלבן שיש לסגור. ממשק תפעול איכותי (מנוע תפעול עוצמתי ואמין). חומרי גלם (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). האופן בו המפעל מייצר את תריס הגלילה. סטייל התריס הנרכש. אמינות ועלות ההתקנה בבית העסק. אחזקת התריס באופן שוטף. עמידות התריס אל מול ניסיונות פריצה, משחיתים וגשמים ורוחות חזקים. אמצעי זהירות, למשל מעצור חירום, אופציה להפעלה לא חשמלית כאשר יש הפסקת הזרם החשמלי וכו'.

מחיר ואחריות. סוגי תריסים נגללים במגוון צבעים מדהימים

תאגיד איכותית בצור הדסה והסביבה לתכנון, תיעוש והשמת תריסי גלילה פועלי חשמל נותנת התאמה אישית של תריס הגלילה החשמלי לצרכים של הלקוח ולמאפייני העסק. אפשר להכין את התריס מחומרי גלם כאלה ואחרים, ברוב המקרים, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, החברה שלנו יכולה לספק גם תריס גלילה שקוף העשוי מחומר בשם פוליקרבונט. רצוי לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה אוטומטיים יחד עם שלבים מסיביים המספקים אטימה, תוכלו לעשות שימוש בתריס גלילה עם שכבות בעלות מרווחים ככה שאוויר מסוגל לעבור בקלות למקום העבודה ובנוסף תוכלו לראות דרך התריס. במידה ורוכשים תריס אוטומטי שעושים אותו מפלדה או אלומיניום תוכלו לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, יש גם גוונים שונים להתקנה, ובהתאמה לחזית הדירה, לעיצוב החנות או העסק ובהתאם אל דרישותיו ייחוד של הקליינט, חברת תריסי הגלילה בעלת היכולת לתכנן ולספק תריס גלילה יפה באיכות עילאית ובסגנון מרשים ופשוט ויעיל.

ממי לקחת תריסים אוטומטיים
חכם יהיה לרכוש תריסים נגללים ידניים ולחלופין חשמליים בבלעדיות מחבר המוערכת ואיכותית ובעלת ניסיון בסקטור הזה. כדאי לעיין לגבי, לקבל מנציג החברה קהל ממליצים, עיין בברשימת העבודות השייכת לעסק במידה שיתאפשר לכם מומלץ לחפש חוו"ד כנות בדבר העסק. בתום בירור ראשון ובדיקת עלויות, עליכם לבחור. לכן, חשוב לבחור אך ורק חברה אמינה שידועה עם ניסיון בתחום הזה, חברה שמציעה לכם שירות בכל רחבי הארץ, עזרה באופן מקצועי מהיר בכל התלבטות מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל איזור בארץ ובצור הדסה זמינות מיידית!

תדגישו בשיחה שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותרוויחו דיל כדאי
חברת רוטנשטיין חוסם מתמחה בייצור, מכירות והשמת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לדרישותיו של ולמאפייני המזמין. החברה מייצרת תריסי גלילה מחומרי גלם נפלאים שנבחרים בקפידה וכן בצורות ייצור חדשניות ומתקדמות. לרוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחד המקומות המובילים באיזור למרקטינג, ייצור תעשייתי והשמת תריסי גלילה חשמליים, לכל צורך וכן מכל גודל. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון יפיפה ונוח, ומנוסה עם זאת גם ייצור תעשייתי וכמו כן התקנה של תריסים למפעלים, לעבודות, לסופרים, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסים ממונעים שהם שקופים, הנותנים מענה מצוין לבתי עסק במרכזי שופינג וכן בקניונים, וכן תריסים נגללים חשמליים להן אפליקציית פיקוד להפעלה מרוחקת בעזרת שלט, עם חריטת לוגו או לחלופין שם העסק. שווי, תחושת ביטחון וכן עיצוב אופנתי וגם מרשים אנו נותנים שירות בכל המדינה ומציעים שירות תיקונים זריז ונגיש. אנחנו מלווים כל לקוח משלב קבלת ההחלטה ועד לרגע ההתקנה במקום העבודה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח, ומעניקים שירות מקיף אף אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה טובה בתחום אנחנו מציעים מענה מקצועי ברמה גבוהה ומחירים הוגנים ו מצוינים. מקומות רבים בארץ מתענים מפריצות וגניבות, אם כן עליהם לשים אמצעי אבטחה שימושיים ע"מ להקשות על כנופיות הפורצים וכן להקטין הפסדים. כפי שידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין מחסומים בעסק בעשור האחרון ישנם פריטים חדשים ו נהדרים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים ברחבי המדינה לשמר את הרכוש והדברים היקרים בעסק. רוצוי לדעת שהרבה בני אדם אינם אוהבים את את הניראות של הסורגים בגלל תחושת חוסק האוויר והאווירה של בית הכלא, על-כן אין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שפשוט לגלול במרוצת זמן הפעילות של התאגיד, ובסיום העבודה מורידים בנקישת כפתור את הסורג הנגלל ומקבלים מיגון אפקטיבי ובטוח.

תריס ממונע או אולי סורג?

בבתים רבים וגם בעסקים שונים קל לראות תריסים נגללים חשמליים הנוסכים תחושת ביטחון ו נותנים גם גורם הצללה טוב. ואע"פ כן, תריס חשמלי לא נותן מספיק הגנה אל מול פושעים כי כל פורץ שיודע את העבודה יודע כיצד להרים את התריס ו לפלוש מבעל לכניסה על מנת לבצע את הגניבה. לכן, הפתרון המתקדם ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים מקובעים בחנות הוא להתקין תריס נגלל חשמלי שהוא סורג ביעילות, בצורה הזאת רוכשים שני פריטים בתשלום אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג המספק למיגון המקום.

שני פריטים בעלות ותעריף משתלמים בצור הדסה והסביבה

התשובה המתקמדת והמתוחכם של תריס המהווה גם סורג מהווה חלופה מצוינת למקום עבודה בכל נקודה במדינה. כל חברת אחסון הרוצה בפתרון מיגון יעיל ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיהיה גם סורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם לגודל של הפתחים בחנות ו לצרכי המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ומחושל עם פרופיל מפלדה בטוחה כדי למנוע סיכוי לניסור שלבי התריס. אפשר ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יש ביכולתם להביט בעד לחלון העסק כדי לצפות בסחורה בחנות ולהתפעל מעיצוב המקום, גם כאשר בית העסק סגור. נזכיר לכם רק אחרי הכל, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם במידה ו שלבי התריס הנגלל פתוחים על מנת לאפשר מעבר אור נעים מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה רגיל יש להגיף לחלוטין בשביל לבצע נעילה ולאבטח את המקום. בתריס עם סורג אתם כלל לא אמורים לסגור עד הסוף את התריס, בצורה הזאת ניתן להותיר לאור השמש להקרין פנימה ע"מ לחסוך בעלויות התאורה והחשמל. כדאי להתקין דגם רציני שכולל בתוכו מנגנון בטיחות כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון ידני המאפשר סגירה ופתיחה כאשר קיימת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים נגללים שניתן לראות דרכם בצור הדסה והסביבה תריסים חשמליים שקופים בצור הדסה והסביבה

חברתנו רוטנשטיין חוסם רוצה להציג לכם את אחד החידושים בשוק תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו בעל איכות גבוהה הכדאי מאוד חמרכולות, מרכזי קנייה מקורים ובמורד הרחוב, ככה ניתן להראות את הסחורה לעיני לקוחות המסתובבים שם הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר עמיד ועוצמתי המבטיח לכם המון תחושת בטחון ויתרונות רבים חוץ מזה.

תריס שהוא שקוף – יתרונות רבים תריס שהוא שקוף – הרבה יתרונות

תרסים שקופים זה פתרון מצוין לבתי עסק רבים, תוכלו להראות לכולם את הפריטי הלבוש, תכשיטים, מוצרי חשמל או כל סוגי פריטים אחרים בבית העסק אף במצב שבו מקום העבודה סגור. תוכלו לגלול את התריס הנגלל למעלה בזמני הפתיחה של בית העסק, התריס הנגלל כמעט ואינו צריך מיקום לאחסון. ניתן לקחת שליטה על התריס החשמלי על ידי מתג הפעלה המורכב בתוך העסק על הקיר, על ידי שלט רחוק או ע"י אפליקציה. היתרונות החשובים של תריס גלילה שקוף הינם: עמידות גבוהה- התריס הנגלל עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר טוב ורב-עוצמה אף ב-כ מקרה קצה. עיצוב מרהיב- תריס הגלילה נוצר בצורה איכותית במראה יפה, זה מותקן ע"י פועלים מקצועיים מורגלים באיכות מכובדת.מענה ענק עסקים – קליינטים לצפות בטובין מוראית בחנות ובאשנבי הראווה בעיר צור הדסה ללא שום הפרעה. תעשייה במידנת ישראל- התריס החשמלי מופק במפעלים של החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates