שערים חשמליים בפתח תקווה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בפתח תקווה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בפתח תקווה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בפתח תקווה

תריס גלילה בפתח תקווה

תריסי גלילה אוטומטיים הם טכניקת מיגון נפוצה במשרדים רבים ברחבי הארץ, מתאפשר לראותם בפתחי פנצ'ריות, עיסקי בגדים ותכשיטים, מרכזים של רשתות מרכולים, מרכזי קניה בהן מוכרים מוצרי אלקטרוניקה וכו'. תריסי גלילה אוטומטיים לא מאפשרים לגנבים להכנס בפשטות למשרד ולקחת מהמקום מוצרים, אמצעי הסגירה ומרחיקים בעיות של השחטה, ממעיטים באופן משמעותי את ניסיונות הונדליזם ומעודדים לתחושת ביטחון בשביל בעלי המקום ועובדיו.

איך להתאים תריס גלילה למוסד שלך?

בכדי למצוא תריסי גלילה למוסד שלך בעיר פתח תקווה עליך לקבוע האם בעל העסק מתעניין בתריסי גלילה אוטומטיים או מונעים ידנית. עד לפני לא זמן רב אנשים היו נוהגים לקנות ולהתקין תריס גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת המכיל ממשק ידני. בעת המודרנית נוטים להזמין תריס שנגלל שמכיל מערכת אוטומטית לגלילה קלה, כדי לא לבזבז זמן על גלגול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם במקרה שמעת כי תריס המונע חשמל הרבה פעמים נוטה לההרס ולעשות בעיות כדאי לדעת שיש בהחלט מנועים שמופעלים חשמלית שעובדים מעולה, אי לכך כדי שלא יקרו תקלות עליך לרכוש את התריס האוטומטי רק מחברה גדולה, מובילה, שאנשים מכירים ולגיטימית. המומחים חושבים שכדאי לבעלי משרדים לקנות תריסי גלילה חשמליים לעסק על פי הקריטריונים הבאים: סוג המשרד והמיקום שלו. גודל הפתחים שצריך לנעול. תהליך עבודה איכותי (מנוע תפעול מין ועוצמתי). חומרי גלם ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). האופן בו המפעל מייצר את התריס. סגנון התריס החשמלי. אמינות ועלות התקנת התריס במשרד. תחזוקה שוטפת. איך התריס יעמוד מול נסיונות פריצה, ונדליזם ואיתני הטבע. אמצעי בטיחות, לדוגמה: מעצור חירום, אופציה לתפעול מכני בעת שיהיו הפסקת חשמל וכולי.

תעריף ומחויבות. מיני תריסי גלילה חשמליים בסוגי עיצובים סוחפים

חברה מומלצת באיזור פתח תקווה לארגון, תפוקה והרכבה של תריסי גלילה אוטומטיים מעניקה התאמה אישית של התריס לרצונותיו של הלקוח ולמאפייני המקום. אפשר להכין את תריס הגלילה מחומרי גלם ממגוון רחב, ע"פ רוב, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, החברה שלנו יכולה לספק כן תריס גלילה שקוף המורכב מפוליקרבונט. חכם יהיה לדעת שאפשר להכין תריסי גלילה המכילים שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, אפשר להשתמש בתריס גלילה בעל שלבים עם מרווחים בצורה כזו שאוויר מסוגל להיכנס בקלות לחלל הסגור וגם כן תוכלו לראות דרך החריצים בתריס. במידה ומתרינים תריס אוטומטי הנוצר מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לגרום לו לשנות צבע בטכנולוגיית ייצור בחום, ישנם מגוון צבעים שונים להתקנה, ובהלימה לחזית המקום, לעיצוב מקום העבודה או העסק ובהתאמה לבקשותיו מיוחדות של הלקוח, חברת התריסים מסוגלת לתכנן ולספק תריס גלילה מסוגנן באיכות עילאית ובנראות מרשים ויצירתי.

ממי מומלץ לבחור תריסים אוטומטיים
חשוב להזמין תריסים נגללים ידניים או אוטומטיים רק מחבר המוערכת ואיכותית ומנוסה בענף. חכם יהיה לקרוא על החברה, לבקש מהעסק קהל ממליצים, לבדוק ברשימת הפרויקטים של החברה במידה שיתאפשר לכם רצוי לחפש ביקורוץ אמיתיות לגבי העסק. בתום סינון ראשון והשוואת עלויות, כדאי להיסגר על החלטה. אם כך, מומלץ לבחור אך ורק חברה איכותית שיש לה ותיקות בסקטור זה, חברת תריסים חשמליים שמציעה לכם שירות בכל המדינה, סיוע מקצועי זריז בכל צרה ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל חלקי הארץ ובפתח תקווה והסביבה שירות זריז!

יידעו בטלפון שהגעתם דרך האתר וקבלו דיל טוב
החברה שלנו חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, מרקטינג והשמת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לצורכיו של ולמאפייני הקונה. חברתנו מייצרת תריסי גלילה מדברים מצוינים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור חדשניות ומתקדמות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר הארוכה מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחד העסקנים המובילים בסביבה לשיווק, ייצור וכן התקנה של תריסי גלילה, לכל מטרה וקטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון יפה ומצוין, ומנוסה יחד עם זאת ייצור תעשייתי וכן התקנת תריסי גלילה חשמליים למחסנים, לחנויות בקניונים, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. חברתנו מציעה תריסים ממונעים שמאפשרם לראות דרכם, המהווים פתרון מצוין למקומות עבודה במרכזי קניות וקניונים, וכן תריסי גלילה ממונעים עם תוכנת שליטה שתאפשר הפעלה מרחוק באמצעות שלט, עם חריטה של הלוגו או לחלופין שם התאגיד. רמה, אמינות ועיצוב אופנתי ונפלא אנחנו עובדים בכל רחבי המדינה ונותנים טיפול בבעיות יעיל ונוחה. אנחנו מלווים כל אחד מדקת הזמנת התריס ועד לרגע ההתקנה במקום העבודה לסיפוקו המלאה של הקליינט, ומבצעים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מובילה בתחום מציעים אצלנו שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וכן עלויות הוגנות ו משתלמים. בהרבה מקומות בארץ דואבים מעבריינים ופשעי גניבה, אם כן עליהם לשים אמצעי אבטחה מתאימים במטרה להקשות על כנופיות הפורצים וכן להפחית הפסדים. כפי שידוע בעבר היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק כיום ישנם פריטים חדשים ו משתלמים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים בכל רחבי המדינה לאבטח את הרכוש והאביזרים היקרים בעסק. מומלץ לזכור כי אנשים רבים אינם אוהבים את את איך שנראים הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר ואווירת מתקן כליאה, בגלל זה אין על סורג ממונע שתוכלו לגלול תוך כדי תקופת הפעילות של המקום, ובסופו של העבודה מנמיכים בלחיצת כפתור את הסורג החשמלי ואז נוצר מיגון אפקטיבי ובטוח.

תריס ממונע או אולי סורג?

במקומות וגם אצל בעלי עסקים תהיה לכם את האופציה לראות תריסים נגללים המעניקים תחושה של אמון ו מציעים גם פתרון הצללה רציני. ועם זאת, תריס ממונע לא ממש מספק הגנה בפני פורצים מפני שכל פורץ שיודע את העבודה מבין איך להרים את התריס ואז להיכנס מבעד לפתח ע"מ לבצע ממש את כל שברצונו. מסיבה זו, הפתרון המתקדם ביותר למי שאינו רוצה סורגים קבועים בבית העסק הוא להתקין תריס סורג חשמלי באופן יעיל, בצורה הזאת מתקינים שני פריטים בתמחור טוב, גם תריס להצללה וגם סורג שנותן מיגון להחנות.

שני מוצרים במחיר משתלם בפתח תקווה

התשובה המתקמדת והחדשני של תריס שמשמש גם כסורג נותן חלופה ברמה גבוהה לבתי עסק בכל המדינה. כל מקום שרוצה בפתרון אבטחה יעיל ומועיל יכול לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג המופעל חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים בעסק ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום בעל עובי טוב ומחושל שיש לו פרופיל מפלדה חזקה כדי למנוע סיכוי לניסור שלבי התריס. אפשרי לספק את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות יש ביכולתם להביט דרך לחלון הראווה על מנת לצפות במוצרים בחנות ולהתרשם מהסטייל הפנימי של המקום, גם כשהעסק סגור. בל נשכח כי תריס סורג חשמלי נותן לנו את האפשרות לנעילה גם אם שלבי התריס הנגלל פתוחים במטרה לאפשר הקרנת אור נעים מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש להגיף לגמרי עד הסוף כדי לבצע נעילה ולאבטח את המקום. בתריס סורג אתם לא אמורים להנמיך עד למטה את התריס, בצורה הזאת ניתן לתת לקרני אור מבחוץ לחדור פנימה במטרה לחסוך בעלויות האור והחשמל. כדאי לקנות דגם מומלץ שכתוב בו מנגנון בטיחות למניעה של נפילת התריס ומנגנון מכני הנותן לנו את האפשרות ללסגור ולפתוח כאשר יש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים נגללים שניתן לראות דרכם באיזור פתח תקווה תריסים נגללים שניתן לראות דרכם בפתח תקווה

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם רוצה להציג בשבילכם חידוש טוב בעסקי תריסי הגלילה החשמליים, תריס שניתן לראות דרכו בעל איכות גבוהה המתאים במיוחד לעבודות, במרכזים מסחריים מקורים וברחובות שופינג כך ניתן להציג את המוצרים לעיני לקוחות המטיילים באיזור מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר אמין וחזק המבטיח לכם מקסימום בטיחות ויתרונות רבים בנוסף.

תריס גלילה שקוף – דבר מצוין תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות

תרסים שקופים זה בלי ספק פתרון ברמה למקומות עבודה רבים, תוכלו להראות את הבגדים, השרשראות, מוצרים חשמליים וכל סחורה אחרת בעסק אף במצב שבו מקום העבודה סגור. קל לגלול את התריס השקוף למעלה בזמני הפתיחה של העסק, התריס כמעט ואינו צריך איזור לאחסון. קל לשלוט בהתריס הגלל ע"י כפתור המותקן על קיר פנימי בעסק, באמצעות שלט נייד או ע"י אפליקציה בנייד. הפלוסים העיקריים של תריס גלילה שקוף הם: עמידות לאורך זמן- התריס השקוף מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב ועוצמתי גם במקרי קיצון. עיצוב עם סטייל- התריס השקוף מופק באופן איכותי במראה יפה, הוא הינו מותקן על ידי עובדים מקצועיים משופשפים באיכות שאין כמותה.תשובה איכותי עסקים – קליינטים לתת עיניכם בקומודיטי מודגמת במשרדים בפתחי הראווה בפתח תקווה והסביבה ללא כל בלאגן. תעשייה כחול לבן- התריס הנגלל נוצר במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם ונחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates