שערים חשמליים במסעדה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה במסעדה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה במסעדה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה במסעדה

תריס גלילה במסעדה

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות טכניקת הגנה נפוצה במשרדים רבים בכל הארץ, אפשרי לצפות בהם בפתחי מוסכים, חנויות הלבשה ותכשיטים, סניפים של רשתות מרכולים, חנויות של מוצרים חשמליים וכולי. תריסים נגללים מונעים מגנבים לפרוץ בקלות לעסק ולהסליק משם מוצרים, התריסים יתר על כן מונעים בעיות של השחטה, מצמצמים דרסטית את ניסיונות הגניבה וכמו כן גורמים לתחושת ביטחון בקרב בעלי המשרד ועובדיו.

כיצד למצוא תריסי גלילה אוטומטיים לעסק שלך?

כדי להתאים תריס נגלל לעסק שלך בעיר מסעדה עליך להחליט מראש האם אתה מעוניין בתריסים חשמליים או מונעים ידנית. עד לפני לא זמן רב היה הרגל לרכוש ולתלות תריס גלילה מברזל טוב או פלדה מגלוונת העובד בעזרת מנגנון תפעול המשומש ידנית. בעת המודרנית נוטים להזמין תריס שנגלל שמכיל מכלול חשמלי להפעלה נוחה, כדי לא לבזבז זמן על תפעול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם שמעת כי תריס אוטומטי מרבה להפסיק לעבוד ולעשות בעיות הנה מידע חדש שיש בהחלט מנועים שמופעלים חשמלית שאין בהם תקלות, לכן על מנת לקבל תריס אמין עליך להזמין את התריס האוטומטי רק מחברה מפורסמת, בראש הרשימה, מוכרת מהימנה. אנשי המקצוע בתחום מייעצים לבעלי משרדים לרכוש תריסים נגללים לחנות לפי המאפיינים הבאים: סוג החנות ואיפה הוא נמצא. גודל המלבן שיש לסגור. מנגנון הפעלה טוב (מנוע עוצמתי ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). אופן הייצור של תריס הגלילה. סטייל התריס הנגלל. איכותה של ומחר התקנת התריס במקום. אחזקת התריס באופן שוטף. איך התריס יעמוד בפני ניסיונות חדירה פנימה, הרסנות ואסונות הטבע. אמצעי זהירות, כמו למשל מעצור חירום, אפשרות להפעלה ידנית בעת שיהיו תקלה חשמלית וכו'.

עלות ומחויבות. סוגי תריסי גלילה בסוגי עיצובים מצוינים

תאגיד רצינית במסעדה והסביבה לסידור, תיעוש והשמה של תריסים נגללים אוטומטיים מציעה התאמה מלאה של תריס הגלילה החשמלי לצרכים של הלקוח ולצורכי העסק. יכולים להכין את התריס החשמלי מחומרים כאלה ואחרים, לרוב מפלדה או מאלומיניום, חברת תריסי הגלילה יכולה להציע תריסי גלילה שקופים המיוצר משכבות של פוליקרבונט. כדאי לדעת שאפשרי לייצר תריסי גלילה חשמליים הכוללים שלבים מסיביים ואטומים, תוכלו להשיג תריס גלילה בעל שלבים עם חורים ומרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל לעבור בלי דאגות למקום הסגור וגם תוכלו לראות דרך התריס. במידה ובוחרים תריס אוטומטי הנוצר מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לצבוע אותו תחת הפעלת חום גבוה, ישנם הרבה צבעים שונים לרכישה, ובהלימה לחזית הבית, לעיצוב המבנה או לחילופין העסק ולפי ובהתאם אל רצונותיו פנומנאליות של המשתמש / לקוח, חברת תריסי הגלילה יכולה לתכנן ולהעניק תריס מסוגנן בצורה איכותית ובסגנון גדול ומקורי.

ממי לקחת תריסים חשמליים
כדאי להתקין תריסים נגללים מכניים או אוטומטיים אקסקלוסיבית מחברת שאפשר לסמוך עליה ומנוסה בתוך הסקטור. אנחנו מציעים לעיין על החברה, לקבל מהעסק רשימת לקוחות מרוצים, לעיין ברשימת העבודות השייכת לעסק אם יתאפשר לכם רצוי לסקור דעה אובייקטיביות על העסק. בתום בירור חלוצי ובדיקת מחירים, כדאי לבחור. מסיבה זו, אנו ממליצים לבחור רק חברה איכותית ובעלת תקופה ארוכה בסקטור זה, חברת תריסים חשמליים שמחלקת שירות בכל רחבי המדינה, מענה מקצועי זריז בכל בעיה וליקוי.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל חלקי הארץ ובמסעדה והסביבה שירות זריז!

תציינו בטלפון שהגעתם דרך אתרינו ותרוויחו הצעה כדאית
חברתנו חברת רוטנשטיין משופשפים בייצור, שיווק והתקנת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה אל צורכיו של ולמאפייני הצרכן. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה חשמליים מדברים מעולים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות מתוחכמות ואמינות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם מוניטין הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק המקצועיים ביותר במדינה לשיווק, ייצור תעשייתי והתקנת תריסי גלילה, לכל צורך ובכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון יפהפה ונוח, ומתמחה יחד עם זאת ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסי גלילה למחסנים, לעבודות, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. החברה מאפשרת תריסי גלילה חשמליים עם שקיפות, הנותנים תשובה מושלם לחנויות במרכזי קניות וכמו כן בקניונים, ותריסים נגללים חשמליים הכוללים תוכנת פיקוד שתאפשר הפעלה מרחוק על ידי שלט, עם חריטה של לוגו ו/או שם מקום העבודה. רמה, אמינות ועיצוב מתקדם ונפלא החברה נותנת שירות בכל רחבי המדינה וכן מציעים שירות תיקונים יעיל ונגיש. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל מזמין משעת לקיחת ההחלטה לשלב של ההתקנה במקום העבודה לסיפוקו השלמה של הקליינט, ומבצעים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מצליחה בתחומה אנו מציעים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר ותמחורים נוחים ו מצוינים. עסקים רבים באיזור דואבים מעבריינים וגניבות, אם כן עליהם להתקין אמצעי אבטחה יעילים ע"מ להקשות על הפורצים וכן להקטין הפסדים. כפי שידוע לא מזמן היה נהוג לשים סורגים בחנות כיום ישנם מוצרים חדשים וגם נפלאים שמאפשרים לעסקים בכל נקודה במדינה לאבטח את הרכוש והתכולה היקרה בעסק. רוצוי לדעת שרבים לא כ"כ אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים מפני תחושת חוסק האוויר וגם האווירה של בית הכלא, אז בגלל זה אין כמו סורג גלילה חשמלי שניתן לגלול במהלך זמן הפעילות של העסק, ובסיומו של העבודה מנמיכים בלחיצת כפתור את הסורג החשמלי ונוצר מיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס ממונע או סורג?

בבניינים וגם בעסקים שונים קל לראות תריסי גלילה חשמליים המקרינים תחושה של ביטחון ו מציעים גם פתרון הצללה מומלץ. ואע"פ כן, תריס חשמלי לא נותן מספיק הגנה בפני פורצים מאחר וכל פורץ שיודע את העבודה מבין איך לעשות הרמה של התריס ואז לחדור דרך הפתח כדי לבצע את הגניבה. לכן, הפתרון המתקדם ביותר לכל מי שלא רוצה סורגים קבועים בחנות הוא לשים תריס סורג חשמלי בצורה איכותית, בצורה זו, רוכשים שני מוצרים בעלות ותעריף טובים, גם תריס להצללה וגם סורג שנותן מיגון להחנות.

שני דברים במחיר משתלם באיזור מסעדה

המענה המתקדם והמתוחכם של תריס שהוא גם סורג נותן חלופה שאין כמוה לבתי עסק בפריסה ארצית. כל עסק שיש לו צורך בפתרון מיגון בטוח ואפקטיבי יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג המופעל חשמלי בהתאמה לגודל של הפתחים במקום העבודה ו לצרכים של המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עם עובי וחסין עם פרופיל מפלדה חזקה כדי למנוע ניסיונות ניסור של שכבות התריס. אופציונלי לספק את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, כך לקוחות יש ביכולתם להביט בעד לחלון החנות כדי לצפות בסחורה בחנות ולהתפעל מעיצוב החנות, גם אם בית העסק סגור. כמובן שיש לצייין שכן עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה אף כש שלבי התריס הנגלל פתוחים בשביל לאפשר מעבר אור טבעי מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס רגיל יש להוריד עד למטה במטרה לנעול אותו ולאבטח את המקום. בתריס שהוא סורג אין שום סיבה לסגור לחלוטין את התריס הנגלל, בצורה הזאת ניתן להותיר לקרני אור מבחוץ להקרין פנימה על מנת לחסוך במחירי החשמל והתאורה. מומלץ לרכוש דגם מומלץ שיש בתוכו מנגנון זהירות למניעת הפלה של התריס ומנגנון ידני המאפשר לפתוח ולסגור בעת שקיימת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים נגללים עם שקיפות באיזור מסעדה תריסי גלילה שניתן לראות דרכם במסעדה והסביבה

חברתנו רוטנשטיין חוסם גאה להראות לכם חידוש מצוין בשוק תריסי הגלילה, תריס עם שקיפות עם איכות גבוהה הכדאי בעיקר עבור מרכולות, במרכזי קנייה סגורים וברחובות שופינג באופן זה, ניתן להראות את הטובין לאנשים המסתובבים שם מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר בטיחותי וחזק שיכול להבטיח לכם מקסימום תחושת בטחון ודברים טובים חוץ מזה.

תריס גלילה עם שקיפות – דבר מצוין תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון מעולה לעסקים רבים, אפשר להציג את הבגדים, התכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי פריטים אחרים בעסק גם בשעות בהם בית העסק סגור. אפשר לגלול את תריס הגלילה לתקרה בשעות הפתיחה של העסק, התריס הממונע השקוף לא דורש הרבה מיקום לאחסון. פשוט לקחת שליטה על התריס הגלל בעזרת כפתור המורכב על קיר פנימי בעסק, בעזרת שלט נייד או על-ידי יישומון בנייד. הסגולות העיקריים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות טובה- תריס הגלילה עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ועוצמתי גם במקרי קיצון. עיצוב עם סטייל- התריס נעשה באיכות גבוהה ובמראה יפה, הוא הינו מותקן ע"י פועלים מקצועיים מיומנים בשווי רצינית.פתרון מצוין עסקים – לקוחות יכולים לראות פרקמטיא מוראית במקום עבודה בחלונות הראווה בעיר מסעדה ללא שום ווליום. תעשייה כחול לבן- התריס החשמלי נוצר במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם ונחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates