שערים חשמליים בחורפיש

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בחורפיש למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בחורפיש למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בחורפיש

תריס גלילה בחורפיש

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות צורת התגוננות נפוצה במשרדים רבים בכל המדינה, אפשרי למצוא אותם בהגעה למוסכים, רשתות ביגוד ואקססוריז, סניפים של רשתות מרכולים, עסק בהן מוכרים מוצרי אלקטרוניקה וכיוצא בזאת. תריסי גלילה לא מאפשרים לפושעים לחדור בקלות לחנות ולהסליק ממנו אובייקטים, התריסים גם עוצרים מקרי השחטה, מצמצמים באופן דרסטי את ניסיונות הגניבה ומעודדים להרגשה של בטחון בקרב מנהל העסק.

כיצד למצוא תריס גלילה למוסד שלך?

על מנת להחליט על תריסי גלילה לעסק שלך בעיר חורפיש עליך להחליט מראש האם בעל העסק מתעניין בתריסי גלילה חשמליים או מופעלים ידנית. עד לא מזמן היה הרגל לרכוש ולשים תריס גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת עם מגנון מכני הפועל ידנית. בעת המודרנית מקובל להזמין תריסי גלילה שעובד בעזרת מכלול חשמלי לפתיחה וסגירה נוחים, כדי לא להסתפק עם תפעול ידני המחייב כוח פיסי. אם אתה מכיר שתריס חשמלי מרבה לההרס ולעשות קשיים אנו רוצים שתדע שיש מנועי חשמל אמינים ועמידים במיוחד, לכן כדי להימנע מתקלות עליך להזמין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה שניתן לסמוך עליה, מצטיינת, שאנשים מכירים ושניתן לסמוך עליה. המומחים בתחום חושבים שכדאי לקליינטים לבחור תריס גלילה למשרד לפי הקריטריונים הבאים: סוג החנות והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל הפתחים שיש לסגור. מנגנון הפעלה אמין (מנוע טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים ממנו התריס עשוי (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכנולוגיות לייצור התריס הנרכש. סגנון התריס. רמת ועלויות התקנת התריס. תחזוקה שוטפת. עמידות התריס אל מול ניסיונות חדירה, השחתה וגשמים. מנגנוני אבטחה, כמו למשל מעצור חירום, פוטנציאל לתפעול מכני בעת שיהיו הפסקת הזרם החשמלי וכיוצא בזאת.

מחיר וערבות. סוגי תריסי גלילה אוטומטיים במגוון סטיילים מדהימים

תאגיד מקצועית בעיר חורפיש לארגון, פבריקציה והשמה של תריסי גלילה פועלי חשמל מציעה התאמה מלאה של התריס אל בקשותיו של הלקוח ואל הצורך של העסק. אפשר לייצר את המוצר מחומרים שונים, ברוב המקרים, מפלדה מחוזקת או מאלומיניום, החברה שלנו יכולה ליצר גם תריס גלילה שקוף המוכן משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. חשוב לדעת שאופציונלי לייצר תריסים חשמליים הכוללים שלבים מסיביים ואטומים, ניתן להשתמש בתריס המכיל שכבות בעלות חורים ומרווחים בצורה כזאת שאוויר מסוגל להיכנס בפשטות למשרד וכמו כן יתאפשר לראות מבעד לתריס הגלילה. במקרה ובוחרים תריס חשמלי שעושים אותו מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לשנות לו גוון בטכנולוגיית ייצור בחום, קיימים הרבה גוונים שונים לבחירה, ובהתאמה לחזית נכס, לעיצוב מקום העבודה או המחסן ובהתאם לבקשותיו פנומנאליות של המשתמש / לקוח, החברה שלנו מוכנה לתכנן ולייצר תריס אוטומטי מעוצב באיכות טובה מאוד ובסגנון חשוב ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

מאיזו חברה כדאי לקנות תריסים אוטומטיים
אנו ממליצים להתקין תריסי גלילה מכניים או חשמליים רק מחבר המוערכת ואיכותית ובעלת ניסיון בתוך הסקטור. חשוב לחקור אודות החברה, לדרוש מהחברה רשימת ממליצים, לקרוא בברשימת העבודות השייכת לעסק ובמידת האפשר חכם יהיה לחפש ביקורת כנות על העסק. אחרי בירור ראשוני והשוואת מחירים, יש להיסגר על החלטה. אם כך, רצוי לבחור רק חברה אמינה שיש לה מוניטין רב בסקטור זה, חברה שמספקת שירות בכל רחבי הארץ, סיוע מקצועי מהיר בכל דילמה מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות לכל חלקי הארץ ובחורפיש והסביבה נגישות מיידית!

ציינו בטלפון שהגעתם דרך אתרינו והשיגו הצעה כדאית
חברתנו חברת רוטנשטיין מתמחה בייצור, מרקטינג והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה לרצונות ולמאפייני המזמין. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרים נהדרים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשות וטובות. לחברת רוטנשטיין חוסם מוניטין הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחת החברות המובילות במדינה לשיווק, ייצור וכמו כן התקנה של תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה וכן קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון יפיפה ונגיש, ומנוסה כמו כן גם ייצור וגם התקנת תריסים נגללים למקומות תעשייתיים, למרכולות, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. חברתנו מאפשרת תריסי גלילה ממונעים עם שקיפות, הנותנים פתרון איכותי למקומות עבודה במרכזי שופינג וגם במולים, ותריסי גלילה עם מערכת פיקוד להפעלה ממרחק ע"י שלט, עם חריטה של לוגו או שם בית העסק. איכות, תחושת אמון וכן עיצוב מודרני ונפלא אנחנו פועלים בכל רחבי המדינה ונותנים שירותי תיקונים באופן יעיל ונוחה. הננו מלווים כל קליינט משעת לקיחת ההחלטה ועד להתקנה במקום לסיפוקו המוחלטת של המשתמש, ומביאים שירות מלא אפילו אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מובילה בענף הזה אנו מאפשרים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר וכן תמחורים נוחים ו משתלמים. מקומות עבודה רבים בארץ דואבים מעבריינים וגניבות, כך שהם צריכים להתקין אמצעי מיגון טובים ע"מ להקשות על הפורצים ולהקטין הפסדים. כידוע בעבר היה נהוג להתקין מחסומים בחנות עם הקידמה של היום ישנם מוצרים חדשים וגם מיוחדים שמאפשרים לעסקים בכל המדינה להגן על הרכוש והחפצים היקרים בלוקיישן. חכם יהיה לדעת שהרבה בני אדם אינם ממש אוהבים את את הניראות של הסורגים בגלל תחושת הסגירות וגם אווירת בית הכלא, אם כן, אין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שפשוט לגלול במהלך זמן הפעילות שהחברה נותנת, ובסופו של יום העבודה מורידים על ידי נקישת כפתור את הסורג ואז מקבלים מיגון אפקטיבי ומבוטח.

תריס חשמלי או לחלופין סורג?

במקומות מגורים וגם בחברות ניתן לראות תריסים נגללים המקרינים תחושת ביטחון ו מהווים גם גורם הצללה מומלץ. ואף על-פי כן, תריס ממונע לא בדיוק מספק הגנה מול פושעים מהסיבה שכל פורץ מיומן קולט כיצד לעשות הרמה של התריס ואז לפלוש דרך הפתח נפתח על מנת לבצע ממש את כל שברצונו. אם כך, הפתרון היעיל ביותר לכל מי שלא רוצה סורגים שהם קבועים בחנות הוא לשים תריס נגלל חשמלי שהוא סורג בצורה איכותית, באופן זה, רוכשים שני פריטים בעלות ותעריף טובים, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג המספק למיגון החנות.

שני פריטים בתעריף משתלם באיזור חורפיש

הפתרון המתקדם והחדשני לתריס שיהיה גם סורג נותן חלופה ברמה גבוהה לבתי עסק בכל רחבי הארץ. כל חברת אחסון שיש לו צורך בפתרון מיגון יעיל ואפקטיבי יכול לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי לפי ובהתאם למימדים של הפתחים בחנות ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עם עובי וחסין שיש לו פרופיל מפלדה אמינה כדי למנוע ניסיונות ניסור של שכבות התריס. אפשרי לייצר את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון החנות על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהילהב מעיצוב החנות, גם אם העסק סגור. כמובן שיש לצייין אחרי הכל, נותן לנו את האפשרות לנעילה גם כאשר שלבי התריס הנגלל פתוחים במטרה לאפשר הקרנה של תאורה טבעית מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה רגיל יש להוריד לחלוטין על מנת לבצע נעילה ולאבטח את המקום. בתריס סורג לא קיים צורך להוריד עד הסוף את תריס הגלילה, בצורה הזאת ניתן להשאיר לקרני אור מבחוץ לחדור פנימה בשביל לחסוך בעלויות התאורה והחשמל. מומלץ לרכוש דגם רציני שכולל בתוכו מנגנון אבטחה למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני שאיתו אפשר לעשות סגירה ופתיחה בעת שפסק החשמל ברחוב.

תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם בחורפיש והסביבה תריסים חשמליים עם שקיפות בעיר חורפיש

בית העסק רוטנשטיין חוסם נלהבת להציג עבורכם חידוש מצוין בשוק תריסי הגלילה, תריס שניתן לראות דרכו עם איכות גבוהה הטוב בעיקר עבור חנויות בקניונים, במרכזים מסחריים סגורים ובמדרחוב, באופן זה, ניתן להציג את כל המוצרים לקליינטים הסובבים במקום שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין וחזק שיכול להבטיח לכם מקסימום הגנה ויתרונות רבים חוץ מזה.

תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מעולה תריס שקוף – יתרונות רבים

תריסי גלילה שקופים הם פתרון נפלא לבתי עסק רבים, קל להציג את הבגדים, התכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי פריטים אחרים בעסק אף במצב שבו החנות סגורה. תוכלו להרים את התריס הנגלל לתקרה בזמן הפעילות של בית העסק, התריס הנגלל כמעט שאינו נזקק למיקום לאחסון. ניתן לתפעל את התריס באמצעות כפתור שמותקן על קיר פנימי בעסק, בעזרת שלט נייד או דרך אפליקציה בנייד. הפלוסים החשובים של תריס גלילה שקוף הם כדלהלן: עמידות לאורך זמן- תריס הגלילה מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ומאסיבי גם במקרים קיצוניים. עיצוב יפה- התריס הנגלל נוצר בצורה איכותית במראה עשיר, הוא מותקן על ידי עובדים מקצועיים בקיאים בשווי שאין כמוה.פיתרון כלשהו מצוין חנויות- מזמינים לראות קומודיטי המוצגת במשרד באשנבי הראווה באיזור חורפיש ללא שום ווליום. תעשייה במידנת ישראל- התריס הנגלל נעשה במפעלי חברת רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates