שערים חשמליים בגבעת אבני

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בגבעת אבני למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בגבעת אבני למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בגבעת אבני

תריס גלילה בגבעת אבני

תריסי גלילה אוטומטיים מהווים צורת התגוננות נפוצה בהרבה עסקים ברחבי המדינה, ניתן לצפות בהם בכניסה למוסכים, עיסקי הלבשה ותכשיטים, מרכזים של רשתות מרכולים, מרכזי קניה של מוצרים חשמליים וכו'. תריסי גלילה אוטומטיים מונעים מפושעים להתגנב בפשטות לעסק ולקחת מהעסק מצרכים, אלו יתר על כן מונעים מקרי ונדליזם, מפחיתים באופן דרסטי את סיכויי הונדליזם ותורמים לתחושת ביטחון בשביל בעלי החנות.

כיצד להתאים תריס נגלל למוסך שלך?

כדי למצוא תריסי גלילה למשרד שלך באיזור גבעת אבני כדאי להגיע להחלטה האם אתה מעוניין בתריסי גלילה אוטומטיים או מונעים ידנית. בעבר הלא רחוק היה הרגל לקנות ולהתקין תריסי גלילה מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד עם ממשק המשומש ידנית. בזמנינו בדרך כלל מזמינים תריס נגלל בעל מערכת חשמלית לממשק נוח למשתמש, כדי לא להסתפק עם תפעול ידני המחייב כוח פיסי. אם נדמה לך שתריס המונע חשמל נוטה להתפרק ולגרום לבלגן מומלץ לדעת שקיימים מנועים אוטומטיים שאין בהם תקלות, לכן על מנת שהתריס לא יתקלקל כדאי לרכוש את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה ענקית, בטופ, עמידה ואמינה. המומחים ממליצים לקליינטים לרכוש תריס גלילה לעסק על פי התנאים הבאים: סוג החנות ובאיזו עיר הוא. גודל החלון שצריך לנעול. מנגנון הפעלה אמין (מנוע אמין וחזק). חומרים ממנו התריס עשוי ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור התריס הנגלל. צבע התריס הנרכש. איכותה של וההוצאה הכספית הכרוכה בההתקנה במקום. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. עמידות התריס אל מול ניסיונות פריצה, ונדליזם ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. מנגנוני בטיחות, כגון מעצור חירום, מסוגלות להפעלה לא חשמלית אם יש תקלה חשמלית וכדומה.

תעריף ומחויבות. מינים של תריסי גלילה במגוון צבעים מדהימים

חברת תריסים רצינית בגבעת אבני לסידור, תיעוש והרכבה של תריסים נגללים הפועלים על ידי מנוע מציעה התאמה מושלמת של התריס לבקשת בעל העסק ואל המאפיינים של המקום. ניתן לייצר את המוצר מחומרים שונים, לרוב מפלדה או מאלומיניום, חברת התריסים יכולה לספק גם תריס גלילה שקוף המיוצר מפוליקרבונט. כדאי לדעת שאפשרי לייצר תריסים חשמליים המכילים שכבות מסיביות ואטומות, יתאפשר לכם להשיג תריס הכולל שכבות בעלות מרווחים כך שאוויר יכול לעבור ביעילות לעסק ובנוסף יתן לראות דרך התריס. במידה ושמים תריס חשמלי שעושים אותו מפלדה או אלומיניום אפשר לצבוע אותו בתנור, ישנם מגוון גוונים שונים לרכישה, ובהתאם לחזית העסק, לעיצוב החנות או העסק ובקורולציה לבקשותיו ייחוד של הצרכן, החברה שלנו כשירה לתכנן ולהעניק תריס יפה בצורה איכותית ובנראות מרשים ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי בעצם לקנות תריסי גלילה חשמליים
אנו ממליצים להזמין תריסי גלילה מכניים ולחלופין חשמליים רק מחברת שאפשר לסמוך עליה בעלת שנים בין המקצוענים. חכם יהיה לעיין אודות החברה, לדרוש מנציג החברה רשימת לקוחות מרוצים, לבחון בפרויקטים שבוצעו על ידי החברה במידה שיתאפשר לכם אנחנו ממליצים לבקש ביקורת אמיתיות בדבר העסק. בתום בירור ראשוני ובדיקת מחירים, רצוי לבחור. לכן, חכם יהיה לבחור אך ורק חברה איכותית שידועה עם תקופה ארוכה בתחום, חברת תריסים שמציעה לכם שירות מהדרום לצפון, מענה מקצועי מהיר בכל צרה מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות לכל חלקי הארץ ובגבעת אבני והסביבה שירות זריז!

הבליטו לנציג בשיחה שהגעתם דרך אתרינו וקבלו דיל שווה
העסק חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, פרסום והרכבת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לצרכים של ולמאפייני הלקוח. החברה מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרים מצוינים הנבחרים כראוי ו בצורות ייצור מתוחכמות ורציניות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם ותיקות הארוכה מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר בארץ לפרסום, ייצור תעשייתי וגם התקנה של תריסי גלילה חשמליים, לכל צורך וכן מכל גודל. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון מדוקדק ונוח, ומומחית יחד עם זאת ייצור וכמו כן התקנת תריסי גלילה חשמליים למקומות תעשייתיים, למקומות עבודה, לסופרים, למוסכים ולחניות. החברה מציעה תריסי גלילה ממונעים עם שקיפות, הנותנים תשובה קליל למקומות עבודה במרכזי קניות וכן במולים, וגם תריסי גלילה ממונעים הכוללים אפליקציית פיקוד שתאפשר הפעלה מרחוק בעזרת שלט, עם חריטת לוגו או לחלופין שם העסק. איכות, אמינות וגם עיצוב מודרני וגם מרשים אנו עובדים בכל האיזורים וכן מספקים עבודות תיקונים באופן זריז ונוחה. אנו מלווים כל מזמין מרגע קבלת ההחלטה ועד להתקנה בבית העסק לשביעות רצונו המוחלטת של הצרכן, ומעניקים שירות מלא אף במצב שבו יש צורך בהשלמת המלאכה. כחברה מובילה בתחומה אנו מציעים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר וכן מחירונים נוחים ו נהדרים. בחנויות רבות במדינה דואבים מעבריינים ופשעי גניבה, בגלל זה עליהם להתקין אמצעי אבטחה שימושיים במטרה להקשות על הפושעים ולהפחית הפסדים. כידוע עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין סורגים בעסק בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים ו נפלאים המאפשרים לעסקים בפריסה ארצית לשמור על הרכוש והדברים היקרים בלוקיישן. רוצוי לדעת שרבים אינם ממש אוהבים את את איך שנראים הסורגים בגלל תחושת המחנק ואווירת המקום הסגור, אם כן, אין כמו סורג חשמלי שקל לגלול במהלך תקופת הפעילות של התאגיד, ובסופו של העבודה מנמיכים עם לחיצה על כפתור את הסורג הנגלל ונוצר מיגון אפקטיבי ותקין.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או סורג?

במקומות וגם בעסקים שונים קל לראות תריסי גלילה המקרינים תחושת אמון ו מציעים גם פתרון הצללה איכותי. אך תריס המופעל חשמלית אינו מספק הגנה בפני פורצים מהסיבה שכל פורץ שיודע את העבודה מבין איך להרים את התריס החשמלי ו לפלוש דרך הפתח נפתח כדי לבצע את זממו. על-כן, הפתרון המתקדם ביותר לכל מי שלא רוצה סורגים קבועים בחנות הוא להתקין תריס סורג המופעל חשמלית בצורה איכותית, בצורה זו, מתקינים שני מוצרים בעלות ותעריף טובים, גם תריס להצללה וגם סורג המספק למיגון העסק.

שני מוצרים בעלות ותעריף משתלמים באיזור גבעת אבני

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס שהוא גם סורג הווה חלופה נהדרת לחברות בכל רחבי המדינה. כל תאגיד הרוצה במעהנ מיגוני עובד ומועיל יכול לרכוש תריס שיהיה גם סורג המופעל חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים בחנות ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עם עובי ומחושל שיש לו פרופיל מפלדה אמינה למניעה של ניסיונות ניסור של שכבות התריס. ניתן ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יכולים להביט דרך לחלון החנות על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהתרשם מעיצוב המקום, גם אם המקום סגור. נציין גם אחרי הכל, נותן לנו את האופציה לנעילה גם במקרה ש שלבי התריס פעורים כדי לאפשר מעבר של אור טבעי מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש להוריד לגמרי עד הסוף ע"מ לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס סורג אינכם צריכים לסגור עד הסוף את התריס, בצורה הזאת ניתן לאפשר לקרני אור מבחוץ לחדור פנימה במטרה לחסוך בעלויות החשמל והאור. ממלצים לרכוש דגם מומלץ שנכנס בו מנגנון בטיחות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני שאיתו אפשר לעשות לפתוח ולסגור בעת שפסק החשמל באזור.

תריסים נגללים עם שקיפות בגבעת אבני והסביבה תריסי גלילה שקופים באיזור גבעת אבני

חברת רוטנשטיין חוסם רוצה להציג לכם חידוש מצוין בעסקי תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו בעל איכות גבוהה המתאים במיוחד למקומות עבודה, מרכזי קנייה מקורים ובמדרחוב, באופן זה, ניתן להציג את כל הפריטים לאנשים הנמצאים במקום הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר אמין ורציני שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל הכי הרבה הגנה ודברים טובים נוספים.

תריס שקוף – מוצר מעולה תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון איכותי לחברות רבות, ניתן להציג את הפריטי הלבוש, טבעות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי פריטים אחרים במרכול אף בשעות בהן העסק סגור. פשוט להרים את תריס הגלילה מעלה בזמן הפעילות של החברה, התריס כמעט שלא צריך איזור לאחסון. ניתן להפעיל את התריס ע"י מתג המותקן על קיר פנימי בעסק, באמצעות שלט נייד או בעזרת יישומון בנייד. המעלות המשמעותיים של תריס נגלל שקוף הינם: עמידות לאורך זמן- תריס הגלילה מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב ורב-עוצמה אף ב-כ מקרים קיצוניים. עיצוב מרהיב- התריס השקוף מופק באיכות גבוהה ובמראה יוקרתי, הוא הינו מותקן על ידי אנשים מקצועיים משומנים באיכות מכובדת.מענה מצוין בתי עסק – קליינטים לתת מבט על קומודיטי המוצגת בחנות ובאשנבי הראווה באיזור גבעת אבני ללא שום הפרעה. תוצרת במידנת ישראל- התריס החשמלי נעשה במפעלי חברת רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates