שערים חשמליים בבן זכאי

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בבן זכאי למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בבן זכאי למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בבן זכאי

תריס גלילה בבן זכאי

תריסי גלילה אוטומטיים הם צורת התגוננות נפוצה במקומות רבים בכל המדינה, אפשרי לראותם בפתחי פנצ'ריות, עיסקי הלבשה ואקססוריז, חנויות של רשתות מרכולים, מרכזי קניה של מוצרי אלקטרוניקה ועוד. תריסי גלילה אוטומטיים גורמים לכך שגנבים להכנס בפשטות לעסק ולגנוב מהחנות פריטים, התריסים הנגללים בנוסף מונעים מקרי ונדליזם, מפחיתים דרסטית את ניסיונות החדירה ומעודדים להרגשת רוגע בשביל בעלי העסק והעובדים.

איך לבחור תריס נגלל למוסד שלך?

בשביל להחליט על תריסי גלילה אוטומטיים לעסק שלך בעיר בן זכאי רצוי לבחור האם אתה מעוניין בתריסים חשמליים או מופעלים ידנית. בעבר הלא רחוק היה נהוג לקנות ולהתקין תריסי גלילה מפלדה או ברזל המכיל מגנון פעולה המשומש ידנית. כיום מקובל להתקין תריסי גלילה עם מערכת אוטומטית לגלילה קלה, על מנת שלא להתפשר על גלגול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם שמעת כי תריס המונע חשמל הרבה פעמים נוטה להשתבש ולעשות בעיות כדאי שתדע שיש מנועים אוטומטיים שאפשר לסמוך עליהם, ומהסיבה הזו על מנת לקבל תריס אמין כדאי לקנות את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה גדולה, בראש הרשימה, מפורסמת מהימנה. המומחים אומרים לקליינטים לרכוש תריסי גלילה אוטומטיים לעסק לפי הקריטריונים הבאים: סוג העסק והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל המלבן שצריך לסגור. תהליך עבודה מעולה (מנוע אוטומטי טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). אופן הייצור של תריס הגלילה. סטייל התריס החשמלי. איכות ועלויות התקנת התריס בעסק. תחזוקה של המערכת. איך התריס יעמוד אל מול ניסיונות פריצה, הרסנות ואיתני הטבע. אמצעי אבטחה, דוגמת מעצור חירום, אופציה לתפעול מכני כאשר יש הפסקת חשמל וכו'.

תעריף וערבות. מיני תריסים נגללים בהרבה עיצובים מפעימים

עסק מקצועית באיזור בן זכאי לסידור, תפוקה והשמת תריסים נגללים אוטומטיים נותנת התאמה מושלמת של תריס הגלילה לבקשותיו של הלקוח ולצורכי העסק. ניתן להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם כאלה ואחרים, בדר"כ, מאלומיניום או מפלדה, החברה יכולה לספק אף תריסי גלילה שקופים המיוצר מחומר בשם פוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת כי ניתן לייצר תריסי גלילה עם שכבות מסיביות ואטומות, יתאפשר לכם לקחת תריס עם שלבים מחוררים ובעלי מרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל לעבור בלי בעיות לחדר הסגור ובנוסף יאפשר לראות מבעד לתריס. במידה ושמים תריס נגלל שמופק מפלדה או אלומיניום תוכלו לצבוע אותו בתנור, יש הרבה גוונים שונים לברירה, ובהלימה לחזית הבית, לעיצוב החנות או המשרד ובקורולציה לצורכיו ייחוד של הקליינט, החברה שלנו בעלת היכולת לתכנן וליצור תריס בסטייל באיכות עילאית ובמראה נכבד ויצירתי.

ממי בעצם לבחור תריסי גלילה חשמליים
אנחנו מציעים לקנות תריסים הנגללים ידנית ולחלופין חשמליים אקסקלוסיבית מחברה אמינה ובעלת ותק בסקטור הזה. רצוי לחקור לגבי, לקבל מהעסק רשימת לקוחות מרוצים, לעיין ברשימת הפרויקטים שבוצו על ידי העסק אם תהיה לכם את האופציה כדאי לסקור חוו"ד ענייניות בדבר החברה. אחרי בירור ראשון ובדיקת מחירים, יש לקבל החלטה לגבי העסק. אם כך, חשוב לבחור רק חברה אמינה שקיים אצלה ניסיון בענף הזה, חבר תריסים נגללים המציעה שירות בכל רחבי הארץ, סיוע מקצועי יעיל בכל התלבטות וקלקול.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

פועלים בכל רחבי המדינה ובעיר בן זכאי זמינות מיידית!

יידעו לנציג הטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר וקבלו הצעה כדאית
החברה שלנו חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, מכירות והתקנת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון אל דרישותיו של ולמאפייני הצרכן. החברה מייצרת תריסי גלילה מדברים נפלאים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור מתוחכמות וטובות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם ותיקות של יותר מ-30 שנה בתחום והיא למעשה נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים באיזור לפרסום, ייצור וגם התקנה של תריסים ממונעים, לכל צורך ומכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן יפה ונגיש, ומשופשפת יחד עם זאת ייצור וגם התקנת תריסי גלילה ממונעים למפעלים, לחנויות בקניונים, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. החברה מאפשרת תריסי גלילה חשמליים שהם שקופים, הנותנים פתרון מעולה למרכולות במרכזי קניות וגם במולים, וגם תריסי גלילה עם תוכנת פיקוד שתאפשר הפעלה מרחוק דרך שלט, עם חריטה של הלוגו או שם מקום העבודה. איכות, תחושת אמון ועיצוב מתקדם ומרשים החברה נותנת שירות בכל המדינה וכן מאפשרים עבודות תיקונים באופן מהיר וקליל. הננו מלווים כל אדם מהרגע של לקיחת ההחלטה ועד להתקנה במבנה לשביעות רצונו השלמה של הלקוח, ומביאים שירות מקיף אף אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מובילה בתחום אנו מציעים שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וגם תעריפים נוחים ו משתלמים. מקומות רבים באיזור דואבים מפריצות ועבריינות, בגלל זה עליהם לשים אמצעי אבטחה שימושיים במטרה להקשות על הפושעים ולהפחית הפסדים. כידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין סורגים בחנות כיום ישנם מוצרים חדשים וגם מעולים המאפשרים לעסקים בפריסה ארצית לאבטח את הרכוש והאביזרים היקרים בעסק. חשוב לזכור כי הרבה אינם ממש אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר ואווירת בית הכלא, אז בגלל זה אין על סורג גלילה חשמלי שתוכלו לגלול במהלך תקופת הפעילות של החברה, ובסיומו של העבודה מנמיכים על ידי לחיצה פשוטה על כפתור את הסורג החשמלי ואז זוכים למיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או לחלופין סורג?

במקומות מגורים וגם בעסקים שונים יתאפשר לכם לראות תריסים ממונעים המאצילים תחושה של ביטחון ו מספקים גם גורם הצללה רציני. אבל תריס ממונע לא ממש מספק הגנה מול פושעים מפני שכל פורץ מיומן מבין איך לעשות הרמה של התריס ואז להיכנס מבעד לפתח בשביל לבצע את זממו. ע"כ, הפתרון הכי חדיש לכל מי שלא רוצה סורגים קבועים בעסק הוא להתקין תריס סורג חשמלי באופן איכותי, באופן זה, רוכשים שני פריטים בעלות ותעריף טובים, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג למיגון העסק.

שני פריטים בתעריף משתלם בבן זכאי והסביבה

התשובה המתקמדת והמתוחכם של תריס המהווה גם סורג מהווה חלופה נפלאה למקום עבודה בכל המדינה. כל תאגיד שרוצה בפתרון אבטחה בדוק ומועיל יכול לרכוש תריס שהוא גם סורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם למימדי הפתחים במקום העבודה ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עבה ומחוסן עם פרופיל מפלדה אמינה כדי למנוע סיכוי לניסור השלבים של התריס. תוכלו ליצור את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, ככה לקוחות נוכל לגרום להם להביט מבעד לחלון הראווה בשביל לצפות במוצרים בחנות ולהתרשם מעיצוב המקום, גם כשהמקום סגור. בל נשכח כי אחרי הכל, נותן לנו את האופציה לנעילה אף כש שלבי התריס עם רווחים במטרה לאפשר הקרנת קרני אור מבחוץ בין המרווחים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להגיף עד לסוף בשביל לבצע נעילה שלו ולהגן על המקום. בתריס עם סורג אין שום סיבה לסגור לגמרי עד הסוף את התריס, בצורה הזאת ניתן להשאיר לקרני אור מבחוץ לחדור פנימה כדי לחסוך בעלויות החשמל והאור. מומלץ לרכוש דגם רציני הכולל מנגנון אבטחה כדי למנוע הפלה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האפשרות לסגירה ופתיחה כשמתוחללת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים נגללים שקופים בבן זכאי תריסים נגללים עם שקיפות בבן זכאי

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם נלהבת להציג עבורכם את אחת הטכונולגיות החדישות בעולם תריסי הגלילה החשמליים, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה הטוב בעיקר למרכולות, במרכזי קנייה סגורים ובמדרחוב, באופן זה, ניתן להציג את הפריטים לעיני לקוחות המטיילים באיזור הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר בטיחותי ורציני שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מקסימום ביטחון והרבה יתרונות אקסטרה.

תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות תריס גלילה שקוף – יתרונות רבים

תריסים נגללים שקופים זה לחלוטין פתרון מושלם לבתי עסק רבים, תוכלו להראות לכולם את הביגוד, התכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי הסחורה האחרים בעסק אף במצב שבו בית העסק סגור. יתאפשר לכם לגלול את התריס הנגלל למעלה בזמני הפתיחה של המקום, התריס הממונע השקוף לא צריך הרבה מקום לאחסון. קל לקחת שליטה על התריס על ידי כפתור שנמצא על קיר פנימי בחנות, ע"י שלט או על-ידי אפליקציה בנייד. היתרונות המשמעותיים של תריסי גלילה שקופים הם הם: עמידות טובה- התריס השקוף מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב ורב-עוצמה אף במצב שבו יש מקרים קיצוניים. עיצוב איכותי- התריס השקוף מיוצר באיכות גבוהה ובמראה עשיר, הוא הינו מותקן על ידי אנשים מקצועיים רגילים באיכותה של רצינית.מענה חלומי חנויות- לקוחות יכולים לתת עיניכם במרכולת המוצגת בחנויות בפתחי הראווה בבן זכאי ללא כל ווליום. תוצרת כחול לבן- התריס מופק במפעלי החברה שלנו רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates