שערים חשמליים בבצרה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בבצרה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בבצרה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בבצרה

תריס גלילה בבצרה

תריסי גלילה חשמליים מרבים להיות אמצעי הגנה נפוץ בחנויות רבות ברחבי המדינה, אפשר לצפות אותם בכניסה למוסכים, עיסקי הלבשה ותכשיטים, סניפים של רשתות שיווק, עסק של מוצרים חשמליים וכו'. תריסי גלילה גורמים לכך שגנבים להכנס בקלות לחנות ולקחת מהחנות פריטים, אלו כמו כן מונעים מקרים של ונדליזם, מורידים ממש את הזדמנויות החדירה ותורמים לתחושת רגיעה עבור בעלי המשרד ועובדיו.

באיזה אופן להחליט על תריס נגלל למוסד שלך?

כאשר צריך להתאים תריס גלילה חשמלי למקום העבודה שלך באיזור בצרה צריך לבחור האם אתה מעדיף להשתמש בתריסים אוטומטיים או ידניים. עד לפני לא זמן רב היה הרגל לרכוש ולשים תריס גלילה אוטומטי מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד עם מגנון מכני מכני. עכשיו נוטים להזמין תריס נגלל הפועל באמצעות מערכת אוטומטית לשימוש פשוט, במקום להתקשות על תפעול ידני המחייב כוח פיסי. אם אתה מכיר שתריס גלילה שהינו חשמלי הרבה פעמים נוטה להתפרק ולגרום לקשיים אנו רוצים שתדע שיש בהחלט מנועים שמופעלים חשמלית שאפשר לסמוך עליהם, ומכך נובע שעל מנת לקבל תריס אמין עליך להזמין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מבוססת, יציבה עמידה מהימנה. אלו שיודעים ענין ממליצים לקליינטים לבחור תריסים נגללים לעסק לפי הנקודות הבאות: סוג החנות ובאיזו עיר הוא. גודל הפתחים שיש לסגור. מנגנון תפעול איכותי (מנוע מין ועוצמתי). חומרים ממנו התריס עשוי ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). האופן בו המפעל מייצר את התריס הנגלל החשמלי. צבע התריס הנרכש. רמת ותשלום התקנת התריס במקום. אחזקה שוטפת. התנגדות התריס מול פורצים, הרסנות ואסונות הטבע. מנגנוני אבטחה, כמו למשל מעצור חירום, מסוגלות לתפעול מכני כשיש הפסקת חשמל וכדומה.

תמחור וערבות. סוגים של תריסי גלילה בהרבה סטיילים מדהימים

משרד טובה בבצרה לעיצוב, תפוקה והשמת תריסי גלילה חשמליים מציעה התאמה מושלמת של התריס החשמלי אל בקשותיו של הלקוח ולמאפייני העסק. יכולים להכין את תריס הגלילה מחומרים שונים ומשונים, ע"פ רוב, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, החברה שלנו יכולה להציע אף תריסי גלילה שקופים המורכב מפוליקרבונט. חשוב לדעת שאופציונלי לייצר תריסי גלילה חשמליים יחד עם שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, אפשר לקחת תריס עם שכבות בעלות חורים ומרווחים כך שאוויר מסוגל לזרום בלי בעיות לחדר הסגור ובנוסף יאפשר לראות דרך החריצים בתריס. אם ומתרינים תריס חשמלי המוכן מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לצבוע אותו בתנור, קיימים הרבה צבעים שונים להתקנה, ובהתאמה לחזית העסק, לעיצוב החנות או המשרד ובהתאמה לבקשות הייחודיות של הקליינט, החברה שלנו יכולה לתכנן ולייצר תריס גלילה מסוגנן באיכות טובה מאוד ובנראות נכבד ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי בעצם לבחור תריסי גלילה
כדאי לקנות תריסי גלילה מכניים או לחלופין חשמליין אך ורק מחבר המוערכת ואיכותית שמצויה שנים בתחום. רצוי לשאול אנשים לגבי, לקבל מנציג החברה רשימת לקוחות מרוצים, לקרוא בברשימת העבודות שבוצעו שבוצו על ידי העסק התוכלו אנו מציעים לחפש ביקורוץ כנות בדבר החברה. בתום סינון התחלתי ובדיקת מחירים, כדאי להיסגר על החלטה. ע"כ, מומלץ לבחור אך ורק חברה איכותית ובעלת ותיקות בענף הזה, חבר תריסים נגללים שמחלקת שירות מהדרום לצפון, מענה מקצועי זריז בכל דילמה ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל הארץ ובבצרה והסביבה נגישות מיידית!

תציינו לנציג הטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט וקבלו דיל שווה
חברת רוטנשטיין חוסם מומחים בייצור, פרסום והתקנת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא אל צורכיו של ולמאפייני המזמין. החברה מייצרת תריסי גלילה מדברים איכותיים הנבחרים בדקדקנות ו בטכנולוגיות ייצור חדשות ומתקדמות. לרוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר הארוכה מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר באיזור לשיווק, ייצור והרכבה של תריסים נגללים חשמליים, לכל צורך וגם בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן יפה וזמין, ומתמחה כמו כן גם ייצור וכמו כן התקנת תריסים לתעשייה, לעבודות, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. החברה שלנו מציעה תריסי גלילה שהם שקופים, הנותנים תשובה איכותי למרכולות במרכזי שופינג וגם במולים, וגם תריסי גלילה עם תוכנת שליטה שתאפשר הפעלה ממרחק על ידי שלט, עם חריטה של הלוגו ו/או שם העסק. רמה, אמינות וכן עיצוב אופנתי וגם נהדר אנו עובדים בכל חלקי הארץ ומאפשרים שירות תיקונים מהיר ונגיש. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל לקוח מדקת הזמנת השירות לשלב של ההתקנה במקום העבודה לשביעות רצונו המלאה של הקונה, ומביאים שירות מקיף גם אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מצליחה בתחומה אנחנו מציעים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וכן מחירים הוגנים ו משתלמים. מקומות עבודה רבים בארץ דואבים מעבריינים ופשעי גניבה, לכן עליהם להתקין אמצעי מיגון שימושיים בשביל להקשות על כנופיות הפורצים וכן לצמצם נזקים. כפי שידוע בעבר היה נהוג לשים סורגים בחנות בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים וכן נהדרים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים בכל רחבי המדינה לשמר את הרכוש והתכולה היקרה בעסק. חשוב לזכור כי הרבה בני אדם לא תמיד אוהבים את את הניראות של הסורגים בגלל תחושת הסגירות ואווירת מתקן כליאה, אז בגלל זה אין כמו סורג גלילה חשמלי שניתן לגלול במרוצת זמן הפעילות של המקום, ובסיומו של יום העבודה מנמיכים בלחיצת כפתור את הסורג החשמלי ונוצר מיגון אפקטיבי ובטוח.

תריס חשמלי או סורג?

בדירות ובתים וגם אצל בעלי עסקים ניתן לראות תריסי גלילה המשרים תחושת ביטחון ו מהווים גם גורם הצללה מקצועי. ועם זאת, תריס נגלל חשמלי לא נותן מספיק הגנה בפני פורצים מהסיבה שכל פושע שיודע את העבודה מבין איך להרים את התריס ואז להיכנס מבעל לכניסה במטרה לבצע את הפשע. לכן, הפתרון היעיל ביותר לכל מי שלא רוצה סורגים מקובעים בעסק הוא להתקין תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באיכות גבוהה, בצורה זו, רוכשים שני פריטים בתמחור טוב, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג למיגון החנות.

שני מוצרים בתמחור משתלם באיזור בצרה

המענה המתקדם והחדשני של תריס שהוא גם סורג מהווה חלופה מעולה לחברות בכל רחבי הארץ. כל חברה שרוצה במעהנ מיגוני איכותי ומועיל מסוגל לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג נגלל חשמלי בהתאם לגודל של הפתחים בבית העסק ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום בעל עובי טוב וחסין עם פרופיל מפלדה רצינית למנוע ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. ניתן ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, ככה לקוחות יש ביכולתם להביט דרך לחלון החנות ע"מ לצפות במוצרים בחנות ולהתפעל מעיצוב העסק, אף אם העסק סגור. חשוב לציין כי תאכלס, מאפשר נעילה גם במקרה ש שלבי התריס הנגלל פעורים כדי לאפשר הקרנה של אור נעים מבחוץ בין המרווחים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להגיף לחלוטין ע"מ לבצע נעילה שלו ולהגן על המקום. בתריס שהוא סורג אינכם צריכים להוריד עד הסוף את תריס הגלילה, בצורה זו, ניתן להותיר לאור הטבעי מבחוץ לחדור פנימה ע"מ לחסוך בעלויות התאורה והחשמל. כדאי להתקין דגם רציני שיש בתוכו מנגנון אבטחה למניעה של הפלה של התריס ומנגנון שהוא ידני המאפשר לסגור ולפתוח כשמתוחללת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים נגללים שניתן לראות דרכם בעיר בצרה תריסים חשמליים עם שקיפות בעיר בצרה

חברתנו רוטנשטיין חוסם רוצה לגלות בשבילכם חידוש טוב בשוק תריסי הגלילה החשמליים, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה הטוב בעיקר לבתי עסק, במרכזים מסחריים סגורים וברחובות שופינג כך ניתן להראות את הסחורה לאנשים המסתובבים במקום מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר אמין וגדול שיכול להבטיח לכם מלא הגנה ויתרונות רבים נוספים.

תריס שקוף – הרבה יתרונות תריס שהוא שקוף – מוצר מצוין

תרסים שקופים זה בלי ספק פתרון נוח לעסקים רבים, תוכלו להציג את הבגדים, הטבעות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סחורה אחרת בעסק אף בשעות בהן העסק סגור. פשוט להרים את התריס הנגלל לתקרה בשעות הפתיחה של המקום, התריס השקוף כמעט שלא צריך שטח אחסון. פשוט לשלוט בתריס הגלילה החשמלי דרך מתג הפעלה המורכב בתוך העסק על הקיר, דרך שלט רחוק או עם אפליקציה. המעלות החשובים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות טובה- התריס מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר עמיד ועוצמתי גם במקרים קיצוניים. עיצוב עם סטייל- התריס השקוף נעשה באיכות גבוהה ובמראה יפה, הוא הינו מותקן על ידי אנשים מקצועיים משופשפים בשווי שאין כמוה.מענה נפלא חנויות- בני אדם לסקור קומודיטי מוראית במשרדים באשנבי הראווה באיזור בצרה בלי שום ווליום. תוצרת במידנת ישראל- התריס הנגלל נעשה במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates