שערים חשמליים במעיליא

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה במעיליא למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה במעיליא למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה במעיליא

תריס גלילה במעיליא

תריסי גלילה מהווים אמצעי אבטחה נפוץ במקומות רבים בכל המדינה, אפשר לצפות בהם בכניסה למוסכים, עיסקי בגדים ותכשיטים, מרכזים של סופרים, מרכזי קניה של מוצרים חשמליים ועוד. תריסי גלילה חשמליים לא מאפשרים לגנבים להתגנב בפשטות למשרד ולהסליק מהחנות מוצרים, התריסים כמו כן מונעים מקרי ונדליזם, מורידים ממש את הזדמנויות הונדליזם וגם תורמים לתחושת ביטחון בקרב מנהל העסק.

כיצד להחליט על תריסי גלילה למחסן שלך?

במטרה למצוא תריס גלילה לבית שלך בעיר מעיליא צריך לבחור אם אתה מעדיף להשתמש בתריסי גלילה אוטומטיים או מונעים ידנית. בעבר הלא רחוק היה נהוג לרכוש ולהתקין תריסי גלילה אוטומטיים מברזל טוב או פלדה מגלוונת שיש בו ממשק הפועל ידנית. עכשיו בדרך כלל מתקינים תריס גלילה עם מכלול חשמלי להפעלה נוחה, במקום להתקשות על תפעול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם שמעת כי תריס גלילה חשמלי הרבה פעמים נוטה לההרס ולגרות לתקלות מומלץ שתקרא זאת שיש גם מנועים שמופעלים חשמלית אמינים ועמידים במיוחד, ומכך נובע שעל מנת שהתריס לא יתקלקל עליך לקנות את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה גדולה, בטופ, עמידה ולגיטימית. האנשים שמבינים בתחום מייעצים לבעלי מקומות לרכוש תריסי גלילה חשמליים למקום על פי: סוג החנות ומיקומו. גודל המלבן שצריך לאבטח. מנגנון פעולה שניתן לסמוך עליו (מנוע אמין וחזק). חומרי גלם ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). אופן הייצור של תריס הגלילה. צבע התריס. רמת ועלויות התקנת התריס. תחזוקה של המערכת. חסינות התריס בפני ניסיונות פריצה, הרסנות ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. מנגנוני בטיחות, לדוגמה: מעצור חירום, אופציה לתפעול בעזרת הידיים כאשר יש הפסקת חשמל וכדומה.

עלות וערבות. סוגים של תריסי גלילה חשמליים בהרבה עיצובים מלהיבים

חברת תריסים חשמליים מקצועית בעיר מעיליא לארגון, ייצור והתקנת תריסים נגללים אוטומטיים מציעה תיאום מלא של התריס החשמלי לדרישותיו של בעל הסק ואל המאפיינים של המקום. ניתן להכין את התריס החשמלי מחומרי גלם שונים ומשונים, לרוב מפלדה או מאלומיניום, חברת התריסים יכולה להציע תריסי גלילה שקופים המוכן משלבים של פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת שניתן לייצר תריסי גלילה חשמליים עם שלבים מסיביים המספקים אטימה, ניתן להזמין תריס הכולל שכבות בעלות חורים ומרווחים כך שאוויר יכול להיכנס בקלות לבית העסק וגם כן יתן לראות מבעד לתריס. אם קורה ומתרינים תריס אוטומטי המיוצר מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, יש גם גוונים לרכישה, ובהתאם לחזית הדירה, לעיצוב החנות או המשרד ולפי ובהתאם לרצונות פנומנאליות של הלקוח, חברת תריסי הגלילה מסוגלת לתכנן ולהעניק תריס חשמלי יפה באיכות טובה מאוד ובנראות חשוב ומקורי.

ממי בעצם לבחור תריסים אוטומטיים
חכם יהיה לקנות תריסים נגללים ידניים או אוטומטיים אך ורק מחברת שאפשר לסמוך עליה ובעלת ניסיון בתוך הסקטור. אנו ממליצים לקרוא בדבר, לבקש מנציג המכירות קהל ממליצים, עיין בברשימת העבודות השייכת לעסק אם יתאפשר לכם אנחנו מציעים לסקור חוות דעת אובייקטיביות על עבודות החברה. בתום בירור ראשון והשוואת מחירים, עליכם לקבל החלטה לגבי העסק. על-כן, אנחנו מציעים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שידועה עם ניסיון בענף, חבר תריסים נגללים שמציעה לכם שירות בכל המדינה, מענה מקצועי זריז בכל בעיה טכנית ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות לכל חלקי הארץ ובאיזור מעיליא נגישות מיידית!

תדגישו בטלפון שהגעתם דרך האתר ותקבלו דיל כדאי
חברת רוטנשטיין חוסם משופשפים בייצור, מכירות והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לרצונות ולמאפייני הקונה. החברה מייצרת תריסים חשמליים מחומרים נפלאים הנבחרים כראוי ו בצורות ייצור חדשניות ואמינות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר הארוכה מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר בשוק לשיווק, ייצור והשמת תריסי גלילה חשמליים, לכל צורך ומכל גודל. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון יפה ונוח, ומומחית יחד עם זאת בייצור והתקנה של תריסים לתעשייה, למרכולות, לחנויות גדולות, למוסכים ולחניונים. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסי גלילה חשמליים שהם שקופים, המהווים פתרון איכותי לבתי עסק במרכזי קניות וכן במולים, ותריסים נגללים חשמליים להן אפליקציית פיקוד להפעלה מרחוק על ידי שלט, עם חריטת לוגו או לחלופין שם העסק. איכות, אמינות וכן עיצוב אופנתי וגם נהדר אנו פועלים בכל רחבי המדינה וכן מספקים שירותי תיקונים באופן יעיל וזמין. אנו מלווים כל אדם מהרגע של קבלת ההחלטה ועד להתקנה במקום לסיפוקו המוחלטת של הקונה, ומביאים שירות מקיף אף אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מפורסמת בענף אנחנו מציעים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וגם מחירים הוגנים ו משתלמים. בהרבה עסקים באיזור מתענים מעבריינים ופשעי גניבה, בגלל זה עליהם להתקין אמצעי מיגון יעילים במטרה להקשות על הפושעים ולמזער הפסדים. כידוע לא מזמן היה נהוג להתקין מחסומים בבית העסק בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים וגם איכותיים המאפשרים למקומות עבודה מהדרום לצפון להגן על הרכוש והאביזרים היקרים במקום. רוצוי לדעת שהרבה לא כ"כ אוהבים את המראה של הסורגים מפני תחושת המחנק וגם אווירת מתקן כליאה, כך שאין כמו סורג גלילה חשמלי שקל לגלול בזמן זמן הפעילות של התאגיד, ובסיומו של העבודה מנמיכים עם נקישת כפתור את הסורג וזוכים למיגון אפקטיבי ועובד.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

בבתים רבים וגם בתאגידים קל לראות תריסים נגללים המשרים תחושת ביטחון ו מספקים גם פתרון הצללה איכותי. אך תריס חשמלי אינו מספק הגנה בפני פושעים מפני שכל פושע מיומן מבין איך לבצע הרמה של התריס ו להיכנס דרך הפתח נפתח על מנת לבצע ממש את כל שברצונו. לכן, הפתרון היעיל ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים שהם קבועים בבית העסק הוא לרכוש תריס סורג המופעל חשמלית בצורה איכותית, ככה מתקינים שני מוצרים בתמחור טוב, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג שנותן מיגון להעסק.

שני פריטים במחיר משתלם באיזור מעיליא

הפתרון המתקדם והמתוחכם של תריס שמשמש גם כסורג נותן חלופה מעולה למקום עבודה ברחבי המדינה. כל מקום המעוניין במעהנ מיגוני בדוק ויעיל מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם לגודל של הפתחים בבית העסק ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עם עובי ומחושל שיש לו פרופיל מפלדה רצינית למניעה של סיכוי לניסור שכבות התריס. תוכלו לייצר את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יש ביכולתם להביט בעד לחלון החנות ע"מ לצפות בסחורה בחנות ולהתפעל מעיצוב העסק, גם כאשר המקום סגור. נקודה חשובה היא אחרי הכל, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם אם שכבות התריס פתוחים בשביל לאפשר מעבר של קרני אור מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה חשמלי רגיל יש להוריד לחלוטין ע"מ לבצע נעילה ולשמור על המקום. בתריס שהוא סורג אינכם צריכים להנמיך עד הסוף את תריס הגלילה, באופן זה, ניתן לאפשר לתאורה טבעית מבחוץ להכנס פנימה בשביל לחסוך בעלויות החשמל והתאורה. מומלץ לרכוש דגם טוב שיש בו מנגנון זהירות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני שאיתו אפשר לעשות סגירה ופתיחה כשיש הפסקת חשמל באזור.

תריסים נגללים שקופים במעיליא תריסי גלילה שניתן לראות דרכם במעיליא והסביבה

חברת רוטנשטיין חוסם רוצה להראות עבורכם חידוש מצוין בסקטור תריסי הגלילה, תריס שקוף באיכות גבוהה הטוב בעיקר עבור בתי עסק, במרכזים מסחריים מקורים ובמורד הרחוב, כך ניתן להציג את הסחורה ללקוחות מזדמנים הסובבים במקום מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר אמין ועוצמתי שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל המון הגנה ודברים טובים חוץ מזה.

תריס שהוא שקוף – מוצר מצוין תריס שקוף – הרבה יתרונות

תריסים נגללים שקופים זה לחלוטין פתרון מושלם לחברות רבות, אפשר להראות את הבגדים, התכשיטים, מוצרים חשמליים וכל סוגי הסחורה האחרים בחנות אף במצב שבו מקום העבודה סגור. ניתן לגלגל את התריס למעלה בזמן הפעילות של העסק, התריס החשמלי לא דורש הרבה שטח אחסון. ניתן לשלוט בהתריס החשמלי ע"י מתג הפעלה שנמצא על קיר פנימי בעסק, ע"י שלט או על-ידי אפליקציה. המעלות העיקריים של תריסי גלילה שקופים הם הם כדלהלן: עמידות גבוהה- התריס עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ורב-עוצמה גם במקרה קצה. עיצוב איכותי- התריס מופק באופן איכותי במראה עשיר, הוא מותקן על ידי אנשי מקצוע מקצועיים באיכות שאין כמותה.תשובה פרפקט עסקים – מזמינים לצפות בסחורה מוראית במשרד בפתחי הראווה במעיליא והסביבה ללא הפרעה. תעשייה במידנת ישראל- התריס החשמלי נוצר במפעלי חברת רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates