שערים חשמליים במנחמיה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה במנחמיה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה במנחמיה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה במנחמיה

תריס גלילה במנחמיה

תריסי גלילה מרבים להיות טכניקת אבטחה נפוצה במשרדים רבים ברחבי המדינה, ניתן לצפות בהם בפתחי מוסכים, חנויות אופנה, מרכזים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, עסק של מוצרי אלקטרוניקה וכולי. תריסי גלילה חשמליים לא מאפשרים לגנבים להכנס בקלות לעסק ולגנוב משם מוצרים, הם באותה מידה מגנים ממקרים של ונדליזם, מורידים מאוד את ניסיונות החדירה ומעודדים להרגשת רוגע בקרב בעלי בית העסק.

כיצד למצוא תריס גלילה לעסק בו אתה עובד?

במטרה להחליט על תריסי גלילה אוטומטיים למוסך שלך בעיר מנחמיה עליך להחליט מראש אם אתה רוצה בתריסים אוטומטיים או ידניים. בעבר הלא רחוק היה הרגל לקנות ולשים תריסי גלילה מפלדה או ברזל העובד בעזרת מגנון פעולה מכני. עכשיו בדרך כלל מזמינים תריסי גלילה הפועל באמצעות מנוע חשמלי לגלילה קלה, על מנת שלא להתפשר על גלגול ידני שגורם לשימוש בכוח פיסי רב. אם נדמה לך שתריס המונע חשמל הרבה פעמים נוטה להתקלקל ולגרות לתקלות הנה מידע חדש שקיימים מנועים שמופעלים חשמלית שאין מה לפחד מתקלות איתם, ומהסיבה הזו על מנת לקבל תריס אמין עליך לרכוש את התריס החשמלי רק מחברה שניתן לסמוך עליה, מצטיינת, עמידה ושניתן לסמוך עליה. אנשי המקצוע בתחום מייעצים לבעלי עסקים לרכוש תריסי גלילה אוטומטיים למשרד לפי התנאים הבאים: סוג החנות והמיקום שלו. גודל הדלת שצריך לנעול. מנגנון תפעול שניתן לסמוך עליו (מנוע חשמלי מין ועוצמתי). חומרים ממנו התריס עשוי ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). אופן הייצור של התריס הנרכש. סגנון התריס החשמלי. רמת ועלות התקנת התריס. אחזקת התריס באופן שוטף. איך התריס יעמוד מול פורצים, משחיתים ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. אמצעי זהירות, כגון מעצור חירום, ניתן להפעלה ידנית בעת שיהיו הפסקת הזרם החשמלי וכו'.

תמחור ומחויבות. סוגים של תריסי גלילה חשמליים בהרבה סטיילים מרהיבים

משרד טובה בעיר מנחמיה לתכנון, ייצור והרכבה של תריסים חשמליים מעניקה התאמה אישית של תריס הגלילה החשמלי אל רצונותיו של בעל הסק ואל המאפיינים של העסק. יכולים להכין את תריס הגלילה מחומרים ממגוון רחב, ע"פ רוב, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת התריסים יכולה ליצר תריסי גלילה שקופים המיוצר מחומר בשם פוליקרבונט. רצוי לדעת שאפשרי לייצר תריסי גלילה אוטומטיים המכילים שלבים מסיביים ואטומים, אפשר לקחת תריס בעל שלבים מחוררים ובעלי מרווחים באופן כזה שאוויר יכול לאוורר בקלות לחדר הסגור וגם כן יתן לאנשים לראות דרך התריס. במידה ומתרינים תריס גלילה הנוצר מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לשנות לו גוון בתנור, יש הרבה גוונים שונים לבחירה, ובהתאמה לחזית נכס, לעיצוב המקום או העסק ובהתאמה אל רצונותיו ייחוד של הצרכן, החברה ביכולתה לתכנן ולספק תריס גלילה בסטייל באיכות טובה מאוד ובסטייל גדול ומתוחכם.

ממי מומלץ לבחור תריסים חשמליים
אנחנו ממליצים להזמין תריסים הנגללים ידנית ולחלופין חשמליים רק מחברה מקצועית שמצויה שנים בתחום. רצוי לחקור בדבר, לדרוש מהעסק רשימת ממליצים, לבדוק ברשימת הפרויקטים של החברה ובמידת האפשר רצוי לבקש חוו"ד כנות על עבודות החברה. לאחר סינון חלוצי והשוואת עלויות, עליכם לקבל החלטה. על-כן, רצוי לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שקיים אצלה ניסיון בסקטור, חברת תריסים חשמליים שמספקת שירות ברחבי הארץ, מענה מקצועי זריז בכל בעיה טכנית ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

פועלים בכל הארץ ובאיזור מנחמיה נגישות מיידית!

הבליטו בטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותרוויחו דיל טוב
חברתנו חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, פרסום והשמת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לצורכי ולמאפייני המזמין. החברה מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרי גלם נפלאים הנבחרים בדקדקנות ו בצורות ייצור חדשניות ומקצועיות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם מוניטין הארוכה מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק הטובים ביותר בארץ למרקטינג, ייצור תעשייתי וכמו כן השמת תריסים נגללים, לכל צורך וגם מכל גודל. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון מדוקדק ונגיש, ומומחית בין היתר ייצור תעשייתי והתקנת תריסי גלילה למקומות תעשייתיים, למרכולות, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. חברתנו מציעה תריסים נגללים שהם שקופים, הנותנים פתרון קליל לחנויות במרכזי שופינג וכמו כן בקניונים, וגם תריסי גלילה חשמליים שיש להם מערכת פיקוד שתאפשר הפעלה מרחוק בעזרת שלט, עם חריטת סמל או שם העסק. איכות, תחושת ביטחון ועיצוב אופנתי וגם נהדר אנו עובדים בכל חלקי הארץ ומספקים שירותי תיקונים באופן זריז ונוחה. אנחנו מלווים כל קליינט משלב הזמנת השירות וכלה בהתקנה בעסק לסיפוקו המוחלטת של המזמין, ומעניקים שירות מלא אף במצב שבו יש צורך בהשלמת המלאכה. כחברה מפורסמת בתחומה אנחנו מציעים שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וגם מחירים הוגנים ו משתלמים. בחנויות רבות בארץ סובלים מעבריינים ופשעי גניבה, כך שהם צריכים לשים אמצעי אבטחה מאסיביים במטרה להקשות על כנופיות הפורצים וכן להפחית הפסדים. אם בעבר היה נהוג להתקין סורגים בבית העסק בעשור האחרון ישנם מוצרים חדשים ו נפלאים שמאפשרים לעסקים בכל רחבי המדינה לשמור על הרכוש והחפצים היקרים בלוקיישן. חכם יהיה לדעת שהרבה אינם ממש אוהבים את את הניראות של הסורגים בעקבות תחושת חוסק האוויר וגם אווירת המקום הסגור, אז בגלל זה אין על סורג ממונע שתוכלו לגלול במרוצת תקופת הפעילות שהעסק מציע, ובסיום שעות הפעילות מורידים עם לחיצה על כפתור את הסורג החשמלי ואז זוכים למיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס חשמלי או סורג?

בבתים רבים וגם אצל בעלי עסקים יתאפשר לכם לראות תריסי גלילה המעניקים תחושת ביטחון ו מציעים גם גורם הצללה טוב. עם זאת, תריס המופעל חשמלית אינו מספק הגנה בפני פורצים מאחר וכל פורץ מיומן קולט כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ו להיכנס דרך הפתח ע"מ לבצע את הפשע. אם כך, הפתרון הכי חדיש למי שאינו רוצה סורגים קבועים בחנות הוא לרכוש תריס סורג המופעל חשמלית בצורה איכותית, ככה קונים שני מוצרים בתשלום אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג שנותן מיגון להמקום.

שני דברים במחיר משתלם במנחמיה

המענה המתקדם והחדשני של תריס המהווה גם סורג הווה חלופה מעולה לחברות בכל רחבי הארץ. כל מקום המעוניין בפתרון מיגון בטוח ויעיל מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג המופעל חשמלי בהתאם למימדי הפתחים בחנות ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עם עובי ומחוסן שיש לו פרופיל מפלדה אמינה למנוע סיכוי לניסור שכבות התריס. אפשר ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות נוכל לגרום להם להביט מבעד לחלון הראווה במטרה לצפות בפריטים בחנות ולהתרשם מעיצוב החנות, אף אם בית העסק סגור. חשוב לציין כי תריס סורג חשמלי נותן לנו את האופציה לנעילה גם כש שלבי התריס פעורים בשביל לאפשר הקרנה של קרני אור מבחוץ בין המרווחים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש לסגור לחלוטין כדי לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס שהוא סורג אין סיבה להוריד עד למטה את התריס, ככה ניתן לתת לקרני אור מבחוץ להקרין פנימה בשביל לחסוך בעלויות האור והחשמל. כדאי לקנות דגם מומלץ שנכנס בו מנגנון בטיחות למניעת הפלה של התריס ומנגנון ידני שאיתו אפשר לעשות לסגור ולפתוח כשפסק החשמל באזור.

תריסים נגללים שניתן לראות דרכם בעיר מנחמיה תריסים חשמליים שניתן לראות דרכם באיזור מנחמיה

חברת רוטנשטיין חוסם נלהבת להציג בשבילכם את אחת הטכונולגיות החדישות בסקטור התריסים הנגללים, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה המומלץ ממש לבתי עסק, במרכזים מסחריים מקורים וברחובות שופינג ככה ניתן להציג את הפריטים לאנשים המטיילים שם מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ומקצועית שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מקסימום הגנה והרבה יתרונות חוץ מזה.

תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מצוין תריס גלילה שקוף – מוצר מצוין

תרסים שקופים זה פתרון אדיר לחברות רבות, תהיה לכם את האופציה להראות את הביגוד, התכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי הסחורה האחרים בעסק אף בשעות בהן העסק סגור. קל להרים את התריס לתקרה בזמני הפתיחה של החברה, התריס השקוף לא נזקק להרבה שטח אחסון. תוכלו לשלוט בתריס הגלילה על ידי כפתור המותקן בתוך העסק על הקיר, בעזרת שלט נייד או ע"י אפליקציה בנייד. המעלות המשמעותיים של תריס גלילה שקוף הם כדלהלן: עמידות לאורך זמן- התריס מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב ועוצמתי אפילו במקרי קיצון. עיצוב יפה- תריס הגלילה מיוצר בצורה איכותית במראה עשיר, זה מותקן ע"י עובדים מקצועיים מורגלים באיכות מכובדת.מענה פרפקט חנויות- קליינטים לתת מבט על סחורה מודגמת במקומות עבודה בפתחי הראווה באיזור מנחמיה ללא שום הפרעה. תעשייה כחול לבן- התריס הנגלל מיוצר במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates