שערים חשמליים במכמורת

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה במכמורת למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה במכמורת למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה במכמורת

תריס גלילה במכמורת

תריסי גלילה הינם טכניקת התגוננות נפוצה ברשתות רבות ברחבי הארץ, ניתן למצאם בפתחי מוסכים, עיסקי ביגוד ואקססוריז, מרכזים של רשתות שיווק, עסק של מוצרים חשמליים וכדומה. תריסי גלילה לא מאפשרים לגנבים להכנס בקלות לחנות ולקחת ממנו פריטים, התריסים הנגללים כמו כן מונעים מקרים של ונדליזם, מורידים ממש את סיכויי הונדליזם וגורמים לתחושת רגיעה עבור עובדי העסק והבעלים.

באיזה אופן להתאים תריס גלילה חשמלי למוסך שלך?

במטרה להחליט על תריס גלילה חשמלי לעסק בו אתה עובד במכמורת עליך לקבוע אם אתה מעוניין בתריסים אוטומטיים או ידניים. עד לפני לא זמן רב הייתה מוסכמה לקנות ולהתקין תריס גלילה מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד שיש בו ממשק מכני. בעת המודרנית בדרך כלל מתקינים תריסי גלילה בעל מכלול חשמלי לשימוש פשוט, במקום להסתפק עם גלגול ידני שגורם לגלילה מעייפת. אם נדמה לך שתריס אוטומטי הרבה פעמים נוטה להתפרק ולעשות קשיים כדאי לדעת שקיימים מנועים אוטומטיים שאין מה לפחד מתקלות איתם, ומפאת זאת כדי להימנע מתקלות עליך לרכוש את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה שניתן לסמוך עליה, מובילה, שאנשים מכירים מהימנה. אלו שיודעים ענין חושבים שכדאי ללקוחות לרכוש תריס גלילה למשרד לפי התנאים הבאים: סיווג העסק והמיקום שלו. גודל דלת המוסך שצריך לסגור. ממשק תפעול שניתן לסמוך עליו (מנוע חשמלי טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרי גלם (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). אופן הייצור של התריס. צבע תריס הגלילה. אמינות ועלות התקנת התריס במשרד. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. כמה התריס חזק אל מול ניסיונות חדירה, ונדליזם ואיתני הטבע. אמצעי בטיחות, למשל מעצור חירום, מסוגלות להפעלה לא חשמלית כאשר מתקיימת תקלה חשמלית וכדומה.

עלות וערבות. מינים של תריסים נגללים בהרבה סטיילים מדליקים

משרד מומלצת באיזור מכמורת לתכנון, ייצור והשמה של תריסים הפועלים על ידי מנוע מעניקה התאמה של התריס לדרישות הלקוח ולמאפייני המקום. יכולים להכין את התריס מחומרי גלם מגוונים, לרוב מאלומיניום או מפלדה, חברת תריסי הגלילה יכולה ליצר תריסי גלילה שקופים המורכב משלבים של פוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת שאפשר לייצר תריסי גלילה חשמליים המכילים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, ניתן לעשות בחירה בתריס עם שכבות בעלות חורים ומרווחים כך שאוויר יכול לעבור ביעילות למקום הסגור ובנוסף יתן לראות דרך החריצים בתריס. במקרה וקונים תריס אוטומטי המוכן מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לצבוע אותו תחת הפעלת חום גבוה, ישנם מגוון צבעים שונים לבחירה, ובהתאמה לחזית הבית, לעיצוב החנות או המחסן ובהתאמה לרצונותיו פנומנאליות של המשתמש / לקוח, חברת תריסי הגלילה מוכנה לתכנן ולהעניק תריס חשמלי מעוצב באיכות גבוהה ובנראות חשוב ומתוחכם.

ממי בדיוק לרכוש תריסים אוטומטיים
כדאי לרכוש תריסים נגללים מכניים ולחלופין חשמליים בלבד מחבר המוערכת ואיכותית שמצויה שנים בסקטור הזה. אנחנו מציעים לקרוא בדבר, לדרוש בנועם מנציג החברה רשימת לקוחות מרוצים, לעיין ברשימת העבודות שבוצעו של החברה אם יתאפשר לכם רצוי לבקש חוות דעת אמיתיות על עבודות החברה. לאחר סינון התחלתי ובדיקת מחירים, רצוי לקבל החלטה. אם כך, אנו ממליצים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שידועה עם ותק רב בענף, חברת תריסים שמחלקת שירות בכל נקודה במדינה, עזרה באופן מקצועי זריז בכל צרה מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים לכל חלקי הארץ ובמכמורת נגישות מיידית!

הבליטו לנציג בשיחה שמצאתם אותנו דרך האתר ותרוויחו דיל טוב
החברה שלנו חברת רוטנשטיין מומחים בייצור, פרסום והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה אל רצונותיו של ולמאפייני המזמין. החברה מייצרת תריסי גלילה מדברים נפלאים שנבחרים בקפידה וכן בטכנולוגיות ייצור חדשות וטובות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחד מבתי העסק הטובים ביותר בשוק לשיווק, ייצור והתקנה של תריסים נגללים חשמליים, לכל צורך וגם בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן מדוקדק ונקי, ומתמחה יחד עם זאת ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסים נגללים לתעשייה, למקומות עבודה, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. החברה שלנו מציעה תריסים ממונעים שמאפשרם לראות דרכם, המהווים פתרון מצוין למקומות עבודה במרכזי קניות וגם במולים, וכן תריסי גלילה ממונעים הכוללים מערכת פיקוד שתאפשר הפעלה מרוחקת דרך שלט, עם חריטה של סמל או לחילופין שם מקום העבודה. רמה, אמינות ועיצוב חדשני ומרשים אנו נותנים שירות בכל חלקי הארץ וכן נותנים שירות תיקונים מהיר ונוחה. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל אחד משלב הזמנת התריס לשלב של ההתקנה במבנה לסיפוקו המוחלטת של הקליינט, ומביאים שירות מלא אף במצב שבו יש צורך בהשלמת הפרוצדורה. כחברה מפורסמת בתחום אנו מאפשרים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ותעריפים נוחים ו אטרקטיביים. מקומות עבודה רבים בסביבה דואבים מפריצות וגניבות, לכן עליהם לשים אמצעי מיגון יעילים במטרה להקשות על כנופיות הפורצים וכן לצמצם נזקים. כידוע בעבר היה נהוג להתקין מחסומים בבית העסק עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם מוצרים חדשים וגם מיוחדים שנותנים לעסקים ברחבי המדינה לאבטח את הרכוש והציוד היקר בלוקיישן. מומלץ לזכור שהמון חבר'ה לא ממש אוהבים את המראה של הסורגים עקב תחושת הסגירות ואווירת בית הכלא, כך שאין על סורג חשמלי שניתן לגלול במהלך זמן הפעילות של העסק, ובסיום שעות הפעילות מורידים על ידי נקישת כפתור את הסורג ואז זוכים למיגון אפקטיבי ותקין.

תריס חשמלי או אולי סורג?

בבתים רבים וגם בחברות קל לראות תריסים חשמליים הנוסכים תחושת אמון ו מהווים גם פתרון הצללה מקצועי. אך תריס ממונע אינו מספק הגנה בפני פורצים כי כל פורץ מיומן מבין איך לבצע הרמה של התריס החשמלי ו לפלוש דרך הפתח נפתח ע"מ לבצע את זממו. אם כך, הפתרון היעיל ביותר למי שאינו רוצה סורגים מקובעים בעסק הוא להתקין תריס סורג חשמלי באופן יעיל, בצורה זו, מתקינים שני פריטים במחיר אחד, גם תריס להצללה וגם סורג שנותן מיגון להעסק.

שני פריטים בתמחור משתלם באיזור מכמורת

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס המהווה גם סורג מספק חלופה ברמה גבוהה למקום עבודה ברחבי הארץ. כל תאגיד המעוניין בפתרון מיגון יעיל ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג חשמלי בהתאם למימדים של הפתחים בעסק ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום בעל עובי טוב ומחוסן עם פרופיל מפלדה חזקה למניעת פורצים שמנסרים את שלבי התריס. אופציונלי לייצר את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, בצורה הזאת לקוחות יכולים להביט דרך לחלון הראווה ע"מ לצפות בפריטים בחנות ולהילהב מעיצוב העסק, גם במידה והמקום סגור. חשוב לציין כי תאכלס, מקל עלינו ומאפשר נעילה גם כאשר שלבי התריס עם רווחים על מנת לאפשר מעבר של אור נעים מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה רגיל יש להגיף עד לסוף במטרה לבצע נעילה ולהגן על המקום. בתריס שהוא סורג אינכם צריכים לסגור עד הסוף את תריס הגלילה, בצורה זו, ניתן להשאיר לאור הטבעי מבחוץ לחדור פנימה במטרה לחסוך במחירי התאורה והחשמל. כדאי להתקין דגם מומלץ הכולל מנגנון בטיחות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האפשרות ללפתוח ולסגור בעת שמתוחללת הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה שקופים במכמורת תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם במכמורת והסביבה

חברת רוטנשטיין חוסם גאה להראות עבורכם חידוש מצוין בענייני התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות עם איכות גבוהה הטוב בעיקר עבור בתי עסק, מרכזי קנייה מקורים ובמורד הרחוב, ככה ניתן להראות את הדברים לאנשים המטיילים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין ומקצועית המבטיח לכם מלא ביטחון ויתרונות רבים נוספים.

תריס שקוף – מוצר מעולה תריס גלילה שקוף – מוצר מצוין

תרסים שקופים זה בלי ספק פתרון איכותי לעסקים רבים, פשוט להראות את הבגדים, הטבעות, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים במרכול אפילו בשעות שבהן בית העסק סגור. ניתן לגלגל את תריס הגלילה מעלה בשעות הפתיחה של החברה, התריס השקוף כמעט שאינו נזקק לשטח אחסון. אפשר לשלוט בהתריס באמצעות מתג שנמצא על קיר פנימי בעסק, דרך שלט או על-ידי יישומון בנייד. הסגולות החשובים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות גבוהה- התריס הנגלל מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב ורב-עוצמה אפילו במקרה קצה. עיצוב מרהיב- תריס הגלילה נעשה בצורה איכותית במראה עשיר, הוא מותקן בעזרת עובדים מקצועיים רגילים באיכות גבוהה.פיתרון כלשהו ברמה חנויות- בני אדם לצפות במרכולת מוראית במקום עבודה בחלונות הראווה בעיר מכמורת ללא ווליום. תוצרת בישראל- התריס מיוצר במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates