שערים חשמליים באור יהודה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה באור יהודה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה באור יהודה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה באור יהודה

תריס גלילה באור יהודה

תריסי גלילה חשמליים נוטים להיות צורת אבטחה נפוצה במקומות רבים ברחבי הארץ, ניתן לצפות אותם בפתחי מוסכים, עיסקי ביגוד ואקססוריז, סניפים של רשתות שיווק, דוכנים של מוצרי חשמל וכיוצא בזאת. תריסים נגללים לא מאפשרים לגנבים להכנס בקלות לחנות ולחטוף מהמקום דברים, התריסים הנגללים ועוצרים מקרים של ונדליזם, מצמצמים באופן משמעותי את ניסיונות הגניבה וגורמים לתחושת רגיעה בשביל בעלי המקום ועובדיו.

איך להחליט על תריס גלילה למקום העבודה שלך?

במטרה להחליט על תריס גלילה אוטומטי לעסק שלך באיזור אור יהודה רצוי לבחור האם הלקוח רוצה בתריסים אוטומטיים או ידניים. עד לפני לא זמן רב היה הרגל לרכוש ולתלות תריסי גלילה מפלדה או ברזל שיש בו ממשק מכני. עכשיו מקובל להזמין תריס גלילה שמכיל מנוע חשמלי להפעלה נוחה, במקום להסתפק על גלגול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם שמעת כי תריס המונע חשמל הרבה פעמים נוטה להשתבש ולגרות לתקלות מומלץ שתקרא זאת שקיימים מנועים חשמליים שאפשר לסמוך עליהם, אי לכך על מנת שהתריס לא יתקלקל כדאי להתקין את התריס החשמלי רק מחברה מפורסמת, בטופ, שאנשים מכירים מהימנה. המומחים בתחום ממליצים לבעלי עסקים לבחור תריסי גלילה אוטומטיים לעסק לפי הנקודות הבאות: סיווג העסק והמיקום שלו. גודל הפתחים שצריך לסגור. מנגנון תפעול איכותי (מנוע תפעול טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרי גלם (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכנולוגיה בה מיוצר התריס החשמלי. סגנון תריס הגלילה. רמת ומחר התקנת התריס בעסק. תחזוקה שוטפת. כמה התריס חזק אל מול ניסיונות פריצה, חבלנות וגשמים. אמצעי בטיחות, כגון מעצור חירום, אפשרות לתפעול ידני כאשר מתקיימת תקלה חשמלית וכו'.

מחירון וערבון. מינים של תריסי גלילה אוטומטיים במגוון סטיילים מרהיבים

חברת תריסים מקצועית באור יהודה והסביבה לניהול, תיעוש והתקנה של תריסים הפועלים על ידי מנוע מעניקה התאמה אישית של התריס הנגלל לדרישותיו של בעל הסק ולמאפייני המקום. אפשר לייצר את המוצר מחומרי גלם מגוונים, ברוב המקרים, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת תריסי הגלילה מסוגלת להציע תריסי גלילה שקופים המוכן מפוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת שאופציונלי לייצר תריסי גלילה אוטומטיים הכוללים שכבות מסיביות ואטומות, אפשר להזמין תריס גלילה בעל שכבות בעלות מרווחים כך שאוויר יכול להיכנס בקלות לחלל הסגור וגם יתן לראות מבעד לתריס. אם ובוחרים תריס גלילה שעושים אותו מפלדה או אלומיניום אפשר לצבוע אותו תחת הפעלת חום גבוה, קיימים הרבה גוונים לרכישה, ובאופן תואם לחזית המבנה, לעיצוב המבנה או לחילופין העסק ובהלימה אל צורכיו סגוליות של הלקוח, החברה שלנו ביכולתה לתכנן ולהעניק תריס מסוגנן באיכות טובה מאוד ובסגנון נכבד ויצירתי.

מאיזה ספק לרכוש תריסי גלילה חשמליים
רצוי לקנות תריסים נגללים ידניים או אוטומטיים בלבד מחברה אמינה ובעלת ניסיון בסקטור הזה. אנו ממליצים לקרוא אודות החברה, לדרוש בנועם מהחברה קהילת ממליצים, לקרוא בבפרויקטים של החברה אם יתאפשר לכם חשוב למצוא ביקורת כנות על החברה. בתום בירור חלוצי והשוואת מחירים, רצוי לקבל החלטה. לכן, כדאי לבחור רק חברה אמינה ובעלת ותק רב בסקטור זה, חברה שמחלקת שירות בכל נקודה במדינה, סיוע מקצועי מהיר בכל דילמה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל חלקי הארץ ובעיר אור יהודה זמינות מיידית!

יידעו בשיחת הטלפון שהגעתם דרך אתרינו ותקבלו הצעה אטרקטיבית
העסק חברת רוטנשטיין משופשפים בייצור, שיווק והתקנת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא אל צורכיו של ולמאפייני הקונה. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה מחומרים נהדרים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשות ורציניות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם מוניטין הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחד מבתי העסק הטובים ביותר במדינה לשיווק, ייצור וגם הרכבה של תריסי גלילה, לכל מטרה וגם קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון נאה ונקי, ומעולה גם ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסים למקומות תעשייתיים, למרכולות, לחנויות גדולות, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסים ממונעים שקופים, הנותנים מענה אדיר למרכולות במרכזי קניות וכן בקניונים, וגם תריסי גלילה ממונעים שיש להם מערכת שליטה שתאפשר הפעלה מרחוק ע"י שלט, עם חריטה של לוגו או שם התאגיד. שווי, תחושת ביטחון וגם עיצוב מודרני וגם נפלא החברה נותנת שירות בכל האיזורים ונותנים שירות תיקונים יעיל ונגיש. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל מזמין מדקת לקיחת ההחלטה וכלה בהתקנה במבנה לשביעות רצונו המלאה של המזמין, ומבצעים שירות מקיף אף אחרי השלמת המלאכה. כחברה מפורסמת בענף הזה אנו מציעים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר ותעריפים נוחים ו נהדרים. בהרבה מקומות בשוק סובלים מעבריינים ופשעי גניבה, בגלל זה עליהם להתקין אמצעי הגנה שימושיים במטרה להקשות על הפורצים וכן להקטין הפסדים. כידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג לשים סורגים בחנות בימינו ישנם מוצרים חדשים וגם מצוינים שנותנים לעסקים ברחבי הארץ לשמור על הרכוש והתכולה היקרה במקום. מומלץ לזכור שרבים לא ממש אוהבים את את איך שנראים הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר והאווירה של בית הכלא, בגלל זה אין להשוות משהו אחר ל סורג ממונע שאפשר לגלול במרוצת תקופת הפעילות של העסק, ובתום העבודה מורידים בנקישת כפתור את הסורג החשמלי וזוכים למיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס חשמלי או סורג?

במקומות וגם באתרים וחברות תהיה לכם את האופציה לראות תריסים חשמליים המשרים תחושת ביטחון ו מהווים גם גורם הצללה איכותי. ואף על-פי כן, תריס חשמלי לא ממש מספק הגנה בפני פושעים מאחר וכל פושע מיומן מבין איך להרים את התריס החשמלי ו לפלוש דרך הפתח נפתח על מנת לבצע את הפשע. על-כן, הפתרון היעיל ביותר לכל מי שלא רוצה סורגים קבועים במקום העבודה הוא לרכוש תריס סורג חשמלי בצורה איכותית, באופן זה, מתקינים שני פריטים במחיר אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג המספק למיגון החנות.

שני דברים בתעריף משתלם באור יהודה

הפתרון המתקדם והמתוחכם של תריס שהוא גם סורג מספק חלופה שאין כמוה לבתי עסק בכל המדינה. כל בית עסק שרוצה בפתרון אבטחה בטוח ואפקטיבי מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג נגלל חשמלי בהתאמה למימדי הפתחים בבית העסק ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום בעל עובי טוב ומחושל הכולל פורפיל מפלדה אמינה כדי למנוע סיכוי לניסור השלבים של התריס. תוכלו ליצור את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, כך לקוחות יש ביכולתם להביט דרך לחלון הראווה במטרה לצפות בסחורה בחנות ולהילהב מעיצוב המקום, גם אם החנות סגורה. נקודה חשובה היא אחרי הכל, מקל עלינו ומאפשר נעילה אף כש שלבי התריס פתוחים ע"מ לאפשר מעבר קרני אור מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש להוריד עד לסוף כדי לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס עם סורג אינכם צריכים להנמיך עד הסוף את התריס, כך ניתן להשאיר לתאורה טבעית מבחוץ להקרין פנימה במטרה לחסוך במחירי החשמל והאור. כדאי לקנות דגם מומלץ שכולל בתוכו מנגנון אבטחה כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון מכני שאיתו אפשר לעשות לסגור ולפתוח כשפסק החשמל בשכונה.

תריסים נגללים שניתן לראות דרכם באור יהודה תריסים נגללים שניתן לראות דרכם בעיר אור יהודה

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם שמחה להציג לכם את אחת הטכונולגיות החדישות בתחום תריסי הגלילה, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה הטוב בעיקר למרכולות, במרכזים מסחריים סגורים ובמורד הרחוב, כך ניתן להציג את כל הטובין לעיני לקוחות הסובבים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר עמיד ומאסיבי שיכול להבטיח לכם מקסימום הגנה וביטחון ויתרונות רבים בנוסף.

תריס גלילה עם שקיפות – דבר מצוין תריס שקוף – מוצר מעולה

תריסים נגללים שקופים הם פתרון מעולה למקומות עבודה רבים, ניתן להראות את הביגוד, התכשיטים, מוצרי חשמל או כל סוגי פריטים אחרים בבית העסק אף בשעות בהן העסק סגור. ניתן לגלול את התריס הנגלל למעלה בשעות הפעילות של העסק, התריס הממונע השקוף כמעט ואינו צריך מיקום לאחסון. תוכלו להפעיל את תריס הגלילה על ידי מתג הפעלה שנמצא על קיר פנימי בעסק, דרך שלט או בעזרת אפליקציה. היתרונות המשמעותיים של תריסי גלילה שקופים הם הינם: עמידות גבוהה- התריס הנגלל מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב ורב-עוצמה גם במקרים קיצוניים. עיצוב מרהיב- התריס השקוף נעשה בצורה איכותית במראה יפה, זה מותקן ע"י עובדים מקצועיים מורגלים באיכותה של רצינית.פיתרון כלשהו פרפקט בתי עסק – בני אדם להביט בסחורה מוראית במקומות עבודה באשנבי הראווה באור יהודה והסביבה ללא כל הפרעה. תעשייה בישראל- התריס החשמלי מופק במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם ונחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates