שערים חשמליים בנין

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בנין למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בנין למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בנין

תריס גלילה בנין

תריסי גלילה הינם צורת מיגון נפוצה בהרבה עסקים בכל המדינה, ניתן לצפות אותם בהגעה למוסכים, מרכזי תכשיטים ובגדים, מרכזים של רשתות קניות, חנויות של מוצרים חשמליים ועוד. תריסי גלילה מונעים מגנבים להתגנב בפשטות לעסק ולהסליק מהמקום מוצרים, התריסים הנגללים ומגנים ממקרי השחטה, מורידים דרסטית את סיכויי הפריצה וגורמים להרגשה של בטחון עבור הבעלים של החנות.

איך מומלץ לבחור תריסי גלילה לעסק בו אתה עובד?

כאשר צריך להחליט על תריס גלילה אוטומטי למוסך שלך בנין צריך להגיע להחלטה האם בעל העסק מעדיף להתקין בתריסי גלילה אוטומטיים או מונעים ידנית. עד לפני לא זמן רב הייתה מוסכמה לקנות ולשים תריס גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת עם ממשק ידני. בעת המודרנית מקובל להזמין תריסי גלילה הפועל באמצעות מערכת אוטומטית לפתיחה וסגירה נוחים, על מנת שלא להתפשר על גלגול ידני שמכריח להשתמש בכוח פיסי. אם עולה החשש שתריס אוטומטי מרבה להתקלקל ולגרום לקשיים הנה מידע חדש כי ישנם מנועים אוטומטיים אמינים מאוד, ומהסיבה הזו כדי שלא יקרו תקלות עליך להזמין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מבוססת, יציבה מפורסמת ושניתן לסמוך עליה. אלו שיודעים ענין מייעצים לקליינטים לבחור תריס חשמלי לחנות על פי: סוג החנות והמיקום שלו. גודל הפתחים שיש לנעול. ממשק תפעול טוב (מנוע חשמלי עוצמתי ואמין). חומרים (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכנולוגיה בה מיוצר התריס הנגלל. מראה התריס הנגלל. רמת ומחר ההתקנה במקום. תחזוקה באופן תדיר. התנגדות התריס מול נסיונות פריצה, משחיתים ואסונות הטבע. אמצעי אבטחה, כמו למשל מעצור חירום, מסוגלות לתפעול מכני כאשר יש הפסקת חשמל וכולי.

מחיר ואחריות. סוגים של תריסי גלילה בסוגי עיצובים מדהימים

חברה מקצועית בעיר נין לסידור, פבריקציה והשמה של תריסים נגללים אוטומטיים נותנת התאמה מוחלטת של התריס לדרישות הלקוח ואל המאפיינים של המקום. יכולי לייצר את התריס מחומרי גלם מגוונים, ברוב הפעמים, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת התריסים מסוגלת להציע תריסי גלילה שקופים המיוצר משלבים של פוליקרבונט. כדאי לדעת שאפשר להכין תריסי גלילה המכילים שכבות מסיביות ואטומות, תוכלו לקחת תריס גלילה בעל שכבות בעלות מרווחים באופן כזה שאוויר יכול לאוורר בלי בעיות למקום הסגור וכן תוכלו לראות מבעד לתריס. במקרה וקונים תריס נגלל המופק מפלדה או אלומיניום תוכלו לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, ישנם הרבה צבעים שונים לקניה, ובאופן תואם לחזית הבית, לעיצוב מקום העבודה או המחסן ולפי ובהתאם אל דרישותיו סגוליות של הקונה או המשתמש, החברה שלנו מוכנה לתכנן ולייצר תריס מסוגנן באיכות גבוהה ובמראה גדול ופשוט ויעיל.

ממי למעשה לרכוש תריסי גלילה
אנו ממליצים להתקין תריסים הנגללים ידנית או חשמליים בבלעדיות מחברה איכותית בעלת שנים בתוך הסקטור. אנו מציעים לשאול אנשים לגבי, לדרוש בנועם מנציג החברה רשימת ממליצים, לבחון ברשימת העבודות של החברה אם יתאפשר לכם אנחנו מציעים למצוא ביקורוץ ענייניות בדבר החברה. לאחר בירור התחלתי והשוואת מחירים, עליכם לבחור. לכן, אנו ממליצים לבחור אך ורק חברה איכותית שיש לה ותק רב בענף, חבר תריסים נגללים שמספקת שירות בכל הארץ, סיוע מקצועי מהיר בכל צרה מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל חלקי הארץ ובעיר נין שירות זריז!

ציינו בשיחה שהגעתם דרך האתר והשיגו הצעה אטרקטיבית
חברתנו חברת רוטנשטיין מתמחה בייצור, פרסום והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לצורכי ולמאפייני הקונה. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים חשמליים מחומרים איכותיים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור חדשות ומקצועיות. לרוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בענף והיא נחשבת לאחד המקומות המובילים בארץ למרקטינג, ייצור תעשייתי והשמה של תריסים נגללים חשמליים, לכל מטרה וגם בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם נותנת פתרון יפהפה ומתקדם, ומשופשפת יחד עם זאת בייצור והתקנת תריסי גלילה ממונעים לתעשייה, למקומות עבודה, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. החברה מאפשרת תריסים נגללים שמאפשרם לראות דרכם, המהווים פתרון קליל למרכולות במרכזי שופינג וקניונים, וגם תריסים ממונעים להן אפליקציית שליטה שתאפשר הפעלה מרחוק באמצעות שלט, עם חריטת לוגו או שם התאגיד. שווי, תחושת אמון ועיצוב חדשני ונהדר אנחנו נותנים שירות בכל האיזורים וכן מספקים שירות תיקונים יעיל ונוח. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל לקוח מרגע לקיחת ההחלטה ועד להתקנה בעסק לשביעות רצונו המלאה של הלקוח, ומביאים שירות מקיף גם אחרי השלמת התהליך. כחברה מפורסמת בתחומה אנחנו מציעים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וגם תעריפים נוחים ו מצוינים. בחנויות רבות באיזור מתענים מעבריינים וגניבות, על-כן עליהם להתקין אמצעי מיגון מתאימים כדי להקשות על הפורצים וכן לצמצם נזקים. כפי שידוע בעבר היה נהוג להתקין סורגים בחנות בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים וגם מיוחדים המאפשרים לעסקים מהצפון לדרום לשמר את הרכוש והציוד היקר בעסק. רוצוי לדעת שהרבה בני אדם לא כ"כ אוהבים את את הניראות של הסורגים מפני תחושת המחנק וגם אווירת מתקן כליאה, אז בגלל זה אין כמו סורג חשמלי שניתן לגלול במהלך שעות הפעילות של העסק, ובסיום יום העבודה מורידים עם לחיצה פשוטה על כפתור את הסורג החשמלי ואז מקבלים מיגון אפקטיבי ועובד.

תריס חשמלי נגלל או לחלופין סורג?

בדירות ובתים וגם אצל בעלי עסקים ניתן לראות תריסי גלילה ממונעים המשרים תחושה של אמון ו מספקים גם פתרון להצללה מקצועי. אמנם תריס המופעל חשמלית אינו מספק הגנה מול פורצים כי כל פורץ שיודע את העבודה מבין איך לבצע הרמה של התריס ו להיכנס דרך הפתח בשביל לבצע את הפשע. לכן, הפתרון המתקדם ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים מקובעים במקום העבודה הוא לרכוש תריס סורג המופעל חשמלית באופן איכותי, כך למעשה רוכשים שני מוצרים בתמחור טוב, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג למיגון העסק.

שני פריטים בעלות ותעריף משתלמים באיזור נין

התשובה המתקמדת והחדשני של תריס המהווה גם סורג מספק חלופה מעולה לחברות בכל רחבי המדינה. כל מקום שרוצה בפתרון מיגון עובד ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיהיה גם סורג המופעל חשמלי לפי ובהתאם לגודל של הפתחים בעסק ו לצרכים של המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עם עובי ועמיד שיש לו פרופיל מפלדה רצינית למניעת פושעים שמנסרים את שכבות התריס. קיימת אופציה לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, ככה לקוחות יכולים להביט בעד לחלון העסק על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהתלהב מעיצוב החנות, גם כאשר המקום סגור. נוסיף כי אחרי הכל, נותן לנו את האפשרות לנעילה גם כש שלבי התריס הנגלל עם רווחים בשביל לאפשר הקרנת תאורה טבעית מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס גלילה רגיל יש לסגור עד למטה כדי לבצע נעילה שלו ולאבטח את המקום. בתריס עם סורג לא קיים צורך להוריד לגמרי עד הסוף את התריס, באופן זה, ניתן להותיר לקרני אור מבחוץ להכנס פנימה בשביל לחסוך בעלויות האור והחשמל. כדאי לקנות דגם איכותי שיש בתוכו מנגנון אבטחה למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני שאיתו אפשר לעשות סגירה ופתיחה בעת שקיימת הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה שקופים בנין תריסי גלילה שניתן לראות דרכם באיזור נין

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם רוצה להראות עבורכם חידוש מצוין בסקטור התריסים הנגללים, תריס שקוף באיכות גבוהה הכדאי מאוד חבתי עסק, במרכזי קנייה סגורים ובמורד הרחוב, ככה ניתן להציג את כל הטובין לאנשים המטיילים באיזור שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר עמיד ורב-עוצמה שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל המון הגנה ודברים טובים בנוסף.

תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מעולה תריס שקוף – דבר מצוין

תריסים נגללים שקופים זה פתרון מצוין לחברות רבות, תוכלו להראות לכולם את הבגדים, השרשראות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק אפילו בשעות שבהן מקום העבודה סגור. פשוט לגלול את התריס השקוף מעלה בשעות הפעילות של בית העסק, התריס השקוף כמעט שאינו נזקק לשטח אחסון. אפשר להפעיל את תריס הגלילה החשמלי בעזרת כפתור הפעלה שנמצא בתוך העסק על הקיר, בעזרת שלט או עם יישומון בנייד. הסגולות המשמעותיים של תריס גלילה שקוף הינם: עמידות לאורך זמן- התריס מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ורב-עוצמה אף במצב שבו יש מקרה קצה. עיצוב מרהיב- התריס הנגלל נעשה בצורה איכותית במראה יוקרתי, הוא מותקן על ידי עובדים מקצועיים מיומנים באיכות גבוהה.תשובה מצוין בתי עסק – אנשים לצפות בסחורה מודגמת בחנויות בחלונות הראווה בעיר נין ללא כל בלאגן. תעשייה כחול לבן- התריס מיוצר במפעלים של החברה שלנו רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates