שערים חשמליים בחצור הגלילית

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בחצור הגלילית למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בחצור הגלילית למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בחצור הגלילית

תריס גלילה בחצור הגלילית

תריסי גלילה מהווים טכניקת אבטחה נפוצה במשרדים רבים ברחבי הארץ, אפשר למצוא אותם בפתחי פנצ'ריות, עיסקי הלבשה ותכשיטים, סניפים של רשתות שיווק קמעונאיות, עסק בהן מוכרים מוצרי חשמל וכדומה. תריסי גלילה חשמליים גורמים לכך שגנבים לפרוץ בפשטות לעסק ולקחת מהמקום מוצרים, אמצעי הסגירה יתר על כן עוצרים מקרי ונדליזם, מצמצמים דרסטית את הזדמנויות הפשיעה ותורמים להרגשה של בטחון עבור הבעלים של החנות.

איך להחליט על תריס גלילה חשמלי לעסק בו אתה עובד?

כדי להחליט על תריסי גלילה למחסן שלך בחצור הגלילית צריך להגיע להחלטה האם הלקוח מעדיף להשתמש בתריסי גלילה אוטומטיים או מופעלים ידנית. עד לפני לא זמן רב אנשים היו נוהגים לרכוש ולהתקין תריס גלילה אוטומטי מפלדה או ברזל המכיל ממשק ידני. כיום מקובל להתקין תריסי גלילה עם מנוע אוטומטי להפעלה נוחה, במקום להתקשות עם גלגול ידני המחייב כוח פיסי. אם אתה חושב שתריס גלילה חשמלי נוטה להתקלקל ולעשות קשיים אנו רוצים שתדע שיש גם מנועי חשמל שאין בהם תקלות, ומהסיבה הזו על מנת להזהר מתקלות עליך לרכוש את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה שניתן לסמוך עליה, מובילה, עמידה מהימנה. האנשים המקצועיים ממליצים ללקוחות לקחת תריסי גלילה חשמליים לעסק על פי: סוג החנות והמיקום שלו. גודל הפתחים שיש לחסום. מנגנון פעולה איכותי (מנוע אוטומטי עוצמתי ואמין). חומרי גלם ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיה בה מיוצר תריס הגלילה. סטייל תריס הגלילה. אמינות וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במשרד. אחזקת התריס באופן שוטף. חסינות התריס מול נסיונות פריצה, חבלנות ופגעי מזג האוויר. אמצעי אבטחה, למשל מעצור חירום, אופציה לתפעול ידני כאשר מתקיימת הפסקת הזרם החשמלי וכד'.

מחירון ומחויבות. סוגי תריסי גלילה חשמליים בסוגי עיצובים מדליקים

חברת תריסים מקצועית באיזור חצור הגלילית לתכנון, פבריקציה והרכבה של תריסים אוטומטיים מציגה התאמה מוחלטת של התריס הנגלל אל רצונותיו של בעל הסק ולמאפייני העסק. ניתן להכין את התריס החשמלי מחומרי גלם כאלה ואחרים, בדרך כלל, מפלדה או מאלומיניום, החברה יכולה להציע גם תריס גלילה שקוף המיוצר משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת שאפשר לייצר תריסי גלילה חשמליים יחד עם שלבים מסיביים המספקים אטימה, אפשר להזמין תריס גלילה הכולל שלבים מחוררים ובעלי מרווחים ככה שאוויר יכול לזרום בלי בעיות למקום הסגור וגם יתן לראות דרך התריס. במידה ורוכשים תריס נגלל המיוצר מפלדה או אלומיניום תוכלו לשנות לו גוון תחת הפעלת חום גבוה, יש גם גוונים לרכישה, ובאופן תואם לחזית נכס, לעיצוב המקום או המחסן ולפי ובהתאם לצורכיו הייחודיות של הקליינט, החברה מסוגלת לתכנן ולספק תריס אוטומטי מסוגנן באיכות עילאית ובנראות נכבד ומתוחכם.

ממי בעצם לקחת תריסי גלילה
חכם יהיה לרכוש תריסי גלילה ידניים או לחלופין חשמליין אקסקלוסיבית מחברה מקצועית ובעלת ותק בתחום. אנו ממליצים לחקור לגבי, לדרוש בנועם מהחברה רשימת לקוחות מרוצים, לקרוא בברשימת העבודות שבוצעו של החברה אם יתאפשר לכם אנחנו ממליצים לחפש חוו"ד ענייניות בדבר החברה. לאחר סינון התחלתי והשוואת מחירים, יש לבחור. על-כן, אנו מציעים לבחור רק חברה אמינה שידועה עם ניסיון בסקטור זה, חברת תריסים חשמליים שמציעה לכם שירות מהצפון לדרום, סיוע מקצועי זריז בכל בעיה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל הארץ ובחצור הגלילית שירות זריז!

תציינו לנציג הטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר ותקבלו דיל כדאי
חברתנו חברת רוטנשטיין מומחים בייצור, מרקטינג והתקנת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לדרישותיו של ולמאפייני המשתמש. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים חשמליים מחומרים מיוחדים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשות ואמינות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם תקופה הארוכה מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחד מבתי העסק הטובים ביותר בסביבה למרקטינג, ייצור תעשייתי וכמו כן השמת תריסים נגללים, לכל מטרה ומכל גודל. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון יפיפה ונקי, ומשופשפת גם ייצור תעשייתי וכן התקנת תריסים נגללים לתעשייה, לבתי עסק, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. החברה מציעה תריסי גלילה חשמליים שקופים, הנותנים מענה מעולה לבתי עסק במרכזי שופינג וכמו כן במולים, וגם תריסי גלילה ממונעים שיש להם תוכנת שליטה להפעלה מרוחקת באמצעות שלט, עם חריטת לוגו ו/או שם החברה. איכות, תחושת אמון ועיצוב אופנתי ומפואר אנחנו פועלים בכל האיזורים ומאפשרים שירות תיקונים מהיר ונוחה. הננו מלווים כל מזמין מרגע לקיחת ההחלטה וכלה בהתקנה במבנה לשביעות רצונו השלמה של הצרכן, ומעניקים שירות מלא אף במצב שבו יש צורך בהשלמת ההתעסקות. כחברה מפורסמת בענף אנחנו נותנים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר וכן תעריפים נוחים ו מצוינים. בהרבה עסקים בסביבה מתענים מעבריינים ופשעי גניבה, על-כן עליהם להתקין אמצעי הגנה שימושיים ע"מ להקשות על הפורצים ולצמצם נזקים. אם בעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין מחסומים בעסק כיום ישנם מוצרים חדשים וגם מיוחדים שנותנים לעסקים ברחבי הארץ להגן על הרכוש והחפצים היקרים בלוקיישן. מומלץ לזכור כי המון בני אדם אינם ממש אוהבים את את איך שנראים הסורגים עקב תחושת המחנק וגם אווירת מתקן כליאה, אז בגלל זה אין כמו סורג ממונע שניתן לגלול תוך כדי שעות הפעילות שהעסק מציע, ובסופו של יום העבודה מורידים על ידי לחיצה על כפתור את הסורג הנגלל ומקבלים מיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או אולי סורג?

בדירות ובתים וגם בתאגידים תוכלו לראות תריסים ממונעים המקנים תחושה של אמון ו מהווים גם גורם הצללה מקצועי. ועם זאת, תריס המופעל חשמלית לא ממש מספק הגנה בפני פושעים מהסיבה שכל פורץ שיודע את העבודה יודע כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ו לחדור מבעל לכניסה במטרה לבצע את זממו. לכן, הפתרון היעיל ביותר למי שאינו רוצה סורגים שהם קבועים בחנות הוא להתקין תריס סורג חשמלי באיכות גבוהה, בצורה הזאת רוכשים שני מוצרים במחיר אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג שנותן מיגון להמקום.

שני פריטים בתמחור משתלם באיזור חצור הגלילית

התשובה המתקמדת והמתוחכם של תריס שיהיה גם סורג נותן חלופה נפלאה למקום עבודה בכל נקודה מרכזית בארץ. כל חברת אחסון שיש לו צורך בפתרון אבטחה איכותי ואפקטיבי יכול לרכוש תריס שיהיה גם סורג המופעל חשמלי לפי ובהתאם למימדים של הפתחים בעסק ו לצרכי המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עם עובי ומחוסן עם פרופיל מפלדה אמינה למנוע ניסיונות ניסור של שכבות התריס. אפשרי לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, ככה לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון החנות כדי לצפות בסחורה בחנות ולהתרשם מעיצוב העסק, גם כשהחנות סגורה. חשוב לציין כי תריס סורג חשמלי מקל עלינו ומאפשר נעילה גם במידה ו שלבי התריס הנגלל פתוחים על מנת לאפשר הקרנת אור טבעי מבחוץ בין המרווחים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להגיף עד למטה על מנת לבצע נעילה שלו ולאבטח את המקום. בתריס שהוא סורג אינכם צריכים להנמיך עד הסוף את התריס הנגלל, בצורה זו, ניתן לאפשר לאור הטבעי מבחוץ להקרין פנימה על מנת לחסוך במחירי החשמל והאור. כדאי לקנות דגם רציני שמכליל מנגנון אבטחה כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון מכני הנותן לנו את האופציה לפתיחה וסגירה כשיש הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים חשמליים עם שקיפות בעיר חצור הגלילית תריסים חשמליים שקופים בעיר חצור הגלילית

חברת רוטנשטיין חוסם נלהבת להראות בשבילכם חידוש איכותי בענייני התריסים הנגללים, תריס שקוף באיכות גבוהה הטוב מאוד חחנויות בקניונים, במרכזים מסחריים מקורים ובמורד הרחוב, כך ניתן להציג את הסחורה ללקוחות מזדמנים המטיילים במקום מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ומאסיבי שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא הגנה וביטחון ודברים טובים מעבר.

תריס גלילה שקוף – מוצר מצוין תריס שהוא שקוף – מוצר מעולה

תריסי גלילה שקופים זה לחלוטין פתרון אדיר למקומות עבודה רבים, קל להראות לכולם את הבגדים, הטבעות, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק אפילו בשעות שבהן בית העסק סגור. קל להרים את התריס השקוף מעלה בזמני הפתיחה של בית העסק, התריס הנגלל לא נזקק להרבה שטח אחסון. תהיה לכם את האופציה לתפעל את תריס הגלילה החשמלי ע"י מתג המותקן על קיר פנימי בעסק, ע"י שלט רחוק או ע"י אפליקציה בנייד. היתרונות העיקריים של תריס גלילה שקוף הם כדלהלן: עמידות לאורך זמן- התריס הנגלל מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ורב-עוצמה אפילו במקרה קצה. עיצוב איכותי- תריס הגלילה מופק באופן איכותי במראה עשיר, זה מותקן בעזרת עובדים מקצועיים בקיאים באיכותה של רצינית.תשובה מדליק מקומות שיווקיים – מזמינים להביט בטובין מודגמת במשרדים בחלונות הראווה באיזור חצור הגלילית ללא כל בלאגן. מיוצר בישראל- התריס הנגלל נוצר במפעלי החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates