שערים חשמליים בגן יבנה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בגן יבנה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בגן יבנה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בגן יבנה

תריס גלילה בגן יבנה

תריסי גלילה אוטומטיים מהווים טכניקת התגוננות נפוצה בהרבה משרדים בכל הארץ, מתאפשר למצאם בכניסה למוסכים, חנויות אופנה ותכשיטים, מרכזים של רשתות קניות, דוכנים של מוצרים חשמליים וכו'. תריסי גלילה לא מאפשרים לפושעים לחדור בפשטות למשרד ולהסליק ממנו פריטים, אלו יתר על כן מונעים מקרים של ונדליזם, מפחיתים משמעותית את סיכויי הונדליזם ותורמים להרגשה של בטחון אצל בעלי המשרד ועובדיו.

באיזה אופן להחליט על תריס גלילה חשמלי למוסך שלך?

כדי להתאים תריס גלילה אוטומטי למחסן שלך בגן יבנה צריך להגיע להחלטה האם הלקוח מעוניין בתריסי גלילה חשמליים או מכניים. עד לא מזמן היה נהוג לקנות ולשים תריסי גלילה מפלדה או ברזל המכיל מנגנון תפעול מכני. כעת בדרך כלל מתקינים תריס נגלל הפועל באמצעות מערכת חשמלית לגלילה קלה, במקום להסתפק על גלגול ידני המחייב כוח פיסי. אם שמעת כי תריס גלילה חשמלי נוטה לקרוס ולגרות לתקלות כדאי שתדע כי ישנם מנועים אוטומטיים אמינים ועמידים במיוחד, ומכך על מנת לקבל תריס אמין כדאי להזמין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה ענקית, בראש הרשימה, מפורסמת ואמינה. המומחים חושבים שכדאי לבעלי מקומות לקנות תריס גלילה לעסק על פי הקריטריונים הבאים: סוג העסק והמיקום שלו. גודל דלת העסק שיש לסגור. תהליך עבודה מעולה (מנוע טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים ממנו התריס עשוי (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). האופן בו המפעל מייצר את התריס הנגלל. צבע התריס החשמלי. אמינות וההוצאה הכספית הכרוכה בההתקנה במקום. תחזוקה באופן תדיר. עמידות התריס בפני פורצים, השחתה ואסונות הטבע. אמצעי זהירות, למשל מעצור חירום, אפשרות לתפעול בעזרת הידיים אם יש הפסקת חשמל וכיוצא באלה.

תעריף וערובה. סוגים של תריסי גלילה במגוון סטיילים מרהיבים

תאגיד טובה בגן יבנה לניהול, תיעוש והרכבת תריסים נגללים חשמליים נותנת התאמה מוחלטת של התריס הנגלל לבקשת בעל העסק ולתכונות העסק. ניתן להכין את התריס מחומרים כאלה ואחרים, ברוב המקרים, מאלומיניום או מפלדה, החברה יכולה להציע אף תריסי גלילה שקופים המוכן משלבים של פוליקרבונט. מומלץ לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה המכילים שלבים מסיביים ואטומים, אפשר להזמין תריס הכולל שכבות בעלות חורים ומרווחים ככה שאוויר יכול לעבור בלי דאגות למשרד וכמו כן יאפשר לראות דרך התריס. אם קורה ושמים תריס אוטומטי המוכן מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, ישנם מגוון גוונים לברירה, ובאופן תואם לחזית הדירה, לעיצוב החנות או העסק ובהתאמה לרצונות מיוחדות של הלקוח, חברת התריסים ביכולתה לתכנן ולספק תריס גלילה מסוגנן באיכות עילאית ובנראות חשוב ומתוחכם.

ממי לקנות תריסי גלילה חשמליים
אנחנו ממליצים להתקין תריסים נגללים מכניים ולחלופין חשמליים בלבד מחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתוך הסקטור. אנו ממליצים לעיין על החברה, לדרוש מנציג המכירות קהילת ממליצים, לעיין ברשימת העבודות שבוצעו של החברה אם תהיה לכם את האופציה חשוב לסקור חוות דעת אובייקטיביות לגבי העסק. בתום סינון התחלתי והשוואת עלויות, רצוי להיסגר על החלטה. ע"כ, מומלץ לבחור רק חברה איכותית שקיים אצלה ניסיון בענף הזה, חברת תריסים חשמליים שמציעה לכם שירות ברחבי המדינה, סיוע מקצועי יעיל בכל צרה וקלקול.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות לכל חלקי הארץ ובאיזור גן יבנה נגישות מיידית!

ציינו בשיחה שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותרוויחו דיל טוב
העסק חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, מכירות והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה לצרכים של ולמאפייני המשתמש. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרים מיוחדים שנבחרים בקפידה וכן בטכנולוגיות ייצור חדשות ומתקדמות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם מוניטין הארוכה מ-30 שנה בתחום ומעשה היא נחשבת לאחד המקומות המובילים במדינה לפרסום, ייצור וכן הרכבת תריסים נגללים חשמליים, לכל צורך וגם קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון מדוקדק ויעיל, ומומחית בין היתר ייצור וכמו כן התקנת תריסים לתעשייה, לחנויות בקניונים, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה שלנו מציעה תריסי גלילה ממונעים שהם שקופים, הנותנים תשובה מעולה לחנויות במרכזי שופינג וגם בקניונים, וגם תריסים נגללים חשמליים יחד עם תוכנת פיקוד להפעלה מרוחקת בעזרת שלט, עם חריטה של סמל או שם בית העסק. איכות, אמינות וגם עיצוב חדשני ומרשים אנחנו עובדים בכל חלקי הארץ ונותנים טיפול בבעיות זריז וקליל. הננו מלווים כל מזמין משלב הזמנת התריס לשלב של ההתקנה בבית העסק לסיפוקו המלאה של הקליינט, ומביאים שירות מקיף גם אחרי השלמת התהליך. כחברה מובילה בתחומה אנו מציעים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ומחירים הוגנים ו מעולים. בהרבה עסקים בסביבה סובלים מעבריינים ופשעי גניבה, אם כן עליהם להתקין אמצעי הגנה שימושיים על מנת להקשות על כנופיות הפורצים וכן להפחית הפסדים. אם בעבר היה נהוג להתקין סורגים בעסק עם הקידמה של היום ישנם מוצרים חדשים וכן איכותיים שנותנים לעסקים בכל רחבי המדינה לשמור על הרכוש והחפצים היקרים במקום. מומלץ לזכור כי הרבה בני אדם אינם ממש אוהבים את המראה של הסורגים בגלל תחושת חוסק האוויר ואווירת בית הכלא, על-כן אין על סורג ממונע שתוכלו לגלול במהלך זמן הפעילות שהחברה נותנת, ובסיום שעות הפעילות מנמיכים בנקישת כפתור את הסורג ואז נוצר מיגון אפקטיבי ועובד.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או אולי סורג?

בתוך מבנים וגם בחברות יתאפשר לכם לראות תריסים נגללים חשמליים הנוסכים תחושה של ביטחון ו מציעים גם פתרון הצללה מומלץ. אך תריס המופעל חשמלית אינו מספק הגנה מול פורצים מפני שכל פורץ שיודע את העבודה מבין איך להרים את התריס ו לפלוש דרך הפתח כדי לבצע את הגניבה. אם כך, הפתרון הכי חדיש למי שאינו רוצה סורגים קבועים במקום העבודה הוא לשים תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באופן איכותי, בצורה הזאת רוכשים שני פריטים בתשלום אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג שנותן מיגון להמקום.

שני דברים בעלות ותעריף משתלמים בגן יבנה

התשובה המתקמדת והמתוחכם של תריס שהוא גם סורג מהווה חלופה מצוינת לעסקים בכל רחבי המדינה. כל חברה הרוצה בפתרון אבטחה יעיל ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג המופעל חשמלי לפי ובהתאם לגודל הפתחים במקום העבודה ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ועמיד עם פרופיל מפלדה אמינה כדי למנוע ניסיונות ניסור של שכבות התריס. קיימת אופציה לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, באופן זה, לקוחות יכולים להביט מבעד לחלון העסק על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהתלהב מעיצוב המקום, גם במידה והחנות סגורה. חשוב לציין אחרי הכל, נותן לנו את האופציה לנעילה גם במקרה ש שלבי התריס פתוחים ע"מ לאפשר מעבר תאורה טבעית מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה רגיל יש לסגור עד למטה ע"מ לבצע נעילה ולאבטח את המקום. בתריס סורג אין שום צורך לסגור לחלוטין את התריס, ככה ניתן לאפשר לאור השמש להקרין פנימה ע"מ לחסוך בעלויות החשמל והתאורה. מומלץ לרכוש דגם רציני שכתוב בו מנגנון זהירות למניעה של הפלה של התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האפשרות לפתיחה וסגירה בזמן שקיימת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה עם שקיפות בעיר גן יבנה תריסים נגללים שניתן לראות דרכם באיזור גן יבנה

חברתנו רוטנשטיין חוסם גאה להראות לכם את אחת הטכונולגיות החדישות בעולם תריסי הגלילה החשמליים, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה המתאים ממש לבתי עסק, במרכזים מסחריים מקורים וברחובות שופינג ככה ניתן להראות את הפריטים לקליינטים המסתובבים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין וגדול שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא ביטחון והרבה יתרונות נוספים.

תריס שקוף – מוצר מעולה תריס שקוף – מוצר מצוין

תריסי גלילה שקופים זה פתרון ברמה לעסקים רבים, אפשר להציג את הבגדים, השרשראות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סחורה אחרת במרכול אפילו בשעות שבהן בית העסק סגור. ניתן לגלול את תריס הגלילה למעלה בשעות הפעילות של החברה, התריס כמעט שלא צריך איזור לאחסון. יתאפשר לכם לקחת שליטה על תריס הגלילה החשמלי על ידי מתג המורכב בתוך העסק על הקיר, על ידי שלט רחוק או על-ידי יישומון בנייד. הסגולות החשובים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס השקוף מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר עמיד ומאסיבי גם במקרה קצה. עיצוב איכותי- התריס מיוצר באופן איכותי במראה עשיר, הוא הינו מותקן ע"י עובדים מקצועיים מקצועיים באיכות גבוהה.פתרון אדיר עסקים – לקוחות יכולים לצפות בטובין מוראית בחנות ובפתחי הראווה בעיר גן יבנה בלי כל ווליום. מיוצר כחול לבן- התריס הנגלל נעשה במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates