שערים חשמליים בגבעת חים (מאוחד)

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בגבעת חים (מאוחד) למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בגבעת חים (מאוחד) למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בגבעת חים (מאוחד)

תריס גלילה בגבעת חים (מאוחד)

תריסי גלילה הינם טכניקת מיגון נפוצה ברשתות רבות ברחבי הארץ, אפשרי למצאם בהגעה למוסכים, מרכזי אופנה, מרכזים של רשתות שיווק, מרכזי קניה בהן מוכרים מוצרי אלקטרוניקה וכיוצא בזאת. תריסי גלילה לא מאפשרים לגנבים להכנס בפשטות למשרד ולהסליק מהחנות חפצים, הם כמו כן עוצרים מקרי ונדליזם, ממעיטים משמעותית את הזדמנויות הגניבה וכמו כן גורמים להרגשה של בטחון אצל בעלי המשרד ועובדיו.

איך מומלץ לבחור תריס גלילה אוטומטי למקום העבודה שלך?

בשביל לבחור תריס גלילה למחסן שלך באיזור גבעת חים (מאוחד) כדאי להגיע להחלטה האם בעל העסק מתעניין בתריסים חשמליים או מכניים. עד לפני לא זמן רב הייתה מוסכמה לרכוש ולהתקין תריסי גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת עם ממשק המשומש ידנית. בעת המודרנית בדרך כלל מתקינים תריס שנגלל הפועל באמצעות מנוע אוטומטי לגלילה קלה, כדי לא לבזבז זמן על תפעול ידני שגורם לשימוש בכוח פיסי רב. אם אתה מכיר שתריס אוטומטי נוטה לההרס ולגרום לקשיים אנו רוצים שתדע כי ישנם מנועים חשמליים שבהחלט עמידים, ומפאת זאת על מנת להזהר מתקלות עליך לרכוש את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מהימנה, מצטיינת, מפורסמת מהימנה. המומחים בתחום אומרים לקליינטים לבחור תריס גלילה למקום לפי הקריטריונים הבאים: סוג המשרד והמיקום שלו. גודל דלת המוסך שיש לסגור. ממשק תפעול שניתן לסמוך עליו (מנוע אוטומטי אמין וחזק). חומרי גלם ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). אופן הייצור של התריס. עיצוב תריס הגלילה. רמת ומחר ההתקנה במקום. אחזקת התריס באופן שוטף. איך התריס יעמוד בפני פורצים, ונדליזם ואסונות הטבע. אמצעי בטיחות, למשל מעצור חירום, ניתן לתפעול בעזרת הידיים כאשר יש תקלה חשמלית וכו'.

תעריף וערבון. מיני תריסי גלילה במגוון סטיילים מפעימים

חברת תריסים חשמליים רצינית בגבעת חים (מאוחד) לארגון, תפוקה והתקנה של תריסי גלילה הפועלים על ידי מנוע מעניקה התאמה מלאה של תריס הגלילה אל צורכיו של בעל העסק ולמאפייני העסק. יכולי לייצר את תריס הגלילה החשמלי מחומרים כאלה ואחרים, בדר"כ, מאלומיניום או מפלדה, החברה שלנו יכולה לספק כן תריס גלילה שקוף העשוי משלבים של פוליקרבונט. חשוב לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה חשמליים הכוללים שלבים מסיביים ואטומים, תוכלו להשתמש בתריס חשמלי עם שכבות בעלות מרווחים בצורה כזאת שאוויר מסוגל לעבור בלי דאגות למשרד וגם כן תוכלו לראות מבעד לתריס. אם קורה ורוכשים תריס גלילה הנוצר מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, ישנם הרבה צבעים שונים להתקנה, ובהתאמה לחזית נכס, לעיצוב המבנה או המשרד ובקורולציה אל דרישותיו מיוחדות של הלקוח, חברת name כשירה לתכנן ולייצר תריס גלילה בסטייל בצורה איכותית ובנראות נכבד ומתוחכם.

ממי למעשה לקנות תריסים אוטומטיים
אנו ממליצים לרכוש תריסים נגללים ידניים או לחלופין חשמליין רק מחברת שאפשר לסמוך עליה שמצויה שנים בין אנשי המקצוע. רצוי לעיין אודות החברה, לקבל מנציג החברה קהל ממליצים, עיין בברשימת העבודות שבוצעו השייכת לעסק התוכלו אנו מציעים לסקור ביקורוץ ענייניות לגבי העסק. בתום בירור התחלתי ובדיקת עלויות, יש לבחור. לכן, אנו ממליצים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שיש לה ותיקות בתחום הזה, חברה שמחלקת שירות מהצפון לדרום, סיוע מקצועי זריז בכל בעיה ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

פועלים לכל חלקי הארץ ובגבעת חים (מאוחד) והסביבה שירות זריז!

יידעו בשיחה שמצאתם אותנו דרך האתר ותקבלו הצעה כדאית
חברתנו חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, מכירות והשמת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לצורכי ולמאפייני המשתמש. החברה שלנו הינה מייצרת תריסי גלילה מחומרי גלם מצוינים הנבחרים בדקדקנות ו בטכנולוגיות ייצור חדשות ורציניות. לחברת רוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחת החברות המובילות בשוק לפרסום, ייצור תעשייתי וכמו כן הרכבת תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה וגם מכל סוג. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון אסתטי ויעיל, ומעולה בין היתר ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסי גלילה למחסנים, למרכולות, לחנויות גדולות, למוסכים ולחניונים. החברה מציעה תריסי גלילה שקופים, המהווים פתרון מושלם לחנויות במרכזי שופינג וקניונים, ותריסים נגללים חשמליים שיש להם מערכת שליטה שתאפשר הפעלה מרוחקת דרך שלט, עם חריטת לוגו או לחלופין שם החברה. שווי, תחושת אמון ועיצוב מתקדם ומפואר אנחנו נותנים שירות בכל האיזורים ומציעים טיפול בבעיות יעיל ונגיש. אנו מלווים כל לקוח מדקת הזמנת התריס וכלה בהתקנה במקום העבודה לשביעות רצונו המוחלטת של הצרכן, ומביאים שירות מלא גם אחרי השלמת התהליך. כחברה מפורסמת בענף הזה אנחנו מציעים שירות מקצועי ברמה גבוהה ומחירונים נוחים ו נהדרים. בהרבה עסקים בארץ סובלים מפריצות וגניבות, לכן עליהם לשים אמצעי מיגון מאסיביים כדי להקשות על כנופיות הפורצים ולצמצם נזקים. כידוע בעבר היה נהוג להתקין מחסומים בעסק עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם מוצרים חדשים וגם מיוחדים המאפשרים לחנויות ברחבי המדינה לאבטח את הרכוש והציוד היקר בעסק. חכם יהיה לדעת שהרבה בני אדם לא תמיד אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר ואווירת המקום הסגור, בגלל זה אין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שאפשר לגלול תוך כדי זמן הפעילות של המקום, ובסופו של העבודה מנמיכים על ידי נקישת כפתור את הסורג וזוכים למיגון אפקטיבי ובטוח.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או לחלופין סורג?

במקומות וגם בעסקים שונים תוכלו לראות תריסים נגללים חשמליים הנוסכים תחושת ביטחון ו מספקים גם גורם הצללה טוב. ואע"פ כן, תריס המופעל חשמלית אינו מספק הגנה בפני פורצים מהסיבה שכל פורץ מיומן קולט כיצד לבצע הרמה של התריס ואז להיכנס מבעל לכניסה על מנת לבצע את הגניבה. אם כך, הפתרון העדכני ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים מקובעים בחנות הוא לשים תריס סורג חשמלי ביעילות, ככה קונים שני מוצרים בתשלום אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג שנותן מיגון להחנות.

שני דברים בתמחור משתלם בעיר גבעת חים (מאוחד)

המענה המתקדם והמתוחכם של תריס שיהיה גם סורג נותן חלופה מצוינת לעסקים בכל רחבי המדינה. כל עסק שרוצה במעהנ מיגוני עובד ויעיל יכול לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאמה למימדי הפתחים בעסק ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ועמיד הכולל פורפיל מפלדה אמינה למניעה של סיכוי לניסור שכבות התריס. קיימת אפשרות לייצר את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, ככה לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון הראווה בשביל לצפות במוצרים בחנות ולהילהב מעיצוב העסק, גם אם החנות סגורה. בל נשכח אחרי הכל, נותן לנו את האופציה לנעילה גם במידה ו שלבי התריס הנגלל פתוחים כדי לאפשר הקרנה של קרני אור מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה רגיל יש לסגור לגמרי עד הסוף ע"מ לבצע נעילה שלו ולאבטח את המקום. בתריס שהוא סורג אתם כלל לא אמורים להוריד לגמרי עד הסוף את התריס הנגלל, בצורה זו, ניתן להותיר לתאורה טבעית מבחוץ להכנס פנימה במטרה לחסוך במחירי החשמל והאור. ממלצים לרכוש דגם מומלץ שכולל בתוכו מנגנון אבטחה למניעת נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האופציה ללסגור ולפתוח בזמן שקיימת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים חשמליים שקופים בעיר גבעת חים (מאוחד) תריסים חשמליים שקופים בגבעת חים (מאוחד) והסביבה

בית העסק רוטנשטיין חוסם גאה להציג לכם חידוש מצוין בעולם תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה המתאים ממש למקומות עבודה, מרכזי קנייה מקורים וברחובות שופינג באופן זה, ניתן להציג את הדברים לאנשים הנמצאים במקום שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי ורב-עוצמה המבטיח לכם מקסימום בטיחות ויתרונות רבים מעבר.

תריס שהוא שקוף – מוצר מעולה תריס שקוף – מוצר מצוין

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון איכותי למקומות עבודה רבים, פשוט להראות את הבגדים, הצמידים, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת בעסק אף בשעות בהן החנות סגורה. תוכלו לגלגל את התריס לתקרה בזמן הפעילות של המקום, התריס החשמלי כמעט ואינו צריך איזור לאחסון. אפשר לקחת שליטה על תריס הגלילה החשמלי בעזרת מתג הפעלה המורכב על קיר פנימי בחנות, דרך שלט נייד או עם אפליקציה. הפלוסים העיקריים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות לאורך זמן- התריס הנגלל מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ועוצמתי אף ב-כ מקרה קצה. עיצוב איכותי- תריס הגלילה נעשה באופן איכותי במראה איכותי, זה מותקן בעזרת פועלים מקצועיים משומנים בשווי שאין כמוה.מענה מעולה מקומות שיווקיים – אנשים להביט בסחורה מוראית במשרדים בחלונות הראווה באיזור גבעת חים (מאוחד) ללא כל בלאגן. תעשייה בישראל- התריס נעשה במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates