שערים חשמליים ביאנוחג'ת

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה ביאנוחג'ת למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה ביאנוחג'ת למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה ביאנוחג'ת

תריס גלילה ביאנוחג'ת

תריסי גלילה חשמליים מרבים להיות טכניקת התגוננות נפוצה בהרבה עסקים ברחבי המדינה, אפשרי לצפות אותם בהגעה למוסכים, מרכזי הלבשה ואקססוריז, סניפים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, עסק בהן מוכרים מוצרי אלקטרוניקה וכדומה. תריסים נגללים גורמים לכך שפושעים לפרוץ בפשטות למשרד ולקחת משם חפצים, הם יתר על כן עוצרים מקרי ונדליזם, ממעיטים משמעותית את הזדמנויות הפריצה וכמו כן גורמים לתחושת רוגע עבור עובדי העסק והבעלים.

איך למצוא תריס גלילה אוטומטי לעסק בו אתה עובד?

במטרה להחליט על תריס נגלל למשרד שלך בעיר יאנוחג'ת כדאי להגיע להחלטה האם בעל העסק מעדיף להשתמש בתריסי גלילה חשמליים או מכניים. עד לא מזמן היה נהוג לרכוש ולתלות תריס גלילה מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד העובד בעזרת מגנון מכני מכני. בעת המודרנית נוטים להתקין תריסי גלילה הפועל באמצעות מנגנון חשמלי להפעלה פרקטית, במקום להסתפק עם תפעול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם נדמה לך שתריס המונע חשמל נוטה לקרוס ולגרום לבלגן מומלץ שתקרא זאת שיש מנועים חשמליים שאפשר לסמוך עליהם, אי לכך על מנת להזהר מתקלות עליך לקנות את התריס החשמלי רק מחברה מפורסמת, מצטיינת, עמידה מהימנה. האנשים המקצועיים אומרים לקליינטים לבחור תריסי גלילה לחנות לפי הנקודות הבאות: סוג המשרד ובאיזו עיר הוא. גודל החלון שצריך לאבטח. מנגנון הפעלה מעולה (מנוע אוטומטי מין ועוצמתי). חומרים ממנו התריס עשוי ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור התריס הנגלל. מראה התריס הנגלל החשמלי. אמינות ותשלום התקנת התריס במקום. תחזוקה של המערכת. כמה התריס חזק בפני ניסיונות חדירה פנימה, ונדליזם וגשמים. אמצעי אבטחה, כגון מעצור חירום, ניתן לתפעול ידני אם יש הפסקת חשמל וכולי.

תעריף וערבון. סוגים של תריסים נגללים במגוון סטיילים מדהימים

עסק מומלצת ביאנוחג'ת לסידור, תיעוש והשמה של תריסי גלילה פועלי חשמל מציגה תיאום מלא של תריס הגלילה אל צורכיו של בעל העסק ולמאפייני המקום. ניתן לייצר את התריס מחומרי גלם כאלה ואחרים, לרוב מפלדה או מאלומיניום, חברת תריסי הגלילה מסוגלת להציע כן תריס גלילה שקוף המוכן משכבות של פוליקרבונט. כדאי לדעת כי ניתן להכן תריסים חשמליים עם שלבים מסיביים המספקים אטימה, אפשר לעשות בחירה בתריס עם שלבים מחוררים ובעלי מרווחים בצורה כזו שאוויר מסוגל לאוורר בלי דאגות למקום הסגור וכמו כן יאפשר לראות מבעד לתריסים. אם ובוחרים תריס אוטומטי הנעשה מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לצבוע אותו בטכנולוגיית ייצור בחום, קיימים צבעים שונים לבחירה, ובהתאמה לחזית הבית, לעיצוב מקום העבודה או לחילופין העסק ובהתאם אל רצונותיו סגוליות של הקונה או המשתמש, החברה שלנו יכולה לתכנן וליצור תריס גלילה יפה באיכות טובה מאוד ובסגנון גדול ומתוחכם.

מאיזה ספק לרכוש תריסי גלילה
מומלץ לקנות תריסי גלילה ידניים או חשמליים אך ורק מחברה מקצועית ומנוסה בין המקצוענים. אנחנו מציעים לקרוא על החברה, לבקש מהחברה קהל ממליצים, לבחון ברשימת העבודות שבוצעו השייכת לחברה ובמידת האפשר אנו מציעים לבקש חוות דעת כנות בדבר החברה. בתום סינון ראשוני ובדיקת מחירים, צריך לקבל החלטה. ע"כ, אנחנו מציעים לבחור אך ורק חברה איכותית ובעלת ניסיון בסקטור זה, חבר תריסים נגללים שמספקת שירות בכל המדינה, סיוע מקצועי זריז בכל בעיה טכנית וקלקול.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל רחבי המדינה וביאנוחג'ת והסביבה שירות זריז!

ציינו לנציג הטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר ותקבלו הצעה אטרקטיבית
חברת רוטנשטיין חוסם מעולים בייצור, מכירות והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בסינכרון אל דרישותיו של ולמאפייני המזמין. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים מדברים מצוינים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשות ומתקדמות. לרוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחת החברות המובילות בסביבה לפרסום, ייצור וכמו כן הרכבת תריסי גלילה חשמליים, לכל מטרה ובכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן נאה ועדכני, ומומחית עם זאת גם ייצור תעשייתי והתקנה של תריסים לתעשייה, למקומות עבודה, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה שלנו מאפשרת תריסים נגללים חשמליים שקופים, הנותנים תשובה אדיר למקומות עבודה במרכזי קניות וכמו כן במולים, וגם תריסי גלילה חשמליים להן תוכנת פיקוד שתאפשר הפעלה מרוחקת דרך שלט, עם חריטה של הלוגו או שם החברה. שווי, תחושת ביטחון וכן עיצוב מתקדם ומרהיב אנו נותנים שירות בכל רחבי המדינה ונותנים שירותי תיקונים באופן מהיר ונוח. אנחנו מלווים כל אדם משלב לקיחת ההחלטה לשלב של ההתקנה בעסק לשביעות רצונו המוחלטת של הקונה, ומביאים שירות מלא גם אחרי השלמת התהליך. כחברה טובה בענף הזה אנחנו מציעים מענה מקצועי בצורה הטובה ביותר ומחירונים נוחים ו מצוינים. מקומות עבודה רבים באיזור כואבים מפריצות ועבריינות, לכן עליהם להתקין אמצעי הגנה טובים במטרה להקשות על הפורצים וכן להקטין הפסדים. כפי שידוע בעבר היה נהוג להתקין מחסומים בחנות בתקופתנו ישנם מוצרים חדשים ו משתלמים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים בכל רחבי הארץ להגן על הרכוש והאביזרים היקרים במקום. רוצוי לדעת שרבים לא תמיד אוהבים את את איך שנראים הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר וגם אווירת המקום הסגור, אם כן, אין כמו סורג חשמלי שתוכלו לגלול תוך כדי שעות הפעילות של החברה, ובסיומו של העבודה מנמיכים עם נקישת כפתור את הסורג החשמלי ואז זוכים למיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס חשמלי נגלל או סורג?

בתוך מבנים וגם באתרים וחברות אפשר לראות תריסים ממונעים המשרים תחושת ביטחון ו נותנים גם פתרון להצללה מומלץ. עם זאת, תריס ממונע לא בדיוק מספק הגנה מול פושעים מהסיבה שכל פורץ שיודע את העבודה מבין איך לעשות הרמה של התריס ואז להיכנס מבעל לכניסה כדי לבצע ממש את כל שברצונו. על-כן, הפתרון המתקדם ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים קבועים בעסק הוא להתקין תריס סורג חשמלי בצורה יעילה, בצורה זו, רוכשים שני מוצרים בתשלום אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג למיגון החנות.

שני דברים בתעריף משתלם באיזור יאנוחג'ת

הפתרון המתקדם והמתוחכם של תריס שהוא גם סורג מהווה חלופה מעולה למקום עבודה ברחבי המדינה. כל בית עסק שרוצה בפתרון אבטחה יעיל ומועיל יכול לרכוש תריס שהוא גם סורג המופעל חשמלי לפי ובהתאם לגודל של הפתחים בחנות ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום בעל עובי טוב ועמיד הכולל פורפיל מפלדה חזקה למנוע ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. תוכלו לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, באופן זה, לקוחות יכולים להביט מבעד לחלון החנות ע"מ לצפות בסחורה בחנות ולהתרשם מעיצוב החנות, אף אם בית העסק סגור. נזכיר לכם רק שכן מקל עלינו ומאפשר נעילה גם אם שלבי התריס הנגלל פתוחים על מנת לאפשר הקרנת תאורה טבעית מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש לסגור עד לסוף ע"מ לבצע נעילה ולשמור על המקום. בתריס סורג אינכם צריכים להנמיך עד הסוף את תריס הגלילה, באופן זה, ניתן להשאיר לתאורה טבעית מבחוץ לחדור פנימה על מנת לחסוך בכסף המשולם על החשמל והתאורה. מומלץ לרכוש דגם מומלץ שמכליל מנגנון זהירות למניעת הפלה של התריס ומנגנון מכני שאיתו אפשר לעשות סגירה ופתיחה כשיש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים חשמליים עם שקיפות ביאנוחג'ת והסביבה תריסי גלילה עם שקיפות באיזור יאנוחג'ת

בית העסק רוטנשטיין חוסם נלהבת להראות בשבילכם את אחת הטכונולגיות החדישות בסקטור תריסי הגלילה החשמליים, תריס שקוף בעל איכות גבוהה המומלץ בעיקר עבור עבודות, במרכזים מסחריים סגורים ובמדרחוב, באופן זה, ניתן להציג את המוצרים לקליינטים המטיילים באיזור מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ועוצמתי שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל המון תחושת בטחון ויתרונות רבים נוספים.

תריס גלילה שקוף – יתרונות רבים תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות

תריסי גלילה שקופים זה לחלוטין פתרון אדיר לבתי עסק רבים, פשוט להציג את הבגדים, השרשראות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי פריטים אחרים בחנות אפילו בשעות שבהן החנות סגורה. יתאפשר לכם לגלול את התריס לתקרה בשעות הפתיחה של החברה, התריס הנגלל לא צריך הרבה איזור לאחסון. קל לקחת שליטה על התריס הגלל בעזרת מתג הפעלה המורכב על קיר פנימי בחנות, ע"י שלט נייד או בעזרת אפליקציה. המעלות המשמעותיים של תריס גלילה שקוף הינם: עמידות טובה- התריס הנגלל עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ומאסיבי אף ב-כ מקרי קיצון. עיצוב איכותי- התריס הנגלל מופק באיכות גבוהה ובמראה איכותי, הוא מותקן ע"י עובדים מקצועיים למודים בשווי שאין כמוה.פתרון פרפקט מקומות שיווקיים – בני אדם לסקור פרקמטיא מוראית במשרדים בחלונות הראווה בעיר יאנוחג'ת ללא כל בלאגן. מיוצר כחול לבן- התריס החשמלי מיוצר במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates