שערים חשמליים בפרדסיה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בפרדסיה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בפרדסיה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בפרדסיה

תריס גלילה בפרדסיה

תריסי גלילה אוטומטיים הינם צורת מיגון נפוצה בהרבה עסקים ברחבי המדינה, מתאפשר לראותם בפתחי מוסכים, רשתות תכשיטים ובגדים, מרכזים של רשתות מרכולים, עסק של מוצרי אלקטרוניקה ועוד. תריסי גלילה אוטומטיים לא מאפשרים לגנבים לחדור בקלות למשרד ולהסליק מהחנות מצרכים, התריסים הנגללים יתר על כן מגנים ממקרי ונדליזם, מצמצמים באופן משמעותי את ניסיונות הונדליזם וגם תורמים להרגשה של בטחון בשביל בעלי המקום ועובדיו.

איך לבחור תריס גלילה חשמלי למחסן שלך?

על מנת למצוא תריס גלילה חשמלי למוסך שלך בפרדסיה והסביבה צריך לבחור האם בעל העסק מתעניין בתריסי גלילה חשמליים או ידניים. בעבר הלא רחוק הייתה מוסכמה לקנות ולהתקין תריס גלילה מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד עם מגנון פעולה הפועל ידנית. בעת המודרנית בדרך כלל מתקינים תריס גלילה הפועל באמצעות מנוע אוטומטי להפעלה נוחה, במקום להתקשות על גלגול ידני שגורם לשימוש בכוח פיסי רב. אם שמעת כי תריס המונע חשמל מרבה לההרס ולגרום לקשיים מומלץ שתקרא זאת שיש בהחלט מנועי חשמל אמינים מאוד, ומפאת זאת על מנת שהתריס לא יתקלקל עליך לקנות את התריס החשמלי רק מחברה גדולה, בראש הרשימה, מפורסמת ושניתן לסמוך עליה. האנשים שמבינים בתחום אומרים לבעלי עסקים לקחת תריסי גלילה למשרד על פי: סוג החנות ואיפה הוא נמצא. גודל דלת המוסך שצריך לנעול. תהליך עבודה אמין (מנוע חזק ואמין). חומרי גלם ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיות לייצור התריס הנגלל החשמלי. סגנון התריס החשמלי. אמינות ועלויות התקנת התריס בעסק. תחזוקה של המערכת. התנגדות התריס בפני ניסיונות חדירה פנימה, ונדליזם וגשמים. אמצעי בטיחות, למשל מעצור חירום, ניתן לתפעול ידני כשיש תקלה חשמלית וכד'.

מחיר ומחויבות. מינים של תריסי גלילה חשמליים במגוון סטיילים סוחפים

חברת תריסים מקצועית בעיר פרדסיה לניהול, תפוקה והשמת תריסי גלילה פועלי חשמל מעניקה התאמה מוחלטת של תריס הגלילה החשמלי לרצונות של הלקוח ולמאפייני המקום. אפשר לייצר את התריס מחומרים מגוונים, ע"פ רוב, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת name יכולה לספק כן תריס גלילה שקוף המוכן משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. אנו ממליצים לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה יחד עם שכבות מסיביות ואטומות, ניתן להשתמש בתריס גלילה בעל שלבים מחוררים ובעלי מרווחים ככה שאוויר יכול לעבור בקלות למשרד ובהתאם יתאפשר לראות מבעד לתריסים. אם קורה ובוחרים תריס גלילה שמייצרים אותו מפלדה או אלומיניום אפשר לצבוע אותו בטכנולוגיית ייצור בחום, יש גם צבעים לרכישה, ובהתאם לחזית נכס, לעיצוב החנות או העסק ובהתאם לרצונות פנומנאליות של הלקוח, החברה ביכולתה לתכנן ולהעניק תריס גלילה יפה באיכות עילאית ובסטייל גדול ומקורי.

ממי לבחור תריסי גלילה חשמליים
רצוי לקנות תריסים נגללים ידניים או חשמליים אך ורק מחברה עליה ניתן לסמוך בעלת שנים בין המקצוענים. כדאי לחקור לגבי, לדרוש מהעסק קהילת ממליצים, לבדוק ברשימת הפרויקטים שבוצו על ידי העסק התוכלו אנו ממליצים למצוא ביקורוץ ענייניות בדבר העסק. בתום בירור ראשוני והשוואת עלויות, כדאי להיסגר על החלטה. על-כן, חשוב לבחור רק חברה איכותית שיש לה ותק רב בסקטור, חברה שמספקת שירות בכל נקודה מרכזית בארץ, סיוע מקצועי יעיל בכל בעיה טכנית ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל הארץ ובעיר פרדסיה זמינות מיידית!

ציינו לנציג בשיחה שמצאתם אותנו דרך האתר ותשמעו דיל טוב
חברתנו חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, פרסום והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לדרישות ולמאפייני הקונה. החברה מייצרת תריסים מחומרים מעולים הנבחרים כראוי ו בצורות ייצור חדשות וטובות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם ותק של יותר מ-30 שנה בתחום ומעשה היא נחשבת לאחד מבתי העסק הטובים ביותר בארץ לשיווק, ייצור והרכבה של תריסים נגללים, לכל צורך וגם מכל גודל. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון יפה ונגיש, ומומחית בין היתר ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסי גלילה ממונעים למפעלים, למקומות עבודה, לחנויות גדולות, למוסכים ולחניונים. החברה מציעה תריסי גלילה שהם שקופים, המהווים פתרון נוח למקומות עבודה במרכזי שופינג וכן בקניונים, וכן תריסי גלילה חשמליים עם תוכנת שליטה להפעלה ממרחק ע"י שלט, עם חריטה של לוגו ו/או שם העסק. איכות, אמינות וכן עיצוב אופנתי ומרשים אנחנו פועלים בכל האיזורים ונותנים טיפול בבעיות יעיל וקליל. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל לקוח מהרגע של קבלת ההחלטה לשלב של ההתקנה בבית העסק לשביעות רצונו המלאה של הלקוח, ומעניקים שירות מלא גם אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מובילה בענף אנו מאפשרים מענה מקצועי בצורה הטובה ביותר ועלויות הוגנות ו נהדרים. עסקים רבים במדינה כואבים מעבריינים ופשעי גניבה, על-כן עליהם להתקין אמצעי אבטחה טובים ע"מ להקשות על הפורצים ולהפחית הפסדים. ידוע שבעבר היה נהוג להתקין מחסומים בבית העסק עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם פריטים חדשים ו מצוינים שמאפשרים לעסקים בכל הארץ להגן על הרכוש והתכולה היקרה במיקום. חכם יהיה לדעת שאנשים רבים לא תמיד אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר ואווירת בית הכלא, לכן אין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שתוכלו לגלול במרוצת שעות הפעילות של החברה, ובסיום העבודה מנמיכים עם נקישת כפתור את הסורג הנגלל ואז נוצר מיגון אפקטיבי ובטוח.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

במקומות וגם בעסקים שונים תהיה לכם את האופציה לראות תריסי גלילה ממונעים המשרים תחושת ביטחון ו מספקים גם פתרון להצללה רציני. עם זאת, תריס המופעל חשמלית לא בדיוק מספק הגנה מול פורצים מאחר וכל פושע שיודע את העבודה קולט כיצד לבצע הרמה של התריס ואז לחדור דרך הפתח בשביל לבצע את הגניבה. על-כן, הפתרון היעיל ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים מקובעים בבית העסק הוא להתקין תריס סורג חשמלי בצורה יעילה, כך למעשה רוכשים שני פריטים במחיר אחד, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון המקום.

שני דברים בתעריף משתלם באיזור פרדסיה

המענה המתקדם והחדשני לתריס שמשמש גם כסורג מספק חלופה מעולה לעסקים בכל רחבי הארץ. כל תאגיד הרוצה במעהנ מיגוני יעיל ואפקטיבי מסוגל לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאם לגודל של הפתחים בבית העסק ו לצרכים של המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב וחסין הכולל פורפיל מפלדה בטוחה כדי למנוע ניסיונות ניסור של שלבי התריס. אופציונלי לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות נוכל לגרום להם להביט דרך לחלון העסק על מנת לצפות בפריטים בחנות ולהילהב מעיצוב העסק, אף כשבית העסק סגור. נוסיף אחרי הכל, מקל עלינו ומאפשר נעילה גם במידה ו שלבי התריס פעורים ע"מ לאפשר מעבר של תאורה טבעית מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס רגיל יש להוריד עד לסוף כדי לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס עם סורג לא קיים צורך לסגור עד הסוף את התריס, ככה ניתן להותיר לתאורה טבעית מבחוץ להקרין פנימה כדי לחסוך בעלויות התאורה והחשמל. כדאי להתקין דגם רציני הכולל מנגנון זהירות למנוע נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני המאפשר לפתוח ולסגור כאשר יש הפסקת חשמל ברחוב.

תריסי גלילה שניתן לראות דרכם באיזור פרדסיה תריסים נגללים עם שקיפות באיזור פרדסיה

חברתנו רוטנשטיין חוסם שמחה לגלות לכם חידוש טוב בענייני התריסים הנגללים, תריס שקוף עם איכות גבוהה המומלץ בעיקר למרכולות, במרכזי קנייה סגורים ובמורד הרחוב, באופן זה, ניתן להציג את הפריטים לאנשים המטיילים שם שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי ועוצמתי שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מקסימום הגנה וביטחון והרבה יתרונות נוספים.

תריס שקוף – יתרונות רבים תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות

תרסים שקופים זה בלי ספק פתרון נפלא לעסקים רבים, ניתן להראות לכולם את הביגוד, הצמידים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי הסחורה האחרים בחנות אף בשעות בהן העסק סגור. יתאפשר לכם להרים את התריס לתקרה בזמן הפעילות של החברה, התריס הממונע השקוף כמעט שאינו נזקק לאיזור לאחסון. ניתן לשלוט בהתריס החשמלי על ידי מתג הפעלה המורכב בתוך העסק על הקיר, ע"י שלט או ע"י אפליקציה. הפלוסים המשמעותיים של תריס גלילה שקוף הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ורב-עוצמה אפילו במקרי קיצון. עיצוב יפה- התריס השקוף נוצר באופן איכותי במראה יוקרתי, זה מותקן ע"י עובדים מקצועיים בקיאים באיכותה של שאין כמותה.מענה איכותי חנויות- בני אדם לתת מבט על סחורה מוראית בחנויות בפתחי הראווה באיזור פרדסיה בלי שום בלאגן. תוצרת במידנת ישראל- התריס הנגלל נעשה במפעלי בית העסק רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates