שערים חשמליים בבית עריף

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בבית עריף למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בבית עריף למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בבית עריף

תריס גלילה בבית עריף

תריסי גלילה אוטומטיים הינם טכניקת התגוננות נפוצה בהרבה משרדים בכל המדינה, אפשר למצוא אותם בכניסה למוסכים, עיסקי הלבשה ואקססוריז, מרכזים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, חנויות בהן מוכרים מוצרי אלקטרוניקה וכיוצא בזאת. תריסי גלילה מונעים מפושעים להתגנב בפשטות לעסק ולקחת מהעסק מצרכים, אמצעי הסגירה בנוסף מונעים מקרי ונדליזם, מורידים מאוד את הזדמנויות הפריצה ומעודדים לתחושת רוגע אצל הבעלים של החנות.

באיזה אופן להחליט על תריסי גלילה לבית שלך?

כאשר צריך להחליט על תריס גלילה לעסק בו אתה עובד בבית עריף רצוי להחליט האם אתה מעדיף להתקין בתריסים חשמליים או מונעים ידנית. עד לא מזמן הייתה מוסכמה לקנות ולשים תריס נגלל מפלדה או ברזל המכיל מנגנון תפעול מכני. כיום מקובל להזמין תריס שנגלל שעובד בעזרת מכלול חשמלי לגלילה קלה, במקום להתקשות על גלגול ידני שגורם לגלילה מעייפת. אם במקרה שמעת כי תריס גלילה חשמלי הרבה פעמים נוטה להפסיק לעבוד ולגרום לבלגן מומלץ שתקרא זאת שיש מנועים אוטומטיים אמינים מאוד, לכן על מנת שהתריס לא יתקלקל עליך להזמין את התריס החשמלי רק מחברה גדולה, בראש הרשימה, עמידה ולגיטימית. אלו שיודעים ענין ממליצים לאנשים לקנות תריסי גלילה חשמליים למקום לפי הנקודות הבאות: סוג העסק ובאיזו עיר הוא. גודל החלון שצריך לאבטח. תהליך עבודה איכותי (מנוע טוב ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיות לייצור התריס הנגלל. מראה תריס הגלילה. איכותה של ותשלום התקנת התריס במחסן. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. חסינות התריס אל מול ניסיונות חדירה, חבלנות וגשמים ורוחות חזקים. מנגנוני אבטחה, כמו למשל מעצור חירום, אופציה להפעלה לא חשמלית בעת שיהיו תקלה חשמלית וכיוצא בזאת.

תעריף והתחייבות. סוגי תריסים נגללים במגוון סטיילים אופנתיים

תאגיד מומלצת בבית עריף והסביבה לארגון, תפוקה והשמה של תריסי גלילה אוטומטיים מעניקה התאמה של תריס הגלילה לצורכי הלקוח ולתכונות העסק. ניתן לייצר את התריס החשמלי מחומרי גלם שונים ומשונים, ברוב הפעמים, מפלדה או מאלומיניום, החברה שלנו יכולה להציע כן תריס גלילה שקוף המוכן מחומר בשם פוליקרבונט. כדאי לדעת שניתן לייצר תריסי גלילה חשמליים הכוללים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, תוכלו להשתמש בתריס גלילה עם שלבים עם מרווחים ככה שאוויר מסוגל לאוורר בלי דאגות למקום העבודה וכן תוכלו לראות דרך התריס. במידה ושמים תריס חשמלי המוכן מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לשנות לו גוון בתנור, יש מגוון צבעים שונים לקניה, ובאופן תואם לחזית הדירה, לעיצוב המקום או המשרד ולפי ובהתאם אל צורכיו סגוליות של המשתמש / לקוח, החברה מסוגלת לתכנן ולהעניק תריס בסטייל באיכות עילאית ובנראות נכבד ומקורי.

ממי למעשה להשיג תריסי גלילה חשמליים
רצוי לרכוש תריסים הנגללים ידנית ולחלופין חשמליים בבלעדיות מחברת שאפשר לסמוך עליה ומנוסה בין המקצוענים. אנחנו מציעים לקרוא בדבר, לדרוש מהעסק קהילת ממליצים, עיין בבפרויקטים של המוסד ובמידת האפשר חכם יהיה לקרוא דעה אובייקטיביות לגבי העסק. בתום סינון התחלתי והשוואת מחירים, כדאי לקבל החלטה לגבי העסק. מסיבה זו, אנחנו מציעים לבחור רק חברה אמינה שידועה עם ניסיון בתחום, חברת תריסים חשמליים שמחלקת שירות בכל רחבי הארץ, עזרה באופן מקצועי מהיר בכל בעיה טכנית וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות לכל חלקי הארץ ובעיר בית עריף שירות זריז!

תדגישו לנציג בשיחה שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותקבלו דיל כדאי
החברה שלנו חברת רוטנשטיין מומחים בייצור, פרסום והשמת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לדרישות ולמאפייני הצרכן. החברה שלנו הינה מייצרת תריסי גלילה מחומרים נפלאים הנבחרים בדקדקנות ו בטכנולוגיות ייצור חדשות ואמינות. לחברת רוטנשטיין חוסם תקופה הארוכה מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחד המקומות המובילים בארץ לשיווק, ייצור וכן הרכבה של תריסי גלילה חשמליים, לכל מטרה ובכל גודל. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון יפה ונגיש, ומנוסה יחד עם זאת בייצור והתקנת תריסי גלילה חשמליים למקומות תעשייתיים, למרכולות, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. החברה מציעה תריסים נגללים עם שקיפות, הנותנים תשובה מעולה לחנויות במרכזי קניות ומולים, וכן תריסי גלילה חשמליים הכוללים תוכנת פיקוד להפעלה מרחוק בעזרת שלט, עם חריטת לוגו או לחלופין שם בית העסק. איכות, תחושת ביטחון וגם עיצוב חדשני ומפואר אנחנו פועלים בכל חלקי הארץ וכן מציעים שירותי תיקונים באופן מהיר ונגיש. הננו מלווים כל אחד מדקת הזמנת התריס ועד להתקנה במקום העבודה לסיפוקו המלאה של הצרכן, ומביאים שירות מקיף אף אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מובילה בתחומה אנחנו נותנים שירות טוב בצורה הטובה ביותר ומחירים הוגנים ו נהדרים. מקומות עבודה רבים באיזור דואבים מפריצות וגניבות, אז בגלל זה עליהם להתקין אמצעי מיגון שימושיים כדי להקשות על כנופיות הפורצים וכן להפחית הפסדים. ידוע שלא מזמן היה נהוג לשים סורגים בבית העסק עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם מוצרים חדשים וכן נפלאים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים בפריסה ארצית לשמור על הרכוש והדברים היקרים במיקום. חשוב לזכור כי המון חבר'ה אינם ממש אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים בגלל תחושת הסגירות וגם האווירה של בית הכלא, אם כן, אין על סורג חשמלי שקל לגלול תוך כדי תקופת הפעילות שהעסק מציע, ובסופו של שעות הפעילות מנמיכים על ידי נקישת כפתור את הסורג הנגלל וזוכים למיגון אפקטיבי ועובד.

תריס ממונע או אולי סורג?

בבניינים וגם בעסקים שונים יתאפשר לכם לראות תריסים חשמליים המקרינים תחושת אמון ו מציעים גם פתרון הצללה מומלץ. אך תריס נגלל חשמלי לא נותן מספיק הגנה בפני פושעים מהסיבה שכל פושע שיודע את העבודה קולט כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ו להיכנס מבעד לפתח כדי לבצע את הפשע. לכן, הפתרון היעיל ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים שהם קבועים בעסק הוא לרכוש תריס סורג חשמלי ביעילות, ככה מתקינים שני פריטים בתעריף זהה, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג שנותן מיגון להחנות.

שני מוצרים בתעריף משתלם בעיר בית עריף

התשובה המתקמדת והחדשני של תריס המהווה גם סורג מספק חלופה ברמה גבוהה לבתי עסק בכל הארץ. כל עסק שרוצה בפתרון מיגון איכותי ויעיל מסוגל לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאם לגודל הפתחים בחנות ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב וחסין עם פרופיל מפלדה בטוחה למניעת פושעים שמנסרים את שלבי התריס. אופציונלי לספק את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יכולים להביט בעד לחלון העסק במטרה לצפות בפריטים בחנות ולהתלהב מעיצוב העסק, גם כשהמקום סגור. נוסיף שכן מקל עלינו ומאפשר נעילה אף כש שלבי התריס פתוחים על מנת לאפשר הקרנה של אור נעים מבחוץ ברווחים שיש בתריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש לסגור לגמרי עד הסוף במטרה לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס סורג אין סיבה לסגור לחלוטין את התריס הנגלל, בצורה הזאת ניתן לאפשר לאור השמש להכנס פנימה כדי לחסוך במחירי החשמל והאור. מומלץ לרכוש דגם רציני שיש בו מנגנון אבטחה כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה ללפתוח ולסגור כשמתוחללת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה שניתן לראות דרכם בבית עריף תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בבית עריף והסביבה

חברתנו רוטנשטיין חוסם גאה להראות בפניכם חידוש מצוין בעסקי תריסי הגלילה החשמליים, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה המומלץ ממש למרכולות, מרכזי קנייה מקורים ובמורד הרחוב, ככה ניתן להציג את הסחורה ללקוחות מזדמנים המסתובבים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי וגדול שיכול להבטיח לכם מלא ביטחון ודברים טובים אקסטרה.

תריס גלילה שקוף – יתרונות רבים תריס שהוא שקוף – מוצר מעולה

תריסים נגללים שקופים זה לחלוטין פתרון מעולה לבתי עסק רבים, תוכלו להראות לכולם את הבגדים, התכשיטים, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת בבית העסק גם בשעות בהם מקום העבודה סגור. תהיה לכם את האופציה לגלגל את התריס למעלה בשעות הפתיחה של המקום, התריס הממונע השקוף לא דורש הרבה מיקום לאחסון. תהיה לכם את האופציה לקחת שליטה על התריס החשמלי בעזרת מתג הפעלה המותקן על קיר פנימי בעסק, בעזרת שלט או בעזרת אפליקציה. הפלוסים החשובים של תריסי גלילה שקופים הם הם: עמידות טובה- תריס הגלילה עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ומאסיבי אפילו במקרה קצה. עיצוב איכותי- התריס הנגלל נעשה באופן איכותי במראה עשיר, הוא מותקן ע"י עובדים מקצועיים מנוסים ברמתה של שאין כמוה.פתרון מושלם לעסקים – מזמינים להביט במרכולת מוראית בחנויות בפתחי הראווה באיזור בית עריף ללא כל ווליום. תוצרת בישראל- התריס החשמלי מופק במפעלי בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates