שערים חשמליים באבני חפץ

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה באבני חפץ למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה באבני חפץ למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה באבני חפץ

תריס גלילה באבני חפץ

תריסי גלילה אוטומטיים הם אמצעי הגנה נפוץ במקומות רבים בכל הארץ, ניתן למצוא אותם בכניסה למוסכים, חנויות אופנה ותכשיטים, חנויות של רשתות שיווק קמעונאיות, מרכזי קניה בהן מוכרים מוצרי חשמל וכיוצא בזאת. תריסי גלילה גורמים לכך שפושעים לחדור בפשטות לעסק ולחטוף מהמקום פריטים, אמצעי הסגירה כמו כן מרחיקים מקרי ונדליזם, מפחיתים מאוד את ניסיונות הגניבה ומעודדים להרגשה של בטחון עבור בעלי המקום ועובדיו.

איך מומלץ למצוא תריסי גלילה למוסך שלך?

כדי להחליט על תריסי גלילה לבית שלך באבני חפץ כדאי להגיע להחלטה האם הלקוח רוצה בתריסים אוטומטיים או מונעים ידנית. עד לפני לא זמן רב היה נהוג לקנות ולשים תריסי גלילה מברזל טוב או פלדה מגלוונת עם מגנון פעולה ידני. כיום מקובל להתקין תריס גלילה עם מנוע אוטומטי לגלילה קלה, במקום להסתפק עם גלגול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם אתה מכיר שתריס חשמלי נוטה להתקלקל ולגרות לתקלות מומלץ שתדע שיש בהחלט מנועי חשמל שאפשר לסמוך עליהם, ומכך כדי להימנע מתקלות עליך לרכוש את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מבוססת, בטופ, עמידה ושניתן לסמוך עליה. המומחים בתחום מייעצים ללקוחות לרכוש תריסי גלילה חשמליים למשרד על פי הנקודות הבאות: סיווג העסק והמיקום שלו. גודל דלת המוסך שצריך לסגור. מנגנון פעולה איכותי (מנוע עוצמתי ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיות לייצור התריס הנגלל החשמלי. עיצוב התריס הנגלל. איכות ועלות ההתקנה בבית העסק. תחזוקה באופן תדיר. התנגדות התריס בפני ניסיונות חדירה פנימה, השחתה ואיתני הטבע. אמצעי אבטחה, דוגמת מעצור חירום, אופציה לתפעול בעזרת הידיים אם אכן יש הפסקת הזרם החשמלי וכולי.

עלות וערובה. סוגים של תריסי גלילה אוטומטיים בסוגי עיצובים מצוינים

תאגיד איכותית באיזור אבני חפץ לתכנון, תיעוש והתקנה של תריסים נגללים ממונעים מציגה התאמה אישית של תריס הגלילה לבקשת בעל העסק ולתכונות העסק. אפשר לייצר את המוצר מחומרי גלם כאלה ואחרים, ברוב המקרים, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת name יכולה להציע אפילו תריס גלילה שקוף המוכן משכבות של פוליקרבונט. רצוי לדעת שאפשרי לייצר תריסי גלילה חשמליים עם שכבות מסיביות ואטומות, אפשר להזמין תריס גלילה עם שלבים עם חורים ומרווחים ככה שאוויר יכול לזרום בלי בעיות לחלל הסגור ובהתאם יתן לראות דרך התריס. במידה ובוחרים תריס נגלל הנוצר מפלדה או אלומיניום אפשר לגרום לו לשנות צבע בתנור, קיימים גוונים לקניה, ובאופן תואם לחזית הבית, לעיצוב המבנה או המשרד ובהלימה אל רצונותיו פנומנאליות של הקליינט, החברה שלנו כשירה לתכנן ולספק תריס חשמלי יפה באיכות טובה מאוד ובסגנון חשוב ומקורי.

מאיזה ספק לבחור תריסי גלילה חשמליים
מומלץ להזמין תריסים הנגללים ידנית או אוטומטיים בבלעדיות מחברה אמינה בעלת שנים בין אנשי המקצוע. חכם יהיה לחקור בדבר, לדרוש בנועם מהחברה רשימת לקוחות מרוצים, לעיין בפרויקטים של העסק אם תהיה לכם את האופציה רצוי למצוא ביקורוץ אמיתיות על החברה. לאחר סינון ראשוני והשוואת מחירים, יש לקבל החלטה. על-כן, אנחנו ממליצים לבחור אך ורק חברה אמינה שקיים אצלה ניסיון בסקטור זה, חברת תריסים שמספקת שירות מהדרום לצפון, עזרה באופן מקצועי מהיר בכל בעיה טכנית וקלקול.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל איזור בארץ ובאיזור אבני חפץ זמינות מיידית!

ציינו בשיחה שהגעתם דרך האתר והשיגו הצעה כדאית
העסק חברת רוטנשטיין מנוסים בייצור, שיווק והשמת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לבקשותיו של ולמאפייני הקונה. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים מחומרי גלם נהדרים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור מתוחכמות ואמינות. לרוטנשטיין חוסם ותק של יותר מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחד המקומות המובילים באיזור לפרסום, ייצור תעשייתי וכן השמה של תריסים ממונעים, לכל צורך וגם בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן יפהפה ומצוין, ומנוסה יחד עם זאת ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסים נגללים למפעלים, לעבודות, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסי גלילה חשמליים שהם שקופים, הנותנים מענה מצוין לבתי עסק במרכזי קניות ומולים, וכן תריסים נגללים עם אפליקציית פיקוד שתאפשר הפעלה מרחוק בעזרת שלט, עם חריטה של הלוגו או לחלופין שם החברה. רמה, תחושת ביטחון ועיצוב מודרני ומרהיב אנו נותנים שירות בכל האיזורים וכן מציעים שירותי תיקונים באופן מהיר ונגיש. אנו מלווים כל קליינט משעת קבלת ההחלטה ועד להתקנה במקום לשביעות רצונו השלמה של המשתמש, ומביאים שירות מלא אפילו אחרי השלמת המלאכה. כחברה מצליחה בענף אנחנו מציעים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וכן תעריפים נוחים ו אטרקטיביים. בהרבה עסקים בסביבה מתענים מעבריינים ופשעי גניבה, כך שהם צריכים לשים אמצעי מיגון יעילים בשביל להקשות על הפושעים ולהקטין הפסדים. כידוע בעבר היה נהוג לשים סורגים בעסק בימים אלה ישנם מוצרים חדשים וכן מעולים המאפשרים למקומות עבודה מהדרום לצפון לשמר את הרכוש והאביזרים היקרים בלוקיישן. מומלץ לזכור כי הרבה בני אדם אינם אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים בעקבות תחושת חוסק האוויר ואווירת בית הכלא, אם כן, אין להשוות משהו אחר ל סורג ממונע שפשוט לגלול במהלך תקופת הפעילות שהחברה נותנת, ובתום העבודה מנמיכים עם נקישת כפתור את הסורג החשמלי ואז נוצר מיגון אפקטיבי ועובד.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או אולי סורג?

במקומות וגם באתרים וחברות אפשר לראות תריסים ממונעים המקרינים תחושת אמון ו מציעים גם פתרון הצללה מקצועי. אך תריס המופעל חשמלית לא בדיוק מספק הגנה אל מול פושעים מהסיבה שכל פושע שיודע את העבודה יודע כיצד להרים את התריס ואז להיכנס דרך הפתח נפתח כדי לבצע את הפשע. מסיבה זו, הפתרון היעיל ביותר למי שאינו רוצה סורגים קבועים במקום העבודה הוא לרכוש תריס סורג חשמלי בצורה יעילה, בצורה זו, קונים שני מוצרים בתשלום אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג למיגון העסק.

שני פריטים בתשלום משתלם באבני חפץ

המענה המתקדם והמתוחכם של תריס המהווה גם סורג הווה חלופה מעולה לעסקים בכל רחבי הארץ. כל חברה הרוצה במעהנ מיגוני בטוח ומועיל יכול לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאמה לגודל הפתחים בחנות ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום בעל עובי טוב ועמיד שיש לו פרופיל מפלדה בטוחה כדי למנוע פורצים שמנסרים את השלבים של התריס. אופציונלי לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות נוכל לגרום להם להביט דרך לחלון החנות ע"מ לצפות בפריטים בחנות ולהתרשם מעיצוב החנות, אף כשהעסק סגור. חשוב לציין שכן מאפשר נעילה גם כש שלבי התריס פתוחים כדי לאפשר הקרנה של אור נעים מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס רגיל יש להוריד לגמרי עד הסוף במטרה לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס סורג אין צורך לסגור לחלוטין את התריס, באופן זה, ניתן לתת לקרני אור מבחוץ להקרין פנימה ע"מ לחסוך בכסף המשולם על האור והחשמל. מומלץ לרכוש דגם איכותי שיש בתוכו מנגנון בטיחות כדי למנוע הפלה של התריס ומנגנון ידני המאפשר פתיחה וסגירה בזמן שיש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה עם שקיפות באבני חפץ והסביבה תריסים נגללים עם שקיפות באבני חפץ

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם שמחה להציג לכם את אחת הטכונולגיות החדישות בתחום תריסי הגלילה החשמליים, תריס עם שקיפות בעל איכות גבוהה הכדאי בעיקר עבור בתי עסק, במרכזי קנייה סגורים וברחובות שופינג כך ניתן להציג את המוצרים לקליינטים הנמצאים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי ורב-עוצמה שיכול להבטיח לכם מלא בטיחות ויתרונות רבים בנוסף.

תריס גלילה שקוף – מוצר מצוין תריס גלילה שקוף – מוצר מצוין

תריסים נגללים שקופים זה פתרון נוח לבתי עסק רבים, פשוט להראות לכולם את הביגוד, השרשראות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי הסחורה האחרים בעסק גם בשעות בהם החנות סגורה. קל לגלגל את התריס מעלה בזמני הפתיחה של העסק, התריס השקוף כמעט ואינו צריך שטח אחסון. פשוט לשלוט בהתריס הגלל על ידי כפתור המורכב על קיר פנימי בחנות, ע"י שלט נייד או ע"י אפליקציה. המעלות החשובים של תריס גלילה שקוף הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס השקוף מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר עמיד ורב-עוצמה אף במצב שבו יש מקרים קיצוניים. עיצוב יפה- התריס נעשה בצורה איכותית במראה יוקרתי, הוא מותקן בעזרת אנשי מקצוע מנוסים בשווי שאין כמוה.פתרון ברמה מקומות שיווקיים – קליינטים לסקור טובין מוראית במשרדים בחלונות הראווה באיזור אבני חפץ בלי שום רעש. תוצרת כחול לבן- התריס מיוצר במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם ונחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates