שערים חשמליים בכפר ויתקין

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בכפר ויתקין למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בכפר ויתקין למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בכפר ויתקין

תריס גלילה בכפר ויתקין

תריסי גלילה אוטומטיים הם צורת התגוננות נפוצה ברשתות רבות בכל הארץ, ניתן למצוא אותם בכניסה למוסכים, עיסקי תכשיטים ובגדים, חנויות של רשתות שיווק, חנויות של מוצרי אלקטרוניקה וכולי. תריסי גלילה אוטומטיים מונעים מגנבים להכנס בקלות למשרד ולגנוב מהמקום חפצים, התריסים הנגללים בנוסף מונעים בעיות של השחטה, מורידים מאוד את הזדמנויות הפשיעה וכמו כן גורמים לתחושת רגיעה אצל בעלי בית העסק.

באיזה אופן לבחור תריס נגלל למחסן שלך?

בשביל למצוא תריס גלילה אוטומטי למחסן שלך בכפר ויתקין עליך להחליט מראש האם בעל העסק חושק בתריסי גלילה אוטומטיים או מונעים ידנית. עד לא מזמן אנשים היו נוהגים לרכוש ולתלות תריס נגלל מפלדה או ברזל שיש בו מנגנון תפעול מכני. כעת מקובל להתקין תריס שנגלל שמכיל מנגנון חשמלי לממשק נוח למשתמש, במקום להתקשות עם גלגול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם במקרה שמעת כי תריס חשמלי הרבה פעמים נוטה להשתבש ולעשות קשיים מומלץ שתקרא זאת שיש גם מנועים חשמליים שאין מה לפחד מתקלות איתם, ומכך נובע שעל מנת להזהר מתקלות עליך לקנות את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה גדולה, יציבה שאנשים מכירים ושניתן לסמוך עליה. המומחים מייעצים לבעלי עסקים לקחת תריסי גלילה אוטומטיים למשרד לפי הנקודות הבאות: סוג החנות והמיקום שלו. גודל הפתחים שיש לנעול. מנגנון תפעול אמין (מנוע אוטומטי טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים ממנו התריס עשוי ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). אופן הייצור של התריס הנגלל. עיצוב התריס החשמלי. איכות ותשלום התקנת התריס במשרד. אחזקת התריס באופן שוטף. חסינות התריס מול נסיונות פריצה, השחתה וסופות. מנגנוני אבטחה, כמו למשל מעצור חירום, פוטנציאל לתפעול מכני אם יש הפסקת הזרם החשמלי וכו'.

מחיר וערבות. סוגים של תריסים נגללים בהרבה סטיילים מרעישים

חברה מומלצת באיזור כפר ויתקין לניהול, פבריקציה והתקנה של תריסים ממונעים מציעה התאמה אישית של תריס הגלילה החשמלי לצרכים של הלקוח ואל המאפיינים של המקום. יכולי לייצר את המוצר מחומרי גלם כאלה ואחרים, בדרך כלל, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת name יכולה ליצר כן תריס גלילה שקוף העשוי משלבים של פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת שאפשר לייצר תריסי גלילה הכוללים שלבים מסיביים המספקים אטימה, תוכלו לעשות שימוש בתריס הכולל שלבים מחוררים ובעלי מרווחים כך שאוויר יכול לעבור בלי בעיות לחדר הסגור וכן יתאפשר לראות דרך החריצים בתריס. במידה ורוכשים תריס גלילה המיוצר מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, ישנם מגוון צבעים שונים להתקנה, ובאופן תואם לחזית הבית, לעיצוב החנות או לחילופין העסק ובהלימה אל רצונותיו ייחוד של המשתמש / לקוח, החברה מסוגלת לתכנן וליצור תריס גלילה בסטייל באיכות גבוהה ובסגנון נכבד ומתוחכם.

מאיזה ספק להשיג תריסי גלילה
כדאי להתקין תריסים נגללים ידניים ולחלופין חשמליים בלבד מחבר המוערכת ואיכותית ובעלת ותק בין אנשי המקצוע. כדאי לעיין לגבי, לדרוש בנועם מנציג המכירות רשימת לקוחות מרוצים, עיין בברשימת העבודות של המוסד ובמידת האפשר מומלץ לקרוא חוו"ד אובייקטיביות בדבר העסק. אחרי סינון ראשוני ובדיקת מחירים, מומלץ לקבל החלטה לגבי העסק. אם כך, אנו ממליצים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שיש לה ותק רב בסקטור, חברת תריסים שמציעה לכם שירות מהצפון לדרום, מענה מקצועי יעיל בכל בעיה טכנית ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל הארץ ובאיזור כפר ויתקין זמינות מיידית!

ציינו בשיחת הטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר וקבלו דיל שווה
חברתנו חברת רוטנשטיין מנוסים בייצור, מרקטינג והרכבת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה אל רצונותיו של ולמאפייני המזמין. חברתנו מייצרת תריסים חשמליים מחומרי גלם מיוחדים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשות ורציניות. לרוטנשטיין חוסם תקופה הארוכה מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחד העסקנים המובילים בשוק למרקטינג, ייצור והרכבת תריסים נגללים, לכל צורך וכן בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן מדוקדק ויעיל, ומנוסה גם ייצור וכן התקנת תריסי גלילה למקומות תעשייתיים, לבתי עסק, לחנויות גדולות, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסים נגללים חשמליים שמאפשרם לראות דרכם, המהווים פתרון נוח למקומות עבודה במרכזי שופינג וגם בקניונים, ותריסים נגללים הכוללים תוכנת שליטה שתאפשר הפעלה ממרחק על ידי שלט, עם חריטת סמל או לחילופין שם החברה. רמה, תחושת ביטחון וגם עיצוב מודרני וגם מפואר אנו נותנים שירות בכל רחבי המדינה וכן מספקים עבודות תיקונים באופן זריז וקליל. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל מזמין מהרגע של לקיחת ההחלטה לשלב של ההתקנה במקום לשביעות רצונו המוחלטת של המזמין, ומביאים שירות מקיף אף במצב שבו יש צורך בהשלמת התהליך. כחברה טובה בענף הזה אנו מאפשרים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וגם עלויות הוגנות ו מצוינים. בהרבה עסקים בשוק סובלים מפריצות וגניבות, אם כן עליהם להתקין אמצעי אבטחה שימושיים על מנת להקשות על הפושעים ולצמק נזקים. כידוע בעבר היה נהוג להתקין סורגים בעסק עם הקידמה של היום ישנם מוצרים חדשים ו איכותיים שנותנים לעסקים מהדרום לצפון לאבטח את הרכוש והציוד היקר בלוקיישן. חכם יהיה לדעת שרבים לא כ"כ אוהבים את המראה של הסורגים בגלל תחושת חוסק האוויר והאווירה של בית הכלא, לכן אין על סורג חשמלי שניתן לגלול בזמן זמן הפעילות של החברה, ובתום שעות הפעילות מורידים בלחיצת כפתור את הסורג ואז מקבלים מיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או סורג?

בדירות ובתים וגם בחברות תהיה לכם את האופציה לראות תריסי גלילה חשמליים המקנים תחושת ביטחון ו מציעים גם גורם הצללה מקצועי. ואף על-פי כן, תריס חשמלי לא ממש מספק הגנה מול פושעים מהסיבה שכל פושע שיודע את העבודה קולט כיצד להרים את התריס החשמלי ו לפלוש מבעד לפתח במטרה לבצע ממש את כל שברצונו. על-כן, הפתרון העדכני ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים מקובעים בבית העסק הוא לרכוש תריס סורג חשמלי בצורה איכותית, ככה מתקינים שני דברים בתמחור טוב, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון מקום העבודה.

שני דברים בעלות ותעריף משתלמים בכפר ויתקין

המענה המתקדם והחדשני לתריס המהווה גם סורג מהווה חלופה מעולה לחברות ברחבי הארץ. כל מקום הרוצה במעהנ מיגוני בדוק ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאמה למימדי הפתחים במקום העבודה ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עבה וחסין שיש לו פרופיל מפלדה רצינית כדי למנוע ניסיונות ניסור של שלבי התריס. קיימת אופציה ליצור את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות יכולים להביט מבעד לחלון הראווה בשביל לצפות בסחורה בחנות ולהתפעל מהסטייל הפנימי של המקום, גם כשהחנות סגורה. נוסיף שכן מאפשר נעילה גם אם שלבי התריס פתוחים על מנת לאפשר הקרנת קרני אור מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס רגיל יש להוריד לגמרי עד הסוף בשביל לבצע נעילה שלו ולאבטח את המקום. בתריס שהוא סורג אתם לא אמורים להוריד עד למטה את תריס הגלילה, בצורה זו, ניתן להשאיר לתאורה טבעית מבחוץ להכנס פנימה בשביל לחסוך במחירי האור והחשמל. מומלץ לרכוש דגם טוב שכתוב בו מנגנון בטיחות למניעה של נפילה של התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האפשרות לסגירה ופתיחה כשיש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה שקופים באיזור כפר ויתקין תריסים נגללים שקופים בעיר כפר ויתקין

חברתנו רוטנשטיין חוסם גאה לגלות עבורכם את אחת הטכונולגיות החדישות בענייני התריסים הנגללים, תריס שקוף עם איכות גבוהה המומלץ ממש למרכולות, מרכזי קנייה מקורים ובמורד הרחוב, באופן זה, ניתן להציג את המוצרים ללקוחות מזדמנים המסתובבים שם מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר עמיד ועוצמתי שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא בטיחות ודברים טובים נוספים.

תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות תריס שהוא שקוף – יתרונות רבים

תריסי גלילה שקופים זה פתרון מצוין לחברות רבות, תוכלו להציג את הביגוד, השרשראות, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת במרכול אף בשעות בהן החנות סגורה. אפשר לגלול את התריס הנגלל לתקרה בשעות הפעילות של בית העסק, התריס השקוף לא נזקק להרבה שטח אחסון. קל לקחת שליטה על תריס הגלילה החשמלי באמצעות מתג שמותקן על קיר פנימי בעסק, ע"י שלט רחוק או בעזרת יישומון בנייד. הסגולות העיקריים של תריסי גלילה שקופים הם הם: עמידות גבוהה- התריס עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר טוב ומאסיבי אף ב-כ מקרה קצה. עיצוב איכותי- התריס מופק באופן איכותי במראה איכותי, הוא מותקן בעזרת אנשי מקצוע מיומנים באיכות רצינית.תשובה איכותי מקומות שיווקיים – מזמינים לצפות בסחורה מוראית במשרדים בחלונות הראווה בעיר כפר ויתקין ללא רעש. תעשייה בישראל- התריס הנגלל מיוצר במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates