שערים חשמליים בכפר ביל"ו

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בכפר ביל"ו למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בכפר ביל"ו למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בכפר ביל

תריס גלילה בכפר ביל"ו

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות צורת התגוננות נפוצה בהרבה חנויות ברחבי המדינה, אפשרי לצפות אותם בפתחי פנצ'ריות, חנויות הלבשה ותכשיטים, חנויות של רשתות קניות, מרכזי קניה בהן מוכרים מוצרי אלקטרוניקה ועוד. תריסי גלילה מונעים מגנבים לפרוץ בקלות לעסק ולחטוף מהחנות מצרכים, התריסים הנגללים בנוסף עוצרים בעיות של השחטה, מצמצמים דרסטית את סיכויי הונדליזם וגם תורמים להרגשה של בטחון אצל בעלי העסק והעובדים.

באיזה אופן להחליט על תריס גלילה חשמלי למקום העבודה שלך?

כדי להתאים תריס גלילה חשמלי למשרד שלך בכפר ביל"ו והסביבה רצוי לבחור אם אתה מתעניין בתריסים אוטומטיים או מכניים. בעבר הלא רחוק אנשים היו נוהגים לרכוש ולשים תריס גלילה אוטומטי מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד העובד בעזרת מגנון פעולה מכני. כיום נוטים להזמין תריס שנגלל הפועל באמצעות מערכת אוטומטית לגלילה קלה, במקום להתקשות על גלגול ידני המחייב כוח פיסי. אם נדמה לך שתריס אוטומטי מרבה להתפרק ולגרום לקשיים הנה מידע חדש כי ישנם מנועים אוטומטיים אמינים מאוד, ומכך כדי שלא יקרו תקלות כדאי לקנות את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מבוססת, יציבה מפורסמת ושניתן לסמוך עליה. המומחים חושבים שכדאי לאנשים לקחת תריס חשמלי למוסך על פי הקריטריונים הבאים: סיווג העסק והמיקום שלו. גודל המלבן שצריך לאבטח. תהליך עבודה טוב (מנוע חזק ואמין). חומרי גלם (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). האופן בו המפעל מייצר את התריס הנגלל. עיצוב תריס הגלילה. רמת ותשלום ההתקנה בבית העסק. תחזוקה של המערכת. איך התריס יעמוד בפני פורצים, השחתה וגשמים ורוחות חזקים. אמצעי זהירות, למשל מעצור חירום, מסוגלות לתפעול מכני בעת שיהיו תקלה חשמלית וכדומה.

מחירון וערובה. סוגים של תריסי גלילה במגוון עיצובים מלהיבים

תאגיד מומלצת בכפר ביל"ו לסידור, פבריקציה והרכבת תריסי גלילה חשמליים מציעה התאמה מלאה של התריס לצורכי הלקוח ולמאפייני העסק. יכולי לייצר את המוצר מחומרים כאלה ואחרים, בדר"כ, מפלדה או מאלומיניום, חברת תריסי הגלילה יכולה להציע אף תריסי גלילה שקופים המורכב משכבות של פוליקרבונט. חשוב לדעת שאופציונלי לייצר תריסי גלילה המכילים שלבים מסיביים המספקים אטימה, ניתן לעשות שימוש בתריס גלילה הכולל שכבות בעלות חורים ומרווחים בצורה כזו שאוויר מסוגל להיכנס בקלות למקום ובהתאם יאפשר לראות מבעד לתריס. במידה ומתרינים תריס אוטומטי שנוצר מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, יש גם צבעים לרכישה, ובהתאמה לחזית העסק, לעיצוב החנות או המחסן ובקורולציה אל דרישותיו ייחוד של הקונה או המשתמש, החברה מוכנה לתכנן ולהעניק תריס יפה באיכות גבוהה ובנראות מרשים ופשוט ויעיל.

מאיזו חברה כדאי לרכוש תריסים חשמליים
מומלץ לקנות תריסים הנגללים ידנית ולחלופין חשמליים אקסקלוסיבית מחברה עליה ניתן לסמוך שמצויה שנים בין אנשי המקצוע. כדאי לחקור אודות החברה, לדרוש מנציג החברה רשימת לקוחות מרוצים, לקרוא בברשימת הפרויקטים של העסק אם יתאפשר לכם אנו מציעים לבקש ביקורת ענייניות על העסק. לאחר סינון התחלתי והשוואת עלויות, יש לקבל החלטה לגבי העסק. מסיבה זו, אנחנו ממליצים לבחור רק חברה איכותית ובעלת מוניטין רב בתחום הזה, חבר תריסים נגללים שמספקת שירות בכל נקודה במדינה, סיוע מקצועי מהיר בכל התלבטות ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל הארץ ובעיר כפר ביל"ו זמינות מיידית!

תציינו לנציג הטלפון שהגעתם דרך האתר ותשמעו הצעה כדאית
חברתנו חברת רוטנשטיין משופשפים בייצור, שיווק והשמת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לצורכיו של ולמאפייני המשתמש. החברה מייצרת תריסי גלילה מחומרים נפלאים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור מתוחכמות ואמינות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם מוניטין של יותר מ-30 שנה בתחום ומעשה היא נחשבת לאחד מבתי העסק המקצועיים ביותר בשוק לפרסום, ייצור תעשייתי והרכבה של תריסי גלילה חשמליים, לכל מטרה ובכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן אסתטי ומתקדם, וותיקה כמו כן גם ייצור תעשייתי והתקנת תריסי גלילה חשמליים למחסנים, לבתי עסק, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסים נגללים חשמליים עם שקיפות, המהווים פתרון נוח לבתי עסק במרכזי קניות וקניונים, ותריסים נגללים חשמליים שיש להם תוכנת פיקוד להפעלה מרוחקת ע"י שלט, עם חריטת לוגו או שם בית העסק. איכות, אמינות וגם עיצוב מודרני ונהדר אנו נותנים שירות בכל חלקי הארץ וכן מספקים שירותי תיקונים באופן יעיל ונגיש. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל לקוח משעת קבלת ההחלטה לשלב של ההתקנה במקום העבודה לסיפוקו השלמה של הקונה, ומעניקים שירות מקיף אף במצב שבו יש צורך בהשלמת המלאכה. כחברה מפורסמת בענף אנחנו נותנים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ועלויות הוגנות ו נהדרים. מקומות עבודה רבים במדינה סובלים מעבריינים וגניבות, מסיבה זו הם צריכים לשים אמצעי אבטחה מתאימים בשביל להקשות על הפושעים ולצמצם נזקים. כידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין מחסומים בעסק עם הקידמה של היום ישנם מוצרים חדשים וגם נהדרים המאפשרים למקומות עבודה בכל נקודה מרכזית בארץ לשמור על הרכוש והחפצים היקרים במקום. מומלץ לזכור כי הרבה לא כל-כך אוהבים את המראה של הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר ואווירת בית הכלא, בגלל זה אין על סורג חשמלי שניתן לגלול בזמן שעות הפעילות שהעסק מציע, ובסופו של יום העבודה מורידים על ידי נקישת כפתור את הסורג החשמלי ואז זוכים למיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס חשמלי או סורג?

במקומות מגורים וגם אצל בעלי עסקים תהיה לכם את האופציה לראות תריסי גלילה ממונעים המקרינים תחושה של אמון ו מספקים גם פתרון להצללה איכותי. אמנם תריס המופעל חשמלית אינו מספק הגנה מול פורצים מהסיבה שכל פושע שיודע את העבודה קולט כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ו לפלוש דרך הפתח ע"מ לבצע את זממו. אם כך, הפתרון הכי חדיש לכל מי שלא רוצה סורגים מקובעים במקום העבודה הוא לבצע התקנה תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באופן יעיל, בצורה זו, רוכשים שני פריטים בתמחור טוב, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג שנותן מיגון להחנות.

שני דברים בתשלום משתלם בכפר ביל"ו

המענה המתקדם והחדשני של תריס שמשמש גם כסורג הווה חלופה מעולה למקום עבודה בכל רחבי המדינה. כל עסק שרוצה בפתרון מיגון בטוח ומועיל יכול לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים במקום העבודה ו לדרישות המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עם עובי וחסין שיש לו פרופיל מפלדה בטוחה כדי למנוע סיכוי לניסור השלבים של התריס. קיימת אופציה ליצור את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, ככה לקוחות נוכל לגרום להם להביט בעד לחלון העסק במטרה לצפות בפריטים בחנות ולהתרשם מעיצוב המקום, גם אם המקום סגור. נוסיף כי תריס סורג חשמלי נותן לנו את האפשרות לנעילה גם במקרה ש שלבי התריס הנגלל פעורים על מנת לאפשר הקרנת קרני אור מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה רגיל יש להוריד עד לסוף כדי לנעול אותו ולאבטח את המקום. בתריס עם סורג לא קיים צורך להנמיך לחלוטין את התריס הנגלל, כך ניתן לתת לתאורה טבעית מבחוץ להכנס פנימה כדי לחסוך במחירי החשמל והאור. כדאי להתקין דגם טוב שכולל בתוכו מנגנון זהירות למניעת נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני המאפשר לפתוח ולסגור כאשר קיימת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה שקופים באיזור כפר ביל"ו תריסים נגללים שקופים בכפר ביל"ו

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם שמחה להציג בפניכם את אחת הטכונולגיות החדישות בסקטור תריסי הגלילה, תריס שקוף באיכות גבוהה הכדאי מאוד חמקומות עבודה, במרכזים מסחריים סגורים ובמורד הרחוב, באופן זה, ניתן להראות את המוצרים ללקוחות מזדמנים הסובבים באיזור הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר עמיד ורציני שיכול להבטיח לכם מלא הגנה ודברים טובים נוספים.

תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות תריס שקוף – מוצר מעולה

תרסים שקופים זה פתרון נפלא לעסקים רבים, קל להראות את הפריטי הלבוש, צמידים, מוצרים חשמליים וכל סוגי הסחורה האחרים בחנות אפילו בשעות שבהן בית העסק סגור. תהיה לכם את האופציה לגלול את תריס הגלילה לתקרה בזמני הפתיחה של החברה, התריס לא צריך הרבה שטח אחסון. תוכלו להפעיל את התריס הגלל ע"י מתג הפעלה שמותקן על קיר פנימי בעסק, דרך שלט נייד או באמצעות אפליקציה. היתרונות החשובים של תריס גלילה שקוף הם כדלהלן: עמידות לאורך זמן- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר טוב ורב-עוצמה אף ב-כ מקרים קיצוניים. עיצוב מרהיב- התריס נעשה באופן איכותי במראה עשיר, זה מותקן על ידי אנשים מקצועיים משופשפים ברמתה של שאין כמוה.פתרון חלומי בתי עסק – מזמינים לתת מבט על קומודיטי מודגמת בחנויות בפתחי הראווה באיזור כפר ביל"ו בלי שום ווליום. תוצרת כחול לבן- התריס נוצר במפעלי חברת רוטנשטיין חוסם ונחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates