שערים חשמליים במטולה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה במטולה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה במטולה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה במטולה

תריס גלילה במטולה

תריסי גלילה חשמליים הינם טכניקת הגנה נפוצה בהרבה עסקים בכל המדינה, מתאפשר לצפות בהם בהגעה למוסכים, רשתות בגדים ותכשיטים, חנויות השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, עסק של מוצרי חשמל וכו'. תריסי גלילה אוטומטיים מונעים מפושעים לפרוץ בקלות לחנות ולחטוף מהמקום אובייקטים, הם ומונעים מקרי ונדליזם, מצמצמים דרסטית את הזדמנויות הפשיעה וכמו כן תורמים לתחושת רוגע אצל בעלי המקום ועובדיו.

איך להחליט על תריסי גלילה אוטומטיים לעסק שלך?

בכדי לבחור תריס גלילה אוטומטי למוסד שלך באיזור מטולה צריך לבחור האם בעל העסק מעוניין בתריסי גלילה אוטומטיים או מונעים ידנית. פעם היה הרגל לקנות ולהתקין תריסי גלילה מפלדה או ברזל המכיל מגנון מכני המשומש ידנית. כעת מקובל להתקין תריסי גלילה שמכיל מכלול חשמלי לשימוש פשוט, כדי לא לבזבז זמן על תפעול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם שמעת כי תריס אוטומטי הרבה פעמים נוטה להתקלקל ולגרום לקשיים כדאי לדעת כי ישנם מנועים חשמליים אמינים מאוד, ומכך נובע שכדי שלא יקרו תקלות עליך לקנות את התריס החשמלי רק מחברה ענקית, מצטיינת, שאנשים מכירים מהימנה. האנשים המקצועיים מייעצים לקליינטים לקחת תריס חשמלי למשרד על פי הקריטריונים הבאים: סוג העסק והמיקום שלו. גודל דלת העסק שיש לסגור. ממשק תפעול איכותי (מנוע אמין וחזק). חומרי גלם (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיות לייצור התריס. מראה התריס הנגלל. איכותה של ועלויות התקנת התריס. אחזקה שוטפת. כמה התריס חזק בפני ניסיונות פריצה, ונדליזם וגשמים ורוחות חזקים. מנגנוני אבטחה, למשל מעצור חירום, פוטנציאל לתפעול מכני כאשר יש תקלה חשמלית וכיוצא בזאת.

מחיר וערובה. מיני תריסי גלילה בהרבה סטיילים מרהיבים

חברת תריסים חשמליים מומלצת במטולה לניהול, פבריקציה והשמה של תריסים הפועלים על ידי מנוע מציעה התאמה אישית של תריס הגלילה החשמלי לצורכיו של בעל העסק ואל המאפיינים של המקום. ניתן לייצר את תריס הגלילה מחומרים שונים, לרוב מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת התריסים יכולה ליצר אף תריסי גלילה שקופים המוכן משלבים של פוליקרבונט. רצוי לדעת שניתן לייצר תריסים חשמליים יחד עם שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, ניתן להשתמש בתריס הכולל שכבות בעלות חורים ומרווחים ככה שאוויר מסוגל לאוורר בפשטות למקום הסגור וכן יתאפשר לראות דרך החריצים בתריס. אם קורה ושמים תריס חשמלי שעושים אותו מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לשנות לו גוון בטכנולוגיית ייצור בחום, יש גם צבעים לברירה, ובהתאמה לחזית הבית, לעיצוב המקום או המחסן ובהלימה לבקשותיו יחידות של הקליינט, חברת תריסי הגלילה יכולה לתכנן ולספק תריס יפה באיכות עילאית ובנראות חשוב ויצירתי.

מאיזו חברה כדאי לקנות תריסים חשמליים
רצוי להתקין תריסים הנגללים ידנית ולחלופין חשמליים בלבד מחברת שאפשר לסמוך עליה ומנוסה בסקטור הזה. אנו ממליצים לקרוא על החברה, לבקש מנציג המכירות קהילת ממליצים, לקרוא בברשימת הפרויקטים השייכת לחברה אם יתאפשר לכם חכם יהיה לסקור חוו"ד כנות בדבר החברה. לאחר סינון חלוצי ובדיקת עלויות, עליכם לקבל החלטה. על-כן, רצוי לבחור רק חברה אמינה שידועה עם תקופה ארוכה בסקטור זה, חבר תריסים נגללים שמספקת שירות בכל נקודה במדינה, סיוע מקצועי זריז בכל בעיה טכנית ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל המדינה ובמטולה זמינות מיידית!

תציינו לנציג הטלפון שהגעתם דרך אתרינו והשיגו הצעה אטרקטיבית
חברתנו חברת רוטנשטיין מומחים בייצור, פרסום והשמת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לצרכים של ולמאפייני הצרכן. החברה שלנו הינה מייצרת תריסים חשמליים מחומרים מעולים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות מתוחכמות ואמינות. לרוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחד העסקנים המובילים בשוק לפרסום, ייצור תעשייתי וגם השמת תריסי גלילה ממונעים, לכל צורך וגם מכל סוג. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון אסתטי ונוח, ומשופשפת גם ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסים למקומות תעשייתיים, לחנויות בקניונים, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה שלנו מאפשרת תריסי גלילה חשמליים שהם שקופים, המהווים פתרון נוח לחנויות במרכזי קניות ומולים, וכן תריסים נגללים חשמליים שיש להם מערכת פיקוד להפעלה מרוחקת ע"י שלט, עם חריטת לוגו ו/או שם התאגיד. איכות, אמינות וגם עיצוב אופנתי ונפלא אנו פועלים בכל האיזורים ומאפשרים טיפול בבעיות זריז ונוח. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל לקוח מדקת הזמנת התריס ועד להתקנה במבנה לשביעות רצונו השלמה של הלקוח, ומעניקים שירות מקיף גם אחרי השלמת העבודה. כחברה מובילה בענף הזה אנחנו מציעים שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וכן מחירונים נוחים ו מעולים. עסקים רבים במדינה מתענים מפריצות ועבריינות, אם כן עליהם להתקין אמצעי אבטחה מתאימים ע"מ להקשות על כנופיות הפורצים וכן לצמצם נזקים. כפי שידוע בעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין מחסומים בעסק עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם פריטים חדשים ו איכותיים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים בכל רחבי המדינה להגן על הרכוש והחפצים היקרים במקום. חכם יהיה לדעת שרבים לא תמיד אוהבים את את הניראות של הסורגים מפני תחושת הסגירות ואווירת בית הכלא, כך שאין על סורג ממונע שאפשר לגלול תוך כדי שעות הפעילות של החברה, ובתום יום העבודה מורידים בלחיצה על כפתור את הסורג ונוצר מיגון אפקטיבי ותקין.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או לחלופין סורג?

במקומות מגורים וגם באתרים וחברות תוכלו לראות תריסים נגללים חשמליים הנוסכים תחושה של ביטחון ו מציעים גם פתרון הצללה מקצועי. ואף על-פי כן, תריס המופעל חשמלית אינו מספק הגנה מול פושעים מפני שכל פורץ מיומן קולט כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ואז להיכנס דרך הפתח נפתח במטרה לבצע את זממו. על-כן, הפתרון המתקדם ביותר למי שאינו רוצה סורגים קבועים בבית העסק הוא לשים תריס נגלל חשמלי שהוא סורג באופן יעיל, ככה רוכשים שני מוצרים במחיר אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג למיגון החנות.

שני דברים בתעריף משתלם באיזור מטולה

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס שמשמש גם כסורג מהווה חלופה נהדרת לחברות בכל רחבי המדינה. כל עסק שיש לו צורך במעהנ מיגוני יעיל ויעיל מסוגל לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאם למימדים של הפתחים בעסק ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ומחוסן הכולל פורפיל מפלדה רצינית כדי למנוע פושעים שמנסרים את שלבי התריס. אופציונלי לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות נוכל לגרום להם להביט בעד לחלון החנות כדי לצפות בפריטים בחנות ולהתרשם מעיצוב המקום, גם כאשר המקום סגור. נקודה חשובה היא אחרי הכל, מקל עלינו ומאפשר נעילה גם כש שלבי התריס פעורים על מנת לאפשר מעבר של אור נעים מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש להגיף לחלוטין כדי לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס עם סורג אתם לא אמורים לסגור לגמרי עד הסוף את התריס הנגלל, בצורה זו, ניתן להשאיר לאור השמש להקרין פנימה בשביל לחסוך בכסף המשולם על האור והחשמל. כדאי להתקין דגם מומלץ שנכנס בו מנגנון בטיחות למניעה של נפילת התריס ומנגנון מכני שאיתו אפשר לעשות לסגור ולפתוח בעת שפסק החשמל באזור.

תריסים נגללים שקופים באיזור מטולה תריסים חשמליים שקופים בעיר מטולה

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם גאה לגלות בפניכם חידוש מצוין בענייני התריסים הנגללים, תריס שניתן לראות דרכו עם איכות גבוהה הטוב מאוד חעבודות, במרכזים מסחריים מקורים ובמדרחוב, ככה ניתן להראות את הפריטים ללקוחות מזדמנים הסובבים ברחוב מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר אמין ומאסיבי המבטיח לכם הכי הרבה הגנה וביטחון ויתרונות רבים חוץ מזה.

תריס גלילה שקוף – יתרונות רבים תריס שקוף – מוצר מצוין

תריסי גלילה שקופים זה בלי ספק פתרון ברמה לעסקים רבים, אפשר להציג את הפריטי הלבוש, טבעות, מוצרים חשמליים וכל סוגי פריטים אחרים במרכול אפילו בשעות שבהן העסק סגור. תהיה לכם את האופציה לגלגל את התריס למעלה בשעות הפעילות של העסק, התריס לא דורש הרבה איזור לאחסון. אפשר לשלוט בתריס הגלילה החשמלי על ידי מתג הפעלה שנמצא על קיר פנימי בעסק, באמצעות שלט נייד או ע"י אפליקציה. הפלוסים החשובים של תריס נגלל שקוף הם: עמידות גבוהה- התריס מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב וחזק אף ב-כ מקרים קיצוניים. עיצוב יפה- תריס הגלילה נעשה באופן איכותי במראה יפה, זה מותקן בעזרת עובדים מקצועיים מיומנים באיכותה של שאין כמוה.תשובה ברמה מקומות שיווקיים – מזמינים לסקור קומודיטי מודגמת במקום עבודה בפתחי הראווה במטולה והסביבה ללא ווליום. מיוצר בישראל- התריס החשמלי נעשה במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates