שערים חשמליים בראש העין

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בראש העין למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בראש העין למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בראש העין

תריס גלילה בראש העין

תריסי גלילה מהווים צורת התגוננות נפוצה ברשתות רבות בכל הארץ, ניתן לצפות בהם בהגעה למוסכים, חנויות בגדים ותכשיטים, סניפים של רשתות שיווק קמעונאיות, דוכנים של מוצרים חשמליים וכולי. תריסי גלילה גורמים לכך שגנבים לפרוץ בקלות למשרד ולגנוב מהחנות מצרכים, התריסים הנגללים באותה מידה מונעים מקרי ונדליזם, מפחיתים באופן דרסטי את הזדמנויות החדירה וגורמים לתחושת ביטחון עבור בעלי בית העסק.

באיזה אופן לבחור תריסי גלילה אוטומטיים למוסד שלך?

כדי לבחור תריס גלילה אוטומטי למחסן שלך בעיר ראש העין צריך לבחור האם הלקוח מתעניין בתריסי גלילה חשמליים או מונעים ידנית. עד לפני לא זמן רב היה נהוג לקנות ולהתקין תריס גלילה אוטומטי מברזל טוב או פלדה מגלוונת המכיל מנגנון תפעול ידני. כיום נוטים להזמין תריסי גלילה הפועל על מנוע אוטומטי לפתיחה וסגירה נוחים, במקום להתקשות על תפעול ידני שגורם לגלילה מעייפת. אם נדמה לך שתריס גלילה שהינו חשמלי נוטה לההרס ולגרות לתקלות כדאי שתדע שיש גם מנועי חשמל שאין בהם תקלות, ומכך כדי להימנע מתקלות כדאי לרכוש את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה מהימנה, בראש הרשימה, שאנשים מכירים ולגיטימית. אלו שיודעים ענין מייעצים לבעלי עסקים לרכוש תריס חשמלי למקום לפי המאפיינים הבאים: סוג העסק ובאיזו עיר הוא. גודל החלון שיש לסגור. מנגנון הפעלה אמין (מנוע אוטומטי עוצמתי ואמין). חומרי גלם (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). אופן הייצור של התריס. סטייל התריס החשמלי. איכותה של ועלויות התקנת התריס בעסק. תחזוקה שוטפת. התנגדות התריס כאשר הוא עומד מול נסיון פריצה, ונדליזם ואיתני הטבע. מנגנוני אבטחה, לדוגמה: מעצור חירום, אפשרות לתפעול מכני אם אכן יש תקלה חשמלית וכד'.

תעריף וערובה. סוגי תריסים נגללים בהרבה עיצובים מדהימים

תאגיד מקצועית בראש העין לניהול, פבריקציה והשמת תריסי גלילה פועלי חשמל נותנת התאמה מוחלטת של תריס הגלילה החשמלי לבקשותיו של הלקוח ולמאפייני המקום. ניתן לייצר את התריס החשמלי מחומרים ממגוון רחב, ע"פ רוב, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת התריסים יכולה ליצר כן תריס גלילה שקוף העשוי משכבות של פוליקרבונט. רצוי לדעת שאפשר לייצר תריסי גלילה יחד עם שלבים מסיביים ואטומים, אפשר לבחור תריס הכולל שלבים עם מרווחים ככה שאוויר יכול לעבור ביעילות לעסק וכן יתן לראות מבעד לתריסים. אם וקונים תריס חשמלי שמייצרים אותו מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לשנות לו גוון בטכנולוגיית ייצור בחום, יש הרבה צבעים שונים לרכישה, ובהתאמה לחזית המקום, לעיצוב החנות או לחילופין העסק ובהתאם לרצונות ייחוד של הלקוח, חברת התריסים מוכנה לתכנן וליצור תריס מסוגנן באיכות גבוהה ובסטייל חשוב ופשוט ויעיל.

ממי בעצם להזמין תריסים חשמליים
מומלץ להתקין תריסים נגללים ידניים או לחלופין חשמליין רק מחברה אמינה ובעלת ותק בתוך הסקטור. רצוי לשאול אנשים על החברה, לדרוש מנציג השירות רשימת לקוחות מרוצים, לעיין ברשימת העבודות שבוצעו שבוצו על ידי העסק אם יתאפשר לכם אנחנו ממליצים למצוא חוות דעת אמיתיות לגבי העסק. לאחר סינון התחלתי ובדיקת עלויות, צריך לבחור. ע"כ, אנו ממליצים לבחור רק חברה אמינה שקיים אצלה מוניטין רב בתחום הזה, חברת תריסים שמציעה לכם שירות מהצפון לדרום, עזרה באופן מקצועי מהיר בכל דילמה ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל חלקי הארץ ובראש העין והסביבה שירות זריז!

תציינו לנציג בשיחה שהגעתם לשירות דרך האינרנט והשיגו הצעה אטרקטיבית
החברה שלנו חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, שיווק והתקנת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה אל צורכיו של ולמאפייני הקונה. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרים נפלאים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשות ומקצועיות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם מוניטין של יותר מ-30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחד המקומות המובילים בארץ לשיווק, ייצור תעשייתי והרכבת תריסי גלילה חשמליים, לכל צורך וקטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון יפהפה ומצוין, ומומחית כמו כן גם ייצור וגם התקנה של תריסים למפעלים, לעבודות, לסופרים, למוסכים ולחניות. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסי גלילה ממונעים שקופים, הנותנים פתרון מושלם למרכולות במרכזי שופינג וגם בקניונים, וגם תריסים נגללים חשמליים הכוללים אפליקציית שליטה להפעלה מרחוק על ידי שלט, עם חריטה של הלוגו או לחלופין שם בית העסק. איכות, תחושת ביטחון וגם עיצוב מתקדם וגם מרהיב אנו פועלים בכל רחבי המדינה ונותנים טיפול בבעיות זריז וקליל. אנו מלווים כל אחד מרגע הזמנת השירות ועד לרגע ההתקנה בבית העסק לשביעות רצונו המלאה של המשתמש, ומבצעים שירות מקיף אף אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה טובה בתחום אנו מאפשרים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר וכן מחירונים נוחים ו נהדרים. עסקים רבים בארץ סובלים מעבריינים ופשעי גניבה, לכן עליהם להתקין אמצעי אבטחה שימושיים ע"מ להקשות על כנופיות הפורצים וכן למזער הפסדים. ידוע שבעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק היום ישנם מוצרים חדשים וכן איכותיים שנותנים לעסקים ברחבי הארץ לשמר את הרכוש והתכולה היקרה בלוקיישן. מומלץ לזכור שהמון חבר'ה אינם אוהבים את את איך שנראים הסורגים בעקבות תחושת חוסק האוויר וגם אווירת מתקן כליאה, מסיבה זו אין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שתוכלו לגלול בזמן תקופת הפעילות של העסק, ובסופו של העבודה מורידים על ידי לחיצת כפתור את הסורג ומקבלים מיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או סורג?

בבניינים וגם בתאגידים תהיה לכם את האופציה לראות תריסי גלילה ממונעים המקרינים תחושת אמון ו מציעים גם פתרון הצללה רציני. ואף על-פי כן, תריס חשמלי לא ממש מספק הגנה בפני פורצים כי כל פושע מיומן יודע כיצד להרים את התריס החשמלי ואז לחדור דרך הפתח נפתח בשביל לבצע ממש את כל שברצונו. אם כך, הפתרון היעיל ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים שהם קבועים בחנות הוא לשים תריס סורג המופעל חשמלית ביעילות, כך למעשה רוכשים שני דברים במחיר אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג למיגון מקום העבודה.

שני דברים בתשלום משתלם בעיר ראש העין

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס שמשמש גם כסורג מהווה חלופה שאין כמוה לעסקים בכל המדינה. כל תאגיד המעוניין בפתרון מיגון איכותי ומועיל יכול לרכוש תריס שיהיה גם סורג המופעל חשמלי בהתאם למימדים של הפתחים במקום העבודה ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עבה ועמיד עם פרופיל מפלדה בטוחה למניעת פושעים שמנסרים את שכבות התריס. קיימת אפשרות ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, ככה לקוחות נוכל לגרום להם להביט דרך לחלון העסק כדי לצפות במוצרים בחנות ולהתלהב מעיצוב המקום, גם כאשר המקום סגור. חשוב לציין כי אחרי הכל, נותן לנו את האופציה לנעילה גם אם שלבי התריס הנגלל עם רווחים כדי לאפשר מעבר קרני אור מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש להוריד לחלוטין כדי לבצע נעילה ולאבטח את המקום. בתריס סורג אין סיבה לסגור עד הסוף את תריס הגלילה, באופן זה, ניתן להשאיר לקרני אור מבחוץ לחדור פנימה ע"מ לחסוך בעלויות החשמל והאור. מומלץ לרכוש דגם איכותי שיש בו מנגנון זהירות למניעת הפלה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה לפתיחה וסגירה בזמן שמתוחללת הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה שקופים בעיר ראש העין תריסי גלילה שניתן לראות דרכם בראש העין והסביבה

חברתנו רוטנשטיין חוסם רוצה להראות בפניכם את אחת הטכונולגיות החדישות בשוק תריסי הגלילה החשמליים, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה המתאים מאוד חמקומות עבודה, מרכזי קנייה מקורים ובמורד הרחוב, בצורה זו, ניתן להראות את המוצרים לאנשים המסתובבים באיזור הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר אמין ומאסיבי המבטיח לכם מקסימום תחושת בטחון והרבה יתרונות בנוסף.

תריס גלילה עם שקיפות – יתרונות רבים תריס גלילה שקוף – מוצר מעולה

תריסי גלילה שקופים זה פתרון מושלם לחברות רבות, קל להראות את הבגדים, השרשראות, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים במרכול אף במצב שבו החנות סגורה. תהיה לכם את האופציה להרים את תריס הגלילה לתקרה בזמן הפעילות של בית העסק, התריס השקוף לא דורש הרבה שטח אחסון. קל לקחת שליטה על התריס החשמלי בעזרת מתג הפעלה שמותקן בתוך העסק על הקיר, דרך שלט נייד או על-ידי אפליקציה. המעלות העיקריים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות טובה- תריס הגלילה מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב ורב-עוצמה אפילו במקרים קיצוניים. עיצוב יפה- התריס נעשה באיכות גבוהה ובמראה יפה, זה מותקן בעזרת אנשים מקצועיים מתורגלים בשווי גבוהה.תשובה חלומי עסקים – מזמינים לתת מבט על קומודיטי המוצגת במקומות עבודה בפתחי הראווה באיזור ראש העין ללא כל הפרעה. תוצרת בישראל- התריס החשמלי מיוצר במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates