שערים חשמליים בקדימהצורן

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בקדימהצורן למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בקדימהצורן למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בקדימהצורן

תריס גלילה בקדימהצורן

תריסי גלילה חשמליים נוטים להיות צורת מיגון נפוצה בחנויות רבות ברחבי המדינה, אפשר לצפות אותם בהגעה למוסכים, מרכזי הלבשה ותכשיטים, חנויות של רשתות שיווק קמעונאיות, דוכנים של מוצרי חשמל ועוד. תריסים נגללים לא מאפשרים לגנבים להתגנב בקלות לעסק ולגנוב משם מצרכים, התריסים הנגללים בנוסף מגנים מבעיות של השחטה, מצמצמים באופן דרסטי את סיכויי החדירה וכמו כן תורמים לתחושת ביטחון בשביל הבעלים של החנות.

כיצד להחליט על תריס נגלל לעסק שלך?

במטרה להחליט על תריס נגלל למשרד שלך באיזור קדימהצורן צריך להגיע להחלטה האם בעל העסק מתעניין בתריסים אוטומטיים או מכניים. בעבר היה נהוג לקנות ולהתקין תריסי גלילה אוטומטיים מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת המכיל מגנון פעולה ידני. בעת המודרנית בדרך כלל מזמינים תריס גלילה שמכיל מערכת חשמלית להפעלה פרקטית, כדי לא להסתפק עם גלגול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם עולה החשש שתריס גלילה חשמלי נוטה להפסיק לעבוד ולעשות בעיות מומלץ לדעת שיש מנועים אוטומטיים שעובדים מעולה, ומהסיבה הזו כדי שלא יקרו תקלות עליך לקנות את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה מפורסמת, יציבה עמידה ואמינה. אלו שיודעים ענין אומרים לאנשים לרכוש תריס חשמלי לחנות לפי הנקודות הבאות: סוג החנות ואיפה הוא נמצא. גודל החלון שצריך לנעול. מנגנון פעולה טוב (מנוע אמין וחזק). חומרים ממנו התריס עשוי (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכנולוגיה בה מיוצר התריס. סגנון התריס הנרכש. אמינות ועלויות התקנת התריס במחסן. תחזוקה של המערכת. איך התריס יעמוד בפני ניסיונות חדירה פנימה, הרסנות וגשמים ורוחות חזקים. מנגנוני אבטחה, כמו למשל מעצור חירום, אפשרות להפעלה ידנית בעת שיהיו תקלה חשמלית וכיוצא באלה.

עלות ומחויבות. סוגים של תריסי גלילה במגוון צבעים מדליקים

עסק רצינית בקדימהצורן לעיצוב, תפוקה והתקנת תריסים הפועלים על ידי מנוע מציעה התאמה מוחלטת של התריס החשמלי לדרישותיו של בעל הסק ואל המאפיינים של העסק. ניתן להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרים כאלה ואחרים, לרוב מאלומיניום או מפלדה, החברה יכולה להציע גם תריס גלילה שקוף המורכב מפוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה אוטומטיים יחד עם שכבות מסיביות ואטומות, ניתן להזמין תריס עם שכבות בעלות חורים ומרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל לזרום בפשטות למקום העבודה וכן תוכלו לראות דרך החריצים בתריס. במידה וקונים תריס נגלל שמופק מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לצבוע אותו בתנור, ישנם מגוון גוונים שונים לבחירה, ובאופן תואם לחזית המבנה, לעיצוב מקום העבודה או המחסן ובהתאמה לבקשותיו הייחודיות של הצרכן, החברה בעלת היכולת לתכנן ולייצר תריס גלילה מעוצב באיכות עילאית ובסטייל נכבד ויצירתי.

ממי למעשה לקנות תריסי גלילה
חשוב לרכוש תריסי גלילה מכניים או אוטומטיים אקסקלוסיבית מחברה עליה ניתן לסמוך ומנוסה בתוך הסקטור. אנחנו מציעים לקרוא אודות החברה, לבקש מהעסק קהילת ממליצים, לקרוא בבפרויקטים של העסק אם תהיה לכם את האופציה אנחנו מציעים לבקש חוות דעת אמיתיות על עבודות החברה. לאחר בירור ראשון והשוואת מחירים, רצוי לקבל החלטה לגבי העסק. אם כך, חכם יהיה לבחור אך ורק חברה איכותית שקיים אצלה ותיקות בענף הזה, חבר תריסים נגללים שמציעה לכם שירות מהצפון לדרום, עזרה באופן מקצועי יעיל בכל בעיה ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל רחבי המדינה ובאיזור קדימהצורן נגישות מיידית!

הדגישו בטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר והשיגו הצעה כדאית
החברה שלנו חברת רוטנשטיין מומחים בייצור, שיווק והשמת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לרצונות ולמאפייני הצרכן. החברה שלנו מייצרת תריסים חשמליים מדברים נהדרים הנבחרים בדקדקנות ו בצורות ייצור מתוחכמות ומקצועיות. לרוטנשטיין חוסם ותיקות של יותר מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים בשוק לשיווק, ייצור והתקנת תריסי גלילה, לכל מטרה וגם בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון יפה ויעיל, ומומחית בין היתר בייצור והתקנה של תריסים לתעשייה, למרכולות, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. חברתנו מאפשרת תריסים נגללים חשמליים שקופים, הנותנים פתרון איכותי למרכולות במרכזי קניות וכמו כן במולים, וגם תריסי גלילה ממונעים יחד עם אפליקציית פיקוד להפעלה מרחוק דרך שלט, עם חריטה של לוגו או שם העסק. רמה, אמינות וכן עיצוב אופנתי ונפלא אנו עובדים בכל רחבי הארץ וכן נותנים שירות תיקונים זריז וזמין. הננו מלווים כל אחד משעת לקיחת ההחלטה ועד להתקנה בבית העסק לסיפוקו המלאה של המשתמש, ומעניקים שירות מקיף גם אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מפורסמת בענף הזה אנחנו מציעים שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ועלויות הוגנות ו מצוינים. בהרבה עסקים בסביבה כואבים מפריצות ועבריינות, מסיבה זו הם צריכים להתקין אמצעי אבטחה יעילים על מנת להקשות על הפורצים וכן לצמק נזקים. כידוע בעבר הלא רחוק היה נהוג לשים סורגים בחנות כיום ישנם פריטים חדשים ו נפלאים שנותנים לעסקים ברחבי הארץ להגן על הרכוש והדברים היקרים במקום. מומלץ לזכור שהרבה לא כ"כ אוהבים את את הניראות של הסורגים עקב תחושת חוסק האוויר וגם אווירת בית הכלא, לכן אין כמו סורג ממונע שפשוט לגלול במרוצת שעות הפעילות של בית העסק, ובסיום העבודה מורידים על ידי לחיצה פשוטה על כפתור את הסורג הנגלל ונוצר מיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או אולי סורג?

בדירות ובתים וגם אצל בעלי עסקים תהיה לכם את האופציה לראות תריסים נגללים המקרינים תחושת אמון ו נותנים גם פתרון להצללה רציני. עם זאת, תריס המופעל חשמלית אינו מספק הגנה מול פושעים מהסיבה שכל פושע מיומן קולט כיצד להרים את התריס ואז לפלוש מבעל לכניסה על מנת לבצע את זממו. מסיבה זו, הפתרון המתקדם ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים שהם קבועים בחנות הוא לשים תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באיכות גבוהה, באופן זה, רוכשים שני פריטים בתעריף זהה, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג המספק למיגון מקום העבודה.

שני מוצרים בתשלום משתלם בעיר קדימהצורן

התשובה המתקמדת והחדשני של תריס שמשמש גם כסורג נותן חלופה מעולה לחברות בכל רחבי הארץ. כל בית עסק שרוצה בפתרון אבטחה בטוח ומועיל מסוגל לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג חשמלי לפי ובהתאם למימדים של הפתחים בעסק ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עם עובי וחסין הכולל פורפיל מפלדה בטוחה למניעה של ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. קיימת אופציה ליצור את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות יש ביכולתם להביט בעד לחלון העסק כדי לצפות במוצרים בחנות ולהילהב מעיצוב המקום, גם אם העסק סגור. נזכיר לכם רק כי תריס סורג חשמלי מקל עלינו ומאפשר נעילה גם במקרה ש שלבי התריס פעורים כדי לאפשר הקרנה של אור טבעי מבחוץ בין המרווחים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להוריד לגמרי עד הסוף על מנת לבצע נעילה ולאבטח את המקום. בתריס עם סורג אתם כלל לא אמורים להוריד עד הסוף את תריס הגלילה, באופן זה, ניתן להשאיר לתאורה טבעית מבחוץ להכנס פנימה על מנת לחסוך בכסף המשולם על התאורה והחשמל. כדאי להתקין דגם איכותי הכולל מנגנון בטיחות כדי למנוע הפלה של התריס ומנגנון שהוא ידני שאיתו אפשר לעשות סגירה ופתיחה בעת שיש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה שקופים בעיר קדימהצורן תריסים נגללים עם שקיפות באיזור קדימהצורן

בית העסק רוטנשטיין חוסם נלהבת להציג לכם את אחת הטכונולגיות החדישות בענייני תריסי הגלילה החשמליים, תריס שקוף עם איכות גבוהה הטוב ממש למרכולות, במרכזים מסחריים מקורים וברחובות שופינג כך ניתן להציג את הדברים ללקוחות מזדמנים המטיילים במקום שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר עמיד ורציני שיכול להבטיח לכם מלא הגנה וביטחון ויתרונות רבים נוספים.

תריס שקוף – הרבה יתרונות תריס גלילה שקוף – דבר מצוין

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון נפלא לעסקים רבים, ניתן להציג את הבגדים, הצמידים, מוצרים חשמליים וכל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק גם בשעות בהם החנות סגורה. פשוט לגלול את התריס השקוף לתקרה בשעות הפעילות של החברה, התריס החשמלי כמעט ואינו צריך מיקום לאחסון. יתאפשר לכם להפעיל את תריס הגלילה על ידי כפתור הפעלה המורכב בתוך העסק על הקיר, בעזרת שלט או על-ידי אפליקציה. הסגולות החשובים של תריסי גלילה שקופים הם הינם: עמידות גבוהה- התריס הנגלל מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב ומאסיבי אף במצב שבו יש מקרה קצה. עיצוב מרהיב- תריס הגלילה מיוצר באיכות גבוהה ובמראה עשיר, הוא מותקן בעזרת עובדים מקצועיים מאומנים ברמת גימור מכובדת.פתרון מושלם לחנויות- מזמינים לסקור טובין מוראית בחנויות בחלונות הראווה בקדימהצורן ללא כל הפרעה. תעשייה כחול לבן- התריס הנגלל נעשה במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates