שערים חשמליים בחולון

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בחולון למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בחולון למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בחולון

תריס גלילה בחולון

תריסי גלילה נוטים להיות טכניקת התגוננות נפוצה בהרבה חנויות בכל הארץ, מתאפשר למצאם בפתחי מוסכים, חנויות בגדים ותכשיטים, מרכזים של רשתות שיווק קמעונאיות, חנויות של מוצרי אלקטרוניקה וכו'. תריסים נגללים מונעים מגנבים להכנס בקלות לעסק ולחטוף מהחנות עצמים, אמצעי הסגירה בנוסף מגנים ממקרי ונדליזם, מפחיתים מאוד את הזדמנויות הפשיעה וכמו כן גורמים להרגשת רגיעה בשביל הבעלים של החנות.

באיזו צורה להחליט על תריס גלילה אוטומטי לבית שלך?

בשביל להחליט על תריסי גלילה אוטומטיים לבית שלך באיזור חולון עליך לבחור האם אתה חושק בתריסי גלילה אוטומטיים או מכניים. בעבר היה הרגל לרכוש ולתלות תריס גלילה חשמלי מברזל טוב או פלדה מגלוונת שיש בו מגנון מכני הפועל ידנית. בזמנינו בדרך כלל מתקינים תריס גלילה שעובד בעזרת מערכת אוטומטית לגלילה קלה, במקום להתקשות על תפעול מכני שגורם לגלילה מעייפת. אם במקרה שמעת כי תריס גלילה חשמלי נוטה להתקלקל ולעשות בעיות מומלץ לדעת כי ישנם מנועים חשמליים אמינים ועמידים במיוחד, אי לכך על מנת להזהר מתקלות כדאי לקנות את התריס החשמלי רק מחברה מפורסמת, יציבה מוכרת ולגיטימית. האנשים שמבינים בתחום אומרים לבעלי משרדים לרכוש תריס חשמלי למוסך על פי הקריטריונים הבאים: סוג המשרד והמיקום שלו. גודל דלת המוסך שיש לחסום. מנגנון פעולה מעולה (מנוע טוב ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכנולוגיות לייצור תריס הגלילה. מראה התריס הנגלל החשמלי. אמינות ועלויות התקנת התריס. אחזקה שוטפת. חסינות התריס בפני ניסיונות פריצה, השחתה ואיתני הטבע. אמצעי בטיחות, כגון מעצור חירום, אפשרות לתפעול בעזרת הידיים כשיש תקלה חשמלית וכו'.

מחיר וערובה. מינים של תריסים נגללים במגוון סטיילים מלהיבים

תאגיד מקצועית בעיר חולון לעיצוב, תפוקה והרכבת תריסי גלילה ממונעים מציעה התאמה מלאה של התריס החשמלי לרצונות של הלקוח ואל המאפיינים של העסק. יכולי לייצר את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם ממגוון רחב, ברוב הפעמים, מאלומיניום או מפלדה, חברת תריסי הגלילה יכולה ליצר כן תריס גלילה שקוף המוכן משכבות של פוליקרבונט. כדאי לדעת שאופציונלי לייצר תריסי גלילה אוטומטיים הכוללים שכבות מסיביות ואטומות, יתאפשר לכם להשיג תריס חשמלי עם שלבים עם מרווחים ככה שאוויר יכול להיכנס בלי בעיות למקום ובנוסף יתן לאנשים לראות מבעד לתריס הגלילה. אם ובוחרים תריס חשמלי המופק מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, יש הרבה גוונים לרכישה, ובהתאמה לחזית המבנה, לעיצוב החנות או לחילופין העסק ולפי ובהתאם לרצונותיו הייחודיות של המשתמש / לקוח, החברה שלנו מוכנה לתכנן וליצור תריס חשמלי מעוצב בצורה איכותית ובסטייל מרשים ויצירתי.

ממי לבחור תריסים חשמליים
חכם יהיה לקנות תריסים נגללים מכניים או חשמליים בלבד מחברת שאפשר לסמוך עליה ומנוסה בענף. אנחנו מציעים לקרוא על החברה, לקבל מהעסק קהילת ממליצים, לקרוא בבפרויקטים שבוצו על ידי העסק אם יתאפשר לכם חכם יהיה לקרוא דעה כנות בדבר החברה. בתום סינון ראשון ובדיקת מחירים, רצוי לקבל החלטה. ע"כ, אנחנו ממליצים לבחור רק חברה איכותית שידועה עם ניסיון בתחום הזה, חברת תריסים המציעה שירות בכל נקודה מרכזית בארץ, סיוע מקצועי מהיר בכל צרה ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים לכל חלקי הארץ ובחולון והסביבה זמינות מיידית!

תדגישו בטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותקבלו הצעה כדאית
החברה שלנו חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, שיווק והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לבקשות ולמאפייני המשתמש. החברה שלנו מייצרת תריסי גלילה מחומרי גלם איכותיים הנבחרים בדקדקנות ו בצורות ייצור חדשות וטובות. לרוטנשטיין חוסם תקופה הארוכה מ-30 שנה בתחום ומעשה היא נחשבת לאחד מבתי העסק המקצועיים ביותר במדינה לפרסום, ייצור תעשייתי וכמו כן הרכבה של תריסים ממונעים, לכל מטרה וגם בכל גודל. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון אסתטי ונוח, ומעולה יחד עם זאת ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסים נגללים למפעלים, לעבודות, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה שלנו מאפשרת תריסים נגללים שהם שקופים, הנותנים פתרון קליל למקומות עבודה במרכזי קניות וגם במולים, ותריסים נגללים יחד עם תוכנת פיקוד להפעלה ממרחק בעזרת שלט, עם חריטה של הלוגו או שם העסק. רמה, אמינות ועיצוב חדשני וגם מרהיב אנו פועלים בכל רחבי הארץ ומספקים עבודות תיקונים באופן יעיל וקליל. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל לקוח משעת הזמנת השירות לשלב של ההתקנה במקום לסיפוקו השלמה של הצרכן, ומביאים שירות מלא אפילו אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מצליחה בתחום אנו מציעים שירות עם מקצועיות בצורה הטובה ביותר ותעריפים נוחים ו מעולים. מקומות עבודה רבים באיזור כואבים מפריצות ועבריינות, אז בגלל זה עליהם לשים אמצעי מיגון מאסיביים במטרה להקשות על הפורצים ולצמצם נזקים. כידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג לשים סורגים בבית העסק עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם מוצרים חדשים ו נפלאים שנותנים לעסקים מהדרום לצפון לשמור על הרכוש והחפצים היקרים בעסק. מומלץ לזכור שרבים לא תמיד אוהבים את את הניראות של הסורגים עקב תחושת הסגירות ואווירת המקום הסגור, על-כן אין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שפשוט לגלול בזמן זמן הפעילות שהעסק מציע, ובסיומו של יום העבודה מורידים בלחיצה פשוטה על כפתור את הסורג ומקבלים מיגון אפקטיבי ותקין.

תריס חשמלי או סורג?

במקומות מגורים וגם אצל בעלי עסקים ניתן לראות תריסים ממונעים המקנים תחושה של ביטחון ו מספקים גם פתרון הצללה מקצועי. ועם זאת, תריס נגלל חשמלי לא ממש מספק הגנה מול פורצים מהסיבה שכל פורץ מיומן מבין איך להרים את התריס ו לפלוש דרך הפתח במטרה לבצע את הפשע. אם כך, הפתרון היעיל ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים קבועים בעסק הוא להתקין תריס סורג חשמלי בצורה יעילה, ככה מתקינים שני פריטים בעלות ותעריף טובים, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג למיגון העסק.

שני פריטים בתשלום משתלם בחולון והסביבה

המענה המתקדם והמתוחכם של תריס המהווה גם סורג מספק חלופה מצוינת למקום עבודה ברחבי הארץ. כל בית עסק הרוצה בפתרון אבטחה יעיל ואפקטיבי יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג המופעל חשמלי לפי ובהתאם למימדים של הפתחים במקום העבודה ו לצרכי המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב וחסין עם פרופיל מפלדה אמינה למניעת סיכוי לניסור שלבי התריס. אנו יכולים ליצור את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, בצורה הזאת לקוחות נוכל לגרום להם להביט בעד לחלון הראווה כדי לצפות במוצרים בחנות ולהתלהב מעיצוב העסק, גם כשהחנות סגורה. נוסיף אחרי הכל, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם במקרה ש שלבי התריס הנגלל פעורים בשביל לאפשר מעבר תאורה טבעית מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש לסגור עד למטה ע"מ לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס סורג אתם כלל לא אמורים לסגור לגמרי עד הסוף את התריס הנגלל, בצורה הזאת ניתן להותיר לתאורה טבעית מבחוץ לחדור פנימה ע"מ לחסוך בכסף המשולם על האור והחשמל. כדאי לקנות דגם מומלץ שנכנס בו מנגנון בטיחות למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה ללפתוח ולסגור כשיש הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים חשמליים שקופים בעיר חולון תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם באיזור חולון

בית העסק רוטנשטיין חוסם גאה להציג עבורכם חידוש טוב בשוק תריסי הגלילה החשמליים, תריס עם שקיפות עם איכות גבוהה הכדאי בעיקר עבור חנויות בקניונים, מרכזי קנייה מקורים ובמדרחוב, ככה ניתן להראות את הטובין ללקוחות מזדמנים המטיילים שם מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר עמיד ומאסיבי המבטיח לכם מלא ביטחון ויתרונות רבים חוץ מזה.

תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מצוין תריס שהוא שקוף – מוצר מעולה

תריסי גלילה שקופים זה בלי ספק פתרון מעולה לבתי עסק רבים, תהיה לכם את האופציה להציג את הבגדים, הצמידים, מוצרים חשמליים וכל סחורה אחרת במרכול גם בשעות בהם העסק סגור. יתאפשר לכם להרים את התריס הנגלל לתקרה בשעות הפתיחה של בית העסק, התריס לא צריך הרבה איזור לאחסון. קל לשלוט בתריס הגלילה החשמלי באמצעות כפתור הפעלה המותקן על קיר פנימי בחנות, דרך שלט רחוק או בעזרת אפליקציה. המעלות העיקריים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות גבוהה- תריס הגלילה מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד וחזק גם במקרי קיצון. עיצוב עם סטייל- תריס הגלילה נעשה באופן איכותי במראה עשיר, הוא הינו מותקן ע"י פועלים מקצועיים רגילים באיכות גבוהה.תשובה ברמה בתי עסק – מזמינים להביט בפרקמטיא מודגמת במשרדים בחלונות הראווה בחולון ללא כל ווליום. תוצרת במידנת ישראל- התריס החשמלי מיוצר במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates