שערים חשמליים בעזריה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בעזריה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בעזריה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בעזריה

תריס גלילה בעזריה

תריסי גלילה הינם אמצעי מיגון נפוץ בהרבה משרדים ברחבי המדינה, אפשר למצוא אותם בהגעה למוסכים, חנויות הלבשה ותכשיטים, סניפים של רשתות שיווק קמעונאיות, מרכזי קניה בהן מוכרים מוצרי חשמל וכו'. תריסי גלילה אוטומטיים לא מאפשרים לגנבים לחדור בקלות לחנות ולקחת מהעסק מצרכים, התריסים הנגללים יתר על כן מגנים מבעיות של השחטה, ממעיטים משמעותית את ניסיונות החדירה וגורמים להרגשת רגיעה בקרב בעלי המקום ועובדיו.

באיזה אופן להחליט על תריסי גלילה למקום העבודה שלך?

על מנת לבחור תריס גלילה למשרד שלך בעזריה רצוי לבחור האם אתה חושק בתריסים אוטומטיים או ידניים. עד לא מזמן היה הרגל לרכוש ולתלות תריס נגלל מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת שיש בו מגנון פעולה מכני. בזמנינו מקובל להתקין תריס שנגלל שעובד בעזרת מנגנון חשמלי להפעלה נוחה, במקום להתקשות עם תפעול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם אתה חושב שתריס חשמלי מרבה לקרוס ולגרות לתקלות אנו רוצים שתדע שקיימים מנועי חשמל שאין בהם תקלות, ומכך על מנת שהתריס לא יתקלקל כדאי לקנות את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה שניתן לסמוך עליה, מובילה, מוכרת ושניתן לסמוך עליה. האנשים שמבינים בתחום מייעצים לבעלי מקומות לקחת תריסי גלילה למשרד על פי התנאים הבאים: סוג העסק ובאיזו עיר הוא. גודל הפתחים שצריך לנעול. ממשק תפעול אמין (מנוע טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרי גלם (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). האופן בו המפעל מייצר את תריס הגלילה. עיצוב התריס הנגלל החשמלי. איכות ועלות התקנת התריס במחסן. אחזקת התריס באופן שוטף. איך התריס יעמוד אל מול ניסיונות חדירה, הרסנות ופגעי מזג האוויר. אמצעי בטיחות, דוגמת מעצור חירום, פוטנציאל לתפעול ידני כשיש הפסקת חשמל וכיוצא בזאת.

תעריף וערובה. מינים של תריסי גלילה במגוון צבעים מצוינים

משרד מומלצת בעיר עזריה לעיצוב, פבריקציה והשמה של תריסים פועלי חשמל מציגה התאמה מוחלטת של התריס לרצונות של הלקוח ואל המאפיינים של העסק. יכולים להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם כאלה ואחרים, ע"פ רוב, מפלדה או מאלומיניום, חברת התריסים מסוגלת להציע אפילו תריס גלילה שקוף המורכב משלבים של פוליקרבונט. רצוי לדעת שניתן לייצר תריסי גלילה המכילים שכבות מסיביות ואטומות, ניתן לקחת תריס עם שכבות בעלות מרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל להיכנס בלי דאגות למקום ובנוסף תוכלו לראות דרך החריצים בתריס. אם קורה ובוחרים תריס נגלל שמייצרים אותו מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לשנות לו גוון בטכנולוגיית ייצור בחום, ישנם הרבה גוונים לברירה, ובאופן תואם לחזית המבנה, לעיצוב החנות או המשרד ולפי ובהתאם אל בקשותיו יחידות של הצרכן, חברת תריסי הגלילה כשירה לתכנן וליצור תריס גלילה בסטייל באיכות טובה מאוד ובמראה מרשים ופשוט ויעיל.

ממי בעצם להשיג תריסים חשמליים
מומלץ להזמין תריסים הנגללים ידנית או חשמליים בבלעדיות מחברה מקצועית שמצויה שנים בין אנשי המקצוע. אנו מציעים לעיין לגבי, לדרוש מנציג המכירות רשימת לקוחות מרוצים, לבדוק בפרויקטים שבוצעו על ידי החברה במידה שיתאפשר לכם חשוב למצוא חוו"ד אמיתיות בדבר החברה. אחרי בירור ראשון והשוואת עלויות, צריך לקבל החלטה. על-כן, אנחנו מציעים לבחור רק חברה איכותית שקיים אצלה ותק רב בסקטור, חבר תריסים נגללים המציעה שירות בכל רחבי המדינה, עזרה באופן מקצועי מהיר בכל צרה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל חלקי הארץ ובעזריה והסביבה זמינות מיידית!

יידעו לנציג הטלפון שהגעתם דרך אתרינו ותרוויחו דיל שווה
חברת רוטנשטיין חוסם מתמחה בייצור, מכירות והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה לצורכיו של ולמאפייני הקונה. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרי גלם איכותיים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור מתוחכמות ורציניות. לרוטנשטיין חוסם ותק של יותר מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים באיזור לפרסום, ייצור תעשייתי וכן התקנה של תריסי גלילה, לכל מטרה וכן קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון יפה ויעיל, ומנוסה בין היתר ייצור וכן התקנת תריסי גלילה למחסנים, לחנויות בקניונים, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. החברה מציעה תריסי גלילה שקופים, הנותנים פתרון מצוין למרכולות במרכזי שופינג וגם במולים, ותריסים נגללים חשמליים להן אפליקציית פיקוד להפעלה מרחוק על ידי שלט, עם חריטה של סמל או שם בית העסק. רמה, אמינות ועיצוב אופנתי וגם נפלא אנחנו פועלים בכל חלקי הארץ ונותנים טיפול בבעיות מהיר וקליל. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל קליינט משלב לקיחת ההחלטה וכלה בהתקנה במקום העבודה לשביעות רצונו המלאה של המשתמש, ומביאים שירות מלא אפילו אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מפורסמת בענף אנחנו מציעים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וכן מחירים הוגנים ו מעולים. מקומות רבים בשוק כואבים מפריצות ועבריינות, כך שהם צריכים להתקין אמצעי הגנה שימושיים בשביל להקשות על כנופיות הפורצים וכן להקטין הפסדים. כפי שידוע לא מזמן היה נהוג לשים סורגים בחנות בימינו ישנם מוצרים חדשים וכן משתלמים המאפשרים לחנויות בכל נקודה במדינה לשמר את הרכוש והחפצים היקרים בלוקיישן. חכם יהיה לדעת שהמון בני אדם אינם ממש אוהבים את את איך שנראים הסורגים עקב תחושת הסגירות וגם האווירה של בית הכלא, אם כן, אין על סורג חשמלי שניתן לגלול במרוצת תקופת הפעילות של התאגיד, ובסיומו של שעות הפעילות מורידים בנקישת כפתור את הסורג ואז זוכים למיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס חשמלי נגלל או סורג?

בדירות ובתים וגם אצל בעלי עסקים אפשר לראות תריסים נגללים המשרים תחושה של אמון ו מהווים גם פתרון הצללה איכותי. ועם זאת, תריס נגלל חשמלי לא ממש מספק הגנה בפני פושעים מהסיבה שכל פורץ מיומן מבין איך לבצע הרמה של התריס החשמלי ואז להיכנס דרך הפתח נפתח כדי לבצע את זממו. ע"כ, הפתרון היעיל ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים שהם קבועים בחנות הוא לשים תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באיכות גבוהה, כך למעשה רוכשים שני דברים בעלות ותעריף טובים, גם תריס להצללה וגם סורג המספק למיגון מקום העבודה.

שני דברים בתעריף משתלם בעזריה

התשובה המתקמדת והחדשני של תריס שהוא גם סורג נותן חלופה שאין כמוה לחברות בכל נקודה במדינה. כל בית עסק המעוניין בפתרון אבטחה בדוק ויעיל יכול לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג חשמלי לפי ובהתאם למימדי הפתחים בחנות ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עם עובי ומחוסן שיש לו פרופיל מפלדה אמינה למניעת סיכוי לניסור שכבות התריס. אופציונלי לספק את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, בצורה זו, לקוחות נוכל לגרום להם להביט בעד לחלון העסק בשביל לצפות בפריטים בחנות ולהתלהב מהסטייל הפנימי של המקום, גם במקרה שבית העסק סגור. נוסיף כי אחרי הכל, מקל עלינו ומאפשר נעילה גם כאשר שכבות התריס פתוחים ע"מ לאפשר הקרנה של אור טבעי מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש לסגור עד למטה על מנת לבצע נעילה ולהגן על המקום. בתריס סורג אין סיבה להנמיך לגמרי עד הסוף את התריס הנגלל, ככה ניתן לתת לקרני אור מבחוץ להקרין פנימה במטרה לחסוך במחירי האור והחשמל. מומלץ לרכוש דגם רציני שנכנס בו מנגנון זהירות למנוע הפלה של התריס ומנגנון שהוא ידני שאיתו אפשר לעשות פתיחה וסגירה בעת שמתוחללת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה שקופים בעזריה והסביבה תריסי גלילה שניתן לראות דרכם בעזריה

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם גאה לגלות עבורכם חידוש טוב בעולם תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו עם איכות גבוהה הכדאי במיוחד למקומות עבודה, במרכזים מסחריים מקורים ובמדרחוב, כך ניתן להראות את הפריטים לקליינטים המסתובבים במקום מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר עמיד וגדול המבטיח לכם מלא בטיחות ויתרונות רבים מעבר.

תריס גלילה שקוף – יתרונות רבים תריס גלילה שקוף – דבר מצוין

תרסים שקופים זה לחלוטין פתרון אדיר לעסקים רבים, ניתן להראות לכולם את הביגוד, הטבעות, מוצרים חשמליים וכל סוגי הסחורה האחרים בעסק אף במצב שבו העסק סגור. ניתן לגלגל את התריס למעלה בשעות הפתיחה של העסק, התריס הממונע השקוף לא דורש הרבה מיקום לאחסון. אפשר להפעיל את התריס החשמלי ע"י כפתור שמותקן על קיר פנימי בחנות, בעזרת שלט רחוק או באמצעות אפליקציה. הפלוסים החשובים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות טובה- תריס הגלילה מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ורב-עוצמה אף ב-כ מקרי קיצון. עיצוב איכותי- התריס מיוצר באיכות גבוהה ובמראה יוקרתי, זה מותקן על ידי אנשים מקצועיים מיומנים באיכותה של שאין כמוה.פתרון מעולה מקומות שיווקיים – קליינטים לתת עיניכם בקומודיטי מודגמת בחנות ובאשנבי הראווה בעזריה והסביבה ללא בלאגן. מיוצר כחול לבן- התריס החשמלי מיוצר במפעלים של החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates