שערים חשמליים בגבעת ברנר

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בגבעת ברנר למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בגבעת ברנר למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בגבעת ברנר

תריס גלילה בגבעת ברנר

תריסי גלילה אוטומטיים הם אמצעי מיגון נפוץ בהרבה עסקים ברחבי הארץ, מתאפשר לראותם בפתחי פנצ'ריות, עיסקי הלבשה ואקססוריז, מרכזים של רשתות שיווק קמעונאיות, עסק של מוצרי חשמל וכו'. תריסים נגללים מונעים מפושעים לחדור בפשטות לעסק ולהסליק מהחנות פריטים, הם גם מרחיקים מקרי ונדליזם, מפחיתים ממש את ניסיונות הונדליזם ותורמים לתחושת רגיעה עבור בעלי העסק והעובדים.

באיזה אופן להתאים תריס גלילה אוטומטי לעסק שלך?

כדי לבחור תריס נגלל למשרד שלך בגבעת ברנר עליך להחליט מראש האם הלקוח מתעניין בתריסים חשמליים או ידניים. בעבר אנשים היו נוהגים לרכוש ולהתקין תריסי גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת המכיל מגנון מכני מכני. כעת מקובל להתקין תריס גלילה שעובד בעזרת מערכת אוטומטית לשימוש פשוט, במקום להסתפק עם גלגול ידני שגורם לשימוש בכוח פיסי רב. אם אתה חושב שתריס חשמלי הרבה פעמים נוטה לקרוס ולעשות קשיים אנו רוצים שתדע כי ישנם מנועי חשמל שאפשר לסמוך עליהם, ומכך על מנת שהתריס לא יתקלקל כדאי להתקין את התריס החשמלי רק מחברה מפורסמת, יציבה מוכרת ואמינה. האנשים המקצועיים אומרים לקליינטים לקחת תריס חשמלי למוסך על פי התנאים הבאים: סוג העסק והמיקום שלו. גודל המלבן שיש לחסום. מנגנון פעולה שניתן לסמוך עליו (מנוע מין ועוצמתי). חומרי גלם ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור תריס הגלילה. מראה התריס החשמלי. רמת ועלות התקנת התריס בעסק. תחזוקה באופן תדיר. התנגדות התריס מול נסיונות פריצה, חבלנות ואסונות הטבע. אמצעי אבטחה, כגון מעצור חירום, אפשרות לתפעול ידני אם תתקיים הפסקת הזרם החשמלי וכד'.

תמחור וערובה. מיני תריסי גלילה במגוון צבעים מלהיבים

חברת תריסים חשמליים מומלצת באיזור גבעת ברנר לסידור, תפוקה והשמת תריסי גלילה אוטומטיים מעניקה התאמה מלאה של התריס הנגלל לבקשותיו של הלקוח ולמאפייני העסק. יכולי לייצר את התריס מחומרי גלם ממגוון רחב, בדר"כ, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, חברת התריסים יכולה לספק אף תריסי גלילה שקופים המוכן משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. אנו ממליצים לדעת שאופציונלי לייצר תריסים חשמליים עם שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, אפשר לעשות שימוש בתריס הכולל שלבים עם חורים ומרווחים בצורה כזאת שאוויר מסוגל לזרום בלי דאגות לעסק ובהתאם יתאפשר לראות מבעד לתריסים. אם קורה ושמים תריס נגלל הנוצר מפלדה או אלומיניום ניתן לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, יש גם צבעים לברירה, ובהתאם לחזית המבנה, לעיצוב החנות או המשרד ובהתאם לדרישות הייחודיות של הקליינט, חברת name בעלת היכולת לתכנן ולספק תריס בסטייל באיכות עילאית ובמראה נכבד ומתוחכם.

ממי מומלץ להזמין תריסי גלילה
חשוב לרכוש תריסים הנגללים ידנית או לחלופין חשמליין רק מחברה עליה ניתן לסמוך ובעלת ותק בין אנשי המקצוע. חכם יהיה לחקור אודות החברה, לדרוש בנועם מנציג החברה רשימת לקוחות מרוצים, לבדוק ברשימת הפרויקטים של המוסד התוכלו כדאי לסקור חוו"ד כנות בדבר החברה. לאחר בירור ראשוני ובדיקת מחירים, כדאי לקבל החלטה. מסיבה זו, חשוב לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שיש לה מוניטין רב בענף הזה, חברת תריסים חשמליים שמחלקת שירות מהדרום לצפון, עזרה באופן מקצועי זריז בכל התלבטות מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל חלקי הארץ ובעיר גבעת ברנר זמינות מיידית!

הדגישו לנציג בשיחה שהגעתם דרך אתרינו והשיגו הצעה כדאית
החברה שלנו חברת רוטנשטיין מומחים בייצור, שיווק והתקנת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לצורכיו של ולמאפייני המזמין. החברה מייצרת תריסים מחומרים איכותיים שנבחרים בקפידה וכן בצורות ייצור מתוחכמות וטובות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחד המקומות המובילים בשוק לפרסום, ייצור וכן הרכבה של תריסים נגללים חשמליים, לכל צורך וגם מכל סוג. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון יפיפה ונגיש, ומשופשפת גם בייצור והתקנת תריסי גלילה ממונעים למפעלים, לעבודות, לחנויות גדולות, למוסכים ולחניונים. החברה שלנו מאפשרת תריסים נגללים עם שקיפות, הנותנים מענה מעולה למרכולות במרכזי שופינג וכן בקניונים, ותריסים ממונעים יחד עם מערכת שליטה להפעלה מרוחקת ע"י שלט, עם חריטה של סמל או לחילופין שם בית העסק. איכות, תחושת ביטחון ועיצוב אופנתי וגם מפואר אנחנו נותנים שירות בכל המדינה וכן מספקים שירות תיקונים מהיר ונוחה. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל לקוח מדקת קבלת ההחלטה ועד לרגע ההתקנה במבנה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח, ומביאים שירות מלא אפילו אחרי השלמת העבודה. כחברה מובילה בענף אנחנו נותנים מענה מקצועי ברמה גבוהה ומחירונים נוחים ו נהדרים. מקומות עבודה רבים בסביבה מתענים מפריצות וגניבות, על-כן עליהם להתקין אמצעי מיגון שימושיים בשביל להקשות על כנופיות הפורצים ולצמצם נזקים. אם לא מזמן היה נהוג לשים סורגים בעסק בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים וכן איכותיים שמאפשרים לעסקים ברחבי המדינה לשמר את הרכוש והציוד היקר בלוקיישן. מומלץ לזכור שהמון חבר'ה לא תמיד אוהבים את את איך שנראים הסורגים בגלל תחושת המחנק והאווירה של בית הכלא, כך שאין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שתוכלו לגלול בזמן זמן הפעילות של בית העסק, ובתום יום העבודה מנמיכים עם נקישת כפתור את הסורג החשמלי ואז זוכים למיגון אפקטיבי ותקין.

תריס ממונע או לחלופין סורג?

במקומות וגם בתאגידים ניתן לראות תריסי גלילה המעניקים תחושת ביטחון ו מהווים גם פתרון להצללה מומלץ. ועם זאת, תריס ממונע לא בדיוק מספק הגנה אל מול פושעים מפני שכל פורץ שיודע את העבודה קולט כיצד לבצע הרמה של התריס ו להיכנס דרך הפתח על מנת לבצע את הפשע. ע"כ, הפתרון הכי חדיש למי שאינו רוצה סורגים קבועים בעסק הוא להתקין תריס סורג המופעל חשמלית באופן איכותי, בצורה זו, קונים שני דברים במחיר אחד, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון החנות.

שני דברים בתמחור משתלם בגבעת ברנר

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס המהווה גם סורג הווה חלופה מצוינת למקום עבודה מהצפון לדרום. כל מקום הרוצה בפתרון מיגון יעיל ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג המופעל חשמלי לפי ובהתאם לגודל הפתחים בחנות ו לצרכי המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עם עובי וחסין שיש לו פרופיל מפלדה רצינית למנוע פורצים שמנסרים את שכבות התריס. קיימת אופציה לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, באופן זה, לקוחות יש ביכולתם להביט דרך לחלון הראווה כדי לצפות במוצרים בחנות ולהתרשם מהסטייל הפנימי של המקום, גם במידה והמקום סגור. כמובן שיש לצייין שכן נותן לנו את האפשרות לנעילה אף כש שלבי התריס הנגלל פתוחים במטרה לאפשר מעבר של אור נעים מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס רגיל יש להגיף לחלוטין במטרה לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס עם סורג אין שום סיבה להנמיך עד הסוף את התריס הנגלל, כך ניתן לאפשר לאור הטבעי מבחוץ לחדור פנימה בשביל לחסוך בעלויות התאורה והחשמל. כדאי לקנות דגם רציני שמכליל מנגנון אבטחה כדי למנוע הפלה של התריס ומנגנון ידני המאפשר לסגור ולפתוח כשקיימת הפסקת חשמל באזור.

תריסים חשמליים עם שקיפות באיזור גבעת ברנר תריסים חשמליים עם שקיפות בגבעת ברנר והסביבה

חברת רוטנשטיין חוסם נלהבת להציג לכם חידוש איכותי בסקטור תריסי הגלילה, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה המתאים מאוד חמקומות עבודה, במרכזים מסחריים מקורים ובמורד הרחוב, ככה ניתן להראות את הדברים לקליינטים הנמצאים במקום שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי ורציני שיכול להבטיח לכם המון תחושת בטחון ודברים טובים חוץ מזה.

תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות תריס שקוף – הרבה יתרונות

תריסים נגללים שקופים זה פתרון ברמה למקומות עבודה רבים, ניתן להראות את הביגוד, הצמידים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי פריטים אחרים בחנות גם בשעות בהם החנות סגורה. תהיה לכם את האופציה לגלול את התריס השקוף למעלה בשעות הפתיחה של החברה, התריס החשמלי לא צריך הרבה שטח אחסון. יתאפשר לכם לשלוט בתריס הגלילה על ידי כפתור הפעלה שנמצא על קיר פנימי בעסק, בעזרת שלט רחוק או עם אפליקציה בנייד. המעלות החשובים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות גבוהה- תריס הגלילה מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ורב-עוצמה אף ב-כ מקרי קיצון. עיצוב מרהיב- התריס נוצר בצורה איכותית במראה יפה, זה מותקן ע"י עובדים מקצועיים מאומנים באיכות מכובדת.תשובה נוח בתי עסק – מזמינים לסקור קומודיטי מוראית בחנויות בפתחי הראווה בעיר גבעת ברנר ללא ווליום. תוצרת במידנת ישראל- התריס החשמלי מיוצר במפעלי חברת רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates