שערים חשמליים בכפר תבור

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בכפר תבור למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בכפר תבור למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בכפר תבור

תריס גלילה בכפר תבור

תריסי גלילה אוטומטיים נוטים להיות אמצעי אבטחה נפוץ בהרבה חנויות ברחבי הארץ, ניתן למצאם בהגעה למוסכים, מרכזי אופנה, סניפים של רשתות שיווק קמעונאיות, עסק בהן מוכרים מוצרי אלקטרוניקה וכו'. תריסים נגללים מונעים מפושעים לפרוץ בקלות לעסק ולהסליק מהעסק עצמים, אמצעי הסגירה כמו כן עוצרים מקרי ונדליזם, ממעיטים באופן משמעותי את סיכויי הונדליזם וכמו כן גורמים לתחושת ביטחון בשביל הבעלים של החנות.

כיצד להתאים תריס נגלל למחסן שלך?

בשביל לבחור תריסי גלילה אוטומטיים למשרד שלך בכפר תבור רצוי להחליט אם אתה רוצה בתריסים אוטומטיים או מופעלים ידנית. בעבר הלא רחוק הייתה מוסכמה לקנות ולהתקין תריס גלילה אוטומטי מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד שיש בו מנגנון תפעול הפועל ידנית. בעת המודרנית נוטים להזמין תריס שנגלל הפועל באמצעות מערכת חשמלית לממשק נוח למשתמש, על מנת שלא להתפשר עם גלגול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם במקרה שמעת כי תריס אוטומטי נוטה להשתבש ולגרות לתקלות מומלץ שתדע כי ישנם מנועים שמופעלים חשמלית שעובדים מעולה, ומכך נובע שעל מנת להזהר מתקלות כדאי לרכוש את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מבוססת, יציבה עמידה מהימנה. המומחים בתחום חושבים שכדאי לבעלי משרדים לקנות תריס גלילה לעסק לפי הנקודות הבאות: סוג העסק והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל הדלת שיש לנעול. ממשק תפעול שניתן לסמוך עליו (מנוע תפעול עוצמתי ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). טכניקות ייצור התריס הנגלל החשמלי. עיצוב התריס החשמלי. אמינות וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במחסן. אחזקת התריס באופן שוטף. עמידות התריס אל מול ניסיונות חדירה, הרסנות ואיתני הטבע. אמצעי זהירות, לדוגמה: מעצור חירום, אפשרות לתפעול מכני אם תתקיים תקלה חשמלית וכולי.

מחיר ואחריות. מינים של תריסי גלילה במגוון צבעים מלהיבים

עסק מומלצת בכפר תבור והסביבה לניהול, תיעוש והתקנת תריסים נגללים אוטומטיים מציעה התאמה מוחלטת של תריס הגלילה החשמלי אל בקשותיו של הלקוח ולמאפייני המקום. ניתן לייצר את התריס החשמלי מחומרים כאלה ואחרים, ע"פ רוב, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, החברה יכולה לספק כן תריס גלילה שקוף המיוצר משלבים של פוליקרבונט. חשוב לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה חשמליים הכוללים שלבים מסיביים המספקים אטימה, ניתן לקחת תריס עם שלבים עם מרווחים בצורה כזו שאוויר מסוגל לזרום בלי דאגות למקום הסגור ובנוסף תוכלו לראות דרך החריצים בתריס. במידה ומתרינים תריס אוטומטי שעושים אותו מפלדה או אלומיניום ניתן לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, יש הרבה צבעים לברירה, ובהלימה לחזית הדירה, לעיצוב החנות או לחילופין העסק ובהתאמה אל בקשותיו ייחוד של המשתמש / לקוח, חברת תריסי הגלילה מסוגלת לתכנן ולייצר תריס גלילה מעוצב באיכות גבוהה ובנראות נכבד ומקורי.

ממי מומלץ לקנות תריסי גלילה
מומלץ לקנות תריסי גלילה מכניים או לחלופין חשמליין בבלעדיות מחברה אמינה ובעלת ניסיון בסקטור הזה. חשוב לחקור על החברה, לבקש מהחברה קהילת ממליצים, עיין בברשימת הפרויקטים השייכת לחברה אם תהיה לכם את האופציה רצוי לחפש ביקורת כנות בדבר העסק. לאחר סינון התחלתי ובדיקת עלויות, עליכם לקבל החלטה לגבי העסק. אם כך, חשוב לבחור אך ורק חברה אמינה שקיים אצלה תקופה ארוכה בתחום, חברת תריסים חשמליים שמציעה לכם שירות בכל נקודה מרכזית בארץ, סיוע מקצועי יעיל בכל התלבטות ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

פועלים בכל רחבי המדינה ובכפר תבור והסביבה שירות זריז!

יידעו לנציג הטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר ותשמעו דיל כדאי
העסק חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, מרקטינג והרכבת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה לבקשותיו של ולמאפייני הלקוח. החברה שלנו הינה מייצרת תריסים מחומרי גלם מיוחדים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשות ואמינות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם ותיקות הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים בשוק למרקטינג, ייצור וגם הרכבה של תריסים ממונעים, לכל מטרה וגם מכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן מדוקדק ונוח, ומומחית גם ייצור תעשייתי וכן התקנת תריסי גלילה חשמליים לתעשייה, למרכולות, לסופרים, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסים נגללים חשמליים שקופים, הנותנים תשובה אדיר למקומות עבודה במרכזי קניות וכמו כן במולים, ותריסים ממונעים להן תוכנת שליטה להפעלה ממרחק על ידי שלט, עם חריטה של לוגו או שם העסק. איכות, תחושת ביטחון וכן עיצוב חדשני ונפלא אנו עובדים בכל האיזורים ונותנים שירות תיקונים זריז וקליל. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל מזמין משלב לקיחת ההחלטה ועד להתקנה בבית העסק לסיפוקו השלמה של הקונה, ומביאים שירות מלא אף במצב שבו יש צורך בהשלמת הפרוצדורה. כחברה מובילה בתחומה אנחנו מציעים שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וכן עלויות הוגנות ו משתלמים. מקומות עבודה רבים בסביבה כואבים מעבריינים ופשעי גניבה, בגלל זה עליהם לשים אמצעי אבטחה מתאימים כדי להקשות על הפורצים וכן למזער הפסדים. אם עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין מחסומים בעסק בעשור האחרון ישנם מוצרים חדשים וכן נפלאים המאפשרים לחנויות בכל רחבי הארץ לשמור על הרכוש והציוד היקר בלוקיישן. מומלץ לזכור כי הרבה לא ממש אוהבים את את הניראות של הסורגים עקב תחושת המחנק וגם אווירת מתקן כליאה, מסיבה זו אין על סורג חשמלי שניתן לגלול במהלך תקופת הפעילות של המקום, ובסיומו של העבודה מנמיכים עם לחיצת כפתור את הסורג הנגלל ונוצר מיגון אפקטיבי ותקין.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או לחלופין סורג?

בבניינים וגם בתאגידים יתאפשר לכם לראות תריסי גלילה ממונעים המשרים תחושת אמון ו מספקים גם פתרון להצללה רציני. אך תריס חשמלי אינו מספק הגנה אל מול פורצים מהסיבה שכל פורץ מיומן מבין איך לבצע הרמה של התריס ו לפלוש דרך הפתח ע"מ לבצע את הגניבה. מסיבה זו, הפתרון הכי חדיש לאנשים שלא רוצים סורגים קבועים בחנות הוא להתקין תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באיכות גבוהה, בצורה הזאת מתקינים שני פריטים בתשלום אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג המספק למיגון החנות.

שני דברים בתעריף משתלם בעיר כפר תבור

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס המהווה גם סורג הווה חלופה שאין כמוה לחברות בכל הארץ. כל בית עסק שיש לו צורך בפתרון אבטחה איכותי ויעיל מסוגל לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים בבית העסק ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עבה ומחושל שיש לו פרופיל מפלדה בטוחה למניעה של פושעים שמנסרים את שכבות התריס. אפשרי לייצר את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות נוכל לגרום להם להביט מבעד לחלון הראווה במטרה לצפות במוצרים בחנות ולהילהב מעיצוב העסק, גם כאשר החנות סגורה. נקודה חשובה היא שכן מאפשר נעילה גם כאשר שלבי התריס פעורים בשביל לאפשר מעבר תאורה טבעית מבחוץ בין המרווחים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להוריד לגמרי עד הסוף בשביל לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס עם סורג אתם לא אמורים להוריד לחלוטין את התריס הנגלל, בצורה הזאת ניתן לאפשר לאור השמש להקרין פנימה במטרה לחסוך במחירי האור והחשמל. ממלצים לרכוש דגם מומלץ שכתוב בו מנגנון בטיחות כדי למנוע הפלה של התריס ומנגנון מכני הנותן לנו את האופציה לפתיחה וסגירה בזמן שיש הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים נגללים שניתן לראות דרכם באיזור כפר תבור תריסים חשמליים עם שקיפות באיזור כפר תבור

חברתנו רוטנשטיין חוסם שמחה להראות לכם את אחד החידושים בעולם תריסי הגלילה, תריס שקוף עם איכות גבוהה המומלץ מאוד חמרכולות, במרכזים מסחריים סגורים וברחובות שופינג כך ניתן להראות את הדברים לקליינטים הנמצאים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי וגדול שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מקסימום הגנה ודברים טובים חוץ מזה.

תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות תריס גלילה עם שקיפות – יתרונות רבים

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון אדיר למקומות עבודה רבים, פשוט להראות לכולם את הפריטי הלבוש, צמידים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי פריטים אחרים בעסק גם בשעות בהם העסק סגור. אפשר לגלגל את התריס מעלה בשעות הפעילות של בית העסק, התריס החשמלי לא נזקק להרבה שטח אחסון. פשוט להפעיל את תריס הגלילה החשמלי על ידי כפתור הפעלה שנמצא בתוך העסק על הקיר, על ידי שלט או באמצעות אפליקציה בנייד. היתרונות העיקריים של תריס גלילה שקוף הינם: עמידות טובה- התריס הנגלל מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ועוצמתי גם במקרים קיצוניים. עיצוב יפה- תריס הגלילה מיוצר בצורה איכותית במראה יוקרתי, הוא מותקן בעזרת אנשים מקצועיים מיומנים ברמת גימור רצינית.פיתרון כלשהו מעולה מקומות שיווקיים – קליינטים לראות פרקמטיא המוצגת במשרד בפתחי הראווה באיזור כפר תבור ללא רעש. מיוצר כחול לבן- התריס הנגלל מופק במפעלים של חברת רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates