שערים חשמליים בחניאל

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בחניאל למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בחניאל למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בחניאל

תריס גלילה בחניאל

תריסי גלילה מרבים להיות צורת מיגון נפוצה בהרבה משרדים בכל המדינה, ניתן לצפות בהם בכניסה למוסכים, מרכזי אופנה, מרכזים של סופרים, מרכזי קניה של מוצרים חשמליים ועוד. תריסים נגללים מונעים מגנבים להכנס בקלות למשרד ולגנוב מהעסק עצמים, התריסים הנגללים כמו כן מגנים ממקרים של ונדליזם, מצמצמים ממש את סיכויי החדירה וגורמים לתחושת רגיעה בשביל עובדי העסק והבעלים.

איך להתאים תריסי גלילה למוסך שלך?

כדי למצוא תריסי גלילה לעסק שלך בעיר חניאל כדאי להחליט האם בעל העסק מעוניין בתריסים חשמליים או מכניים. בעבר הלא רחוק אנשים היו נוהגים לרכוש ולהתקין תריס גלילה חשמלי מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת עם מגנון מכני ידני. בזמנינו מקובל להזמין תריס גלילה שעובד בעזרת מערכת אוטומטית לממשק נוח למשתמש, במקום להסתפק עם תפעול ידני המחייב כוח פיסי. אם עולה החשש שתריס אוטומטי מרבה לקרוס ולגרום לבלגן אנו רוצים שתדע שיש בהחלט מנועים חשמליים שבהחלט עמידים, ומכך על מנת לקבל תריס אמין כדאי לקנות את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה גדולה, מובילה, שאנשים מכירים ושניתן לסמוך עליה. המומחים בתחום אומרים לבעלי עסקים לקחת תריסי גלילה אוטומטיים לעסק על פי: סוג המשרד ומיקומו. גודל הפתחים שצריך לאבטח. מנגנון פעולה מעולה (מנוע חזק ואמין). חומרים (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). אופן הייצור של התריס. מראה התריס הנגלל החשמלי. איכותה של וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. חסינות התריס בפני פורצים, הרסנות ואיתני הטבע. אמצעי בטיחות, כגון מעצור חירום, ניתן לתפעול מכני בעת שיהיו הפסקת הזרם החשמלי וכדומה.

עלות וערבון. מינים של תריסי גלילה אוטומטיים בסוגי עיצובים סוחפים

חברת תריסים חשמליים טובה בחניאל לארגון, תפוקה והרכבת תריסים נגללים אוטומטיים נותנת התאמה מוחלטת של התריס אל רצונותיו של בעל הסק ולצורכי העסק. אפשר לייצר את התריס החשמלי מחומרים כאלה ואחרים, בדרך כלל, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת name מסוגלת להציע גם תריס גלילה שקוף העשוי מחומר בשם פוליקרבונט. אנו ממליצים לדעת שאפשר להכין תריסי גלילה חשמליים המכילים שלבים מסיביים ואטומים, אפשר לבחור תריס גלילה הכולל שלבים עם מרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל לעבור בפשטות לחדר הסגור וכמו כן יתן לאנשים לראות מבעד לתריס הגלילה. אם ובוחרים תריס אוטומטי שמייצרים אותו מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לגרום לו לשנות צבע בתנור, קיימים גוונים שונים להתקנה, ובהתאם לחזית המבנה, לעיצוב מקום העבודה או לחילופין העסק ובהתאמה אל רצונותיו פנומנאליות של המשתמש / לקוח, חברת התריסים מוכנה לתכנן ולספק תריס אוטומטי יפה באיכות גבוהה ובסטייל נכבד ומתוחכם.

ממי בדיוק לרכוש תריסי גלילה חשמליים
רצוי להתקין תריסי גלילה ידניים ולחלופין חשמליים בלבד מחברה עליה ניתן לסמוך בעלת שנים בתוך הסקטור. אנחנו ממליצים לקרוא בדבר, לדרוש מהעסק רשימת לקוחות מרוצים, לבדוק ברשימת העבודות שבוצעו השייכת לחברה אם יתאפשר לכם אנחנו מציעים למצוא חוו"ד כנות בדבר העסק. אחרי סינון התחלתי ובדיקת עלויות, עליכם לקבל החלטה לגבי העסק. על-כן, חכם יהיה לבחור רק חברה איכותית שקיים אצלה ותק רב בתחום, חברה שמחלקת שירות בכל המדינה, סיוע מקצועי זריז בכל דילמה ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל חלקי הארץ ובחניאל זמינות מיידית!

תציינו בשיחה שמצאתם אותנו דרך האתר ותרוויחו דיל כדאי
החברה שלנו חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, מרקטינג והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לצרכים של ולמאפייני הלקוח. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרים נהדרים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות מתוחכמות ומקצועיות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם ותק הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחד המקומות המובילים באיזור לשיווק, ייצור תעשייתי וגם השמה של תריסים ממונעים, לכל צורך וכן בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן מדוקדק ומצוין, וותיקה בין היתר ייצור תעשייתי והתקנה של תריסים למפעלים, לחנויות בקניונים, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. החברה מציעה תריסי גלילה חשמליים שהם שקופים, הנותנים פתרון איכותי למקומות עבודה במרכזי שופינג וגם במולים, ותריסים נגללים להן תוכנת שליטה להפעלה מרוחקת באמצעות שלט, עם חריטה של סמל או לחילופין שם בית העסק. איכות, אמינות וכן עיצוב מודרני ונפלא אנחנו פועלים בכל רחבי המדינה ומאפשרים שירותי תיקונים באופן זריז ונוח. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל מזמין מהרגע של קבלת ההחלטה ועד לרגע ההתקנה במבנה לשביעות רצונו המלאה של הקליינט, ומעניקים שירות מקיף אף במצב שבו יש צורך בהשלמת העבודה. כחברה מובילה בענף אנו מציעים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וגם עלויות הוגנות ו אטרקטיביים. בהרבה עסקים במדינה דואבים מפריצות ועבריינות, כך שהם צריכים לשים אמצעי מיגון טובים במטרה להקשות על הפורצים ולהפחית הפסדים. ידוע שעד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין מחסומים בעסק בתקופתנו ישנם מוצרים חדשים וגם מעולים המאפשרים לחנויות מהצפון לדרום לשמור על הרכוש והציוד היקר במקום. חשוב לזכור כי רבים אינם ממש אוהבים את את איך שנראים הסורגים בגלל תחושת חוסק האוויר ואווירת בית הכלא, על-כן אין כמו סורג ממונע שפשוט לגלול תוך כדי שעות הפעילות של החברה, ובסיום שעות הפעילות מורידים בלחיצת כפתור את הסורג החשמלי ואז מקבלים מיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

בתוך מבנים וגם בעסקים שונים קל לראות תריסים ממונעים המקרינים תחושה של אמון ו מספקים גם פתרון הצללה איכותי. ועם זאת, תריס חשמלי אינו מספק הגנה אל מול פושעים מהסיבה שכל פורץ מיומן יודע כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ואז לפלוש מבעל לכניסה ע"מ לבצע את הגניבה. אם כך, הפתרון היעיל ביותר לכל מי שלא רוצה סורגים מקובעים במקום העבודה הוא לבצע התקנה תריס נגלל חשמלי שהוא סורג בצורה יעילה, כך למעשה קונים שני מוצרים בתשלום אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג למיגון המקום.

שני פריטים בתמחור משתלם באיזור חניאל

הפתרון המתקדם והמתוחכם של תריס שהוא גם סורג הווה חלופה מצוינת למקום עבודה בכל נקודה מרכזית בארץ. כל בית עסק שיש לו צורך בפתרון מיגון עובד ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג המופעל חשמלי לפי ובהתאם לגודל של הפתחים בעסק ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עם עובי ומחוסן הכולל פורפיל מפלדה בטוחה כדי למנוע ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. קיימת אפשרות לייצר את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, בצורה הזאת לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון הראווה על מנת לצפות במוצרים בחנות ולהתלהב מעיצוב החנות, אף כשהחנות סגורה. נציין גם כי אחרי הכל, נותן לנו את האופציה לנעילה גם כש שכבות התריס עם רווחים כדי לאפשר מעבר אור טבעי מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש לסגור עד למטה על מנת לבצע נעילה שלו ולאבטח את המקום. בתריס סורג אתם לא אמורים להנמיך לגמרי עד הסוף את התריס הנגלל, בצורה הזאת ניתן לאפשר לאור נעים מבחוץ להכנס פנימה כדי לחסוך בעלויות החשמל והתאורה. מומלץ לרכוש דגם מומלץ שכתוב בו מנגנון אבטחה כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון מכני המאפשר לפתוח ולסגור כשקיימת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בחניאל והסביבה תריסי גלילה שניתן לראות דרכם באיזור חניאל

חברת רוטנשטיין חוסם גאה להראות בפניכם חידוש איכותי בשוק תריסי הגלילה החשמליים, תריס שקוף עם איכות גבוהה המומלץ ממש לבתי עסק, מרכזי קנייה מקורים וברחובות שופינג בצורה הזאת אפשר להראות את הפריטים לעיני לקוחות המטיילים ברחוב הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר בטיחותי ורב-עוצמה שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מקסימום הגנה וביטחון ודברים טובים חוץ מזה.

תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מצוין תריס שהוא שקוף – מוצר מצוין

תריסי גלילה שקופים זה פתרון מעולה לבתי עסק רבים, תהיה לכם את האופציה להראות את הביגוד, התכשיטים, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת במרכול אפילו בשעות שבהן מקום העבודה סגור. פשוט לגלול את התריס עד למעלה בשעות הפתיחה של בית העסק, התריס כמעט שלא צריך מיקום לאחסון. פשוט לתפעל את תריס הגלילה החשמלי באמצעות מתג הפעלה שנמצא בתוך העסק על הקיר, באמצעות שלט או על-ידי אפליקציה בנייד. המעלות החשובים של תריס גלילה שקוף הינם: עמידות טובה- התריס מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר טוב ורב-עוצמה גם במקרים קיצוניים. עיצוב איכותי- התריס הנגלל מיוצר באיכות גבוהה ובמראה עשיר, הוא מותקן בעזרת עובדים מקצועיים מתורגלים בשווי שאין כמוה.פתרון מעולה בתי עסק – מזמינים לראות מרכולת מוראית בחנות ובאשנבי הראווה באיזור חניאל ללא כל רעש. תעשייה כחול לבן- התריס הנגלל נעשה במפעלים של החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates