שערים חשמליים בזיתן

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בזיתן למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בזיתן למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בזיתן

תריס גלילה בזיתן

תריסי גלילה הם אמצעי אבטחה נפוץ בעסקים רבים בכל המדינה, אפשר למצוא אותם בפתחי פנצ'ריות, חנויות אופנה ותכשיטים, סניפים של רשתות שיווק קמעונאיות, עסק בהן מוכרים מוצרי חשמל וכו'. תריסי גלילה חשמליים לא מאפשרים לגנבים לחדור בפשטות לעסק ולחטוף מהעסק עצמים, אלו בנוסף מונעים מקרי השחטה, מצמצמים באופן דרסטי את הזדמנויות החדירה וכמו כן גורמים לתחושת רוגע בקרב בעלי בית העסק.

כיצד למצוא תריסי גלילה למחסן שלך?

במטרה להחליט על תריס גלילה למשרד שלך בזיתן והסביבה עליך לקבוע האם הלקוח מעדיף להתקין בתריסים חשמליים או מופעלים ידנית. פעם הייתה מוסכמה לקנות ולשים תריס גלילה חשמלי מפלדה או ברזל שיש בו מגנון פעולה ידני. כיום נוטים להזמין תריס גלילה בעל מנוע אוטומטי לפתיחה וסגירה נוחים, כדי לא לבזבז זמן על תפעול מכני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם במקרה שמעת כי תריס גלילה שהינו חשמלי הרבה פעמים נוטה להתפרק ולעשות קשיים אנו רוצים שתדע שיש מנועים שמופעלים חשמלית שעובדים מעולה, לכן כדי להימנע מתקלות עליך לרכוש את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה ענקית, בטופ, עמידה מהימנה. האנשים שמבינים בתחום אומרים לבעלי מקומות לרכוש תריסים נגללים לעסק על פי: סיווג העסק והמיקום שלו. גודל הפתחים שצריך לאבטח. מנגנון הפעלה אמין (מנוע אוטומטי טוב ואמין). חומרים (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכנולוגיות לייצור תריס הגלילה. סטייל התריס הנגלל. אמינות וההוצאה הכספית הכרוכה בההתקנה במקום. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. איך התריס יעמוד כאשר הוא עומד מול נסיון פריצה, השחתה וסופות. אמצעי זהירות, לדוגמה: מעצור חירום, ניתן להפעלה ידנית כשיש הפסקת חשמל וכו'.

מחירון וערבון. מינים של תריסי גלילה במגוון סטיילים מלהיבים

חברה רצינית באיזור זיתן לארגון, תיעוש והשמה של תריסים פועלי חשמל מעניקה תיאום מלא של תריס הגלילה החשמלי אל צורכיו של בעל העסק ואל המאפיינים של העסק. ניתן להכין את תריס הגלילה מחומרים שונים, ברוב המקרים, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, החברה מסוגלת להציע גם תריס גלילה שקוף המוכן מפוליקרבונט. חכם יהיה לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה המכילים שלבים מסיביים המספקים אטימה, ניתן לעשות שימוש בתריס עם שלבים עם חורים ומרווחים באופן כזה שאוויר יכול לאוורר בלי בעיות למקום ובנוסף תוכלו לראות דרך התריס. אם קורה ורוכשים תריס נגלל שעושים אותו מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לצבוע אותו תחת הפעלת חום גבוה, ישנם הרבה צבעים לקניה, ובהתאם לחזית נכס, לעיצוב המבנה או לחילופין העסק ובהתאמה לדרישותיו ייחוד של הלקוח, חברת תריסי הגלילה כשירה לתכנן ולייצר תריס אוטומטי מעוצב בצורה איכותית ובמראה גדול ויצירתי.

מאיזה ספק לקחת תריסים אוטומטיים
אנחנו מציעים להתקין תריסים הנגללים ידנית או אוטומטיים בבלעדיות מחברה עליה ניתן לסמוך ובעלת ניסיון בין אנשי המקצוע. חשוב לשאול אנשים אודות החברה, לדרוש מנציג החברה קהילת ממליצים, לקרוא בבפרויקטים השייכת לעסק התוכלו כדאי לסקור ביקורוץ ענייניות לגבי העסק. לאחר סינון ראשוני ובדיקת מחירים, כדאי לבחור. ע"כ, אנחנו מציעים לבחור רק חברה איכותית שידועה עם ותיקות בענף הזה, חברת תריסים שמחלקת שירות בכל נקודה במדינה, עזרה באופן מקצועי מהיר בכל התלבטות וקלקול.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

פועלים בכל איזור בארץ ובזיתן שירות זריז!

תציינו לנציג הטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט והשיגו הצעה כדאית
החברה שלנו חברת רוטנשטיין משופשפים בייצור, פרסום והתקנת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לצורכי ולמאפייני הצרכן. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים מדברים נהדרים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות מתוחכמות וטובות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם ותק של יותר מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחד העסקנים המובילים במדינה לפרסום, ייצור וגם הרכבה של תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה וגם מכל גודל. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון יפה ומצוין, ומומחית בין היתר ייצור תעשייתי וגם התקנה של תריסים למפעלים, לבתי עסק, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה שלנו מאפשרת תריסי גלילה חשמליים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים מענה אדיר למקומות עבודה במרכזי קניות וכמו כן בקניונים, וגם תריסים ממונעים הכוללים תוכנת פיקוד להפעלה ממרחק דרך שלט, עם חריטת סמל או שם החברה. רמה, תחושת ביטחון ועיצוב חדשני ומרשים אנו פועלים בכל המדינה ומספקים טיפול בבעיות מהיר וקליל. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל מזמין מרגע הזמנת התריס וכלה בהתקנה במקום לסיפוקו המוחלטת של הלקוח, ומביאים שירות מלא גם אחרי השלמת העבודה. כחברה מובילה בענף אנו מציעים מענה מקצועי בצורה הטובה ביותר ומחירים הוגנים ו משתלמים. מקומות רבים במדינה כואבים מעבריינים ופשעי גניבה, אם כן עליהם להתקין אמצעי הגנה שימושיים במטרה להקשות על הפושעים ולצמק נזקים. אם בעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין מחסומים בחנות היום ישנם מוצרים חדשים ו מעולים שמאפשרים לעסקים בכל הארץ להגן על הרכוש והדברים היקרים במקום. מומלץ לזכור כי המון בני אדם אינם אוהבים את המראה של הסורגים בגלל תחושת חוסק האוויר ואווירת בית הכלא, אז בגלל זה אין כמו סורג גלילה חשמלי שניתן לגלול בזמן זמן הפעילות של בית העסק, ובתום שעות הפעילות מנמיכים בלחיצת כפתור את הסורג החשמלי ואז זוכים למיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או אולי סורג?

בדירות ובתים וגם בתאגידים יתאפשר לכם לראות תריסי גלילה חשמליים המעניקים תחושת ביטחון ו מספקים גם פתרון להצללה טוב. ועם זאת, תריס המופעל חשמלית אינו מספק הגנה אל מול פושעים מהסיבה שכל פושע שיודע את העבודה קולט כיצד לעשות הרמה של התריס ואז להיכנס דרך הפתח בשביל לבצע ממש את כל שברצונו. מסיבה זו, הפתרון המתקדם ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים קבועים בבית העסק הוא לרכוש תריס סורג חשמלי באיכות גבוהה, בצורה זו, רוכשים שני דברים בתמחור טוב, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג שנותן מיגון להעסק.

שני פריטים בתעריף משתלם באיזור זיתן

התשובה המתקמדת והמתוחכם של תריס שיהיה גם סורג נותן חלופה נפלאה למקום עבודה בכל המדינה. כל מקום הרוצה במעהנ מיגוני איכותי ומועיל יכול לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם למימדים של הפתחים בחנות ו לצרכים של המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ועמיד עם פרופיל מפלדה רצינית כדי למנוע פושעים שמנסרים את השלבים של התריס. תוכלו לייצר את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יש ביכולתם להביט דרך לחלון העסק על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהתלהב מהסטייל הפנימי של המקום, גם כאשר בית העסק סגור. נקודה חשובה היא כי תריס סורג חשמלי מקל עלינו ומאפשר נעילה גם במידה ו שכבות התריס פעורים ע"מ לאפשר הקרנה של אור נעים מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש להגיף עד למטה בשביל לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס סורג אין סיבה לסגור עד למטה את התריס, כך ניתן לאפשר לאור השמש להקרין פנימה בשביל לחסוך בכסף המשולם על האור והחשמל. כדאי לקנות דגם איכותי שיש בו מנגנון אבטחה כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האפשרות לסגירה ופתיחה כשיש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה עם שקיפות באיזור זיתן תריסים חשמליים עם שקיפות באיזור זיתן

חברתנו רוטנשטיין חוסם גאה להציג בשבילכם חידוש טוב בעולם תריסי הגלילה החשמליים, תריס שניתן לראות דרכו עם איכות גבוהה הכדאי בעיקר למקומות עבודה, במרכזים מסחריים מקורים וברחובות שופינג ככה ניתן להציג את הטובין לקליינטים הנמצאים ברחוב הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר בטיחותי ומאסיבי שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא הגנה והרבה יתרונות בנוסף.

תריס שקוף – מוצר מצוין תריס שקוף – מוצר מצוין

תרסים שקופים זה לחלוטין פתרון נוח לעסקים רבים, תהיה לכם את האופציה להראות לכולם את הפריטי הלבוש, תכשיטים, מוצרים חשמליים וכל סחורה אחרת בבית העסק גם בשעות בהם העסק סגור. יתאפשר לכם להרים את תריס הגלילה מעלה בשעות הפעילות של בית העסק, התריס לא דורש הרבה מקום לאחסון. יתאפשר לכם לקחת שליטה על התריס החשמלי על ידי מתג שנמצא בתוך העסק על הקיר, ע"י שלט נייד או על-ידי אפליקציה בנייד. המעלות המשמעותיים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות לאורך זמן- התריס מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ורב-עוצמה אף ב-כ מקרי קיצון. עיצוב מרהיב- התריס נוצר באיכות גבוהה ובמראה יוקרתי, הוא מותקן על ידי פועלים מקצועיים מומחים ברמת גימור שאין כמוה.פתרון ענק עסקים – קליינטים לצפות בקומודיטי המוצגת במקום עבודה בחלונות הראווה באיזור זיתן בלי כל הפרעה. תוצרת בישראל- התריס מופק במפעלי בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates