שערים חשמליים באילון

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה באילון למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה באילון למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה באילון

תריס גלילה באילון

תריסי גלילה מהווים אמצעי מיגון נפוץ בהרבה חנויות בכל הארץ, מתאפשר לצפות בהם בהגעה למוסכים, מרכזי אופנה ותכשיטים, סניפים של רשתות שיווק, דוכנים בהן מוכרים מוצרי חשמל וכיוצא בזאת. תריסי גלילה חשמליים גורמים לכך שגנבים להכנס בקלות לעסק ולגנוב מהחנות עצמים, אמצעי הסגירה בנוסף מגנים ממקרים של ונדליזם, מצמצמים מאוד את ניסיונות הונדליזם וגורמים לתחושת רוגע בקרב מנהל העסק.

איך מומלץ למצוא תריסי גלילה אוטומטיים לעסק בו אתה עובד?

במטרה לבחור תריס גלילה חשמלי למוסך שלך בעיר אילון כדאי להגיע להחלטה האם בעל העסק מתעניין בתריסי גלילה אוטומטיים או מונעים ידנית. בעבר היה נהוג לקנות ולהתקין תריס גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת עם מגנון פעולה ידני. בעת המודרנית נוטים להזמין תריס נגלל הפועל באמצעות מנוע אוטומטי להפעלה פרקטית, כדי לא לבזבז זמן על תפעול מכני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם אתה מכיר שתריס גלילה שהינו חשמלי נוטה להתפרק ולעשות בעיות מומלץ שתדע שקיימים מנועים שמופעלים חשמלית אמינים מאוד, ומפאת זאת כדי שלא יקרו תקלות כדאי להתקין את התריס החשמלי רק מחברה מהימנה, בטופ, שאנשים מכירים מהימנה. אלו שיודעים ענין אומרים ללקוחות לרכוש תריס גלילה לעסק על פי הנקודות הבאות: סוג העסק והמיקום שלו. גודל הדלת שצריך לסגור. מנגנון פעולה שניתן לסמוך עליו (מנוע אוטומטי מין ועוצמתי). חומרים ממנו התריס עשוי (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). האופן בו המפעל מייצר את התריס הנגלל. עיצוב התריס הנרכש. רמת ועלויות ההתקנה בבית העסק. אחזקה שוטפת. התנגדות התריס כאשר הוא עומד מול נסיון פריצה, ונדליזם ופגעי מזג האוויר. אמצעי אבטחה, כגון מעצור חירום, מסוגלות להפעלה לא חשמלית אם תתקיים הפסקת חשמל וכיוצא באלה.

מחירון וערובה. מינים של תריסי גלילה אוטומטיים במגוון סטיילים מצוינים

תאגיד טובה באיזור אילון לסידור, פבריקציה והשמת תריסים חשמליים מציעה תיאום מלא של התריס הנגלל לצורכי הלקוח ואל המאפיינים של המקום. אפשר להכין את תריס הגלילה מחומרים ממגוון רחב, ברוב המקרים, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, החברה שלנו יכולה לספק תריסי גלילה שקופים המוכן משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. אנו ממליצים לדעת שניתן לייצר תריסים חשמליים הכוללים שלבים מסיביים ואטומים, תוכלו לעשות שימוש בתריס המכיל שלבים עם מרווחים ככה שאוויר יכול להיכנס בלי דאגות למקום העבודה וגם יתאפשר לראות דרך החריצים בתריס. במידה ושמים תריס גלילה המוכן מפלדה או אלומיניום אפשר לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, ישנם הרבה גוונים לברירה, ובהלימה לחזית הדירה, לעיצוב המקום או לחילופין העסק ובהתאם אל דרישותיו יחידות של המשתמש / לקוח, חברת תריסי הגלילה מסוגלת לתכנן וליצור תריס חשמלי מעוצב באיכות עילאית ובסגנון חשוב ומקורי.

ממי להזמין תריסים אוטומטיים
אנו ממליצים לרכוש תריסים נגללים מכניים או לחלופין חשמליין בלבד מחברה עליה ניתן לסמוך ובעלת ותק בין אנשי המקצוע. חכם יהיה לעיין בדבר, לבקש מהחברה קהל ממליצים, לבחון ברשימת העבודות שבוצעו של החברה במידה שיתאפשר לכם אנו ממליצים לחפש חוות דעת אובייקטיביות על עבודות החברה. אחרי סינון חלוצי והשוואת מחירים, רצוי להיסגר על החלטה. לכן, חשוב לבחור אך ורק חברה איכותית שידועה עם ותק רב בסקטור, חברת תריסים חשמליים שמחלקת שירות בכל הארץ, סיוע מקצועי יעיל בכל התלבטות ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות לכל חלקי הארץ ובאילון והסביבה זמינות מיידית!

ציינו בטלפון שהגעתם דרך האתר ותשמעו דיל כדאי
העסק חברת רוטנשטיין משופשפים בייצור, פרסום והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לבקשותיו של ולמאפייני המשתמש. החברה שלנו מייצרת תריסי גלילה מחומרים נהדרים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור מתוחכמות ורציניות. לחברת רוטנשטיין חוסם ותק של יותר מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק המקצועיים ביותר במדינה לשיווק, ייצור וכמו כן השמה של תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה וגם בכל גודל. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון מדוקדק ונגיש, ומעולה בין היתר ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסי גלילה חשמליים למפעלים, לחנויות בקניונים, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מאפשרת תריסי גלילה עם שקיפות, המהווים פתרון איכותי לבתי עסק במרכזי שופינג וקניונים, וגם תריסים נגללים חשמליים הכוללים מערכת פיקוד להפעלה מרוחקת באמצעות שלט, עם חריטה של הסמל או לחילופין שם החברה. רמה, תחושת אמון וכן עיצוב מתקדם וגם נהדר החברה נותנת שירות בכל המדינה וכן נותנים שירותי תיקונים באופן זריז ונוחה. אנו מלווים כל מזמין משלב קבלת ההחלטה ועד לרגע ההתקנה במבנה לשביעות רצונו המוחלטת של המשתמש, ומבצעים שירות מקיף גם אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מצליחה בענף אנו מציעים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר ועלויות הוגנות ו משתלמים. בהרבה מקומות בשוק כואבים מפריצות ועבריינות, אם כן עליהם לשים אמצעי אבטחה יעילים על מנת להקשות על הפושעים ולצמק נזקים. כפי שידוע לא מזמן היה נהוג להתקין סורגים בחנות עם הקידמה של היום ישנם מוצרים חדשים וכן איכותיים המאפשרים למקומות עבודה בכל המדינה לשמר את הרכוש והתכולה היקרה במקום. מומלץ לזכור כי הרבה לא כ"כ אוהבים את המראה של הסורגים מפני תחושת הסגירות וגם אווירת המקום הסגור, מסיבה זו אין כמו סורג ממונע שקל לגלול במרוצת זמן הפעילות של העסק, ובסיומו של שעות הפעילות מורידים על ידי לחיצת כפתור את הסורג הנגלל ומקבלים מיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

במקומות מגורים וגם בחברות תהיה לכם את האופציה לראות תריסים נגללים המאצילים תחושה של אמון ו מציעים גם פתרון להצללה איכותי. ואע"פ כן, תריס נגלל חשמלי לא נותן מספיק הגנה בפני פושעים מהסיבה שכל פורץ שיודע את העבודה מבין איך לעשות הרמה של התריס החשמלי ואז לפלוש מבעד לפתח ע"מ לבצע את זממו. מסיבה זו, הפתרון העדכני ביותר למי שאינו רוצה סורגים קבועים במקום העבודה הוא לשים תריס סורג המופעל חשמלית בצורה איכותית, ככה קונים שני פריטים בתמחור טוב, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג המספק למיגון העסק.

שני מוצרים בתמחור משתלם באילון

התשובה המתקמדת והחדשני של תריס שמשמש גם כסורג הווה חלופה נהדרת לחברות בכל רחבי הארץ. כל חברת אחסון הרוצה במעהנ מיגוני בדוק ויעיל יכול לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים בבית העסק ו לדרישות המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עם עובי ומחוסן הכולל פורפיל מפלדה בטוחה כדי למנוע פושעים שמנסרים את השלבים של התריס. תוכלו לייצר את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, בצורה זו, לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון הראווה ע"מ לצפות בפריטים בחנות ולהתפעל מעיצוב העסק, גם במידה והעסק סגור. נציין גם כי תאכלס, מקל עלינו ומאפשר נעילה גם במידה ו שלבי התריס פתוחים בשביל לאפשר מעבר קרני אור מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה רגיל יש לסגור עד לסוף במטרה לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס שהוא סורג אין שום צורך לסגור עד למטה את תריס הגלילה, בצורה זו, ניתן לאפשר לאור הטבעי מבחוץ להקרין פנימה בשביל לחסוך בעלויות החשמל והאור. כדאי להתקין דגם איכותי שיש בו מנגנון אבטחה כדי למנוע הפלה של התריס ומנגנון מכני המאפשר לפתוח ולסגור בעת שקיימת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסי גלילה שקופים באילון תריסי גלילה עם שקיפות באילון

חברת רוטנשטיין חוסם שמחה לגלות בפניכם חידוש איכותי בשוק התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה הכדאי במיוחד למקומות עבודה, מרכזי קנייה מקורים ובמדרחוב, באופן זה, ניתן להציג את כל הטובין לקליינטים הנמצאים ברחוב מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד וגדול המבטיח לכם המון בטיחות ודברים טובים חוץ מזה.

תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות תריס גלילה שקוף – מוצר מעולה

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון נוח לבתי עסק רבים, תהיה לכם את האופציה להציג את הפריטי הלבוש, טבעות, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בעסק אף במצב שבו העסק סגור. יתאפשר לכם לגלגל את התריס מעלה בזמן הפעילות של העסק, התריס השקוף לא דורש הרבה מקום לאחסון. תהיה לכם את האופציה להפעיל את התריס החשמלי ע"י כפתור הפעלה המותקן בתוך העסק על הקיר, ע"י שלט רחוק או על-ידי אפליקציה. המעלות החשובים של תריס נגלל שקוף הם כדלהלן: עמידות לאורך זמן- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר טוב וחזק גם במקרי קיצון. עיצוב יפה- התריס מופק בצורה איכותית במראה יוקרתי, זה מותקן בעזרת פועלים מקצועיים מנוסים בשווי גבוהה.מענה נוח חנויות- מזמינים לתת מבט על מרכולת מודגמת בחנויות באשנבי הראווה בעיר אילון ללא כל בלאגן. תוצרת בישראל- התריס הנגלל מיוצר במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates