שערים חשמליים בקרית אונו

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בקרית אונו למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בקרית אונו למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בקרית אונו

תריס גלילה בקרית אונו

תריסי גלילה חשמליים מרבים להיות טכניקת מיגון נפוצה בהרבה עסקים בכל הארץ, מתאפשר לצפות אותם בהגעה למוסכים, מרכזי הלבשה ותכשיטים, מרכזים של רשתות מרכולים, עסק של מוצרי אלקטרוניקה וכיוצא בזאת. תריסי גלילה חשמליים מונעים מגנבים לפרוץ בקלות למשרד ולקחת מהמקום פריטים, התריסים הנגללים ועוצרים מקרי השחטה, מצמצמים דרסטית את הזדמנויות הונדליזם ומעודדים להרגשת רוגע אצל בעלי העסק והעובדים.

באיזו צורה להחליט על תריס גלילה אוטומטי לעסק שלך?

בכדי לבחור תריסי גלילה אוטומטיים לעסק בו אתה עובד בעיר קרית אונו עליך להחליט מראש האם אתה מעוניין בתריסי גלילה אוטומטיים או מכניים. עד לפני לא זמן רב היה נהוג לרכוש ולהתקין תריסי גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת העובד בעזרת מנגנון תפעול ידני. עכשיו מקובל להזמין תריס נגלל שמכיל מערכת חשמלית לפתיחה וסגירה נוחים, כדי לא להסתפק על תפעול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם במקרה שמעת כי תריס אוטומטי מרבה להשתבש ולגרום לבעיות מומלץ לדעת שיש גם מנועים אוטומטיים שאפשר לסמוך עליהם, אי לכך כדי להימנע מתקלות עליך לקנות את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה ענקית, מצטיינת, שאנשים מכירים מהימנה. אלו שיודעים ענין אומרים ללקוחות לרכוש תריס גלילה למשרד לפי הנקודות הבאות: סוג החנות ומיקומו. גודל דלת העסק שצריך לאבטח. מנגנון תפעול טוב (מנוע טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרי גלם (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכניקות ייצור התריס החשמלי. סגנון תריס הגלילה. איכותה של ומחר התקנת התריס במקום. אחזקה שוטפת. איך התריס יעמוד מול פורצים, ונדליזם וגשמים. אמצעי זהירות, כגון מעצור חירום, אופציה לתפעול מכני בעת שיהיו תקלה חשמלית וכיוצא באלה.

מחירון ואחריות. מיני תריסי גלילה חשמליים במגוון סטיילים מצוינים

תאגיד מקצועית בקרית אונו והסביבה לארגון, תיעוש והתקנת תריסי גלילה ממונעים מציעה התאמה מלאה של התריס אל צורכיו של בעל העסק ואל הצורך של העסק. אפשר להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם שונים, לרוב מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת תריסי הגלילה יכולה לספק כן תריס גלילה שקוף המיוצר משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. חשוב לדעת שאפשר להכין תריסים חשמליים הכוללים שכבות מסיביות ואטומות, אפשר להשתמש בתריס גלילה בעל שכבות בעלות מרווחים כך שאוויר יכול לעבור בלי דאגות לבית העסק וכמו כן תוכלו לראות מבעד לתריס. אם ומתרינים תריס אוטומטי הנוצר מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, קיימים הרבה צבעים שונים לקניה, ובהלימה לחזית הבית, לעיצוב מקום העבודה או לחילופין העסק ובהלימה לרצונות סגוליות של הצרכן, חברת התריסים ביכולתה לתכנן וליצור תריס אוטומטי בסטייל באיכות גבוהה ובנראות נכבד ומקורי.

ממי מומלץ לרכוש תריסי גלילה
חכם יהיה להזמין תריסים הנגללים ידנית או אוטומטיים אך ורק מחברה איכותית ובעלת ותק בענף. חשוב לעיין לגבי, לדרוש בנועם מנציג המכירות רשימת ממליצים, עיין בברשימת הפרויקטים של החברה במידה שיתאפשר לכם רצוי למצוא ביקורוץ כנות על עבודות החברה. בתום סינון ראשון ובדיקת עלויות, צריך להיסגר על החלטה. על-כן, חשוב לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שקיים אצלה תקופה ארוכה בתחום הזה, חברת תריסים המציעה שירות בכל נקודה במדינה, סיוע מקצועי מהיר בכל צרה ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות לכל חלקי הארץ ובקרית אונו זמינות מיידית!

הדגישו בשיחת הטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר ותשמעו דיל שווה
חברת רוטנשטיין חוסם משופשפים בייצור, מרקטינג והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה אל דרישותיו של ולמאפייני הלקוח. החברה מייצרת תריסים חשמליים מחומרי גלם נפלאים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשניות ומקצועיות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם ותיקות הארוכה מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחת החברות המובילות באיזור למרקטינג, ייצור וגם הרכבת תריסים נגללים חשמליים, לכל צורך וכן מכל גודל. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון יפה וזמין, ומתמחה יחד עם זאת ייצור וכמו כן התקנת תריסי גלילה חשמליים למפעלים, לחנויות בקניונים, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה מציעה תריסים נגללים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים פתרון אדיר לחנויות במרכזי קניות וגם במולים, ותריסי גלילה ממונעים הכוללים תוכנת פיקוד שתאפשר הפעלה ממרחק על ידי שלט, עם חריטה של סמל או לחילופין שם מקום העבודה. איכות, תחושת אמון וכן עיצוב מתקדם וגם מרשים אנו נותנים שירות בכל רחבי הארץ וכן מאפשרים שירותי תיקונים באופן יעיל ונגיש. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל לקוח מרגע הזמנת השירות וכלה בהתקנה במקום העבודה לסיפוקו המוחלטת של הקליינט, ומעניקים שירות מקיף גם אחרי השלמת המלאכה. כחברה מצליחה בתחום אנחנו נותנים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וכן מחירונים נוחים ו משתלמים. עסקים רבים במדינה כואבים מפריצות וגניבות, על-כן עליהם להתקין אמצעי הגנה שימושיים ע"מ להקשות על כנופיות הפורצים וכן לצמק נזקים. כידוע בעבר היה נהוג להתקין מחסומים בחנות בעשור האחרון ישנם מוצרים חדשים וכן איכותיים המאפשרים לחנויות בכל רחבי המדינה לאבטח את הרכוש והאביזרים היקרים במיקום. מומלץ לזכור שהרבה בני אדם לא כ"כ אוהבים את המראה של הסורגים מפני תחושת המחנק וגם האווירה של בית הכלא, על-כן אין כמו סורג חשמלי שתוכלו לגלול במרוצת שעות הפעילות שהחברה נותנת, ובסיום שעות הפעילות מנמיכים על ידי לחיצה על כפתור את הסורג החשמלי ואז נוצר מיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס ממונע או לחלופין סורג?

בבתים רבים וגם בעסקים שונים אפשר לראות תריסים נגללים חשמליים המשרים תחושת ביטחון ו מציעים גם פתרון להצללה מומלץ. אך תריס ממונע לא בדיוק מספק הגנה אל מול פושעים מהסיבה שכל פושע שיודע את העבודה יודע כיצד לבצע הרמה של התריס החשמלי ו לפלוש דרך הפתח על מנת לבצע את הפשע. מסיבה זו, הפתרון המתקדם ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים קבועים בחנות הוא להתקין תריס סורג המופעל חשמלית בצורה איכותית, בצורה הזאת מתקינים שני דברים בתשלום אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג למיגון העסק.

שני פריטים בתמחור משתלם באיזור קרית אונו

המענה המתקדם והחדשני לתריס שהוא גם סורג נותן חלופה נהדרת לבתי עסק בכל נקודה מרכזית בארץ. כל חברת אחסון שיש לו צורך בפתרון אבטחה איכותי ויעיל מסוגל לרכוש תריס שהוא גם סורג נגלל חשמלי בהתאמה לגודל הפתחים בבית העסק ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עבה ועמיד עם פרופיל מפלדה בטוחה למניעת פורצים שמנסרים את השלבים של התריס. אנו יכולים ליצור את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, ככה לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון העסק ע"מ לצפות בפריטים בחנות ולהילהב מהסטייל הפנימי של המקום, גם אם המקום סגור. חשוב לציין כי תאכלס, נותן לנו את האפשרות לנעילה גם כאשר שכבות התריס עם רווחים במטרה לאפשר מעבר של אור נעים מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש להוריד לגמרי עד הסוף בשביל לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס סורג אין שום צורך להוריד לגמרי עד הסוף את תריס הגלילה, בצורה הזאת ניתן לאפשר לאור הטבעי מבחוץ להכנס פנימה בשביל לחסוך בעלויות התאורה והחשמל. כדאי להתקין דגם איכותי שכולל בתוכו מנגנון זהירות למניעה של נפילת התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האפשרות ללסגור ולפתוח בזמן שיש הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה שניתן לראות דרכם בקרית אונו והסביבה תריסים נגללים שקופים בעיר קרית אונו

חברתנו רוטנשטיין חוסם גאה להציג עבורכם חידוש טוב בעסקי תריסי הגלילה החשמליים, תריס שקוף באיכות גבוהה המתאים ממש למקומות עבודה, במרכזים מסחריים סגורים וברחובות שופינג בצורה זו, ניתן להראות את הדברים ללקוחות מזדמנים הסובבים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר עמיד וגדול שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא בטיחות ודברים טובים חוץ מזה.

תריס גלילה עם שקיפות – יתרונות רבים תריס שהוא שקוף – מוצר מצוין

תריסי גלילה שקופים הם פתרון נפלא לחברות רבות, ניתן להראות לכולם את הביגוד, השרשראות, מוצרים חשמליים וכל סוגי פריטים אחרים בעסק אף בשעות בהן החנות סגורה. תוכלו להרים את תריס הגלילה למעלה בשעות הפעילות של החברה, התריס הממונע השקוף לא צריך הרבה איזור לאחסון. קל לשלוט בהתריס הגלל באמצעות מתג המורכב על קיר פנימי בחנות, באמצעות שלט נייד או באמצעות אפליקציה בנייד. הפלוסים החשובים של תריס גלילה שקוף הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר טוב וחזק אף במצב שבו יש מקרה קצה. עיצוב עם סטייל- התריס נוצר באופן איכותי במראה איכותי, זה מותקן על ידי פועלים מקצועיים רגילים באיכות שאין כמוה.מענה עולמי עסקים – מזמינים לראות מרכולת המוצגת בחנות ובאשנבי הראווה באיזור קרית אונו בלי כל רעש. תוצרת כחול לבן- התריס נוצר במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם ונחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates