שערים חשמליים בבית שאן

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בבית שאן למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בבית שאן למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בבית שאן

תריס גלילה בבית שאן

תריסי גלילה חשמליים מהווים צורת אבטחה נפוצה במקומות רבים ברחבי המדינה, ניתן לראותם בהגעה למוסכים, רשתות בגדים ותכשיטים, מרכזים של רשתות קניות, דוכנים של מוצרי חשמל וכדומה. תריסים נגללים לא מאפשרים לגנבים להתגנב בקלות למשרד ולחטוף ממנו עצמים, התריסים גם מונעים מקרים של ונדליזם, ממעיטים באופן משמעותי את ניסיונות הגניבה וכמו כן תורמים להרגשת רוגע בקרב בעלי המשרד ועובדיו.

באיזה אופן להחליט על תריסי גלילה אוטומטיים למחסן שלך?

כדי להחליט על תריס נגלל למשרד שלך בבית שאן רצוי להחליט האם אתה מתעניין בתריסי גלילה אוטומטיים או ידניים. בעבר אנשים היו נוהגים לקנות ולהתקין תריס גלילה אוטומטי מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת המכיל מגנון פעולה הפועל ידנית. עכשיו בדרך כלל מזמינים תריס נגלל שעובד בעזרת מכלול חשמלי לשימוש פשוט, במקום להסתפק על תפעול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם שמעת כי תריס אוטומטי הרבה פעמים נוטה להפסיק לעבוד ולעשות בעיות מומלץ לדעת כי ישנם מנועים שמופעלים חשמלית שעובדים מעולה, ומכך נובע שכדי להימנע מתקלות עליך לרכוש את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה מבוססת, יציבה שאנשים מכירים מהימנה. אנשי המקצוע בתחום מייעצים לקליינטים לקחת תריסי גלילה חשמליים למשרד על פי התנאים הבאים: סוג החנות והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל דלת המוסך שצריך לנעול. מנגנון הפעלה שניתן לסמוך עליו (מנוע תפעול טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים ממנו התריס עשוי (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). האופן בו המפעל מייצר את התריס הנרכש. סגנון התריס החשמלי. איכות ועלויות התקנת התריס במקום. אחזקה שוטפת. כמה התריס חזק מול פורצים, חבלנות וסופות. אמצעי אבטחה, כגון מעצור חירום, אפשרות להפעלה ידנית כאשר יש הפסקת הזרם החשמלי וכו'.

תעריף וערובה. מינים של תריסי גלילה אוטומטיים בהרבה סטיילים מפעימים

תאגיד מקצועית באיזור בית שאן לתכנון, פבריקציה והרכבת תריסים נגללים אוטומטיים מציגה התאמה אישית של התריס החשמלי לצורכיו של בעל העסק ולמאפייני העסק. יכולים להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם מגוונים, בדר"כ, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, חברת תריסי הגלילה מסוגלת להציע אף תריסי גלילה שקופים המיוצר משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. מומלץ לדעת כי ניתן לייצר תריסי גלילה הכוללים שלבים מסיביים ואטומים, תוכלו לעשות בחירה בתריס עם שלבים מחוררים ובעלי מרווחים כך שאוויר מסוגל לעבור ביעילות לבית העסק וכן יתאפשר לראות מבעד לתריס. אם קורה ורוכשים תריס גלילה המיוצר מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, יש הרבה גוונים לקניה, ובאופן תואם לחזית המבנה, לעיצוב החנות או לחילופין העסק ובקורולציה לרצונותיו פנומנאליות של המשתמש / לקוח, חברת תריסי הגלילה מוכנה לתכנן ולייצר תריס מסוגנן באיכות עילאית ובנראות גדול ומתוחכם.

ממי לקחת תריסי גלילה
אנו ממליצים לקנות תריסים הנגללים ידנית או לחלופין חשמליין בבלעדיות מחברה עליה ניתן לסמוך ומנוסה בתחום. רצוי לעיין על החברה, לדרוש בנועם מנציג החברה רשימת לקוחות מרוצים, לעיין בפרויקטים השייכת לעסק ובמידת האפשר כדאי לבקש ביקורת ענייניות בדבר החברה. בתום בירור חלוצי והשוואת עלויות, כדאי לקבל החלטה לגבי העסק. ע"כ, חכם יהיה לבחור אך ורק חברה איכותית שיש לה ותק רב בתחום הזה, חברת תריסים שמציעה לכם שירות בכל נקודה מרכזית בארץ, מענה מקצועי זריז בכל צרה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים לכל חלקי הארץ ובאיזור בית שאן נגישות מיידית!

תציינו לנציג הטלפון שהגעתם דרך אתרינו ותקבלו דיל כדאי
העסק חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, מרקטינג והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לרצונות ולמאפייני המזמין. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים מחומרים איכותיים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות מתוחכמות וטובות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם מוניטין של יותר מ-30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים בארץ לשיווק, ייצור וכן השמת תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה וגם קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון יפה וזמין, ומומחית יחד עם זאת ייצור וכמו כן התקנה של תריסים למחסנים, לבתי עסק, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. חברת רוטנשטיין חוסם מאפשרת תריסי גלילה שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים פתרון מושלם למרכולות במרכזי קניות וגם במולים, וגם תריסי גלילה חשמליים להן אפליקציית פיקוד להפעלה ממרחק דרך שלט, עם חריטה של לוגו או שם העסק. שווי, תחושת אמון וכן עיצוב מתקדם ומרשים אנחנו נותנים שירות בכל רחבי הארץ ונותנים שירות תיקונים יעיל ונגיש. אנו מלווים כל קליינט מהרגע של קבלת ההחלטה וכלה בהתקנה בבית העסק לסיפוקו השלמה של הלקוח, ומעניקים שירות מקיף גם אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה טובה בענף הזה מציעים אצלנו שירות מקצועי בצורה הטובה ביותר ומחירים הוגנים ו מצוינים. עסקים רבים בשוק כואבים מפריצות וגניבות, אם כן עליהם לשים אמצעי אבטחה מאסיביים על מנת להקשות על כנופיות הפורצים ולהפחית הפסדים. אם בעבר היה נהוג להתקין מחסומים בעסק בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים וגם מצוינים המאפשרים לחנויות בכל רחבי המדינה להגן על הרכוש והחפצים היקרים בעסק. חשוב לזכור כי אנשים רבים אינם ממש אוהבים את את איך שנראים הסורגים בעקבות תחושת המחנק ואווירת מתקן כליאה, בגלל זה אין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שאפשר לגלול תוך כדי זמן הפעילות של העסק, ובסיום יום העבודה מורידים עם נקישת כפתור את הסורג וזוכים למיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס חשמלי נגלל או לחלופין סורג?

בדירות ובתים וגם בעסקים שונים יתאפשר לכם לראות תריסי גלילה חשמליים המעניקים תחושת אמון ו נותנים גם פתרון הצללה רציני. אך תריס המופעל חשמלית אינו מספק הגנה מול פושעים מפני שכל פורץ מיומן קולט כיצד להרים את התריס החשמלי ואז להיכנס דרך הפתח נפתח במטרה לבצע ממש את כל שברצונו. מסיבה זו, הפתרון הכי חדיש לאנשים שלא רוצים סורגים קבועים במקום העבודה הוא לרכוש תריס סורג המופעל חשמלית ביעילות, ככה קונים שני דברים בתשלום אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג המספק למיגון מקום העבודה.

שני פריטים במחיר משתלם באיזור בית שאן

הפתרון המתקדם והחדשני לתריס שמשמש גם כסורג מהווה חלופה נפלאה לעסקים בכל רחבי הארץ. כל עסק שיש לו צורך במעהנ מיגוני בדוק ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם לגודל הפתחים בחנות ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עם עובי ועמיד הכולל פורפיל מפלדה אמינה למנוע פורצים שמנסרים את שכבות התריס. יש אפשרות לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון הראווה כדי לצפות במוצרים בחנות ולהילהב מהסטייל הפנימי של המקום, גם אם העסק סגור. חשוב לציין כי תריס סורג חשמלי עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם כאשר שלבי התריס פתוחים על מנת לאפשר הקרנה של אור נעים מבחוץ בין המרווחים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להוריד לגמרי עד הסוף על מנת לבצע נעילה ולשמור על המקום. בתריס עם סורג אינכם צריכים להנמיך לגמרי עד הסוף את תריס הגלילה, באופן זה, ניתן להותיר לאור הטבעי מבחוץ לחדור פנימה על מנת לחסוך בכסף המשולם על החשמל והתאורה. מומלץ לרכוש דגם מומלץ הכולל מנגנון בטיחות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האפשרות לפתיחה וסגירה כאשר מתוחללת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים חשמליים עם שקיפות באיזור בית שאן תריסי גלילה שניתן לראות דרכם בעיר בית שאן

חברתנו רוטנשטיין חוסם גאה להציג בשבילכם חידוש איכותי בתחום תריסי הגלילה, תריס עם שקיפות עם איכות גבוהה הטוב במיוחד למרכולות, במרכזי קנייה סגורים וברחובות שופינג בצורה הזאת אפשר להציג את הדברים ללקוחות מזדמנים המסתובבים ברחוב שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין ורב-עוצמה שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא בטיחות והרבה יתרונות חוץ מזה.

תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות תריס שקוף – דבר מצוין

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון נפלא לחברות רבות, קל להציג את הפריטי הלבוש, תכשיטים, מוצרים חשמליים וכל סוגי פריטים אחרים בבית העסק אפילו בשעות שבהן העסק סגור. אפשר לגלגל את התריס הנגלל מעלה בזמני הפתיחה של העסק, התריס כמעט שאינו נזקק למקום לאחסון. קל לתפעל את התריס החשמלי בעזרת כפתור הפעלה שמותקן על קיר פנימי בחנות, ע"י שלט נייד או דרך אפליקציה. היתרונות העיקריים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות לאורך זמן- התריס הנגלל עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ועוצמתי אף ב-כ מקרים קיצוניים. עיצוב מרהיב- התריס השקוף מיוצר בצורה איכותית במראה יוקרתי, הוא הינו מותקן על ידי פועלים מקצועיים למודים בשווי שאין כמוה.פיתרון כלשהו נפלא עסקים – בני אדם לראות קומודיטי מוראית במקום עבודה בחלונות הראווה בבית שאן ללא בלאגן. תעשייה כחול לבן- התריס מיוצר במפעלי החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates