שערים חשמליים בבני ברק

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בבני ברק למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בבני ברק למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בבני ברק

תריס גלילה בבני ברק

תריסי גלילה הינם צורת התגוננות נפוצה במקומות רבים ברחבי הארץ, ניתן למצוא אותם בהגעה למוסכים, רשתות תכשיטים ובגדים, מרכזים של רשתות קניות, דוכנים בהן מוכרים מוצרי חשמל ועוד. תריסים נגללים גורמים לכך שפושעים להתגנב בקלות לעסק ולקחת מהמקום דברים, אלו בנוסף מונעים בעיות של השחטה, ממעיטים משמעותית את סיכויי הגניבה וגם תורמים לתחושת רוגע עבור בעלי החנות.

באיזו צורה להתאים תריס גלילה אוטומטי למוסך שלך?

במטרה להתאים תריסי גלילה אוטומטיים לבית שלך באיזור בני ברק כדאי להחליט האם בעל העסק חושק בתריסי גלילה אוטומטיים או ידניים. עד לא מזמן הייתה מוסכמה לקנות ולשים תריס גלילה חשמלי מברזל טוב או פלדה מגלוונת העובד בעזרת ממשק מכני. כעת נוטים להתקין תריס גלילה שמכיל מכלול חשמלי לממשק נוח למשתמש, כדי לא להסתפק על תפעול ידני המחייב כוח פיסי. אם עולה החשש שתריס גלילה חשמלי נוטה להתפרק ולגרום לבעיות אנו רוצים שתדע שיש מנועים שמופעלים חשמלית שעובדים מעולה, לכן על מנת לקבל תריס אמין כדאי לקנות את התריס החשמלי רק מחברה גדולה, בראש הרשימה, שאנשים מכירים מהימנה. המומחים ממליצים לבעלי עסקים לרכוש תריסים נגללים לחנות לפי התנאים הבאים: סיווג העסק והמיקום שלו. גודל המלבן שיש לסגור. מנגנון הפעלה מעולה (מנוע חזק ואמין). חומרים (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכניקות ייצור התריס. מראה תריס הגלילה. איכות ותשלום התקנת התריס במחסן. אחזקת התריס באופן שוטף. עמידות התריס בפני ניסיונות חדירה פנימה, משחיתים ואסונות הטבע. אמצעי בטיחות, למשל מעצור חירום, פוטנציאל להפעלה ידנית כאשר מתקיימת הפסקת חשמל וכולי.

תמחור וערבון. סוגים של תריסי גלילה במגוון עיצובים מדליקים

עסק רצינית באיזור בני ברק לעיצוב, תיעוש והרכבת תריסים אוטומטיים מעניקה תיאום מלא של התריס אל צורכיו של בעל העסק ולמאפייני העסק. אפשר לייצר את המוצר מחומרים שונים ומשונים, ברוב המקרים, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, חברת name יכולה לספק תריסי גלילה שקופים המורכב מפוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת שניתן לייצר תריסי גלילה יחד עם שלבים מסיביים המספקים אטימה, תוכלו לקחת תריס המכיל שלבים עם חורים ומרווחים בצורה כזו שאוויר מסוגל לעבור ביעילות למקום הסגור וכן יאפשר לראות מבעד לתריס. במידה ובוחרים תריס אוטומטי המופק מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לצבוע אותו בטכנולוגיית ייצור בחום, יש הרבה צבעים שונים לבחירה, ובהתאם לחזית המבנה, לעיצוב מקום העבודה או המחסן ובהתאם לדרישותיו יחידות של הקונה או המשתמש, החברה בעלת היכולת לתכנן וליצור תריס אוטומטי מעוצב באיכות עילאית ובנראות גדול ומקורי.

ממי מומלץ להזמין תריסי גלילה
כדאי להזמין תריסים נגללים ידניים או לחלופין חשמליין אקסקלוסיבית מחברת שאפשר לסמוך עליה בעלת שנים בסקטור הזה. חשוב לקרוא בדבר, לדרוש מהעסק רשימת לקוחות מרוצים, לבדוק בפרויקטים השייכת לעסק אם יתאפשר לכם אנו ממליצים לסקור ביקורוץ ענייניות בדבר העסק. לאחר סינון ראשון והשוואת מחירים, עליכם לבחור. ע"כ, מומלץ לבחור אך ורק חברה אמינה שידועה עם ותק רב בענף הזה, חברת תריסים שמציעה לכם שירות בכל נקודה במדינה, מענה מקצועי מהיר בכל בעיה טכנית ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

פועלים בכל המדינה ובעיר בני ברק שירות זריז!

יידעו בשיחת הטלפון שהגעתם דרך אתרינו ותשמעו הצעה אטרקטיבית
החברה שלנו חברת רוטנשטיין משופשפים בייצור, שיווק והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לצורכיו של ולמאפייני המזמין. החברה מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרי גלם איכותיים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור חדשות ואמינות. לרוטנשטיין חוסם ותק הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק הטובים ביותר במדינה לשיווק, ייצור תעשייתי והתקנה של תריסי גלילה חשמליים, לכל מטרה ומכל סוג. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון אסתטי ועדכני, ומנוסה עם זאת גם ייצור וגם התקנה של תריסים למחסנים, למרכולות, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. החברה מציעה תריסים נגללים חשמליים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים תשובה קליל לבתי עסק במרכזי קניות וכן בקניונים, וכן תריסים נגללים חשמליים עם תוכנת פיקוד להפעלה מרחוק ע"י שלט, עם חריטה של לוגו או שם התאגיד. שווי, תחושת אמון וגם עיצוב מודרני ומרשים אנחנו עובדים בכל רחבי המדינה וכן מספקים עבודות תיקונים באופן זריז ונוחה. אנחנו מלווים כל לקוח מדקת לקיחת ההחלטה ועד להתקנה בעסק לסיפוקו המלאה של המזמין, ומביאים שירות מקיף אף אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מובילה בתחומה אנחנו מציעים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וכן תמחורים נוחים ו משתלמים. בהרבה עסקים בסביבה סובלים מעבריינים ופשעי גניבה, לכן עליהם לשים אמצעי אבטחה מתאימים בשביל להקשות על הפושעים ולהקטין הפסדים. ידוע שעד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין מחסומים בבית העסק בעשור האחרון ישנם פריטים חדשים ו מצוינים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים ברחבי המדינה להגן על הרכוש והאביזרים היקרים במקום. חשוב לזכור כי המון חבר'ה לא ממש אוהבים את המראה של הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר וגם אווירת מתקן כליאה, אם כן, אין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שקל לגלול תוך כדי זמן הפעילות של החברה, ובסופו של העבודה מורידים עם נקישת כפתור את הסורג הנגלל ואז נוצר מיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או לחלופין סורג?

בתוך מבנים וגם בחברות תהיה לכם את האופציה לראות תריסים נגללים חשמליים המעניקים תחושת אמון ו מהווים גם פתרון להצללה טוב. ואף על-פי כן, תריס נגלל חשמלי לא בדיוק מספק הגנה בפני פושעים מאחר וכל פושע שיודע את העבודה קולט כיצד לבצע הרמה של התריס ו להיכנס מבעד לפתח בשביל לבצע ממש את כל שברצונו. לכן, הפתרון המתקדם ביותר לכל מי שלא רוצה סורגים קבועים במקום העבודה הוא להתקין תריס סורג חשמלי באיכות גבוהה, בצורה זו, מתקינים שני דברים במחיר אחד, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון החנות.

שני מוצרים בתשלום משתלם בבני ברק והסביבה

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס שיהיה גם סורג מהווה חלופה נפלאה למקום עבודה בכל הארץ. כל תאגיד המעוניין במעהנ מיגוני בטוח ואפקטיבי יכול לרכוש תריס שהוא גם סורג נגלל חשמלי בהתאם למימדי הפתחים במקום העבודה ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עם עובי ומחושל הכולל פורפיל מפלדה חזקה למנוע ניסיונות ניסור של שכבות התריס. ניתן לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יכולים להביט בעד לחלון העסק כדי לצפות בפריטים בחנות ולהתרשם מעיצוב המקום, גם במידה והעסק סגור. חשוב לציין כי תאכלס, נותן לנו את האפשרות לנעילה אף אם שכבות התריס פתוחים במטרה לאפשר הקרנה של אור טבעי מבחוץ ברווחים שיש בתריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש לסגור לגמרי עד הסוף כדי לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס עם סורג אתם לא אמורים להנמיך עד הסוף את התריס הנגלל, בצורה זו, ניתן לאפשר לאור השמש להכנס פנימה במטרה לחסוך בעלויות התאורה והחשמל. ממלצים לרכוש דגם טוב שכולל בתוכו מנגנון זהירות כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון מכני שאיתו אפשר לעשות סגירה ופתיחה כשפסק החשמל בשכונה.

תריסים נגללים שניתן לראות דרכם בעיר בני ברק תריסי גלילה שקופים בבני ברק

חברת רוטנשטיין חוסם שמחה להציג עבורכם חידוש מצוין בסקטור התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה המומלץ מאוד חעבודות, במרכזים מסחריים מקורים וברחובות שופינג באופן זה, ניתן להראות את הדברים לעיני לקוחות הנמצאים ברחוב שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר עמיד ורב-עוצמה המבטיח לכם מלא הגנה והרבה יתרונות אקסטרה.

תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מצוין תריס שקוף – הרבה יתרונות

תריסים נגללים שקופים זה פתרון אדיר לבתי עסק רבים, קל להראות לכולם את הפריטי הלבוש, תכשיטים, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בחנות גם בשעות בהם מקום העבודה סגור. תהיה לכם את האופציה להרים את תריס הגלילה מעלה בזמן הפעילות של המקום, התריס החשמלי כמעט ואינו צריך איזור לאחסון. ניתן להפעיל את התריס החשמלי באמצעות מתג הפעלה שמותקן על קיר פנימי בעסק, בעזרת שלט נייד או בעזרת אפליקציה בנייד. הפלוסים העיקריים של תריסי גלילה שקופים הם הינם: עמידות טובה- התריס הנגלל עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ורב-עוצמה אף ב-כ מקרים קיצוניים. עיצוב איכותי- התריס השקוף נעשה בצורה איכותית במראה איכותי, זה מותקן בעזרת אנשי מקצוע מורגלים באיכותה של שאין כמוה.פיתרון כלשהו מושלם למקומות שיווקיים – בני אדם להביט בפרקמטיא מוראית בחנויות בפתחי הראווה בבני ברק והסביבה ללא רעש. מיוצר כחול לבן- התריס הנגלל נוצר במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates