שערים חשמליים בחגור

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בחגור למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בחגור למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בחגור

תריס גלילה בחגור

תריסי גלילה חשמליים מהווים צורת מיגון נפוצה בעסקים רבים ברחבי הארץ, מתאפשר לצפות בהם בכניסה למוסכים, רשתות ביגוד ואקססוריז, סניפים של רשתות קניות, חנויות בהן מוכרים מוצרי אלקטרוניקה וכולי. תריסים נגללים מונעים מגנבים להתגנב בקלות לעסק ולחטוף מהמקום דברים, אמצעי הסגירה ועוצרים מקרי השחטה, מורידים מאוד את הזדמנויות החדירה וכמו כן גורמים להרגשה של בטחון עבור הבעלים של החנות.

באיזה אופן להחליט על תריס גלילה אוטומטי למוסד שלך?

בכדי להחליט על תריס נגלל לבית שלך בחגור והסביבה רצוי לבחור אם אתה מעדיף להשתמש בתריסים אוטומטיים או מופעלים ידנית. בעבר היה הרגל לרכוש ולהתקין תריס גלילה אוטומטי מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת עם מגנון מכני הפועל ידנית. בעת המודרנית נוטים להתקין תריס נגלל עם מנוע חשמלי לשימוש פשוט, כדי לא לבזבז זמן עם גלגול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם עולה החשש שתריס אוטומטי מרבה להתפרק ולגרום לבעיות מומלץ לדעת כי ישנם מנועים חשמליים שאין מה לפחד מתקלות איתם, ומכך כדי להימנע מתקלות כדאי להזמין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה שניתן לסמוך עליה, בטופ, מוכרת ולגיטימית. המומחים בתחום חושבים שכדאי לאנשים לרכוש תריסי גלילה חשמליים למוסך לפי הנקודות הבאות: סוג המשרד ומיקומו. גודל הפתחים שיש לסגור. מנגנון פעולה איכותי (מנוע אוטומטי טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים ממנו התריס עשוי (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכניקות ייצור התריס הנרכש. סגנון תריס הגלילה. רמת ותשלום ההתקנה במקום. תחזוקה של המערכת. עמידות התריס בפני ניסיונות חדירה פנימה, הרסנות ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. אמצעי אבטחה, לדוגמה: מעצור חירום, ניתן להפעלה ידנית כשיש תקלה חשמלית וכיוצא בזאת.

תמחור וערבון. מיני תריסים נגללים במגוון עיצובים מדליקים

חברת תריסים רצינית בחגור לתכנון, תפוקה והרכבת תריסי גלילה אוטומטיים מעניקה התאמה של תריס הגלילה החשמלי אל בקשותיו של הלקוח ואל הצורך של המקום. ניתן לייצר את המוצר מחומרי גלם כאלה ואחרים, ברוב הפעמים, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, החברה שלנו יכולה להציע גם תריס גלילה שקוף המורכב מפוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת שאפשר להכין תריסים חשמליים המכילים שלבים מסיביים ואטומים, אפשר לקחת תריס בעל שכבות בעלות מרווחים ככה שאוויר יכול להיכנס בפשטות לעסק וגם יאפשר לראות מבעד לתריסים. אם ורוכשים תריס נגלל שנוצר מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לצבוע אותו תחת הפעלת חום גבוה, יש גם גוונים שונים לבחירה, ובהתאם לחזית נכס, לעיצוב המבנה או המחסן ובקורולציה לדרישותיו פנומנאליות של המשתמש / לקוח, חברת name כשירה לתכנן ולייצר תריס בסטייל באיכות טובה מאוד ובסטייל נכבד ומקורי.

מאיזו חברה כדאי להזמין תריסי גלילה חשמליים
כדאי להתקין תריסים נגללים מכניים או חשמליים אך ורק מחבר המוערכת ואיכותית בעלת שנים בתוך הסקטור. אנחנו ממליצים לקרוא אודות החברה, לדרוש בנועם מנציג השירות קהל ממליצים, לקרוא בברשימת הפרויקטים של המוסד במידה שיתאפשר לכם מומלץ לבקש דעה כנות על העסק. בתום סינון ראשון ובדיקת מחירים, כדאי לבחור. אם כך, מומלץ לבחור רק חברה אמינה שיש לה ותיקות בתחום הזה, חברת תריסים חשמליים המציעה שירות בכל נקודה מרכזית בארץ, סיוע מקצועי זריז בכל התלבטות ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

פועלים בכל איזור בארץ ובחגור והסביבה שירות זריז!

תציינו בטלפון שהגעתם דרך אתרינו וקבלו דיל טוב
העסק חברת רוטנשטיין מתמחה בייצור, מרקטינג והרכבת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לרצונותיו של ולמאפייני הלקוח. חברתנו מייצרת תריסי גלילה מחומרי גלם נפלאים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשניות וטובות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם מוניטין של יותר מ-30 שנה בענף והיא נחשבת לאחד מבתי העסק הטובים ביותר במדינה לפרסום, ייצור וכן התקנת תריסי גלילה, לכל צורך וכן בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון אסתטי ונגיש, ומשופשפת כמו כן גם ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסים נגללים למפעלים, למרכולות, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. החברה מציעה תריסים נגללים שהם שקופים, הנותנים תשובה נוח למרכולות במרכזי קניות וכן במולים, ותריסים נגללים חשמליים הכוללים אפליקציית שליטה שתאפשר הפעלה מרוחקת בעזרת שלט, עם חריטה של סמל או שם החברה. שווי, תחושת ביטחון וכן עיצוב חדשני ונפלא אנו נותנים שירות בכל המדינה וכן מאפשרים שירותי תיקונים באופן יעיל וזמין. אנו מלווים כל לקוח מדקת לקיחת ההחלטה וכלה בהתקנה במקום לסיפוקו המלאה של הצרכן, ומבצעים שירות מקיף גם אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מפורסמת בתחומה אנחנו נותנים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וכן מחירים הוגנים ו משתלמים. מקומות רבים בארץ דואבים מפריצות וגניבות, בגלל זה עליהם לשים אמצעי מיגון יעילים ע"מ להקשות על הפושעים ולצמצם נזקים. כפי שידוע בעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין מחסומים בעסק בימינו אנו ישנם פריטים חדשים ו מצוינים שנותנים לעסקים ברחבי הארץ לשמר את הרכוש והחפצים היקרים בלוקיישן. רוצוי לדעת שהרבה אינם אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים בגלל תחושת חוסק האוויר וגם אווירת בית הכלא, כך שאין כמו סורג ממונע שפשוט לגלול תוך כדי שעות הפעילות של המקום, ובסופו של יום העבודה מנמיכים עם לחיצה על כפתור את הסורג וזוכים למיגון אפקטיבי ועובד.

תריס ממונע או סורג?

בבניינים וגם בעסקים שונים קל לראות תריסי גלילה המשרים תחושת ביטחון ו מציעים גם פתרון הצללה מקצועי. אבל תריס ממונע לא בדיוק מספק הגנה אל מול פושעים מפני שכל פורץ מיומן מבין איך לבצע הרמה של התריס החשמלי ואז לפלוש דרך הפתח בשביל לבצע את זממו. מסיבה זו, הפתרון העדכני ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים מקובעים בבית העסק הוא לשים תריס סורג המופעל חשמלית באיכות גבוהה, בצורה הזאת רוכשים שני מוצרים בעלות ותעריף טובים, גם תריס להצללה וגם סורג המספק למיגון המקום.

שני פריטים בתמחור משתלם בחגור והסביבה

התשובה המתקמדת והמתוחכם של תריס שיהיה גם סורג מהווה חלופה מעולה לבתי עסק בכל נקודה במדינה. כל מקום שרוצה במעהנ מיגוני עובד ויעיל מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי בהתאם למימדי הפתחים בעסק ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום בעל עובי טוב וחסין הכולל פורפיל מפלדה בטוחה למנוע סיכוי לניסור שכבות התריס. קיימת אופציה ליצור את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, כך לקוחות יש ביכולתם להביט בעד לחלון הראווה על מנת לצפות במוצרים בחנות ולהתפעל מהסטייל הפנימי של המקום, גם במידה והעסק סגור. נזכיר לכם רק כי תריס סורג חשמלי עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם במקרה ש שלבי התריס פתוחים כדי לאפשר הקרנה של אור טבעי מבחוץ בין המרווחים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להוריד עד לסוף בשביל לבצע נעילה שלו ולאבטח את המקום. בתריס עם סורג אין צורך לסגור לחלוטין את התריס, באופן זה, ניתן לאפשר לתאורה טבעית מבחוץ להקרין פנימה במטרה לחסוך בכסף המשולם על החשמל והתאורה. כדאי להתקין דגם טוב שנכנס בו מנגנון אבטחה למניעת נפילה של התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האופציה לסגירה ופתיחה בזמן שפסק החשמל ברחוב.

תריסי גלילה שניתן לראות דרכם בעיר חגור תריסים נגללים עם שקיפות בחגור

חברתנו רוטנשטיין חוסם גאה לגלות עבורכם את אחד החידושים בסקטור תריסי הגלילה החשמליים, תריס עם שקיפות עם איכות גבוהה הטוב בעיקר עבור בתי עסק, במרכזים מסחריים מקורים ובמדרחוב, בצורה הזאת אפשר להראות את הסחורה ללקוחות מזדמנים המסתובבים ברחוב שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין וחזק שיכול להבטיח לכם הכי הרבה ביטחון והרבה יתרונות אקסטרה.

תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון ברמה למקומות עבודה רבים, פשוט להראות את הפריטי הלבוש, תכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי הסחורה האחרים בחנות אפילו בשעות שבהן בית העסק סגור. קל להרים את התריס הנגלל למעלה בשעות הפתיחה של החברה, התריס לא דורש הרבה איזור לאחסון. ניתן לשלוט בהתריס החשמלי באמצעות מתג הפעלה המותקן בתוך העסק על הקיר, על ידי שלט רחוק או באמצעות אפליקציה. המעלות המשמעותיים של תריס גלילה שקוף הם: עמידות טובה- תריס הגלילה מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ורב-עוצמה אף ב-כ מקרים קיצוניים. עיצוב עם סטייל- התריס השקוף מיוצר באיכות גבוהה ובמראה עשיר, הוא מותקן ע"י עובדים מקצועיים מיומנים בשווי שאין כמותה.מענה מעולה עסקים – בני אדם להביט בקומודיטי המוצגת במשרדים בחלונות הראווה בעיר חגור ללא כל ווליום. תעשייה במידנת ישראל- התריס נעשה במפעלי החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates