שערים חשמליים בקדר

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בקדר למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בקדר למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בקדר

תריס גלילה בקדר

תריסי גלילה מרבים להיות טכניקת מיגון נפוצה בהרבה משרדים בכל המדינה, מתאפשר למצוא אותם בפתחי פנצ'ריות, מרכזי אופנה ותכשיטים, חנויות השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, חנויות בהן מוכרים מוצרי חשמל וכדומה. תריסים נגללים לא מאפשרים לפושעים לחדור בקלות למשרד ולחטוף מהחנות מוצרים, אלו ומגנים ממקרים של ונדליזם, מצמצמים מאוד את סיכויי הפשיעה וגם תורמים לתחושת רגיעה בשביל בעלי בית העסק.

איך מומלץ לבחור תריס נגלל למוסך שלך?

בשביל להחליט על תריס נגלל למקום העבודה שלך בעיר קדר צריך לבחור אם אתה מעדיף להתקין בתריסי גלילה אוטומטיים או מכניים. פעם אנשים היו נוהגים לרכוש ולתלות תריסי גלילה מברזל טוב או פלדה מגלוונת העובד בעזרת מגנון מכני הפועל ידנית. עכשיו נוטים להזמין תריסי גלילה הפועל באמצעות מערכת חשמלית לממשק נוח למשתמש, על מנת שלא להתפשר עם תפעול ידני המחייב כוח פיסי. אם נדמה לך שתריס גלילה שהינו חשמלי נוטה להתקלקל ולעשות קשיים כדאי שתדע שקיימים מנועים אוטומטיים שאפשר לסמוך עליהם, ומהסיבה הזו על מנת שהתריס לא יתקלקל כדאי להתקין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מהימנה, מובילה, מפורסמת ואמינה. המומחים בתחום מייעצים לאנשים לבחור תריס חשמלי למוסך על פי התנאים הבאים: סוג המשרד ואיפה הוא נמצא. גודל הדלת שיש לסגור. ממשק תפעול איכותי (מנוע מין ועוצמתי). חומרים ממנו התריס עשוי (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור התריס. מראה התריס הנגלל. אמינות ותשלום התקנת התריס. אחזקת התריס באופן שוטף. התנגדות התריס כאשר הוא עומד מול נסיון פריצה, חבלנות וסופות. מנגנוני בטיחות, למשל מעצור חירום, אופציה לתפעול מכני אם יש הפסקת הזרם החשמלי וכו'.

תמחור וערבון. סוגים של תריסי גלילה חשמליים במגוון עיצובים מצוינים

חברת תריסים מקצועית באיזור קדר לסידור, פבריקציה והרכבת תריסים נגללים הפועלים על ידי מנוע מעניקה התאמה אישית של התריס החשמלי לדרישות הלקוח ולתכונות העסק. יכולים להכין את המוצר מחומרי גלם שונים, בדרך כלל, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, חברת name מסוגלת להציע אף תריסי גלילה שקופים המורכב מפוליקרבונט. מומלץ לדעת שאופציונלי לייצר תריסי גלילה אוטומטיים הכוללים שלבים מסיביים ואטומים, אפשר לעשות שימוש בתריס המכיל שכבות בעלות מרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל לעבור בלי דאגות למקום וכמו כן יתאפשר לראות דרך החריצים בתריס. אם ומתרינים תריס חשמלי הנוצר מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לצבוע אותו תחת הפעלת חום גבוה, ישנם מגוון גוונים שונים לבחירה, ובהלימה לחזית נכס, לעיצוב המבנה או לחילופין העסק ובקורולציה לצורכיו הייחודיות של הלקוח, חברת name מסוגלת לתכנן וליצור תריס אוטומטי יפה באיכות עילאית ובסגנון מרשים ויצירתי.

ממי כדאי לבחור תריסים אוטומטיים
מומלץ לקנות תריסי גלילה מכניים או חשמליים אך ורק מחברת שאפשר לסמוך עליה בעלת שנים בתחום. אנחנו ממליצים לקרוא אודות החברה, לדרוש בנועם מנציג החברה רשימת ממליצים, לבחון ברשימת העבודות שבוצעו של העסק אם תהיה לכם את האופציה מומלץ לקרוא ביקורוץ אמיתיות על עבודות החברה. לאחר בירור התחלתי והשוואת עלויות, מומלץ לקבל החלטה לגבי העסק. ע"כ, אנו ממליצים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שידועה עם ותק רב בסקטור, חברת תריסים חשמליים שמציעה לכם שירות בכל רחבי הארץ, מענה מקצועי זריז בכל בעיה טכנית מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל רחבי המדינה ובקדר נגישות מיידית!

יידעו בשיחה שהגעתם לשירות דרך האינרנט והשיגו דיל כדאי
חברתנו חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, פרסום והרכבת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לבקשותיו של ולמאפייני הלקוח. החברה שלנו מייצרת תריסים מדברים איכותיים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור מתוחכמות ומקצועיות. לחברת רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר הארוכה מ-30 שנה בענף והיא נחשבת לאחת החברות המובילות בארץ לפרסום, ייצור וכן התקנה של תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה וכן מכל גודל. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון אסתטי ונוח, ומומחית יחד עם זאת ייצור וכן התקנת תריסי גלילה חשמליים לתעשייה, לבתי עסק, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסי גלילה חשמליים עם שקיפות, הנותנים תשובה נוח למקומות עבודה במרכזי שופינג וכמו כן במולים, וכן תריסים נגללים הכוללים מערכת פיקוד להפעלה מרוחקת בעזרת שלט, עם חריטה של לוגו או שם החברה. איכות, תחושת אמון וגם עיצוב חדשני ונהדר אנחנו עובדים בכל רחבי המדינה ומציעים שירות תיקונים מהיר וקליל. אנו מלווים כל קליינט מדקת הזמנת התריס ועד להתקנה במבנה לסיפוקו המלאה של המשתמש, ומעניקים שירות מקיף אף אחרי השלמת המלאכה. כחברה מצליחה בענף אנו מציעים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר וכן תמחורים נוחים ו משתלמים. בחנויות רבות בסביבה סובלים מפריצות ועבריינות, כך שהם צריכים להתקין אמצעי אבטחה שימושיים ע"מ להקשות על כנופיות הפורצים וכן לצמק נזקים. כידוע לא מזמן היה נהוג להתקין סורגים בעסק בתקופתנו ישנם מוצרים חדשים וכן נהדרים המאפשרים למקומות עבודה בכל נקודה מרכזית בארץ להגן על הרכוש והדברים היקרים בעסק. חשוב לזכור כי אנשים רבים אינם ממש אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים עקב תחושת המחנק וגם האווירה של בית הכלא, אם כן, אין להשוות משהו אחר ל סורג ממונע שתוכלו לגלול במרוצת זמן הפעילות של החברה, ובסיום שעות הפעילות מנמיכים עם לחיצה על כפתור את הסורג הנגלל ונוצר מיגון אפקטיבי ותקין.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או אולי סורג?

בבניינים וגם בתאגידים יתאפשר לכם לראות תריסים ממונעים המשרים תחושה של אמון ו נותנים גם גורם הצללה רציני. אולם תריס ממונע לא ממש מספק הגנה מול פושעים מהסיבה שכל פורץ מיומן קולט כיצד לבצע הרמה של התריס החשמלי ו לפלוש דרך הפתח נפתח במטרה לבצע את הגניבה. מסיבה זו, הפתרון הכי חדיש ללקוחות שלא רוצים סורגים קבועים בעסק הוא לרכוש תריס סורג חשמלי באופן יעיל, באופן זה, מתקינים שני דברים בתמחור טוב, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג למיגון החנות.

שני דברים בתעריף משתלם בקדר והסביבה

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס שהוא גם סורג הווה חלופה מצוינת לחברות מהדרום לצפון. כל חברת אחסון שיש לו צורך בפתרון מיגון עובד ויעיל מסוגל לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג נגלל חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים בחנות ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עם עובי ומחושל הכולל פורפיל מפלדה בטוחה למניעה של פושעים שמנסרים את שכבות התריס. אופציונלי לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות יש ביכולתם להביט דרך לחלון החנות כדי לצפות במוצרים בחנות ולהתפעל מעיצוב המקום, גם כשהחנות סגורה. נקודה חשובה היא כי אחרי הכל, נותן לנו את האפשרות לנעילה אף אם שלבי התריס פעורים בשביל לאפשר הקרנת אור טבעי מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס רגיל יש להוריד עד למטה כדי לבצע נעילה ולשמור על המקום. בתריס שהוא סורג אין צורך להנמיך לגמרי עד הסוף את תריס הגלילה, באופן זה, ניתן להשאיר לאור השמש לחדור פנימה ע"מ לחסוך במחירי החשמל והאור. כדאי להתקין דגם מומלץ שכתוב בו מנגנון זהירות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האופציה ללפתוח ולסגור בעת שפסק החשמל ברחוב.

תריסי גלילה עם שקיפות בקדר והסביבה תריסים חשמליים שקופים בקדר

חברת רוטנשטיין חוסם שמחה להראות עבורכם חידוש מצוין בשוק תריסי הגלילה, תריס שקוף בעל איכות גבוהה המומלץ בעיקר עבור מרכולות, במרכזים מסחריים מקורים ובמורד הרחוב, ככה ניתן להראות את הסחורה לעיני לקוחות המסתובבים במקום שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר עמיד ועוצמתי שיכול להבטיח לכם המון הגנה ודברים טובים מעבר.

תריס שהוא שקוף – הרבה יתרונות תריס שקוף – דבר מצוין

תרסים שקופים זה בלי ספק פתרון נפלא לחברות רבות, ניתן להראות לכולם את הפריטי הלבוש, צמידים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סחורה אחרת בעסק אף בשעות בהן העסק סגור. ניתן לגלגל את התריס השקוף מעלה בשעות הפתיחה של המקום, התריס החשמלי לא דורש הרבה מיקום לאחסון. תוכלו לתפעל את תריס הגלילה באמצעות כפתור המותקן על קיר פנימי בעסק, דרך שלט נייד או עם אפליקציה בנייד. הפלוסים המשמעותיים של תריס גלילה שקוף הם: עמידות גבוהה- תריס הגלילה מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר עמיד וחזק אפילו במקרה קצה. עיצוב עם סטייל- התריס הנגלל מיוצר בצורה איכותית במראה יפה, הוא מותקן על ידי עובדים מקצועיים מורגלים ברמת גימור שאין כמוה.מענה מעולה חנויות- קליינטים לראות טובין מודגמת בחנויות באשנבי הראווה בקדר והסביבה ללא כל רעש. תעשייה בישראל- התריס החשמלי מופק במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates