שערים חשמליים בשריגים

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בשריגים למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בשריגים למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בשריגים

תריס גלילה בשריגים

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות טכניקת מיגון נפוצה בהרבה חנויות ברחבי הארץ, אפשרי לצפות בהם בפתחי מוסכים, חנויות תכשיטים ובגדים, מרכזים של רשתות שיווק, דוכנים של מוצרי אלקטרוניקה וכיוצא בזאת. תריסים נגללים לא מאפשרים לגנבים לפרוץ בפשטות לעסק ולחטוף מהחנות דברים, אלו כמו כן מרחיקים בעיות של השחטה, מורידים באופן דרסטי את סיכויי החדירה ותורמים לתחושת רוגע אצל בעלי המקום ועובדיו.

כיצד להחליט על תריס גלילה אוטומטי למשרד שלך?

בשביל להחליט על תריס גלילה חשמלי למחסן שלך בשריגים והסביבה עליך להחליט מראש האם אתה רוצה בתריסי גלילה חשמליים או מונעים ידנית. פעם אנשים היו נוהגים לקנות ולהתקין תריסי גלילה אוטומטיים מפלדה או ברזל המכיל מנגנון תפעול ידני. עכשיו בדרך כלל מזמינים תריס גלילה שעובד בעזרת מערכת חשמלית להפעלה נוחה, כדי לא לבזבז זמן על גלגול ידני שגורם לשימוש בכוח פיסי רב. אם אתה מכיר שתריס המונע חשמל מרבה להפסיק לעבוד ולעשות קשיים הנה מידע חדש שקיימים מנועים אוטומטיים שבהחלט עמידים, ומהסיבה הזו כדי להימנע מתקלות כדאי לקנות את התריס האוטומטי רק מחברה שניתן לסמוך עליה, מצטיינת, שאנשים מכירים ושניתן לסמוך עליה. אנשי המקצוע בתחום ממליצים לבעלי עסקים לרכוש תריס גלילה למקום על פי: סוג המשרד ואיפה הוא נמצא. גודל הפתחים שיש לנעול. מנגנון פעולה אמין (מנוע טוב ואמין). חומרי גלם (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור התריס הנגלל החשמלי. סגנון התריס הנגלל החשמלי. רמת ותשלום התקנת התריס במשרד. תחזוקה של המערכת. איך התריס יעמוד בפני ניסיונות פריצה, הרסנות וגשמים. מנגנוני בטיחות, למשל מעצור חירום, ניתן לתפעול בעזרת הידיים כשיש תקלה חשמלית וכיוצא באלה.

תעריף וערבות. מינים של תריסי גלילה חשמליים במגוון צבעים מדליקים

חברת תריסים טובה באיזור שריגים לסידור, תפוקה והשמת תריסים נגללים ממונעים מציגה תיאום מלא של התריס לדרישותיו של בעל הסק ולתכונות העסק. אפשר להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרים שונים, בדר”כ, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, חברת תריסי הגלילה מסוגלת להציע תריסי גלילה שקופים המוכן משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת כי ניתן לייצר תריסי גלילה חשמליים הכוללים שלבים מסיביים המספקים אטימה, יתאפשר לכם להזמין תריס גלילה הכולל שכבות בעלות מרווחים כך שאוויר יכול לאוורר בלי דאגות לחלל הסגור וגם יאפשר לראות מבעד לתריס. במקרה ומתרינים תריס גלילה הנוצר מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לגרום לו לשנות צבע בטכנולוגיית ייצור בחום, יש הרבה צבעים לקניה, ובהתאם לחזית הבית, לעיצוב מקום העבודה או לחילופין העסק ובהתאמה אל רצונותיו פנומנאליות של הלקוח, חברת התריסים מוכנה לתכנן ולהעניק תריס יפה באיכות עילאית ובסגנון מרשים ומקורי.

ממי כדאי לקחת תריסי גלילה
אנו ממליצים להתקין תריסים נגללים מכניים או חשמליים בבלעדיות מחבר המוערכת ואיכותית בעלת שנים בין אנשי המקצוע. חשוב לקרוא על החברה, לדרוש בנועם מנציג המכירות רשימת ממליצים, לקרוא בברשימת העבודות שבוצעו השייכת לעסק אם יתאפשר לכם אנחנו מציעים לחפש ביקורת אמיתיות על העסק. לאחר בירור ראשון והשוואת עלויות, רצוי לקבל החלטה לגבי העסק. אם כך, כדאי לבחור רק חברה אמינה שיש לה תקופה ארוכה בענף הזה, חברת תריסים חשמליים שמציעה לכם שירות בכל נקודה מרכזית בארץ, עזרה באופן מקצועי יעיל בכל צרה ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות לכל חלקי הארץ ובשריגים שירות זריז!

הבליטו לנציג בשיחה שהגעתם דרך האתר ותקבלו דיל שווה
החברה שלנו חברת רוטנשטיין מנוסים בייצור, שיווק והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא אל רצונותיו של ולמאפייני הלקוח. החברה מייצרת תריסי גלילה מחומרי גלם מעולים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור מתוחכמות וטובות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם ותק הארוכה מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחד העסקנים המובילים באיזור למרקטינג, ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסים ממונעים, לכל מטרה וגם מכל גודל. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון יפהפה ונגיש, ומתמחה עם זאת גם ייצור וכמו כן התקנת תריסי גלילה ממונעים למפעלים, לחנויות בקניונים, לסופרים, למוסכים ולחניות. חברתנו מציעה תריסי גלילה שהם שקופים, הנותנים מענה קליל לחנויות במרכזי קניות וכמו כן בקניונים, וגם תריסים נגללים שיש להם אפליקציית שליטה שתאפשר הפעלה מרחוק בעזרת שלט, עם חריטה של לוגו או לחלופין שם העסק. שווי, תחושת ביטחון וגם עיצוב חדשני ומפואר אנחנו עובדים בכל רחבי המדינה וכן מספקים שירות תיקונים יעיל ונוחה. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל לקוח משלב הזמנת השירות ועד לרגע ההתקנה במקום העבודה לשביעות רצונו המלאה של הקונה, ומעניקים שירות מלא אף במצב שבו יש צורך בהשלמת הפרוצדורה. כחברה מפורסמת בענף הזה אנחנו מציעים מענה מקצועי בצורה הטובה ביותר ותמחורים נוחים ו מצוינים. בהרבה עסקים בסביבה כואבים מעבריינים ופשעי גניבה, מסיבה זו הם צריכים להתקין אמצעי הגנה מתאימים ע”מ להקשות על הפושעים ולמזער הפסדים. ידוע שבעבר היה נהוג להתקין מחסומים בחנות כיום ישנם פריטים חדשים ו מעולים המאפשרים למקומות עבודה בכל נקודה מרכזית בארץ לשמור על הרכוש והדברים היקרים בעסק. רוצוי לדעת שהרבה לא כל-כך אוהבים את המראה של הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר וגם אווירת המקום הסגור, אז בגלל זה אין כמו סורג גלילה חשמלי שתוכלו לגלול בזמן תקופת הפעילות שהעסק מציע, ובסיום יום העבודה מנמיכים עם נקישת כפתור את הסורג ואז נוצר מיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

בבתים רבים וגם אצל בעלי עסקים קל לראות תריסים חשמליים הנוסכים תחושת אמון ו מספקים גם גורם הצללה מקצועי. ואע”פ כן, תריס חשמלי לא נותן מספיק הגנה בפני פושעים כי כל פורץ מיומן יודע כיצד לבצע הרמה של התריס ו לפלוש דרך הפתח נפתח כדי לבצע את הגניבה. על-כן, הפתרון העדכני ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים מקובעים בחנות הוא לבצע התקנה תריס סורג חשמלי באיכות גבוהה, ככה מתקינים שני פריטים בתעריף זהה, גם תריס להצללה וגם סורג המספק למיגון מקום העבודה.

שני פריטים בעלות ותעריף משתלמים בשריגים

הפתרון המתקדם והחדשני של תריס שהוא גם סורג מהווה חלופה שאין כמוה לבתי עסק ברחבי הארץ. כל חברה המעוניין במעהנ מיגוני עובד ומועיל מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג נגלל חשמלי בהתאם לגודל הפתחים בחנות ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עם עובי ועמיד שיש לו פרופיל מפלדה חזקה כדי למנוע ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. אפשר לספק את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, בצורה זו, לקוחות יש ביכולתם להביט בעד לחלון הראווה במטרה לצפות בסחורה בחנות ולהילהב מעיצוב החנות, גם כאשר החנות סגורה. כמובן שיש לצייין כי אחרי הכל, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם במקרה ש שכבות התריס פעורים ע”מ לאפשר הקרנה של תאורה טבעית מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש להוריד לגמרי עד הסוף על מנת לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס סורג אין שום סיבה להוריד עד למטה את תריס הגלילה, ככה ניתן לאפשר לאור הטבעי מבחוץ להכנס פנימה כדי לחסוך במחירי התאורה והחשמל. כדאי לקנות דגם טוב שנכנס בו מנגנון זהירות כדי למנוע הפלה של התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האופציה לסגירה ופתיחה בעת שיש הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה שקופים באיזור שריגים תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בשריגים

חברת רוטנשטיין חוסם נלהבת לגלות לכם חידוש איכותי בעולם התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה הטוב מאוד חמקומות עבודה, במרכזי קנייה סגורים ובמורד הרחוב, ככה ניתן להציג את כל הסחורה ללקוחות מזדמנים הסובבים ברחוב שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי ורציני שיכול להבטיח לכם מלא בטיחות והרבה יתרונות נוספים.

תריס שהוא שקוף – דבר מצוין תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מצוין

תרסים שקופים הם פתרון מעולה לבתי עסק רבים, קל להציג את הביגוד, התכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק אף במצב שבו החנות סגורה. קל להרים את התריס הנגלל מעלה בזמן הפעילות של בית העסק, התריס לא דורש הרבה שטח אחסון. קל לשלוט בהתריס החשמלי באמצעות כפתור הפעלה שנמצא בתוך העסק על הקיר, ע”י שלט או דרך יישומון בנייד. המעלות החשובים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס הנגלל מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב ומאסיבי אף ב-כ מקרי קיצון. עיצוב מרהיב- התריס השקוף נעשה באיכות גבוהה ובמראה יוקרתי, הוא מותקן בעזרת אנשי מקצוע משומנים באיכות שאין כמוה.תשובה מעולה מקומות שיווקיים – אנשים לראות פרקמטיא מוראית במשרד בפתחי הראווה באיזור שריגים ללא בלאגן. תעשייה כחול לבן- התריס הנגלל מופק במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates