שערים חשמליים בפקיעין

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בפקיעין למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בפקיעין למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בפקיעין

תריס גלילה בפקיעין

תריסי גלילה הינם צורת אבטחה נפוצה בהרבה משרדים ברחבי המדינה, אפשר למצוא אותם בפתחי מוסכים, רשתות אופנה, מרכזים של רשתות קניות, עסק בהן מוכרים מוצרי חשמל וכו'. תריסי גלילה חשמליים גורמים לכך שגנבים להתגנב בקלות לחנות ולקחת משם מצרכים, אלו יתר על כן מרחיקים מקרי ונדליזם, מפחיתים מאוד את הזדמנויות החדירה וגם תורמים לתחושת רגיעה בקרב בעלי המשרד ועובדיו.

איך מומלץ להתאים תריס גלילה חשמלי למקום העבודה שלך?

כדי להתאים תריס גלילה למחסן שלך בפקיעין כדאי להגיע להחלטה האם בעל העסק מעדיף להשתמש בתריסי גלילה אוטומטיים או מונעים ידנית. בעבר אנשים היו נוהגים לרכוש ולתלות תריס גלילה חשמלי מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד המכיל מגנון פעולה המשומש ידנית. בימינו מקובל להזמין תריס נגלל בעל מערכת חשמלית לתפעול נוח ופשוט, במקום להתקשות עם תפעול ידני המחייב כוח פיסי. אם במקרה שמעת כי תריס המונע חשמל מרבה לההרס ולגרום לבלגן מומלץ שתקרא זאת שיש בהחלט מנועים חשמליים אמינים מאוד, ומפאת זאת על מנת להזהר מתקלות עליך להזמין את התריס האוטומטי רק מחברה גדולה, בטופ, מוכרת מהימנה. אנשי המקצוע בתחום חושבים שכדאי ללקוחות לרכוש תריסי גלילה אוטומטיים לעסק לפי הקריטריונים הבאים: סוג העסק ובאיזו עיר הוא. גודל הפתחים שיש לחסום. מנגנון הפעלה מעולה (מנוע אמין וחזק). חומרים ממנו התריס עשוי (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיה בה מיוצר התריס החשמלי. סגנון התריס הנרכש. אמינות ועלות התקנת התריס. תחזוקה באופן תדיר. כמה התריס חזק בפני ניסיונות פריצה, חבלנות וסופות. מנגנוני בטיחות, כמו למשל מעצור חירום, ניתן להפעלה לא חשמלית אם תתקיים תקלה חשמלית וכד'.

מחיר וערובה. סוגים של תריסים נגללים במגוון צבעים מצוינים

תאגיד איכותית בפקיעין לניהול, ייצור והשמת תריסים נגללים אוטומטיים מציעה התאמה מלאה של התריס הנגלל לצורכי הלקוח ולמאפייני העסק. אפשר לייצר את תריס הגלילה החשמלי מחומרי גלם ממגוון רחב, בדר"כ, מפלדה או מאלומיניום, החברה שלנו מסוגלת להציע תריסי גלילה שקופים המוכן משכבות של פוליקרבונט. רצוי לדעת שניתן לייצר תריסי גלילה אוטומטיים עם שלבים מסיביים המספקים אטימה, יתאפשר לכם להשיג תריס גלילה בעל שכבות בעלות חורים ומרווחים באופן כזה שאוויר יכול לזרום ביעילות למשרד ובנוסף יתאפשר לראות דרך החריצים בתריס. במקרה וקונים תריס נגלל המוכן מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, יש הרבה גוונים שונים לרכישה, ובאופן תואם לחזית העסק, לעיצוב המקום או המשרד ובהלימה לדרישותיו סגוליות של הקליינט, חברת תריסי הגלילה כשירה לתכנן ולספק תריס חשמלי בסטייל באיכות גבוהה ובסטייל נכבד ומקורי.

ממי בדיוק לקחת תריסים אוטומטיים
אנו ממליצים להתקין תריסי גלילה ידניים או חשמליים אקסקלוסיבית מחברה איכותית ובעלת ותק בענף. אנחנו ממליצים לחקור לגבי, לקבל מנציג השירות קהל ממליצים, עיין בברשימת העבודות שבוצו על ידי העסק אם תהיה לכם את האופציה אנחנו ממליצים לחפש ביקורוץ כנות על העסק. בתום סינון חלוצי ובדיקת מחירים, צריך להיסגר על החלטה. ע"כ, רצוי לבחור רק חברה אמינה שיש לה ותק רב בסקטור זה, חברת תריסים חשמליים שמציעה לכם שירות בכל רחבי הארץ, מענה מקצועי יעיל בכל בעיה ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל רחבי המדינה ובעיר פקיעין זמינות מיידית!

הדגישו בטלפון שהגעתם דרך האתר ותקבלו הצעה כדאית
חברתנו חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, פרסום והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לצרכים של ולמאפייני המזמין. החברה שלנו מייצרת תריסים מחומרים מעולים הנבחרים בדקדקנות ו בצורות ייצור חדשניות ומקצועיות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם מוניטין הארוכה מ-30 שנה בענף והיא נחשבת לאחת החברות המובילות בשוק לפרסום, ייצור והשמה של תריסי גלילה, לכל מטרה וגם בכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון יפה ונגיש, ומומחית כמו כן גם ייצור תעשייתי וגם התקנת תריסי גלילה למקומות תעשייתיים, למקומות עבודה, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. חברתנו מאפשרת תריסים נגללים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים תשובה מעולה לבתי עסק במרכזי קניות וכן בקניונים, וגם תריסים נגללים חשמליים להן תוכנת פיקוד להפעלה מרוחקת על ידי שלט, עם חריטת לוגו או לחלופין שם בית העסק. איכות, תחושת אמון וגם עיצוב מודרני ומרשים אנו פועלים בכל המדינה וכן מספקים עבודות תיקונים באופן זריז ונוחה. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל קליינט מדקת הזמנת השירות לשלב של ההתקנה בבית העסק לסיפוקו המוחלטת של המזמין, ומעניקים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת ההתעסקות. כחברה מפורסמת בענף הזה מציעים אצלנו שירות עם מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר וגם תעריפים נוחים ו משתלמים. בהרבה עסקים באיזור כואבים מעבריינים וגניבות, אם כן עליהם להתקין אמצעי הגנה מתאימים בשביל להקשות על כנופיות הפורצים וכן לצמצם נזקים. אם עד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין סורגים בעסק בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים וכן נפלאים שנותנים לעסקים בכל נקודה במדינה לשמור על הרכוש והציוד היקר במקום. חשוב לזכור כי המון חבר'ה אינם אוהבים את המראה של הסורגים בגלל תחושת הסגירות וגם האווירה של בית הכלא, כך שאין להשוות משהו אחר ל סורג חשמלי שפשוט לגלול במהלך תקופת הפעילות שהחברה נותנת, ובסיומו של העבודה מורידים בלחיצה על כפתור את הסורג הנגלל ואז נוצר מיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס ממונע או סורג?

בתוך מבנים וגם בחברות תוכלו לראות תריסי גלילה חשמליים המקרינים תחושת אמון ו מהווים גם פתרון להצללה מקצועי. אמנם תריס נגלל חשמלי לא בדיוק מספק הגנה בפני פושעים מהסיבה שכל פורץ שיודע את העבודה יודע כיצד להרים את התריס ו לפלוש דרך הפתח במטרה לבצע את הפשע. מסיבה זו, הפתרון העדכני ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים מקובעים בחנות הוא לבצע התקנה תריס סורג המופעל חשמלית באופן יעיל, ככה רוכשים שני פריטים בתמחור טוב, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון החנות.

שני פריטים במחיר משתלם באיזור פקיעין

המענה המתקדם והמתוחכם של תריס המהווה גם סורג מהווה חלופה שאין כמוה למקום עבודה בכל הארץ. כל עסק שיש לו צורך בפתרון מיגון יעיל ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיהיה גם סורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם לגודל הפתחים בחנות ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עבה ועמיד עם פרופיל מפלדה רצינית למניעת סיכוי לניסור שכבות התריס. אפשר לספק את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, באופן זה, לקוחות נוכל לגרום להם להביט בעד לחלון העסק בשביל לצפות בפריטים בחנות ולהתפעל מעיצוב המקום, גם במקרה שהחנות סגורה. כמובן שיש לצייין כי תריס סורג חשמלי מאפשר נעילה גם כש שלבי התריס פתוחים על מנת לאפשר מעבר של קרני אור מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס גלילה רגיל יש לסגור לגמרי עד הסוף על מנת לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס עם סורג אין סיבה להנמיך עד הסוף את התריס הנגלל, באופן זה, ניתן להותיר לאור נעים מבחוץ לחדור פנימה ע"מ לחסוך במחירי החשמל והתאורה. כדאי להתקין דגם טוב הכולל מנגנון אבטחה כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני המאפשר לפתוח ולסגור כשמתוחללת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסי גלילה שניתן לראות דרכם באיזור פקיעין תריסי גלילה שניתן לראות דרכם בעיר פקיעין

חברת רוטנשטיין חוסם שמחה להראות בשבילכם חידוש מצוין בעולם התריסים הנגללים, תריס שקוף באיכות גבוהה הטוב במיוחד למרכולות, במרכזים מסחריים מקורים ובמדרחוב, בצורה הזאת אפשר להציג את המוצרים לעיני לקוחות הסובבים שם שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר אמין וגדול שיכול להבטיח לכם הכי הרבה הגנה ודברים טובים בנוסף.

תריס גלילה שקוף – הרבה יתרונות תריס שקוף – מוצר מעולה

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון נפלא למקומות עבודה רבים, קל להראות לכולם את הביגוד, הטבעות, מוצרי אלקטרוניקה או כל סחורה אחרת בבית העסק אפילו בשעות שבהן החנות סגורה. יתאפשר לכם לגלגל את התריס למעלה בשעות הפעילות של המקום, התריס הממונע השקוף לא דורש הרבה מקום לאחסון. קל לתפעל את תריס הגלילה בעזרת כפתור הפעלה המותקן בתוך העסק על הקיר, דרך שלט נייד או עם אפליקציה. המעלות העיקריים של תריס נגלל שקוף הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס הנגלל מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ורב-עוצמה גם במקרי קיצון. עיצוב איכותי- התריס הנגלל מיוצר באיכות גבוהה ובמראה יוקרתי, הוא מותקן בעזרת אנשים מקצועיים מוסמכים ברמת גימור שאין כמותה.תשובה מושלם למקומות שיווקיים – מזמינים לצפות בטובין מוראית במקום עבודה בפתחי הראווה באיזור פקיעין ללא כל בלאגן. תעשייה במידנת ישראל- התריס הנגלל נוצר במפעלי בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates