שערים חשמליים בקבוצת יבנה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בקבוצת יבנה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בקבוצת יבנה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בקבוצת יבנה

תריס גלילה בקבוצת יבנה

תריסי גלילה חשמליים הינם אמצעי אבטחה נפוץ בהרבה חנויות בכל המדינה, אפשרי לצפות אותם בכניסה למוסכים, חנויות ביגוד ואקססוריז, מרכזים של רשתות קניות, מרכזי קניה של מוצרי חשמל ועוד. תריסי גלילה מונעים מפושעים לפרוץ בקלות לחנות ולגנוב ממנו מוצרים, אלו כמו כן עוצרים מקרים של ונדליזם, מפחיתים באופן דרסטי את סיכויי הפשיעה וגם תורמים להרגשת רגיעה בקרב בעלי המשרד ועובדיו.

איך לבחור תריסי גלילה אוטומטיים למחסן שלך?

על מנת למצוא תריס גלילה חשמלי לעסק בו אתה עובד באיזור קבוצת יבנה כדאי להחליט האם הלקוח מעדיף להשתמש בתריסי גלילה אוטומטיים או מופעלים ידנית. בעבר הלא רחוק אנשים היו נוהגים לרכוש ולשים תריס גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת העובד בעזרת מגנון פעולה מכני. עכשיו מקובל להתקין תריסי גלילה עם מכלול חשמלי לממשק נוח למשתמש, במקום להתקשות על גלגול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם שמעת כי תריס גלילה שהינו חשמלי מרבה לקרוס ולגרום לבלגן מומלץ שתקרא זאת שקיימים מנועים אוטומטיים שעובדים מעולה, ומכך נובע שכדי שלא יקרו תקלות כדאי להתקין את התריס האוטומטי רק מחברה ענקית, מובילה, שאנשים מכירים ולגיטימית. אנשי המקצוע בתחום אומרים לבעלי משרדים לקחת תריסי גלילה אוטומטיים לעסק על פי הנקודות הבאות: סיווג העסק ואיפה הוא נמצא. גודל המלבן שצריך לנעול. תהליך עבודה איכותי (מנוע אמין וחזק). חומרים (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכנולוגיה בה מיוצר תריס הגלילה. מראה התריס החשמלי. איכותה של ומחר ההתקנה במקום. אחזקה שוטפת. עמידות התריס אל מול ניסיונות חדירה, חבלנות ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. אמצעי אבטחה, לדוגמה: מעצור חירום, אופציה להפעלה לא חשמלית כאשר מתקיימת הפסקת הזרם החשמלי וכיוצא באלה.

תעריף ומחויבות. סוגי תריסים נגללים בהרבה עיצובים מצוינים

תאגיד מקצועית באיזור קבוצת יבנה לסידור, ייצור והרכבת תריסי גלילה הפועלים על ידי מנוע מעניקה תיאום מלא של התריס הנגלל לרצונות של הלקוח ולצורכי העסק. יכולים להכין את התריס מחומרים שונים, ברוב הפעמים, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, החברה שלנו יכולה להציע גם תריס גלילה שקוף המוכן מפוליקרבונט. רצוי לדעת שאופציונלי לייצר תריסי גלילה אוטומטיים המכילים שלבים מסיביים ואטומים, תוכלו לעשות בחירה בתריס גלילה בעל שכבות בעלות מרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל לעבור ביעילות לחדר הסגור וגם יתאפשר לראות מבעד לתריסים. במידה ושמים תריס גלילה שמופק מפלדה או אלומיניום תוכלו לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, ישנם מגוון צבעים שונים לברירה, ובהלימה לחזית המבנה, לעיצוב המבנה או העסק ולפי ובהתאם לצורכיו מיוחדות של הלקוח, החברה ביכולתה לתכנן ולהעניק תריס אוטומטי בסטייל בצורה איכותית ובסגנון גדול ויצירתי.

ממי בדיוק לקחת תריסי גלילה
כדאי להזמין תריסי גלילה ידניים ולחלופין חשמליים בלבד מחברה מקצועית שמצויה שנים בתוך הסקטור. אנחנו ממליצים לעיין אודות החברה, לקבל מהחברה קהילת ממליצים, לבדוק ברשימת העבודות שבוצעו של החברה התוכלו חשוב לבקש חוו"ד אובייקטיביות על החברה. בתום בירור ראשון ובדיקת עלויות, רצוי לקבל החלטה לגבי העסק. אם כך, מומלץ לבחור אך ורק חברה אמינה שיש לה תקופה ארוכה בסקטור, חברה שמספקת שירות בכל נקודה במדינה, סיוע מקצועי יעיל בכל התלבטות ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל המדינה ובקבוצת יבנה נגישות מיידית!

ציינו בשיחה שהגעתם דרך האתר ותשמעו דיל טוב
העסק חברת רוטנשטיין מומחים בייצור, פרסום והרכבת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לדרישותיו של ולמאפייני המזמין. החברה שלנו הינה מייצרת תריסים מחומרים איכותיים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשות ואמינות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם מוניטין הארוכה מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק המקצועיים ביותר באיזור למרקטינג, ייצור וכן הרכבת תריסים נגללים חשמליים, לכל צורך וכן מכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת פתרון אסתטי ונקי, ומעולה יחד עם זאת ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסי גלילה חשמליים למקומות תעשייתיים, לחנויות בקניונים, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. החברה שלנו מאפשרת תריסי גלילה חשמליים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים פתרון נוח לחנויות במרכזי שופינג ומולים, וגם תריסים נגללים עם מערכת פיקוד שתאפשר הפעלה מרחוק ע"י שלט, עם חריטה של הלוגו או לחלופין שם התאגיד. איכות, תחושת אמון וגם עיצוב חדשני ונפלא אנו נותנים שירות בכל חלקי הארץ ונותנים שירות תיקונים יעיל וקליל. אנחנו מלווים כל לקוח משלב קבלת ההחלטה ועד להתקנה בבית העסק לשביעות רצונו המוחלטת של הקליינט, ומבצעים שירות מקיף אף אחרי השלמת התהליך. כחברה מצליחה בתחומה אנו מציעים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וכן עלויות הוגנות ו מעולים. בהרבה מקומות בשוק כואבים מפריצות ועבריינות, בגלל זה עליהם לשים אמצעי אבטחה מאסיביים במטרה להקשות על הפורצים וכן לצמצם נזקים. אם עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין סורגים בחנות בתקופתנו ישנם מוצרים חדשים ו נפלאים המאפשרים למקומות עבודה בכל רחבי הארץ לשמור על הרכוש והאביזרים היקרים במיקום. חכם יהיה לדעת שרבים אינם ממש אוהבים את המראה של הסורגים מפני תחושת הסגירות ואווירת המקום הסגור, כך שאין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שניתן לגלול תוך כדי זמן הפעילות שהחברה נותנת, ובסיומו של יום העבודה מנמיכים על ידי לחיצה על כפתור את הסורג החשמלי ואז נוצר מיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס חשמלי או לחלופין סורג?

בתוך מבנים וגם בעסקים שונים ניתן לראות תריסי גלילה המקרינים תחושת אמון ו מספקים גם פתרון להצללה טוב. אבל תריס המופעל חשמלית לא ממש מספק הגנה בפני פורצים מפני שכל פושע שיודע את העבודה קולט כיצד להרים את התריס ו לחדור מבעד לפתח במטרה לבצע את הפשע. לכן, הפתרון העדכני ביותר למי שאינו רוצה סורגים קבועים בחנות הוא לבצע התקנה תריס סורג המופעל חשמלית בצורה יעילה, בצורה הזאת קונים שני דברים בתמחור טוב, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג שנותן מיגון להעסק.

שני מוצרים בעלות ותעריף משתלמים באיזור קבוצת יבנה

הפתרון המתקדם והמתוחכם של תריס שהוא גם סורג נותן חלופה ברמה גבוהה לעסקים בפריסה ארצית. כל בית עסק שרוצה בפתרון אבטחה עובד ומועיל מסוגל לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם למימדים של הפתחים במקום העבודה ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עם עובי ומחוסן עם פרופיל מפלדה בטוחה למנוע פושעים שמנסרים את שלבי התריס. אופציונלי לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, ככה לקוחות יכולים להביט בעד לחלון הראווה כדי לצפות בסחורה בחנות ולהתלהב מעיצוב החנות, גם במידה והחנות סגורה. נוסיף כי אחרי הכל, מאפשר נעילה גם במידה ו שלבי התריס עם רווחים במטרה לאפשר הקרנת אור נעים מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס רגיל יש להוריד עד למטה ע"מ לבצע נעילה שלו ולאבטח את המקום. בתריס שהוא סורג אין סיבה לסגור עד הסוף את התריס, כך ניתן להותיר לתאורה טבעית מבחוץ להקרין פנימה ע"מ לחסוך במחירי החשמל והתאורה. כדאי לקנות דגם טוב שנכנס בו מנגנון בטיחות למנוע הפלה של התריס ומנגנון מכני הנותן לנו את האופציה ללפתוח ולסגור כשמתוחללת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים חשמליים שקופים בקבוצת יבנה תריסים חשמליים עם שקיפות בעיר קבוצת יבנה

בית העסק רוטנשטיין חוסם גאה להראות עבורכם את אחד החידושים בעולם תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה הטוב בעיקר עבור בתי עסק, במרכזי קנייה סגורים ובמדרחוב, בצורה זו, ניתן להציג את הסחורה לאנשים הנמצאים במקום הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר בטיחותי ומאסיבי שיכול להבטיח לכם מלא תחושת בטחון ודברים טובים מעבר.

תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מעולה תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות

תריסי גלילה שקופים זה לחלוטין פתרון ברמה לעסקים רבים, ניתן להראות את הבגדים, הצמידים, מוצרי חשמל או כל סוגי פריטים אחרים במרכול גם בשעות בהם מקום העבודה סגור. תהיה לכם את האופציה לגלגל את התריס הנגלל לתקרה בזמני הפתיחה של החברה, התריס השקוף כמעט ואינו צריך שטח אחסון. תהיה לכם את האופציה לקחת שליטה על התריס הגלל על ידי כפתור הפעלה שנמצא על קיר פנימי בחנות, באמצעות שלט נייד או באמצעות אפליקציה. הסגולות המשמעותיים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות גבוהה- התריס הנגלל מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ועוצמתי אפילו במקרה קצה. עיצוב איכותי- התריס השקוף נעשה בצורה איכותית במראה יוקרתי, הוא הינו מותקן בעזרת אנשים מקצועיים מנוסים באיכותה של גבוהה.תשובה נוח בתי עסק – לקוחות יכולים לסקור סחורה המוצגת במקום עבודה באשנבי הראווה בקבוצת יבנה והסביבה ללא רעש. מיוצר בישראל- התריס מיוצר במפעלי החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates